Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    rain planet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tuzla istikametine doğru pendiği geçtikten sonra sol tarafta koca otel..onun tam karşısında uzunlar kebap pide vs restoran var orlarda takılıyoruz..
    birdahakinde oralara uğrayacağım..

2011 mavi yamaha ybr sedat_57

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı rain planet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birdahakinde oralara uğrayacağım..

2011 mavi yamaha ybr sedat_57
    aynen depo grenajları yok cross elcikli beyaz yanaklı..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    aynen depo grenajları yok cross elcikli beyaz yanaklı..
    karizmatik sedat_57

Motosikleti
    2000 ford
    karizmatik sedat_57
    bu gün pendik yamahada mavi siyah grenajlı siyah depo kılıflı bi ybr vardı dedim bu forumdaki adam mı acaba diye dedim onda kılıf yoktu neyse boşver falan dedim.. senmiydin yoksa

Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    bu gün pendik yamahada mavi siyah grenajlı siyah depo kılıflı bi ybr vardı dedim bu forumdaki adam mı acaba diye dedim onda kılıf yoktu neyse boşver falan dedim.. senmiydin yoksa
    grenajlar aynı ama ben depo kılıfı kullanmıyorum...

ama temmuz-ağustos aylarında bitane mavi ybr 2012 kalmıştı (belki geçerken görmüşsünüzdür).. onu ben aldım..

hatta motosiklet direksiyon sınavındaki çocuklarla konuşurken

---"bende yeni motor aldım,geçit motordan mavi 2012 ybr"
    ---aaa! ordaki tek bir motor kalmıştı , o motoru senmi aldın
    ---evet!
    ---abi o motorun üstünede binmeyen kalmadı, ordan geçen herkezin üstüne oturmuşluğu var
    ----hadi yaa' iyi işte bu hayattan çektim aldım onu şlakdjfşla

geçen gittim imama yağını değiştirddim...bayada sırada motor vardı .. ybrler dizilmiş...

seneye bi 250 düşünüyorum sedat

MuratBEY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Çok teşekkür ederim.
    Baktım beceremeyeceğim servise götürdüm, aynen dediğiniz gibi yaptı servisi. Sorun kalmadı
    rain planet bunu beğendi.
    Yamaha YBR 125 Rider

Motosikleti
    2000 ford
    grenajlar aynı ama ben depo kılıfı kullanmıyorum...

ama temmuz-ağustos aylarında bitane mavi ybr 2012 kalmıştı (belki geçerken görmüşsünüzdür).. onu ben aldım..

hatta motosiklet direksiyon sınavındaki çocuklarla konuşurken

---"bende yeni motor aldım,geçit motordan mavi 2012 ybr"
    ---aaa! ordaki tek bir motor kalmıştı , o motoru senmi aldın
    ---evet!
    ---abi o motorun üstünede binmeyen kalmadı, ordan geçen herkezin üstüne oturmuşluğu var
    ----hadi yaa' iyi işte bu hayattan çektim aldım onu şlakdjfşla

geçen gittim imama yağını değiştirddim...bayada sırada motor vardı .. ybrler dizilmiş...

seneye bi 250 düşünüyorum sedat
    bence düşünme ya ybr ye bin yada 600 sınıfına bak 250 cc sınıfı çok çaresiz bişey..250 lilk motor alıyosun istediğin gibi makina yok parça fiyatları 600 binlik gibi.. benim şu an tek isteğim bi 250 cc tarzı onemli değil..bana en fazla 5 yaşında 250 cc bi motor lazım race naked scooter olabilir.. ama yok bulamıyom takas teklif ediyorum kimse yanaşmıyor ilan verdim arayan soran yok Hni ikinci elde hemen satılıyodu erol abi bu gün dedim ybr250 alcam aman ha dedi git 600 lük motor al ybr 250 alma orda bekleyen bi ybr 250 vardı ordan konu açtım..türkiyede 250 cc hiç bişeye binilmez 600 lüğe bin parça fiyatları aynı zaten dedi..boy pos var xt660 önerdi

Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    bence düşünme ya ybr ye bin yada 600 sınıfına bak 250 cc sınıfı çok çaresiz bişey..250 lilk motor alıyosun istediğin gibi makina yok parça fiyatları 600 binlik gibi.. benim şu an tek isteğim bi 250 cc tarzı onemli değil..bana en fazla 5 yaşında 250 cc bi motor lazım race naked scooter olabilir.. ama yok bulamıyom takas teklif ediyorum kimse yanaşmıyor ilan verdim arayan soran yok Hni ikinci elde hemen satılıyodu erol abi bu gün dedim ybr250 alcam aman ha dedi git 600 lük motor al ybr 250 alma orda bekleyen bi ybr 250 vardı ordan konu açtım..türkiyede 250 cc hiç bişeye binilmez 600 lüğe bin parça fiyatları aynı zaten dedi..boy pos var xt660 önerdi
    güzel dedin sedat...ama 600 lüğüde para yetmez ki:( zor...ama hayalim bi 650 lik enduro.

malum 125 likler gibi düşük güçte olmayan..ama 600 lükler gibi uçuk fiyatı göze alamadığımız motorların varyetesi 250 cc ler..
    bizim gibi orta sınıf insanları avutacak şeyler 250 cc ler..
    sadece yamaha olması gerekmiyo tabi... honda cbr 250...sym wolf 250....hyosung gt 250 naked....ktm 200 ....hyosung gv 250.....vs...vs..vs
    ve çok haklısınki bu 250 liklerin yedek parçaları el yakıyo...hakkaten öyle ... heleki honda cbr 250 nin komple farının 400 dolar olduğunu duyunca şok oldum... allah muhafaza hafifi bir kaza geçirsen... motoru toplamak için bir servet vermen gerek..
    ama bu saydığım motortların güzel bir 2. elini ya da artık kendini kasıp bi sıfırını çeksen.....
    düşüncem bu.....bakalım olursa... biraz daha tecrübe etmek lazım... ki önce bi motorumuzla baya bi vakit geçirelim... belki fikrim değişecek kim bilir.. şimdi ybr keyifli ve kaliteli ekonomik sürüş..
    ama insan biraz ivmelenmek istiyo ne diyeyim
    kısmet bakalaım...

Motosikleti
    2000 ford
    güzel dedin sedat...ama 600 lüğüde para yetmez ki:( zor...ama hayalim bi 650 lik enduro.

malum 125 likler gibi düşük güçte olmayan..ama 600 lükler gibi uçuk fiyatı göze alamadığımız motorların varyetesi 250 cc ler..
    bizim gibi orta sınıf insanları avutacak şeyler 250 cc ler..
    sadece yamaha olması gerekmiyo tabi... honda cbr 250...sym wolf 250....hyosung gt 250 naked....ktm 200 ....hyosung gv 250.....vs...vs..vs
    ve çok haklısınki bu 250 liklerin yedek parçaları el yakıyo...hakkaten öyle ... heleki honda cbr 250 nin komple farının 400 dolar olduğunu duyunca şok oldum... allah muhafaza hafifi bir kaza geçirsen... motoru toplamak için bir servet vermen gerek..
    ama bu saydığım motortların güzel bir 2. elini ya da artık kendini kasıp bi sıfırını çeksen.....
    düşüncem bu.....bakalım olursa... biraz daha tecrübe etmek lazım... ki önce bi motorumuzla baya bi vakit geçirelim... belki fikrim değişecek kim bilir.. şimdi ybr keyifli ve kaliteli ekonomik sürüş..
    ama insan biraz ivmelenmek istiyo ne diyeyim
    kısmet bakalaım...
    ben 3 senedir ybr biniym askerden önce 2.5 yıl bindim 40 bin km şimdi 6 ay oldu alalı bunlada4-5 bin yaptık artık yeter diyorum kendime..Şu an işim olmasa motora binmiyorum tamamen iihtiyaç misal arkadaşlar çağiriyor oraya gidiyorum bişey almak gerekiyor oraya git hani eski ybr emdeki gibi motora binmek için bahane aramıyorum..akşam saat 10-11 olunca sahili baştan sona gezip 50 km yapıp gelip uyumuyorum

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ben 3 senedir ybr biniym askerden önce 2.5 yıl bindim 40 bin km şimdi 6 ay oldu alalı bunlada4-5 bin yaptık artık yeter diyorum kendime..Şu an işim olmasa motora binmiyorum tamamen iihtiyaç misal arkadaşlar çağiriyor oraya gidiyorum bişey almak gerekiyor oraya git hani eski ybr emdeki gibi motora binmek için bahane aramıyorum..akşam saat 10-11 olunca sahili baştan sona gezip 50 km yapıp gelip uyumuyorum
    günaydın paşam naber naasılsın... bekle senin ybr aşkına son noktayı been koyacağım...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Selamin aleykum günaydin herkeze.Ramazan abi nasilsin.Gordun mu motorun son halini.2 3 Sayfa geride bak
    HONDA

aggressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tgb X-Motion 250
    iyi forumlar arkadaşlar

eski kasa ve yeni kasa kullanmış arkadaşlardan bilgi almak isterim aralarında kalite malzeme motor hız yakıt sarfiyatlarında farklılıklar mevcut mu

yeni kasalarda yapılan iyileştirmeler yada gerileyen özellikler mevcut mudur? bilgi verebileceklere teşekkürler
    2006BWS100-2007CBF150-2010CBF150-2007FZ6SFAZER-2006CBF600-2012CBF150-2012AGİLİTYCİTY125-2005CBF600-2006Z750S-2008GSXR600-2014CRF250L-2014JOYMAX 250-2013İNAZUMA250-2018S3 250-2014TGBX-MOTİON250

Motosikleti
    125 mh drift .
    Arkadaşlar esd nin son hızı nedir ? lütfen net birşey söyleyin teşekkürler ..
    DERSİMLİ :wiinkk:

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    S.a beyler hiç mi farklı elcik kullanan olmadı ya

Motosikleti
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

celilcetiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 ESD 2012 & 2014
    Değerli arkadaşlar. Rodajı bugün itibari ile 30 günde tamamlayıp 1000 km bakımını yaptırdım. Bundan sonra kullanırken hangi hız ve devir aralıklarında kullanmalıyım. Tecrübeli arkadaşların tavsiyeleri nedir ? Herkese kazasız sürüşler dilerim.
    Born to ride, Ride to born

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı aggressive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi forumlar arkadaşlar

eski kasa ve yeni kasa kullanmış arkadaşlardan bilgi almak isterim aralarında kalite malzeme motor hız yakıt sarfiyatlarında farklılıklar mevcut mu

yeni kasalarda yapılan iyileştirmeler yada gerileyen özellikler mevcut mudur? bilgi verebileceklere teşekkürler
    yakıt olarak belki 100km re de 100 gram az yakıyordur başka bi fark
    ben 2012 olanların boyasını beğenmedim yoksa ybr aynı ybr yani
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Seyyahrasim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere xtza 660
    Akadaşlar jantlar için fosforlu bant istiyorum ama nasıl yaparım 2 cesitmiş galiba biri bant digeri silikon dediler sizlerin önerisi varmı

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Seyyahrasim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akadaşlar jantlar için fosforlu bant istiyorum ama nasıl yaparım 2 cesitmiş galiba biri bant digeri silikon dediler sizlerin önerisi varmı
    http://www.feyizoglu.com/Jant-seridi_44785.html#0

http://www.anesmotor.com/catinfo.asp...mageField2.y=0
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    günaydın arkadaşalr..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler