Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı Agv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=86OqCTOntSM

Bu olayın aynısını YBR'de uygulayabilir miyiz?

Arkadaş anlatmış zincir germe işlemini.
    evet aynı şekilde oluyor ybr de de.sağ ve soldan ayrı ayrı salarken vidaları eşit turlarda çevireceksin ki teker yamuk durmasın.

benim de sorum var , arka lamba frene basmadığınızda yanıyor mu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o değilde normalde ybr de fren lambasından ayrı park lambası var mı arkada.eğer varsa benimki yanmıyor çünkü.gece çok tehlike arz eder sanıyorum..
    Tabi ki var. Stop lambasını acilen değiştirmelisin.
    MD.Murat bunu beğendi.

ramazan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 apache 150 rtr
    ankara çevrsinde km si çok oömayan ybr esd satan biri varmı?

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Cümleten selamın aleykum. Herkesin kurban bayramı mübarek olsun.

Aradaşlas yeni 2012 model ybr sahibiyim. Motoruma xenon takmayı ve anahtar bağlamayı düşünüyorum hep açık kalmaması için. Motoruna xenon takıp problem yaşayan varmı acaba? Bizim motorların orj statoru yeterli mi?
    Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Alıntı ramazan06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ankara çevrsinde km si çok oömayan ybr esd satan biri varmı?
    dostum hevesini kırmak istemem ama elindeki bütçeyle biraz zor
    Hayat boş gazla çoş

Arkadaşlar 10 W sis lambası iki tane 5'er W'dan toplamda 10 zarar verir mi aküye?

ramazan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 apache 150 rtr
    Alıntı MrMaydec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum hevesini kırmak istemem ama elindeki bütçeyle biraz zor
    ankarada 3 tane buldumda , birtanesine güvenemedim , 3.650 demiş 2011 model 3000 km , km baya az geldi , diğer ikiside rengi siyah , kırmızı daha iyi

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Az kendimi ifşa edeyim de buralar canlansin
    Boyun 1.83m kilom 99kg Yamaha YBR 125 - 2011

Yer: Muğla Tarih:18.10.2013

Saygı, sevgi..
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

zozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MoNDiaL 150 Zc& ybr125
    arkadaslar 2006 model 24000 km de ybr kullanıcısıyım motor yagım benzin kokuyor sizinkilerde de böyle bi sorun varmı? en sonyag degisimimde 1lt yag cıkmıstı?

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Alıntı zozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar 2006 model 24000 km de ybr kullanıcısıyım motor yagım benzin kokuyor sizinkilerde de böyle bi sorun varmı? en sonyag degisimimde 1lt yag cıkmıstı?
    Yağını kontrol ettin mi gözle görülür bir incelme var mı yağda..?
    Bahar Bulaştı Ya Hayata, Ağaca, Suya, İçimde Öyle Bir Seyahat Kımıldıyor Ki, Diren Direnebilirsen.Yüreğim Bavulunu Toplamış Çoktan .Ruhum Sırtlamış Çantasını.Uzaklar Çekiyor İçimdeki Seyyahın Tasmasını..

Bı defada bende oldu benzın karısması yagını degıstır eger tekrar ederse yada yag eksıltırse bı ustya goster usta bana dıp gaz yapmıssındır karbutor benzını yakamamıstır fala gelmıstır oda oraya atmıstır dedı sorun yok dedı yanı dıp gazma yapma yemıycek yerde

ıyı aksamlar arkadaslar motora alarm taktırmak ıstyrm tavsıyelerınız ve onerılernızı soylermısınz yardım cı olun

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Aranızda ybr esd'de Tur camı - Uzun cam kullanan kimseler varmı? Nasıl rüzgar direncini azaltıyor mu? Kullanan varsa nereden kaç liraya aldınız ve memnun olup olmadığınız hakkında bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX

çok uzun süre kullanmadım sedat ın motoruydu ama çok bi fark görmemiştim.... fiyat hakkında bilgim yok..

39nn600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    zinciri germek için önce arka tekerlek somunlarını gevşetmen gerekiyor somunları gevşettikten sonra gergi civatalarının somunu var 12 anahtar tutar somunu gevşetip civatayo 10 numara anahtar ile sıkarsan zinciri gerersin yalnız beşiğin üstünde bulunan çizgilere dikkat et çizgilerin iki tarafınıda eşit olması gerekiyor yoksa zincir tam düz olmaz fazlada germemen lazım ses yapabilir hadi sana kolay gelsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:51 ----------

Alıntı Agv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar YBR ESD'de zincir nasıl geriliyor? Benim zincir 3-3.5 cm arası. Merak ediyorum şu an bir sıkıntı yok ama 4 cm'e yaklaşınca sıkılaştırmam gerekecek. Nasıl yapabilirim?

Ayrıca ben de vitesli motosiklete acemi biri olarak gösterge ihtiyacı duymadım. Bir süre sonra hesap bile yapmayacak dereceye geliyorsunuz. Vites büyütme-düşürme hakkında.
    ben cevap yazdım forumun sonuna umarım faydalı olur kolay gelsin

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aranızda ybr esd'de Tur camı - Uzun cam kullanan kimseler varmı? Nasıl rüzgar direncini azaltıyor mu? Kullanan varsa nereden kaç liraya aldınız ve memnun olup olmadığınız hakkında bilgilendirirseniz çok sevinirim.
    Bende de tur camı var. Ne kadar etkili olduğu konusunda bir fikrim yok. Çünkü neredeyse onsuz hiç sürmedim.
    Bir karıştan daha uzun ek bir cam, mutlaka etkilidir. Ben 25 liraya aldım, camgöz'den. Tek kötü yanı, titreyip çok az da olsa ses yapması.
    dogrusukru bunu beğendi.

zafer5959 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD 13" Estoril Blue
    arkadaşlar herkese iyi akşamlar hafta sonu vaktimizi biraz fotoğraf çekerek geçirdik.. mağlum sezonun sonlarındayız artık ve sezon sonu fotoğrafları çekelim dedik buyrun..

crxforever, ceyceypad, suato21 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Mz 150 ( 1991 ), Mobylette bionik 52 (1992 ), Honda Titan 125 ( 1997 ),
    Yamaha ybr 125 ESD ( 2013 ) ESTORIL BLUE.. Fotograf galerim.. http://zoroix.deviantart.com - 500px.com/zafer_ertem/

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Alıntı zafer5959 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkese iyi akşamlar hafta sonu vaktimizi biraz fotoğraf çekerek geçirdik.. mağlum sezonun sonlarındayız artık ve sezon sonu fotoğrafları çekelim dedik buyrun..

http://i1114.photobucket.com/albums/k539/zoroix59/7.jpg

http://i1114.photobucket.com/albums/k539/zoroix59/4.jpg

http://i1114.photobucket.com/albums/...roix59/9-1.jpg
    Fotoğraflar çok güzel elinize sağlık.Bişey soracaktım motorun farının üstündeki sarı şerit şuan satışta olan 2013 modellerde yok..? Küçük bir ayrıntı ama benim çok hoşuma gitti ama ne yazık ki benim gördüğüm hiçbir model de o yoktu..Orjinal olduğunu düşünüyorum bu konuda bir açıklama yaparsanız sevinirim teşekkürler..
    Bahar Bulaştı Ya Hayata, Ağaca, Suya, İçimde Öyle Bir Seyahat Kımıldıyor Ki, Diren Direnebilirsen.Yüreğim Bavulunu Toplamış Çoktan .Ruhum Sırtlamış Çantasını.Uzaklar Çekiyor İçimdeki Seyyahın Tasmasını..

muco55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bütçem kısıtlı işe git gel için en ekonomik sağlam ve uygun secenekler ne olabilir

selam arkadaşlar Esenyurt-Çağlayan arası bi motosiklet alıp git gel yapmayı düşünüyorum artık metrobüs çekilecek gibi değil. ve zamandan da tasarruf yapmak istiyorum. koymaya kapalı kilitli bi yerim olsa hiç acımadan ybr 125 alırım ama eve yakın otopark bile yok o yüzden az bi fiyata ve az yakan iyi kötü yine beni yolda bırakmayacak dandik olmayan ybr tarzında commuter moped bir motosiklet ne olabilir. Ayrıca arkadaşlar kilitlemek için neler yapmalıyım özellikle bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.Napim çadır mı çekeyim nasıl ne tarz bi çelik kilit alayım neresinden nasıl, ne çeşit bi kilitle kilitlesem daha güvenli olur arkadaşlar tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum. şimdiden hepinize teşekkür ederim.

zafer5959 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD 13" Estoril Blue
    Alıntı suato21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoğraflar çok güzel elinize sağlık.Bişey soracaktım motorun farının üstündeki sarı şerit şuan satışta olan 2013 modellerde yok..? Küçük bir ayrıntı ama benim çok hoşuma gitti ama ne yazık ki benim gördüğüm hiçbir model de o yoktu..Orjinal olduğunu düşünüyorum bu konuda bir açıklama yaparsanız sevinirim teşekkürler..
    hemen aciklik getireyim yorumunuz icin tesekkurler 2013lere ozel birsey degil bi kere onu belirteyim kucuk ayrintilari fark etmekte farklilik icerir.. Tamamiyle sahsi dusuncemle ordaki park lambasini turuncu olmasini istedigim biseydi yapma geregi duydum gorenler de sizin gibi 2013ler boyle cikiyo die sormadan gecmiyolar begenmeniz ve fark etmeniz guzel bisey..
    suato21 bunu beğendi.
    Mz 150 ( 1991 ), Mobylette bionik 52 (1992 ), Honda Titan 125 ( 1997 ),
    Yamaha ybr 125 ESD ( 2013 ) ESTORIL BLUE.. Fotograf galerim.. http://zoroix.deviantart.com - 500px.com/zafer_ertem/

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler