Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı syn022 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı akşamlar. Bugün bir ybr buldum. Ustamın eski motoru. Benim motor tarzında bir motor istiyormuş. Viteslide sıkıntı çektiğinden satmak istiyormuş motorunu. Motor 2006 model yuvarlak farlı ybr'lerden. 28.000 km'de. Kırmızı renkli. Ustamın dediğine göre debriyaj ve fren balatasından başka birşey değişmemiş. Biz km'den yana biraz çekiniyoruz. Sizce alınabilir mi? 2.500 tl diyor motoruna. Tabi benim motoruda takasta vericez. Sizce sıkıntı çıkarır mı? Nerden anlarız motorun yorgun olduğunu? Dış görünüş olarak çok düzgün duruyor ama. Sonuçta motorun nasıl kullanıldığını tam olarak anlatmıyor görüşünüş. Sizin fikirlerinizi merak ediyorum.
    o kmdeki motorun debriyaj balatasının değişmesi normal değil. ve fren balatalarının da değişmiş olması gerekir
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    fiyat normal fakat debriaj balatası işi biraz kafa karıştırıyor doğrusu
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    eğer debriyaj balatası o kmde değiştiyse motoru biraz hor kullanmış olabilirler motoru kullanmaya göre değişir debriyaj balatasının değişmesi
    100 bindede değişr 5 bindede fren balatasının değişmesi normal bu arada fiyatda normal :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı UqUR_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canım sıkılınca boyuyorum ama bende beğenmedim mor rengi yarın tekrar boyayacam hangi renk yapayım acaba.forumdan en çok hangi renk isterlerse ona boyatcam duyurulur daha önce turuncu ve kırmızı renk yapmıstım bunlar hariç bi renk söylerseniz olur
    uğur ben ls 2 beyaz kask ı mı siyaha boyamak istiyorum ne gibi işlemler yapmalıyım sen boya konusunda tecrübelisin ya bi fikir verirmisin
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kmdeki motorun debriyaj balatasının değişmesi normal değil. ve fren balatalarının da değişmiş olması gerekir
    Valla bende tam bilmiyorum. Bana ustam öyle dedi. Satmadan önce adama sözüm vardı bakımını yapıp vericem dedim. Debriyaj balatası fren balatası falan heosi yeni değişmişti dedi. Adam değiştir falan dediyse değiştirmiştir. Ben ufak bir tur attım. Motorun gidişi güzel gibiydi. Çok fazla vitesli motor kullanmadım ama viteslerde yumuşaktı. Debriyajda iyi kavrıyordu. Motordan yana sıkıntı olur mu? Evde de konuşuyoruz kaç km gider motor ömrü nedir falan diye. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Alıntı UqUR_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neresı mındır olmuş la sadece egzoz kapağını boyadım başka bi yerınde boya vs bişeymi var.orjinal haline getirmek cok kolay jant şeridini sök egzozu spreyle boya okadar

---------- Post added at 20:14 ---------- Previous post was at 19:58 ----------

ne yapcaksın dostum arada çıkıyor.ayna ile ilgili bişey yazmayacaktım şimdi çıkar 1-2 çocuk ayna nerede der diye sebebinide yazayım dedim okumadan yazı yazanlarda oluyormuş demekki
    bu laf bana ise verecek çok güzel cevabım olur...

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125

Uploaded with ImageShack.us

bana ayna al diyen adam ozaman sokağa çıktıgındada aynasız motorculara 2 çift ayna alda öyle bin diyebilir mi acaba ? gördüğü aynasızı durdurması lazım bence ! ama klavyeden yazması kolay

tamercan2001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    S.a Arkadaşlar Epey bir Süredir Forumun Bu Sayfasını Ybr 125liğe olan sevdamdan takip ediyordum. bugün itibarı ile d.bakırda aldığım füme renkli motosikletle aranıza katılmış bulunuyorum. okuduğum kıymetli güzel önerileriniz için teşekkür ederim. bugün kaporayı vermiştim almaya gidemedim. yarın hayırlısı motosikletimi almaya gideceğim. hepinize hayırlı günler dilerim.

mates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba KEE 100 2017
    hayırlı uğurlu olsun D.bakırdan mı aldın?

Motosikleti
    uğurcuğum sakin ol seni bilen biliyor zaten abi de iyiliğini düşünmüştür fazla uzatmayın mevzuyu demek istiyorum

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    koyduğun resimden konuşma kaliten çokça kendini belli ediyor....
    bide sallaması daha kolay oluyor değil mi?
    demediğimi nerden biliyorsun?
    herkesi kendin gibi sanma, tavsiyede bulunduk onu bile kaldıramadın....
    yaş muhabbeti yapıyorsun ya, yaşının daha çok kemale ermesi lazım, eleştiriyi kaldırabilmen için....
    inci den bulduğun resimleri burada paylaşma, kendi fikirlerini söyle....

evet d.bakırdayım d.bakırda aldım

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:26 ----------

kırmızı kalmamıştı füme aldım

mates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba KEE 100 2017
    bende d.bakırdayım.benim YBR 2008 mavi şimdiden motosikletin hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı tamercan2001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a Arkadaşlar Epey bir Süredir Forumun Bu Sayfasını Ybr 125liğe olan sevdamdan takip ediyordum. bugün itibarı ile d.bakırda aldığım füme renkli motosikletle aranıza katılmış bulunuyorum. okuduğum kıymetli güzel önerileriniz için teşekkür ederim. bugün kaporayı vermiştim almaya gidemedim. yarın hayırlısı motosikletimi almaya gideceğim. hepinize hayırlı günler dilerim.
    Hayırlı uğurlu olsun aramıza hoşgeldin kazasız belasız kilometrelerce kullanmak nasip olur inşallah
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

saol hemşerim bir ara 99 model gri 115 almıştım fazla yakıyordu. bu daha az yakar diye aldım

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:38 ----------

hepinize teşekkür ederim sağolun varolun.

Motosikleti
    hayırlı uğurlu olsun kardeş aramıza hoş geldin

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    kardeşim hayırlı olsun güle güle kullan...
    foto bekleriz bilgine....

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin 115 ten sonra bu motor sana yakmıyor gibi gelicek güle güle kullan

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koyduğun resimden konuşma kaliten çokça kendini belli ediyor....
    bide sallaması daha kolay oluyor değil mi?
    demediğimi nerden biliyorsun?
    herkesi kendin gibi sanma, tavsiyede bulunduk onu bile kaldıramadın....
    yaş muhabbeti yapıyorsun ya, yaşının daha çok kemale ermesi lazım, eleştiriyi kaldırabilmen için....
    inci den bulduğun resimleri burada paylaşma, kendi fikirlerini söyle....
    neyi sallıyomuşum ben kırılan aynayı yarın resmını çekıp atarım eğer ayna kullanmadığımı dusunuyorsan.yaklasık 1.5 senedır foruma uyeyım en az 100 tane motorumun resımını atmısımdır foruma hiç bir resımdede aynsız hali yoktur.sen ilk mesajın eleştiri gıbı gorumuyor.ben sonucta aynasız olmasının sebebini yazdım.yas konusuna gelınce merak edıyorsan yasım 24 .

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    merak etmiyorum yaşını, yaş muhabbeti yapan sensin ben 26 yaşındayım...
    neyse herşeyi geçelim...
    yanlış anlaşıldık tartışmaya gerek yok...
    kusura bakma....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler