Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar,

duyulma ve caydırma etkisi daha yüksek korna takabilirmiyiz.Hani duyan şoför motor değilde 4 tekerli vasıta falan geliyo diye düşünsün.Yoksa bip bip'i kimse tınnamıyo

Bide benim karakaçanın servis kitapçığında ilk bakım 1000km yada 6. hafta diyor.6 haftada gitmezsek nolur,çünkü ben 3 ayda ancak 1000 km yaparım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YBR 125 2005 ATEŞ GİBİ KIRMIZI
    takabilirsin ama havalı korna falan takma. cezası var çükü.
    Gençliğine güvenip daha ERKEN derken, belki de ELVEDA bile diyemezsin giderken.

Alıntı Faktor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,

duyulma ve caydırma etkisi daha yüksek korna takabilirmiyiz.Hani duyan şoför motor değilde 4 tekerli vasıta falan geliyo diye düşünsün.Yoksa bip bip'i kimse tınnamıyo

havalı korna takmak yani motora takmak hep fantezilerimden biri olmuştur denemek lazım aslında .yada daha psikopatçası: 16 lastikli bir tırın bütün lastiklerinin bir anda kilitlenmesiyle çıkan gümbürtüyü çok iyi bir şekilde kayıt ediceksin o sesi korna olarak kullanıcaksın adamlar sen kornaya basınca yolda kalabiliyorlarmı bakalım?
    Kask tak!

duslemek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honca CBF 150
    evt aramızda havalı korna kullanan varsa bilgi verebilir mi trafikte bazen çok gerekli oluyor çünkü arabaların camları kapalı korna sesini duymuyorlar.
    Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

Motosikleti
    YBR 125 2005 ATEŞ GİBİ KIRMIZI
    Alıntı godfather adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    havalı korna takmak yani motora takmak hep fantezilerimden biri olmuştur denemek lazım aslında .yada daha psikopatçası: 16 lastikli bir tırın bütün lastiklerinin bir anda kilitlenmesiyle çıkan gümbürtüyü çok iyi bir şekilde kayıt ediceksin o sesi korna olarak kullanıcaksın adamlar sen kornaya basınca yolda kalabiliyorlarmı bakalım?

hakikaten psikopatça olmuş düşünce. valla benim bi arkadaş 3-4 yıldır kullanıyo ama asıl olan orjinal kornayı sökmedi galiba. baktı polis olan ortamlarda işi varsa eğer anahtarla eski kornaya geçiş yapıyo. polis kontrol etse bile abi onlar iptal süs diye taktım diyo yada köyde lazım oluyo falan bunlar diyo.
    Gençliğine güvenip daha ERKEN derken, belki de ELVEDA bile diyemezsin giderken.

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Olumdancisi'nın kornasıda süper.Arabalara bi korna çaldıgında kamyon geliyo sanıp yol veriyorlar

free_eagles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    arkdaşlar 1kaç sorum olacak.
    1- lastiğim patlayıp değiştirdikten sonra motorun dengesi buzuldu virajlara eskisi gibi giremiyorum yalpalıyo sanki motor.görünürde bi yamukluk yok ama tekerleğin yamuk takılma gibi bi olasılığı varmı acaba?
    2- birde ön diskten ara sıra tık tık tık die sesler geliyo ve direksiyondaki hidrolik sapsarı bişey oldu.nedenleri ne olabilir.?

Şimdiden hepinize çokteşekkür ediyorum..
    B rh +(pozitif)

beyler ben motor alacam 2 haftaya kadar apachemi alsam ybr mi diye kararsız kaldım ne dersiniz ben dayanıklı olanını istiyorum güçlülük filan değil

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Arkdaşlar bu konu önceden verilmişti ama bi daha verilmesinin sakıncası yoktur heralde.
    Ybr ile 47 ülke,5 kıta,150.000 km

Motosikleti
    Honca CBF 150
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkdaşlar bu konu önceden verilmişti ama bi daha verilmesinin sakıncası yoktur heralde.
    Ybr ile 47 ülke,5 kıta,150.000 km
    Valla çok süper olmuş bunu Türkiyeden iki motor yapsak nasıl olur ?
    Sponsor bulup işi bırakmak lazım ama dünya tanıyacak ben yapmak isterim.
    Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

Muxa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    Alıntı duslemek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla çok süper olmuş bunu Türkiyeden iki motor yapsak nasıl olur ?
    Sponsor bulup işi bırakmak lazım ama dünya tanıyacak ben yapmak isterim.

Modifiye yapmadan gidermi yaw bu motor o kadar..Zor..

Motosikleti
    Honca CBF 150

YBR ile İzmir-Kuşadası Gezisi

Hafta sonu ybr ile 200 km yaptım cmt günü 1000 bakımına da götürdüm iki kişi zorlanmadan 100 yapıyor kuşadasından izmir e tam 1 saatte geldim.

Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    ah ah... kıymetini bilin motorunuzun
    çok özledim ybrmi
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

tekrar geçmiş olsun morriigan

şu anda ne durumdasınız ?

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    bekliyorum işte düzelmeyi ne yapayım.. ama motorum kötü duurmdaymış:( 2.800 lük rapor çıkardı exper
    bütün terslikler üst üste geliyor.. polis memuru ksuur oranını yazmayı unuttuğu için çarptığım arabanın sigortasından alamıyorum parayı ayrıca bir kaç gün önce çarptığım arabanın şöförüde vefat etmiş..
    heralde motorumu artık arka bahçemde saksı niyetine kullanacağım
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

hayaletfilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GW250 İNAZUMA YAMAHA YBR 125
    düşlemek gezi fotolarına bakdım ii gezmişsiniz. ybr kesinlikle hakediyor değilmi, her bir gezi dönüşü bunu daha iyi anlıyorum. Bende çeşmedeydim tık demedi maşallah

bendende küçük bi fotoğraf atım dinlenirken

Alıntı morrigan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bekliyorum işte düzelmeyi ne yapayım.. ama motorum kötü duurmdaymış:( 2.800 lük rapor çıkardı exper
    bütün terslikler üst üste geliyor.. polis memuru ksuur oranını yazmayı unuttuğu için çarptığım arabanın sigortasından alamıyorum parayı ayrıca bir kaç gün önce çarptığım arabanın şöförüde vefat etmiş..
    heralde motorumu artık arka bahçemde saksı niyetine kullanacağım
    hadi ya demekki adamın üstünde bi şeyler geziyormuş:(:( İyiki seni bulmadı. Yanlız parayı hiçmi alamıyacaksın yani vefat edince olmuyormuymuş bu işler. 2.800 iyi para bölece nedenli şiddetli bi kaza yaptığını daha iyi anlıya biliyoruz.

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Çiçek'e çıkartılan raporu ve motorun resimlerini ben gördüm. O motora o raporu çıkartan experin aklına şaşmak lazım... Kesinlikle o kadar hasar yok o motorda...

Muxa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    ya şu çantaları nerden bulursunuz öyle çok güzel...2 taraftada varmı hayaletfilo? iki kişi binebiliyormu rahat engel oluyormu hiç?

Motosikleti
    Honca CBF 150
    Alıntı hayaletfilo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    düşlemek gezi fotolarına bakdım ii gezmişsiniz. ybr kesinlikle hakediyor değilmi, her bir gezi dönüşü bunu daha iyi anlıyorum. Bende çeşmedeydim tık demedi maşallah

bendende küçük bi fotoğraf atım dinlenirken

hadi ya demekki adamın üstünde bi şeyler geziyormuş:(:( İyiki seni bulmadı. Yanlız parayı hiçmi alamıyacaksın yani vefat edince olmuyormuymuş bu işler. 2.800 iyi para bölece nedenli şiddetli bi kaza yaptığını daha iyi anlıya biliyoruz.
    EVREN yan çantalar çok güzel olmuş sanki turing motoru olmuş ne kadara yaptırdın bende yaptırmak istiyorum.
    Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125
    Abi O Nasi Ybr Yav çok üsper Olmuş Kaça Patlarki Benim Eşkiyayada Yaptirsak???

Alıntı duslemek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EVREN yan çantalar çok güzel olmuş sanki turing motoru olmuş ne kadara yaptırdın bende yaptırmak istiyorum.
    YA KUSURA BAKMA DA BİŞEY SORCAM YBR NİN YANLARINA ÇANTA VARMI VE KAÇ PARA YARDIMCI OLURSAN SEVİNİRİM!!!

Yan çantalar Nekadar Ve Nereden Aldiniz Acil Lazim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 20 kullanıcı var. (0 üye ve 20 misafir)

Bu Konudaki Etiketler