Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı SİMSON adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maxi97 kardeş motorun en son satılıktı..satıldı herhalde?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:56 ----------

Sedat ağabi senin ybr250 100km'de kaç litre yakıyor? ve hp'si nedir 250'liğin..?
    3 litre 100 kmdeki yakıt tüketimi..100-110 km sabit hızla bu değer şehir içi ve hoyrat kullanmadığım için yüksek bir değer almadım henüz..hesapladım bu günle beraber 2260 km yapmışım hep uzun yolda ..Ama 120-130 gitsem şekli şemali değişir min. 4 litre.. 21 bg
    SİMSON bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ENDURO
    O zaman senin motor bizim beğendiğimiz ybr'lerden X2 daha az yakıyor.. biz buna eşek niyetine biniyoruz o zaman senin motor cidden 3 litre yakıyorsa 100km'de. param olsa hiç düşünmeden 250'liğini alırım zaten güc olarak bence iyi, ve bizim burada KAHRAMANMARAŞ'ta 10 tane polis motoru varsa 3'ü ybr250 1 tane fazer 5 tane de Bmw GS 650 F var..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:33 ----------

Ya millet ben 2.el bir ybr alacağım ocak vergisi ödenmemiş olabileceğinden bütün ihtimalleri göz önünde bulundurmalıyım ..Ocak puluna ne kadar yatırdınız toplam masraf nedir?
    ENDURO

Motosikleti
    2000 ford
    O zaman senin motor bizim beğendiğimiz ybr'lerden X2 daha az yakıyor.. biz buna eşek niyetine biniyoruz o zaman senin motor cidden 3 litre yakıyorsa 100km'de. param olsa hiç düşünmeden 250'liğini alırım zaten güc olarak bence iyi, ve bizim burada KAHRAMANMARAŞ'ta 10 tane polis motoru varsa 3'ü ybr250 1 tane fazer 5 tane de Bmw GS 650 F var..
    Her yakıt alışımda ölçüm yaparım..doğruluğuna şüphem yok dediğim gibi nasıl kullandığımı ben biliyorum..şehir içinde kullanmak için ybr 125 im var onla takılıyorum malum ybr 250 ile kaza yapmaya gelmez..yamahadan nefret etmek istemiyorum aylarca parça bekleyip Tavsiye ederim ybr 250 yi bildiğin bi motor varsa üçe beşe bakma...
    SİMSON bunu beğendi.

Motosikleti
    ENDURO
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her yakıt alışımda ölçüm yaparım..doğruluğuna şüphem yok dediğim gibi nasıl kullandığımı ben biliyorum..şehir içinde kullanmak için ybr 125 im var onla takılıyorum malum ybr 250 ile kaza yapmaya gelmez..yamahadan nefret etmek istemiyorum aylarca parça bekleyip Tavsiye ederim ybr 250 yi bildiğin bi motor varsa üçe beşe bakma...
    Maddiyatdan ötürü ybr125 esd de ikinci ele bakıyorum.. ybr250, ybr125esd 'nin neredeyse tam 2 katı..onun için olursa ilerde ki zamanlarda kısmet yoksa da aynen devam..Maaleseff alamıyorum. . .
    ENDURO

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abilerim size bir soru sorucam. Sigorta fiyatları nedir. Fiyat çıkarttırdım 230 lira nedir bu yaa? Devlet iyice sömürmeye başladı. Acaba fazla fiyatmı verdiler diye düşünüyorum? Yakın zamanda sigorta yaptıran varmı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

..........................
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    2000 ford
    Maddiyatdan ötürü ybr125 esd de ikinci ele bakıyorum.. ybr250, ybr125esd 'nin neredeyse tam 2 katı..onun için olursa ilerde ki zamanlarda kısmet yoksa da aynen devam..Maaleseff alamıyorum. . .
    bende çok bekledim ybr 250 yi kısmet bu zamanlaraymış 2007 model ybr 125 ile başladım..2008 yılı ocak ayında almıştım 6 aylıktı..2.5 yıl kullanıp sattım
    askerden gelince 2011 esd aldım mayıs 2012 de.. ekim 2012 dede ybr 250 (kaymakam) i yi serdar abiden aldım..
    allah herkesin gönlüne göre versin..İlk kez ybr 250 ye murat erdemin motoruna binmiştim sene 09 hiç unutmam ondan sonrada kendi ybr me bindim.
    SİMSON bunu beğendi.

Motosikleti
    ENDURO
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende çok bekledim ybr 250 yi kısmet bu zamanlaraymış 2007 model ybr 125 ile başladım..2008 yılı ocak ayında almıştım 6 aylıktı..2.5 yıl kullanıp sattım
    askerden gelince 2011 esd aldım mayıs 2012 de.. ekim 2012 dede ybr 250 (kaymakam) i yi serdar abiden aldım..
    allah herkesin gönlüne göre versin..İlk kez ybr 250 ye murat erdemin motoruna binmiştim sene 09 hiç unutmam ondan sonrada kendi ybr me bindim.
    Her şey kısmet işi...
    ENDURO

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:33 ----------

Ya millet ben 2.el bir ybr alacağım ocak vergisi ödenmemiş olabileceğinden bütün ihtimalleri göz önünde bulundurmalıyım ..Ocak puluna ne kadar yatırdınız toplam masraf nedir?
    vergi borcu varsa satış olmaz merak etme
    SİMSON bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    2000 ford

İçimden geldi paylaşayım dedim 2007 ybr sene 2010 da çekilmiş sinop ayancık...

http://www.yamaha-motor.eu/tr/produc...cc/ybr125.aspx

galiba yamaha sitesine 2013 ün fiyatını koymuş ama motor ortada yok nasıl yürüyor işler bilgi verirseniz sevinirim.

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şahsi fikrim Yamaha, Türkiye'ye yine aynı kasayı ve yine karbüratörlü olarak getirecek. Sadece model yılından dolayı bu fiyat farkı. Türkiye hemen her konuda olduğu gibi 3.sınıf ülke muamelesi gördüğü için çokta heveslenemiyoruz yeni modellere.. Ama olur ya, Honda'nın PCX'i getirmesi gibi bir mucize yaşanır; o zamanda alkışlarız Yamahagilleri..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şahsi fikrim Yamaha, Türkiye'ye yine aynı kasayı ve yine karbüratörlü olarak getirecek. Sadece model yılından dolayı bu fiyat farkı. Türkiye hemen her konuda olduğu gibi 3.sınıf ülke muamelesi gördüğü için çokta heveslenemiyoruz yeni modellere.. Ama olur ya, Honda'nın PCX'i getirmesi gibi bir mucize yaşanır; o zamanda alkışlarız Yamahagilleri..
    Honda pcx 150 yi getirirse bence çok güzel olur fiyatta 6500 olursa da güzel satar belki ben bile alırım
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda pcx 150 yi getirirse bence çok güzel olur fiyatta 6500 olursa da güzel satar belki ben bile alırım
    PCX 125'i bile 6100'e veriyor Honda.
    PCX 150 gelirse (ki ihtimal bile yok) 7500'den aşağı fiyat çekmez Honda.
    Yamaha Xenter 150, 7500 civarı işte..

Motosikleti
    Cümleten Selamın Aleyküm.

Yarın motosikletimi servise kontrol'e götürücem fakat Daytona'ya gitmek istemiyorum. O servise 3 kere gittim ve hiç birinde memnun kalmadın ve bunu onların yüzünede söyledim umursamaz bir tavırları var. Başka kişilerden de duydum bunları.

Size sorum Alibeyköy'de Motoliz diye bir servis var. Yamaha yedek parça vs var ama Yamaha yetkili servisi mi, değil mi tam olarak nasıl öğrenebilirim? Yada nereden anlarım?
    Bahsettiğim yer burası: http://www.motoliz.com/
    Yardımcı olursanız bir bilginiz varsa çok sevinirim.

gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    usta internetten araştırdıgım kadarıyla yetkili serwis degil genede tam bilen birine sorsan daha iyi ben internetten araştırdım
    Hayat bir tesbih gibidir ya SALLLARSINNN yada cekersin!!!

Motosikleti
    Alıntı gk070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta internetten araştırdıgım kadarıyla yetkili serwis degil genede tam bilen birine sorsan daha iyi ben internetten araştırdım
    Ben motosiklet kapının önüne çektim. Yoldan Yamaha Xt125'le biri geçti korna yaptı selam verdi bende selam verdim. Gidiyordu, sonra yavaşladı ara sokağa girdi geri döndü ordan yanıma geldi. Abi dedi seni bizim müşteriye benzettim dedi plakadan bizim servisi geliyormusun? Dedim daha motosikleti yeni aldım. Hayırlı olsun felan dedi baya konuştuk sonra hemşeri çıktık. 13 sene benim semtimde ikamet etmiş bir kaç isim söyledi babam tanıyormuş onları zaten. Sonra daytona'da bir arkadaşının başı yanmış yağ değişiminde yağ koymayı unutmuşlar motor kitlemiş. Orayla ilgili baya olaylar anlattı. Orada çalışan arkadaşlarıda varmış bir sürü zaten. Benim bahsettiğim arkadaş şuanda orda çalışmıyormuş fakat ismimi verirsen sana hemen yardımcı olurlar dedi. Oranın müdürü 60-65 yaşlarında biriymil adam dedi yurt dışından müşterileri var dedi. Bulgaristan, Yunanistan oradan gelenler var dedi. Sağolsun baya konuştuk muhabbet ettik samimiyeti hoşuma gitti. Üstüne birde eksi motosikletimi 3-4 kere daytona'ya götürdüm bir gram memnun kalmadım. Şansa öyle durup plaka tanıdık geldi abi felan diyince muhabbet edince adama da kanım ısındı. Sıcak kanlı birisi. Bilmiyorum yarın oraya götürmeyi düşünüyordum ama yetkili olmadığını söylediniz buda benim kafamda ? olarak kaldı. Motosiklet garantiden olsun istemem.

Kusuruma bakmayın uzun oldu biraz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:25 ----------

Abilerim İstanbul'da bildiğiniz memnun kaldığınız Yamaha servisi varmı? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Yarın sabah servise gidicem. Yorumlarınız çok önemli.
    maxi97 bunu beğendi.

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    @Simson: motur sadece ilanda. satılırsa satılır satılmazsa binmeye devam ederim. düğüne para lazım da bedavaya da vermem :

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Simson: motur sadece ilanda. satılırsa satılır satılmazsa binmeye devam ederim. düğüne para lazım da bedavaya da vermem :
    ilan li,nkini bi atarmısın . arkadaşım bakıyordu.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Motosikleti
    Abilerim İstanbul'da bildiğiniz memnun kaldığınız Yamaha servisi varmı? Yardımcı olursanız çok sevinirim. 2-3 saat sonra servise gidicem. Yorumlarınız çok önemli.

İstanbul Şirinevler'de Yıldız Motor var. Hala Yamaha servisi mi bilemiyorum ama ben oraya gidiyordum. İşinin ehli, çok tecrübeli bir ustaları var.
    maxi97 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)

Bu Konudaki Etiketler