Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    nexcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr esd 2012
    Arkadaşlar 2012 model ybr min karbiratörünü değiştirdim üzerinden sökülen orijinal karbiratör satılıktır hiç bir arızası yoktur sadece keyfi değiştirdim sadece 5 ay kullanıldı üzerinden söküldüğü gibi set halinde satılık karbiratör ve telleri falan yani isteyen olursa mesajla ulaşabilirler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vayy Ramçoo sen de burda mısın
    Sedat yok yalım, ybr250ci olunca tabi....

rapsy_09 teşekkurler kardeş
    burdayım ama motorsuz...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

imza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 ybr 125 & 2014 ybr 125
    eğer yamaha 2014 model ybr 125' te köklü bir değişiklik yapmazsa ( motor bloğu başta) yamaha ile olan 10 yıllık ilişkime son veriyorum.

S.Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Simsiyah CBF 150
    Alıntı imza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer yamaha 2014 model ybr 125' te köklü bir değişiklik yapmazsa ( motor bloğu başta) yamaha ile olan 10 yıllık ilişkime son veriyorum.

Hondaya geçiniz.HONDA hayat ONDA
    K.o.nay bunu beğendi.

honda cbr 250 r aldım bugün. ybr satılık artık. sahibinden.com a eklicem uygun bir zamanda aranızdan ayrılıyorum arkadaşlar.

bekir.altin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 ESD 13
    bugün depoyu fulledim henüz rodajda olan motorum 820 km yi gördü. 360 km de depoyu fulledim tam 10 lt aldı 47 tl ye doldurdum, yani 460 km yaptım bir depoyla

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Vayy Ramçoo sen de burda mısın
    Sedat yok yalım, ybr250ci olunca tabi....

rapsy_09 teşekkurler kardeş
    Bende burdayim 250 cc aldık ama 125 imde var yani yavru vatanda işlerim vardı biraz onları hallettim ondan yoktum
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

cm_strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250i Evo
    Alıntı ybalci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda cbr 250 r aldım bugün. ybr satılık artık. sahibinden.com a eklicem uygun bir zamanda aranızdan ayrılıyorum arkadaşlar.
    Hayırlı olsun, kazasız belasız sağlıklı sürüşler...

İzlenimlerinizi takip etmek isterim, 250lik tercihi zamanım gelirse umarım aklımdaki
    model buydu benim de... ����

xVaLeNx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Bajaj Pulsar 200 NS
    Hayırlı akşamlar Yamahasını dahice süren (YBR'ci) kardeşler derslerden dolayı bir süredir internete giremiyordum ve malum motorumla da ilgilenemiyordum. Allah'a şükür sonunda bitti.
    Düldülü alalı tam 9 ay oldu şu an 14213 km deyim debriyaj balatasını yağı hava filtresini falan değiştirdim güzelce bakımını yaptım ve sonunda özene bezene temizleyebildim özlemişim valla, Antalya turu da yaptım gayet güzeldi neyse tekerinize taş değmesin inşallah diyip birkaç fotoyla şenlendireyim forumu

DALGIC_800, MrMaydec ve ybalci bunu beğendiler.

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende burdayim 250 cc aldık ama 125 imde var yani yavru vatanda işlerim vardı biraz onları hallettim ondan yoktum
    Zenginsin yane
    Laf araı r6yı sattık biz de
    Nasıl ybr250den memnun musun :D

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Zenginsin yane
    Laf araı r6yı sattık biz de
    Nasıl ybr250den memnun musun :D
    Daha doyasıya kullanmış değilim..8 ay önce aldım daha bin km kullanmışım normalde 10 bini geçmem lazımdı..P.tesi sabah allah izin verirse memlekete gitcem..Hayırlı olsun mo arada yeni motorun R6 dan sonra kesmez ama
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Alıntı xVaLeNx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı akşamlar Yamahasını dahice süren (YBR'ci) kardeşler derslerden dolayı bir süredir internete giremiyordum ve malum motorumla da ilgilenemiyordum. Allah'a şükür sonunda bitti.
    Düldülü alalı tam 9 ay oldu şu an 14213 km deyim debriyaj balatasını yağı hava filtresini falan değiştirdim güzelce bakımını yaptım ve sonunda özene bezene temizleyebildim özlemişim valla, Antalya turu da yaptım gayet güzeldi neyse tekerinize taş değmesin inşallah diyip birkaç fotoyla şenlendireyim forumu

http://r1305.hizliresim.com/19/z/nnr1s.jpg

http://j1305.hizliresim.com/19/z/nnr05.jpg

http://j1305.hizlires
    m.com/19/z/nnr4r.jpg

http://r1305.hizliresim.com/19/z/nnr9u.jpg
    selamunaleykun motorun cok temız masallah depo kılıfını kaca aldın bıde nıkelaj yerlerı bende oksıtlenme var bazı yerlerde nasıl temızleyebılırım varmı bı bılgı ıyı geceler

drunkenmunky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 ESD
    selam arkadaşlar... dün sinyal vermeyen bi mal yüzünden ilk kazamı yapmış bulunmaktayım Allah koruduki bi kaç sıyrıkla atlattık... ama bundan sonra daha temkinli daha dikkatlı!!
    size danışmak istediğim benim kara kaplan ın artık bagaj kapağı kırık durumda yani top case in kapağa menteşelerinden kırıldı bunu tamir edebilmek için önerileriniz nelerdiir nasıl halledebilirz?
    bildiğiniz her hangi bi plastik menteşe bulabileceğim yer varmıdır??? yani top case in içinden japonla yapıştırmak hiç perçinlemeden bu işi halletmek iyi olur diye düşündüm ama normal menteşeyle bu iş hiç olcak gibi gelmiyo.. bu tür durumlar için her hangi bi kurtarıcı menteşe ya da her hangi bi farklı yöntem bilen varsa şimdiden paylaşımlarınız için teşekkürler..
    kendinize ne kadar güvenirseniz güvenin 1 saniye de olup bitiyo herşey bi motor gazisi olarak hızı arttırmayın abi
    Allah" a emanet kazasız belasız keyifli sürüşler....

[IMG]file:///C:/Users/msb/Desktop/2013-04-18%2019.10.15.jpg[/IMG]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı drunkenmunky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar... dün sinyal vermeyen bi mal yüzünden ilk kazamı yapmış bulunmaktayım Allah koruduki bi kaç sıyrıkla atlattık... ama bundan sonra daha temkinli daha dikkatlı!!
    size danışmak istediğim benim kara kaplan ın artık bagaj kapağı kırık durumda yani top case in kapağa menteşelerinden kırıldı bunu tamir edebilmek için önerileriniz nelerdiir nasıl halledebilirz?
    bildiğiniz her hangi bi plastik menteşe bulabileceğim yer varmıdır??? yani top case in içinden japonla yapıştırmak hiç perçinlemeden bu işi halletmek iyi olur diye düşündüm ama normal menteşeyle bu iş hiç olcak gibi gelmiyo.. bu tür durumlar için her hangi bi kurtarıcı menteşe ya da her hangi bi farklı yöntem bilen varsa şimdiden paylaşımlarınız için teşekkürler..
    kendinize ne kadar güvenirseniz güvenin 1 saniye de olup bitiyo herşey bi motor gazisi olarak hızı arttırmayın abi
    Allah" a emanet kazasız belasız keyifli sürüşler....

file:///C:/Users/msb/Desktop/2013-04-18%2019.10.15.jpg
    Geçmiş olsun Allah beterinden saklasın. Malesef ehliyet alırken sinyal kolunun ne olduğunu bilmeyen lavuklar çok memlekette. O yüzden cok dikkat etmek lazım.

Kırılan yerinde fotografını atarsanız belki çözüm alternatifleri çıkabilir.

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 ESD
    sağolasın Uğur Allah hepimizi kazadan beladan korusun...fotoğraf şuan için yükleyemiyorum malesef ama tarif edeyim 46 litrelik shad topcase 'in kapak kısmındaki tırnaklar yan yatmadan dolayı kırıldı ve şu anda tam kapanmıyor top case in bagajla bagaj kapağını tutan tırnaklar kırık durumda yani içten esnek bi plastik levha ne bileyim bi menteşe ile tutturulur mu ya da bunun tamirini yapabilecek avrupa yakasında bi yer var mıdır?

şimdiden yardımlar için teşekkürler

xVaLeNx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı muhammet55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamunaleykun motorun cok temız masallah depo kılıfını kaca aldın bıde nıkelaj yerlerı bende oksıtlenme var bazı yerlerde nasıl temızleyebılırım varmı bı bılgı ıyı geceler
    Aleyküm selam saolasın. Depo kılıfını 46 liraya almıştım bir siteden ama hatırlamıyorum. Nikelaj ve benzeri küflenebilecek birleşme yerleri için WD-40 pas sökücü kullanıyorum ben.
    Her yıkamadan sonra sıkar biraz bekler ve silerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:57 ----------

Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Allah beterinden saklasın. Malesef ehliyet alırken sinyal kolunun ne olduğunu bilmeyen lavuklar çok memlekette. O yüzden cok dikkat etmek lazım.

Kırılan yerinde fotografını atarsanız belki çözüm alternatifleri çıkabilir.
    Geçmiş olsun Allah korumuş. Böyleleri heryerde var ve neredeyse hergün karşılaşıyorum bende aşırı dikkatli olmak gerek.

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 ESD
    Saolasın Hayri Allah korudu gerçektende senin motorda on numara duruyo maşallah diyorum kardeşim kazasız belasız sürüşler oraların tadını çıkar bizim yerimize..

dün nerdeyse bütün günümü harcayarak sonunda bagajı eski haline getirmeyi başardım eğer böyle bi durumla karşılaşırsanız sakın servislerin yada motorcuların dediği gibi bagajınızı çöpe atmayın kardeşim, nereye gittiysem artık tamiri olmaz aç çöpe dediler !!
    yamaha servisi hiç sallamadı bile aynısı 450 lira hiç boşuna uğraşma bunun tamiri olmaz yenisini verelim değiştir sen bunu dedi avarel karşısındakinin Kayserili olduğunu bilmiyo tabi!!

gezmediğim kaportacı tamponcu kalmadı hepsi binbir naza çekiyo kendini ve bu işi auto king yapar diyolar ama onlar da fos çıktı mercedes bmw nin yanında bizim kaplanı sallamadılar ordan zenit e gittim aynı film ordada var 100 liranı alırım ama sağlam olmaz dedi.. alayının aq!!

sonunda ikitelli organize bağcılar sanayisinde bi kaportacı buldum yarım saatte canavar gibi yaptı bagajı.. bu işi adamlar çözmüş. böyle bi durumla karşılaşırsanız hiç japonla uğraşmayın işinin ehli bi tamponcu ya da kaportacı bulun yeter. perde denilen ince metal levhaları gaz altı kaynakta ısıtıp kaynak yapıolar suyla da şokluyolar eskisi gibi sağlam oluyor levhalar plastiğin içinde kalıyo görüntüde bozulmuyo

o kadar yorgunluk aslında yarım saatlik bi işmiş bütün günümüze mal olsada sonunda bütün avellere karşı savaştan galip çıktık bizim canavarın bagajı eskisi gibi oldu

kazasız belasız sürüşler

cm_strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250i Evo
    [QUOTE=xVaLeNx;3049822]Hayırlı akşamlar Yamahasını dahice süren (YBR'ci) kardeşler derslerden dolayı bir süredir internete giremiyordum ve malum motorumla da ilgilenemiyordum. Allah'a şükür sonunda bitti.

Bu resimdeki karbon kaplamayı siz kendiniz mi yaptınız?
    Bilgilendirirseniz sevinirim... Tekeriniz düz bassın

ugurbilgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 2004
    .................................................. .......................

Alıntı xVaLeNx adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://r1305.hizliresim.com/19/z/nnr1s.jpg

http://j1305.hizliresim.com/19/z/nnr4r.jpg

http://r1305.hizliresim.com/19/z/nnr9u.jpg
    bu kadar yakışıklı ybr ilk defa görüyorum.

ben de cbr 250 alınca ybr satılığa düştü. ilan hala eklenmedi gerçi ama http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7095124/detay/ bu linkten erişilebilir onaylanınca.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler