Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    __@hmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 ybr / 2012 ybr 125 esd / 2007 GSR 600
    dip gazda yakıyor
    Alıntı TheAzReaL07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne kadar ekonomik olsa da dip gazda baya yakıyo yada bize öle geliyo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    hem az yakıyor, 471 km, hem 120-130 görüyor.

benim motoru seninkinin yanına getireyim de bi kulağını çekiversin senin ybr.

285 km 9 litre, son hız 90.

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı __@hmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster

benzin litre fiyatı : 4.730krş
    toplam alınan yakıt: 47.50krş
    yapılan kilometre : 471.1km
    bu ölçümün içinde Muğla gezimizde var genelde redline kullanıldı yaklasık 270 kmsi

270 km si red ve toplamda 471 km buna yedekte dahil mi?
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    günaydın beyler....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

korna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar selam,
    dün 11km/s hızla esen rüzgarda eve gidiyordum. Motorun önü kayma yapıp beni sağa sola savurdu. Hakimiyeti kaybedecek dereceye geldi bir ara. Yavaşladım hemen. 30-40'la devam ettim.
    Bunu önlemenin bi yolu yok mudur?

Motosikleti
    yedeğe henüz düşmemişti zaten değerlerde dikkat etmisseniz 47.50krş toplam ödediğim tutar. Litre fiyatı 4.730krş tu yani 10 litre aldı hatta tam kapağın kapanma mesafesine kadar doldu
    bu arada berber bi arkadasım var 2011 ybr aldı 11binde daha dün konustuk 425 km toplamda yol yapmıs ve 53 tl ye depoyu fullemiş dedim ki çok fazla tabi bana göre
    başka bir ölçümümde şöyleydi
    490 km de yedeğe düştü
    535 km de depoyu fulledim
    53 TL tutarında benzin aldım
    4.810krs falandı litre fiyatı

Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    270 km si red ve toplamda 471 km buna yedekte dahil mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:39 ----------

senin ybr çok yakıyor dediğin gibiyse nerdeyse km de 0.15 krş yakıyor seninki.
    ben im motor 4700km de şuan
    herzaman yedeğe düşünce fullerim ve km yi sıfırlarım ilk bin km ye kadar 0.125krş falandı sonra dişli değişiminden sonra ve iki binden sonra yakıt km de 0.10 krş 0.105 krş falandı ve halende öle.

Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hem az yakıyor, 471 km, hem 120-130 görüyor.

benim motoru seninkinin yanına getireyim de bi kulağını çekiversin senin ybr.

285 km 9 litre, son hız 90.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaþým düzde þu memlekette 1 tek f54 fatihin ybr geçti o motoru oda titanda önde cam yok rüzgarý baðrýna paraþüt, yellen gibi yiyosun, seleside yüksek. Oda arkasýndan 3-5 mt farkla gitti 120 ile. Rampada km lerce fark attý ama. Rampada ne olursa olsun, nasýl oynanmýþ olursa olsun hiç bi ybr rampada titaný tutamaz. Aksini idda eden olursa hodri meydan. Gelsin. Geçemezse alýrým anahtarýný ona göre. Motor 133 cc 150 falan deðil yani. Diþli mevzusu uzun geldi yazmadým.
    adem arkamdan atip tutma alirim anahtarini
    Benide duzde titanla gec hatta 10 mt yaklas bende sana ybr yi veririm
    hemdde benim kara şimşek i
    beyler yeni kasa yani 2011 veya 2012 nin normal deposu kac lt benzin alliyor yedek haric
    eski kasa motor orj uzun yolda ortalama 450 en uzun ise 480 de yedege gecti sehir ici ise 390 yedege geciyor 9,6 lt benzin aliyor yedek haric.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    yerim senin motorunu fatih. Üstüne limonda sıkarım

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adem arkamdan atip tutma alirim anahtarini
    Benide duzde titanla gec hatta 10 mt yaklas bende sana ybr yi veririm
    hemdde benim kara şimşek i
    beyler yeni kasa yani 2011 veya 2012 nin normal deposu kac lt benzin alliyor yedek haric
    eski kasa motor orj uzun yolda ortalama 450 en uzun ise 480 de yedege gecti sehir ici ise 390 yedege geciyor 9,6 lt benzin aliyor yedek haric.
    Fatih'im yedek hariç tam 10.5 lt alıyor tam borunun alt ağzına kadar ama dahada konulabilir 1- 1.5 lt daha rahat alır

Egemen06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125
    arkadaşlar kış geliyor yavaştan motorum dışarda kalıcak ve kullanabildiğim kadar kışın kullanıcam,dışarda üstünü örtüyorum başka neler yapabilirm iyi muhafaza edebilmek için?
    Bazen gidilecek yere en çabuk varmanın yolu mola vermektir

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı __@hmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yedeğe henüz düşmemişti zaten değerlerde dikkat etmisseniz 47.50krş toplam ödediğim tutar. Litre fiyatı 4.730krş tu yani 10 litre aldı hatta tam kapağın kapanma mesafesine kadar doldu
    bu arada berber bi arkadasım var 2011 ybr aldı 11binde daha dün konustuk 425 km toplamda yol yapmıs ve 53 tl ye depoyu fullemiş dedim ki çok fazla tabi bana göre
    başka bir ölçümümde şöyleydi
    490 km de yedeğe düştü
    535 km de depoyu fulledim
    53 TL tutarında benzin aldım
    4.810krs falandı litre fiyatı

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:39 ----------

senin ybr çok yakıyor dediğin gibiyse nerdeyse km de 0.15 krş yakıyor seninki.
    ben im motor 4700km de şuan
    herzaman yedeğe düşünce fullerim ve km yi sıfırlarım ilk bin km ye kadar 0.125krş falandı sonra dişli değişiminden sonra ve iki binden sonra yakıt km de 0.10 krş 0.105 krş falandı ve halende öle.

Valla çok iyiymiş hepimiz 37 takalım o zaman, o kadar kırmızıda kullanıma göre 100 kmde 2.13lt yakıyorsa sakin kullanımda 2 litrenin altına rahat düşer

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Cümleten Selamın Aleyküm.
    Nasılsınız iyisinizdir inşallah. Havalarda soğudu ama gezmeyi seven çok aramızda foruma uğrayan yok

Size bir konuda fikir danışmak istedim. 2011 model mavi renk ybr esd'm var. Jant şeridi çekmeyi düşünüyorum. Marka olarak Keiti düşünüyorum fakat renk ve bütün mü daha güzel olur kesikli jant şeridi mi karar veremedim? Bu konuda yardımcı olabilicekmisiniz?
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cümleten Selamın Aleyküm.
    Nasılsınız iyisinizdir inşallah. Havalarda soğudu ama gezmeyi seven çok aramızda foruma uğrayan yok

Size bir konuda fikir danışmak istedim. 2011 model mavi renk ybr esd'm var. Jant şeridi çekmeyi düşünüyorum. Marka olarak Keiti düşünüyorum fakat renk ve bütün mü daha güzel olur kesikli jant şeridi mi karar veremedim? Bu konuda yardımcı olabilicekmisiniz?
    jant şeridini kendin çekme bence ne kadar usta olsan da olmuyo özellikle fosforlular en güzeli reklamcıya git o çeksin yıllarca atmaz görmez
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Beyaz jant şeridi güzel olur
    Kesikli olanda olabilir. Ben rialliden maxem marka almıştım 15 tl ye aparatını janta uyarlayınca 10 numarada oldu, en ufak bir yamukluk bile yok.

Motosikleti
    jant şeridini kendin çekme bence ne kadar usta olsan da olmuyo özellikle fosforlular en güzeli reklamcıya git o çeksin yıllarca atmaz görmez
    Aparatlı olan jant şeritlerinden alıcam. Fakat dediğim gibi renk ve bütün mü alsam kesikli jant şeritlerinden mi alsam karar veremedim

Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyaz jant şeridi güzel olur
    Kesikli olanda olabilir. Ben rialliden maxem marka almıştım 15 tl ye aparatını janta uyarlayınca 10 numarada oldu, en ufak bir yamukluk bile yok.
    Aklımda olan bir beyaz renk birde mavi renk var. Ama beyaz renk kendini pek belli etmediği için mavi daha çekici kılıyor kendini. Ama ne yalan söyliyim mavi renk ybr esd'de denk gelipte canlı olarak beyaz şerit görmedim. Belki görsem fikrim değişebilir diye düşünüyorum. Resim koyabilme ihtimaliniz varmı acaba? Mümkünse gece karanlıkta ve gün ışığı altında. Maksat geceleri ne kadar parlayıp, dikkat çektiğini görebilmek.

Motosikleti
    CBR 125R
    kesikli olan daha güzel görünüyo
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Motosikleti
    Bence sarı yada yeşil yaptır beyaz hiç görmedim hoş olabilir
    bendede 2012 mavi ybr var mavi şerit çekmistim motor mavi olduğu için şerit dikkat çekmiyor

Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aparatlı olan jant şeritlerinden alıcam. Fakat dediğim gibi renk ve bütün mü alsam kesikli jant şeritlerinden mi alsam karar veremedim

Aklımda olan bir beyaz renk birde mavi renk var. Ama beyaz renk kendini pek belli etmediği için mavi daha çekici kılıyor kendini. Ama ne yalan söyliyim mavi renk ybr esd'de denk gelipte canlı olarak beyaz şerit görmedim. Belki görsem fikrim değişebilir diye düşünüyorum. Resim koyabilme ihtimaliniz varmı acaba? Mümkünse gece karanlıkta ve gün ışığı altında. Maksat geceleri ne kadar parlayıp, dikkat çektiğini görebilmek.

Motosikleti
    CBR 125R
    benm motorda 3 renk şerit var ama maviye yakışır mı ? fümeye çok güzel gitti
    Twin bunu beğendi.

Motosikleti
    Aynen füme renge çok güzel gidiyor. Yarın renklamcıya gidip bakıcam. Metre fiyatı uygun ise hem mavi hemde beyaz en fosforlusundan jant şeridi alıp gelicem Fakat bu jant şeridi çekmek için kullanılan aparatı nerede bulabilirim?

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Fümeye ne renk yaptınız

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler