Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağol fatihim..lazımsa yolla parçalari kaplar kaplar gönderirim geri..
    yok abi şimdilik ama teklifin için tşekkürler
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    beyler herkeze iyi günler..

ya durmuş benim alacağım falan yok ta sadece öyle bi baktım ama ön çamurluk çok çizik alsam hiç fena olmaz sadece ön çamurluk ve arka plakalık gibi yerleri kaplasam acaba yağmur çamurda sıkıntı çıkarırmı arkaya kıvırınca..
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Ybr125 olacak.
    Herkese hayırlı,güzel bir haftasonu olsun İnşallah.

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    merhaba arkadaşlar. zincir yağı için castrol aldım. 23 tl. alalı 1700 km oldu, neredeyse 1000 km yağlamamıştım. artık pas oluşmaya başlamıştı zorunluluktan parayı bayılıp aldım. elazığa gittim geldim, üstüne kar yağdı, üstelik temizlik yapmadan yağlamıştım hala yağlı duruyor. sıçratma da yapmıyor. bir iki yerde castrol zincir yağı tavsiye edilmemişti ama ben tavsiye ederim. bir ara gaz yağı ve fırça alıp girişmem lazım.

dün akşam işe geç kalacağımdan gene tapa gaz elazığ malatya arasını aldım. çeyrek deponun yarısı kaldı. yaptığım kilometre 240.

7000 devirde vites değiştirmek çok kötü. motor gitmiyor. çok kere 6. vitesi aradım Dürümdöner abi gibi .

bir de dün bi rüzgar vardı; malatya elazığ arasını yelkenliyle mi aldım ybr ile mi aldım anlamadım . hoparlörün kapağını tam sabitlememiştim, kaç kere kapak uçmak üzereyken son anda yakaladım bilmiyorum. bir de rüzgar sağ önden bi vuruyo; kaskın altından gelen rüzgardan boynum dondu. aniden 30 cm kaydığım oldu kaç kere.

bu arada 2 aydır yatan 15.500 kmdeki mondial 150 ZCmi de çalıştırdım. 3. marşta çalıştı ama düzensizdi. devire bakınca rölantinin düştüğünü gördüm. 1500 devirde tutunca canavar gibi çalışıyordu. 20-25 liraya 10 kere değiştiğim yağın castrol power1 racing olmasındandır. aslında tam dosta gidecek motosiklet ama satamıyorum...

yalnız ybrden sonra zcyi sürmek çok garip geldi. oturuş yüksek, gidon dar. amortisörler ybrye göre berbat ötesi . attan inip eşşeğe binmek neymiş birebir yaşadım .

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7927525/detay/
    DURMUŞ BİRDE BU MALZEME VAR...HEMDE GAYET UCUZ VE GÜVENİLİR Bİ FİRMAZ eğer ürün gelmezse paran sana iade ediliyor iş garanti yani...
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    ellemeden anlayamiyorum ben kalitesini..ama atma çıkma yapmıyor ne yağmur ne çamurda..

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Ben karbonun metresini 10 lira gibi birşeye alıp uygulamıştım yan hava kapağına egzos muhafazasına falan 2-3 ay oldu yağmur çamur hiçbirşekilde sıkıntı olmadı bence 3m markasının dışında hepsi bir aynı kalite,benimkide dokuluydu aynısı sanırım.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a. günaydın arkadaşlar hayırlı bir hafta sonu geçirmeniz temennisi ile

hayırlı olsun mustafa kardeş güle güle kullan allah kaza bela vermesin tekerin her daim düz bassın

durmuş abi çok güzel olmuş eline sağlık sen bu işi biliyorsun maşallah
    teşekkürler abi allah kimseye kaza yüzü göstermesin

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben karbonun metresini 10 lira gibi birşeye alıp uygulamıştım yan hava kapağına egzos muhafazasına falan 2-3 ay oldu yağmur çamur hiçbirşekilde sıkıntı olmadı bence 3m markasının dışında hepsi bir aynı kalite,benimkide dokuluydu aynısı sanırım.
    Bende arabaya almıştım tampon ve birkaç yerini kaplamıştım ama benim aldığım 3M tarzı idi yani orijinal 3M değil, sanırım orijinal 3M olanın genişliği 122cm idi, benim kullandığımda bir yıl filan oldu, gayet iyi yağmur çamurda kalkma solma filan yapmadı daha ama orijinal olanı daha esnek ve yapışkanlığı daha iyidir diye tahmin ediyorum, orijinal olmayanları kıvrımlı yerlere uygulamak biraz zor.
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    kıvırımlı yerlere uygularken ya esnemiyorlar yırtılıyorlar ya da fazla esneyor tırtıklı desen bozuluyor..orijinal 3m ın metresi 125 lira..cek cek sündür ona birşey olmuyor

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    s.a gençlik...
    şenol abi yarın geliyoruz.. sabah 9 da yola çıkacağız...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    ıstanbul otogarinda motor bırakabilecek kapalı otopark var mı koray bi bilgin var mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:48 ----------

aleykum selam korayım

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ıstanbul otogarinda motor bırakabilecek kapalı otopark var mı koray bi bilgin var mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:48 ----------

aleykum selam korayım
    panpişim , esenlerde otopark falan var ama sanırım orayada bırakılıyordur..

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    tamam ben yarın sabah kalkarkalkmaz cebimi açacağım telden haberleşiriz ok ona göre ben sizi kavacıktanmı alırım yoksa siz burayı bulabilirmisiniz haberleşiriz inşallah bu sefer fatih sultan mehmet köprü girişini kaçırmazssın o kadar gelip gösterdim sana nereden döneceğini!!!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:53 ----------

ben birazdan kaçıyorum teyze oğluna geçicam maçı izlemeye
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    şenol abi bu arada ben o firmaya gittim hani askeriyede foto çekme yasağı varya her tarafı 3 metrelik dikenlı tellerle örülü büyük bi bina düşün tellerin üzerinde foto çekmek yasaktır tabelaları asılı kapısında 5 tane güvenlik olan bi yer..sordum biz özel kurumlara toptan imalat yapıyoruz dediler perakende satışımız yok dedi ama bildiğin balıstık laboratuarlari falan bile var adamların..

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:57 ----------

şenol abi bende senı aradım azönce kapalıydı telefon

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:59 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    panpişim , esenlerde otopark falan var ama sanırım orayada bırakılıyordur..
    kanka motoru oraya bıraksam 2 gece ne olur kı yürür mü kendi kendine

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam ben yarın sabah kalkarkalkmaz cebimi açacağım telden haberleşiriz ok ona göre ben sizi kavacıktanmı alırım yoksa siz burayı bulabilirmisiniz haberleşiriz inşallah bu sefer fatih sultan mehmet köprü girişini kaçırmazssın o kadar gelip gösterdim sana nereden döneceğini!!!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:53 ----------

ben birazdan kaçıyorum teyze oğluna geçicam maçı izlemeye
    tamam abi fatih sultan mehmet köprüsünden girip biraz devam ettikten sonra sen bizi karşılarsın.. senin evi bulamam.. haberleşiriz..

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    evde yoktum rivaya gittik arkadaşlarla biraz önce geldim ondandır
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    şenol abi bu arada ben o firmaya gittim hani askeriyede foto çekme yasağı varya her tarafı 3 metrelik dikenlı tellerle örülü büyük bi bina düşün tellerin üzerinde foto çekmek yasaktır tabelaları asılı kapısında 5 tane güvenlik olan bi yer..sordum biz özel kurumlara toptan imalat yapıyoruz dediler perakende satışımız yok dedi ama bildiğin balıstık laboratuarlari falan bile var adamların..

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:57 ----------

şenol abi bende senı aradım azönce kapalıydı telefon

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:59 ----------

kanka motoru oraya bıraksam 2 gece ne olur kı yürür mü kendi kendine
    sen ne yapacaksın ki.. motoru çıkarma kanka.. aklın kalacağına hiç gerek yok..

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    tamam ben seni kavacık sapağında beklerim otobanda buluşamayız telefonla görüşürüz yarın sabah yada şöyle söyleyeyim otobana girdin epey gittikten sonra sağda kimyasal yüklü kamyon kontrol noktası var kamyon dolu orada dinlenirsiniz biraz ben sana telden bilgi veririm ok ben kaçıyorum maç başlıyoooo

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    abi ben otobüsle ankaraya gidicem de evden motorla çıkmam lazım ama otobüse binmeden önce motoru nereye bırakıp gidebilirim bana bi akıl ver..özel otopark hariç..nasıl zor soru ama dı mı? telefon açık olsaydı senin oraya gelip bırakıcaktim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler