Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2o12 YaMaHa YBR Esd
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm motorun kardeş çok iyi açmıssın ama bir soru soracam ön dişli 15 lik mi :D
    orjinal kardeşim...
    :bestmt:[COLOR="DeepSkyBlue"]ßy_qrossefox[/COLOR]::plus1::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    grognard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamlar,

kış için önerebileceğiniz, yağmur performansı iyi olan bir lastik var mı acaba ?

Motosikleti
    Honda CB 125E
    arkadaşlar hepinize selamlar dün itibarı ile 2008 model 3000 km mavi ybr sahibi oldum ne kadar mutluyum inanamassınız çok az kullanmama rağmen bu motorun neden bu kadar beğenildiğini anladım
    sizlerden ricam şehir içi ağırlıklı kullanım için takıp çıkarması rahat kask ,fakat arada uzun yolda yaparım kaliteli uygun önerilerinizi bekliyorum internetten alışveriş düşünüyorum iade sorunu yaşamayacağım bir site önerirseniz memnun olurum
    birde yağını değitireceğim yağ konusundada önerilerinizi bekliyorum az daha unutuyordum üzerindeki lastikler sıfır gibi olmasına rağmen bana da güven vermedi ön arka ikisinidemi yoksa arka yeterli olurmu değiştieceğim maddi imkanlar dahilinde tabi dublex lastik olarak tavsiyeleri bekliyorum bu acemi ybr ci arkadaşınıza tavsiyelerinizi esirgemeyin lütfen saygılar

X-Fi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 YBR 125 Kırmızı
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar belliki bir hata var bu modellerde bayide övmedi ısrarla city veya daha öncekileri önerdi..
    o başlığı iyi oku arkadaşım bunları söyleyen kişilere mesaj at sor bakalım motorunu satmak istiyomuymuş yoksa memnunmuymuş ki motordan anladıklarıda mechul üzerindeki lastiklere güzel demiş virajlarda güven veriyomuş

yada sen en iyisi esd alma herkezde olmasın eskilere devam edin.
    BiLdiğini BiLenin Arkasından Gidiniz. Bildiğini bilmeyeni uyarınız. Bilmediğini bilene öğretiniz. Bilmediğini bilmeyenden kaçınınız.

kartal07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Toyota Yaris 1,33 2013
    Alıntı efsars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi gezi yapsak kurban bayramı tatilinde bütün herkez biyerde toplansa manyak olucak ..
    inşaallah süper olur çevredi arkadaşları organize edelim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:58 ----------

Alıntı grognard adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,

kış için önerebileceğiniz, yağmur performansı iyi olan bir lastik var mı acaba ?
    dunlop yada pirelli ben dunlop kullanıyorum yağmurda yol tutuşu gayet iyi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:22 ----------

Alıntı ydrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hepinize selamlar dün itibarı ile 2008 model 3000 km mavi ybr sahibi oldum ne kadar mutluyum inanamassınız çok az kullanmama rağmen bu motorun neden bu kadar beğenildiğini anladım
    sizlerden ricam şehir içi ağırlıklı kullanım için takıp çıkarması rahat kask ,fakat arada uzun yolda yaparım kaliteli uygun önerilerinizi bekliyorum internetten alışveriş düşünüyorum iade sorunu yaşamayacağım bir site önerirseniz memnun olurum
    birde yağını değitireceğim yağ konusundada önerilerinizi bekliyorum az daha unutuyordum üzerindeki lastikler sıfır gibi olmasına rağmen bana da güven vermedi ön arka ikisinidemi yoksa arka yeterli olurmu değiştieceğim maddi imkanlar dahilinde tabi dublex lastik olarak tavsiyeleri bekliyorum bu acemi ybr ci arkadaşınıza tavsiyelerinizi esirgemeyin lütfen saygılar
    öncelikle motorun hayırlı olsun allah kaza bela vermesin kask konusunda sana ls2 çeneden açılır kask ı önerebilirim bende onu kullanıyorum fıyatı da makul ben feyizoğlundan aldım hem güvenli hem de iade sorunu yaşamazsın
    ayrıca nazilli yede slm benim ikinci memleket
    Rüzgarı ruhunda hisset

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    kartal ls2 nin hangi modelini aldın ve ne kadara aldın ?
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı X-Fi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o başlığı iyi oku arkadaşım bunları söyleyen kişilere mesaj at sor bakalım motorunu satmak istiyomuymuş yoksa memnunmuymuş ki motordan anladıklarıda mechul üzerindeki lastiklere güzel demiş virajlarda güven veriyomuş

yada sen en iyisi esd alma herkezde olmasın eskilere devam edin.
    Esd'de kasa harici Bi fark göremedim..(factor gelseydi fark olurdu tabikide) Sorun çıkartıcağınıda sanmıyorum Mesela Ben tipini hiç beğenmediğim için city aldım gayette memnunum..

Zafer Abarth falan takmadım heryeri orjinal hava filtresini çıkarttım sadece..

CBR125RCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    Yeni motosiklet alanlara hayırlı olsun.
    ÖNCE VATAN MİLLET,SONRA ANA VE YAR,BU YOLDA SAVRULAN,BİRİLERİ VAR.EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN,BİRİLERİ VAR.
    BAYRAKLA DERTLEŞEN,TOPRAKLA BİRLEŞEN,CAN VERİP DEVLEŞEN,BİRİLERİ VAR..ŞEHİTLER ÖLMEZ..

Motosikleti
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Esd'de kasa harici Bi fark göremedim..(factor gelseydi fark olurdu tabikide) Sorun çıkartıcağınıda sanmıyorum Mesela Ben tipini hiç beğenmediğim için city aldım gayette memnunum..

Zafer Abarth falan takmadım heryeri orjinal hava filtresini çıkarttım sadece..
    hava filtresini çıkardıgında motora zarar vereceğini biliyosundur umarım.

efsars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz8,hayabusa, ybr125 07,08
    Alıntı grognard adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,

unulli mi ne öyle bişi var yada unilli olcak yağmurda hiç kaymıyor 0 kayma. çevre yolunda ıslak asfalt parlıyor tek bile çekti motor ; )

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hava filtresini çıkardıgında motora zarar vereceğini biliyosundur umarım.
    Merak etme zaferim Hiç bir şey olmuyor..%70'i filtresiz antalyadaki ybrlerin..Ben genede performans hava filtresi takmayı düşünüyorum

Motosikleti
    evet daha mantıklı olur bide nie çıkartıyolarki hava filtreslerini karburatörleri cabuk pislenir silindiri çizme ihtimalleri yüksek

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    evet daha mantıklı olur bide nie çıkartıyolarki hava filtreslerini karburatörleri cabuk pislenir silindiri çizme ihtimalleri yüksek
    Ses için Çıkarıyorlar, performans hava filtreleri büyük geliyor sığmıyor kapağı takamıyorsun Oyüzden açık geziyorlar..Ben küçük açık hava filtresi buldum onu takıcam( K&N hava filtreleri Sığmıyor mesela)

Motosikleti
    sizin olay ankaradaki ybr lerin egzosunu soba borusu gb yapmalarına benzemiş

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    sizin olay ankaradaki ybr lerin egzosunu soba borusu gb yapmalarına benzemiş
    Ne alakası var zafer Egzosu Değiştirmekle hava filtresi çıkartmanın

ybr'nin normal sesiyle binmem..+ Hiç bi zarar vermiyor bunuda belirtelim

grognard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kartal07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

dunlop yada pirelli ben dunlop kullanıyorum yağmurda yol tutuşu gayet

Alıntı efsars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    unulli mi ne öyle bişi var yada unilli olcak yağmurda hiç kaymıyor 0 kayma. çevre yolunda ıslak asfalt parlıyor tek bile çekti motor ; )

cevap için teşekkur ederim...

yaklasık 7.30 saat sonra bende ybr kullanıcısı olarak aranıza katılacağım...

lakin ben iş amaçlı kullanıcam yarın sabah kurye olarak çalısmaya baslıyorum...

motorumla sabah tanısıcağım, havalar yağmurlu mevsim kıs olunca lastik konusu kafama takıldı...

sabah olsun motoru bi goreyim aksam burdan da yazarım zaten 1-2 de foto eklerim.

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı UqUR_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel Benim bildiğimde şaka makinaları var Antalyanın en büyük gurubu sanırım
    http://www.facebook.com/pages/Saka-M...-/157444212396

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Bu grupta çok güzelmiş recai sen takılmıyormusn bunlarla,motorlar çok güzel jantı yeşile boyamışlar yada jant şeridimi var bazı videolarda güzel ve kalın görünüyorlar heralde boya ?

Motosikleti
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel Benim bildiğimde şaka makinaları var Antalyanın en büyük gurubu sanırım
    http://www.facebook.com/pages/Saka-M...-/157444212396
    çıldırmış bunlar ne kask ne trafiği kaale alma

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler