Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    aleyküm selam durmuş, naber nasılsın.. şenol abi motora elveda edecek haberi yok
    Bende vida işi ile uğraşacağım
    bakalım şenol abi altta ki vidaları sökünce kafa çıkar dedi.. oradan deneyelim bakalım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aleyküm selam durmuş, naber nasılsın.. şenol abi motora elveda edecek haberi yok
    Bende vida işi ile uğraşacağım
    bakalım şenol abi altta ki vidaları sökünce kafa çıkar dedi.. oradan deneyelim bakalım
    sen türkçe anlamıyor canim? Önce duş alıyor sen sonra besmele diyor..alıyor 4 alyanları söküyor..ondan sonra yalama ettiğin cıvatanin orada hemen 2 tane 10luk cıvata var onları da söküyor..kafa grenajını demir yatağı ile beraber alıyor..sen bunları söyledim ben sana ama okumuyor heralde yazdıklarımı benim canim?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:45 ----------

ben çok iyi olmak var..evde kebap yatıyorum hehe kurcalama koraaay kurcalama

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:49 ----------

bizim kafa ; alttaki 2 vidan çıkıyor değil mi abi? bu aklıma gelmemişti şimdi işim daha kolay olur
    şenol abi ince kıl testereler var esnek hobi testereleri onunla kesiliyo o cıvata

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    tamam be canim be bre kizma senin dedigin olsun be bre bu arada ben size motoru sökeceğim demedimki dış aksamını sökeceğim iskeleti çıkacak bakacağım başka paslanan yer varmı silicem temizlicam toplucam boyanacak yerleri varsa boyayacağım yoksada boyarım anasını satayım ben scooteri de aldığımda öyle yapmıştım şaseyi komple çıkardım dışarı ne varsa söktüm cılız bişi çıktı içinden inanamadım sonrada komple şaseyi boyadım siyah spreyle bak sene 2012 daha biyerinde pas yok 2007 ağustos alımlı motor
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam be canim be bre kizma senin dedigin olsun be bre bu arada ben size motoru sökeceğim demedimki dış aksamını sökeceğim iskeleti çıkacak bakacağım başka paslanan yer varmı silicem temizlicam toplucam boyanacak yerleri varsa boyayacağım yoksada boyarım anasını satayım ben scooteri de aldığımda öyle yapmıştım şaseyi komple çıkardım dışarı ne varsa söktüm cılız bişi çıktı içinden inanamadım sonrada komple şaseyi boyadım siyah spreyle bak sene 2012 daha biyerinde pas yok 2007 ağustos alımlı motor
    abi bunu yapacağın zaman bana mutlaka haber ver..

mates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba KEE 100 2017
    Merhaba bugün motosikletimi çıkardım önce bi güzel yıkadım

Daha sonra motosiklet.net sticerlerini yapıştırdım.
    [url=http://bit.ly/c25MCx][img]http://c1202.hizliresim.com/u/t/3071c.jpg

Bunlarda kuşlarım

Buda tüm motosiklet severlere
    maxi97, ghostcorc ve dürümdöner bunu beğendiler.

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bunu yapacağın zaman bana mutlaka haber ver..
    olur tabii niye olmasın yardım edersin bana bazı şeyler tek olmuyo mesela sol artçı ayağını sökmek için saplamayı çıkarmak gerekiyo çıkardım arka tekerlek boşa düştü eyvah dedim b.k u yedik allahtan daha önceden tecrübem var tekkişi olmuyo yani zor motor sehpada iken arkaya doğru yaslanıyorsun beşik öne geliyo ve saplamayı itincede yerine oturuyo zorda olsa bide ne geldi aklıma bundan sonra motoru nerenkse herkez o renkte yazsın mesela böyle bideneyimde madara olmayayım

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:14 ----------

bak olmadı ya bu yazıyazdığımız yerin üstündeki ayarlar ne işe yarıyokideneme deneme

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:18 ----------

Deneme Deneme

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:20 ----------

Hehe buldum bundan sonra böyle yazacağım motorun renginde

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:22 ----------

arkadaşım bi geliyorum herkez suspus oluyo ben geldim diyemi susuyorsunuz yoksa başka bişeymi var tamam giderim bende ya yeterki siz konuşun
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olur tabii niye olmasın yardım edersin bana bazı şeyler tek olmuyo mesela sol artçı ayağını sökmek için saplamayı çıkarmak gerekiyo çıkardım arka tekerlek boşa düştü eyvah dedim b.k u yedik allahtan daha önceden tecrübem var tekkişi olmuyo yani zor motor sehpada iken arkaya doğru yaslanıyorsun beşik öne geliyo ve saplamayı itincede yerine oturuyo zorda olsa bide ne geldi aklıma bundan sonra motoru nerenkse herkez o renkte yazsın mesela böyle bideneyimde madara olmayayım

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:14 ----------

bak olmadı ya bu yazıyazdığımız yerin üstündeki ayarlar ne işe yarıyokideneme deneme

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:18 ----------

Deneme Deneme

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:20 ----------

Hehe buldum bundan sonra böyle yazacağım motorun renginde

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:22 ----------

arkadaşım bi geliyorum herkez suspus oluyo ben geldim diyemi susuyorsunuz yoksa başka bişeymi var tamam giderim bende ya yeterki siz konuşun
    abi sabahtan aksama kadar forumdayım konuşmak isteyince sen yaz kimse yok kı ortalarda..

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    s.a beyler...
    kursta bugün bitti en sonunda ..

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kanka geçmiş olsun ne zaman iş başı
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka geçmiş olsun ne zaman iş başı
    Sağol kanka
    martın 5 inde iş başı.. hayırlısı olsun bakalım ne yapacağız

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    off suuyundan da koy...

Motosikleti
    Bütün Makineler Benim !!!!
    Selam arkadaşlar yakında 2012 model Ybr 125 esd ile aranıza katılmayı düşünüyorum hem önceden tanışalım hemde sizinde fikirlerini almak isterim gerçi 3. ybr'em olacak ama :D esd kullanmadım hiç esd kullanan arkadaşlar 2008 kasa ybr den bi farkı varmı görünüş hariç :D şimdiden teşekkürler ....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    hayırlı olsun kardeş simdiden..koltuğu eskisi kasaya göre biraz sert..görüntüsü tamamen farklı..yakıt sürüş çekiş farklı değil..ben bu motorun diğer motorlara göre daha uzun ömürlü olduğunu düşünüyorum anahtar değmeden kullanma bazında..

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:28 ----------

s.a beyler...
    kursta bugün bitti en sonunda ..
    as. koray hoşgeldin gözün aydın

Motosikleti
    eyvallah hocam çok saol ybr'ye yabancılık çekeceğimi pek sanmıyorum ama kısmetse görecez artık sağlamlık dedimi ybr yi tek geçerim her türlü kefil olurum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı kadirsaylik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah hocam çok saol ybr'ye yabancılık çekeceğimi pek sanmıyorum ama kısmetse görecez artık sağlamlık dedimi ybr yi tek geçerim her türlü kefil olurum
    ne kronik bir sorunu var ne kısa motor ömrü..koç gibi daha ne olsun? belki bi kaç beygir daha olsa güzel olurdu ama o zaman da ybr 250yi kim satın alacak?

Motosikleti
    aynen istediğin kadar sıkıştır bana demez 10 beygir yerine 15 filan olsa tadından yenmez ybr 250 de 30 yaparlar anlaşırız dimi

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:00 ----------

neyse ben çıkıyorum herkese hayırlı akşamlar daha sonra bol bol görüşürüz artık :D

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Bizim tekteker ramço yılların ybr canavarı apacheye terfi etti..
    hayırlı olsun

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bence güzel seçim yapmış hemde kırmızı....

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence güzel seçim yapmış hemde kırmızı....
    kanka güzel motor neden olmasın.. eminim en az ybr kadar sağlamdır

---------- Post added at 21:59 ---------- Previous post was at 21:24 ----------

Arkadaşlar hepiniz motorunuza benzin dökün ve yakın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    senin benzin litre fiyatından haberin var mı koray? ben motora kıyarım ama benzine asla moruk..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:49 ----------

ben clioya bazen 5 10 liralik benzin alıyorum ybrye de full depoya 3 5 liralik avro dizel koysam moturun ciEeEeRini temizler mi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler