Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Mesela 60 la gidiyorum bi çamur görüyorum yolda şak duruyorum yavas yavas gecıyorum Yukarı çıkdıkça soğuyor hava.
    HONDA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    okan maşşallah çok temiz yeni yıkadın galiba...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesela 60 la gidiyorum bi çamur görüyorum yolda şak duruyorum yavas yavas gecıyorum Yukarı çıkdıkça soğuyor hava.
    okan ben salla gitsin yapıyorum :D benim motor 2 haftada anca 1-2 gün temiz diğer günler batık olur hep
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okan maşşallah çok temiz yeni yıkadın galiba...
    Daha binmeden 2 3 hafta önce yıkadım yerıne sokdum bugun cıkardım motoru.Motor kapalı yerde durunca iyi oluyor.Betonarme garajı var hıyarın
    HONDA

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Xenon aLınır

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:15 ----------

Arkadaşlar bu ybr nin yuvarlak kafasının ampulu hangisi h1 h2 h3 h4 h5 h6 h7 diye gidiyo hangisi oluyo balon ampul şeklinde olan ? Xenon alıcam satıcıyla görüşüyorum ampul çeşiti soruyo hangisi diyim ramço ustat ? Monza marka

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xenon aLınır

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:15 ----------

Arkadaşlar bu ybr nin yuvarlak kafasının ampulu hangisi h1 h2 h3 h4 h5 h6 h7 diye gidiyo hangisi oluyo balon ampul şeklinde olan ? Xenon alıcam satıcıyla görüşüyorum ampul çeşiti soruyo hangisi diyim ramço ustat ? Monza marka
    Bizim orjinal armut ampulun duyu d2s diye geçer.
    HONDA

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    d2s ne la ? h7 veya h1 alsam taksam takılmaz mı ? h4 ler uzun kısa h4 ampule çevirsem uzun kısa almak zorundayım uzun kısada istemiyorum tek kısa olcak.. d2s xenon yok piyasada napcaz h1 veya h7 ye çevriliyomu

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    D2s bizim yuvarlakların orjinal ampulunun (armut ampullerın) soketı.H4 xenon alırsan h4 e cevırmen gerekır halkası var sanırım.H4 ne dersen senın motorun orjınalindeki ampulden.Yani h4 xenon al takarsın.
    HONDA

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    D2s bizim yuvarlakların orjinal ampulunun (armut ampullerın) soketı.H4 xenon alırsan h4 e cevırmen gerekır halkası var sanırım.H4 ne dersen senın motorun orjınalindeki ampulden.Yani h4 xenon al takarsın.
    Şimdi benim uzay kafa da h4 var onu biliyorum ama bugun yuvarlak kafayı taktırdım içinde balon gibi bi ampul var..Adam soketini kesti eliyle bağladı zaten onu yarın biyere sorayım h7 veya h1 takabilirmiyim diye Ona göre alıcam xenonuda Ulen ne karışık işler takanlar nasıl takıyo bilmem adam h7 yi takmış ama nasıl takmış belli değil

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Şimdi benim uzay kafa da h4 var onu biliyorum ama bugun yuvarlak kafayı taktırdım içinde balon gibi bi ampul var..Adam soketini kesti eliyle bağladı zaten onu yarın biyere sorayım h7 veya h1 takabilirmiyim diye Ona göre alıcam xenonuda Ulen ne karışık işler takanlar nasıl takıyo bilmem adam h7 yi takmış ama nasıl takmış belli değil
    recai kardeş senin uzay kafa farını buna taksaydın keşke kesmenzede gerek yoktu ondan çıkarıp yuvarlak fara taksaydınız olurdu bence :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    recai kardeş senin uzay kafa farını buna taksaydın keşke kesmenzede gerek yoktu ondan çıkarıp yuvarlak fara taksaydınız olurdu bence :D
    İçinde duruyo hacı zaten elletmedim onu. Xenon alınca ampul zaten ayrı geliyo benim kafamın basmadığı şey bu h4 h7 şeyine nerden çeviriyoz sadece ampul değişikliğimi yoksa bi aparatmı takıyolar çözemedim

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Sen anlayan arkadaşın varsa ona yapdır elektrıkden anlamıyorsan

Ramço abi fortunayı gordun mu ?
    HONDA

Motosikleti
    Xenon aLınır

ağa onların hiç biri değil.. yapman gereken h4 ampül olanını almak.. ama senin far içinde h4 plastik ayağı almalısın ( bazı zenonların ampülünün yanında veriyorlar...)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:47 ----------

h4 zenon ampüllerinin uzun normal kısa zenon olan şekli var.. alacağın ampül istanbulda 12 lira... h4 yap aydınlatma daha iyi ve uyumlu olacak ...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    ağa onların hiç biri değil.. yapman gereken h4 ampül olanını almak.. ama senin far içinde h4 plastik ayağı almalısın ( bazı zenonların ampülünün yanında veriyorlar...)
    H4 lerin uzun kısası oluyo sadece bide kalitesiz diyolar h1 h7 ye göre ramço ustat h7 falan takamıyoruz demi ? benim uzay kafanın içindeki ampul ve platik şeyini komple söküp götürüyorum motorcuya taktıgı zaman h4 oluyor ozaman anladım şimdi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:47 ----------

h4 zenon ampüllerinin uzun normal kısa zenon olan şekli var.. alacağın ampül istanbulda 12 lira... h4 yap aydınlatma daha iyi ve uyumlu olacak ...
    heh şimdi anladım tamam benim uzay kafanın içinde zaten var h4 onu götiriyim taksın. Xenonuda satıcıya h4 diyim kısa xenon uzun sarı olandan alayım sorun olmaz ozaman

Motosikleti
    Sen anlayan arkadaşın varsa ona yapdır elektrıkden anlamıyorsan

Ramço abi fortunayı gordun mu ?
    gördüm görmemmi.. bu arada yarin kamilkoç la görüşmeye gideceğim... motorcu dostu otobüs kaptanı olarak allah ın izniyle yeniden yollara çıkacağım...

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    gördüm görmemmi.. bu arada yarin kamilkoç la görüşmeye gideceğim... motorcu dostu otobüs kaptanı olarak allah ın izniyle yeniden yollara çıkacağım...

İnşallah diyelim.Kamil koç çok iyi diyorlar.1 yolcu ile bile yola çıkıyormuş.
    HONDA

Motosikleti
    H4 lerin uzun kısası oluyo sadece bide kalitesiz diyolar h1 h7 ye göre ramço ustat h7 falan takamıyoruz demi ? benim uzay kafanın içindeki ampul ve platik şeyini komple söküp götürüyorum motorcuya taktıgı zaman h4 oluyor ozaman anladım şimdi

heh şimdi anladım tamam benim uzay kafanın içinde zaten var h4 onu götiriyim taksın. Xenonuda satıcıya h4 diyim kısa xenon uzun sarı olandan alayım sorun olmaz ozaman
    h4 zenon ampülünü incelediysen tek flamandır... kısada ampül geridedir ve uzun yaptığında ampül 1cm kadar öne gider.... buda uzun olur.. ve en çok bozulan ampül tipidir.. zenon yanar ama uzun kısa yapmaz.... benim bahsettiğim zenon un kısası normal zenondur... uzunu ise bildiğimiz normal ampüldür... zenon zorlesine gerek olmadan kullanılır ve manyetik ileri geri akımı olmadığından en uzun ömürlü zenondur...

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    h4 zenon ampülünü incelediysen tek flamandır... kısada ampül geridedir ve uzun yaptığında ampül 1cm kadar öne gider.... buda uzun olur.. ve en çok bozulan ampül tipidir.. zenon yanar ama uzun kısa yapmaz.... benim bahsettiğim zenon un kısası normal zenondur... uzunu ise bildiğimiz normal ampüldür... zenon zorlesine gerek olmadan kullanılır ve manyetik ileri geri akımı olmadığından en uzun ömürlü zenondur...
    tamamdır ustat sağolasın h4 olandan alıyım ozaman teşekkür ederim.

Motosikleti
    İnşallah diyelim.Kamil koç çok iyi diyorlar.1 yolcu ile bile yola çıkıyormuş.
    hayrılısı olsun... ben şartlar uygun gelmezse çalışmam... rahat adamım nede olsa...

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    hayrılısı olsun... ben şartlar uygun gelmezse çalışmam... rahat adamım nede olsa...
    Abi zaten büyük şirketlerde çalışacaksın küçük şirketler paranı vermez sigorta yapmaz boşver.Tırcılık falan düşünmüyomusun ?
    HONDA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler