Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallah kurban bence bi cbf forumunu tara kullanıpta yorum yapan varsa bilmiyorum hiç denemedim pirelli ama michellin ile ilgili yorum lar iyi
    ben çıkıyorum yağmur başlıyo yine tam çekemedim şu xenonu [video]http://youtu.be/WLbcbIw30YA[/url]http://youtu.be/WLbcbIw30YA
    şenol abi çok iyi bir tercih yapmışız..harika duruyor..ama muaneye giderken söküyoruz..mercekli xenonlar bile az kusurla geçiyormuş.. haberin ola

---------- Post added at 22:35 ---------- Previous post was at 22:33 ----------

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklisin biraz sarsildim ama o kadarda ölmedik son 6 ayim kala nöbet tutmadim ayrıca askerligini mekanize olarak yapan var mi burda ?
    bitti mi şimdi askerlik sedat..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sedat abi bayadır yoktun nasılsın ramazan abi nasıl haber alıyon mu
    Aga mesajini yeni gördüm..askere gittim geldim..geçen zaman içerisinde gönlüm hep burdaydi hep sizleri düşündüm.. her nöbette deli gibi gazlayan motorculari duydukca içim gitti ama napacan vatani görev..
    İşin kötü tarafi ben hangi nöbete gidersem gideyim her saatte yariş yapilir mi ya 3-5 nobetinde bile deli gibi hepsi..merak edenler için KIBRIS ta yaptim
    Ramazan ne yapsin yardiriyo askerlik işte 250 gün sonra aramizda..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:46 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bitti mi şimdi askerlik sedat..
    bitti kanka bitti
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Aga mesajini yeni gördüm..askere gittim geldim..geçen zaman içerisinde gönlüm hep burdaydi hep sizleri düşündüm.. her nöbette deli gibi gazlayan motorculari duydukca içim gitti ama napacan vatani görev..
    İşin kötü tarafi ben hangi nöbete gidersem gideyim her saatte yariş yapilir mi ya 3-5 nobetinde bile deli gibi hepsi..merak edenler için KIBRIS ta yaptim
    Ramazan ne yapsin yardiriyo askerlik işte 250 gün sonra aramizda..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:46 ----------

bitti kanka bitti
    iyi hadi bakalım.. daha dün gittin geldin yahu..
    ybr 125 ne zaman gelecek

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    iyi hadi bakalım.. daha dün gittin geldin yahu..
    ybr 125 ne zaman gelecek
    Banada öyle geliyo ne yalan söyleyim..şimdilik araştirma evresindeyim 250 lere bakiyom çok para istiyorlar..2007-08-09 (125) lara bakiyom 2012 ikinci el parasi istiyolar..piyasa allak bullak olmuş.. ben satarken 48.500 kmdeki kız gibi 2007 model motorumu 1800 gaymeye bedava vermişim..şimdiki aklim olsa satmazdim kaldiğim yerden devam ederdim..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Banada öyle geliyo ne yalan söyleyim..şimdilik araştirma evresindeyim 250 lere bakiyom çok para istiyorlar..2007-08-09 lara bakiyom 2012 ikinci el parasi istiyolar..piyasa allak bullak olmuş.. ben satarken 48.500 kmdeki kız gibi 2007 model motorumu 1800 gaymeye bedava vermişim..şimdiki aklim olsa satmazdim kaldiğim yerden devam ederdim..
    kanka alırız sana bi tane ybr 125 bakarsın keyfine..
    250 lik benzin bakımından felaket

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    koraaaaaaaay..apaçiyim ben.. : ) pis motorla gezen diplomalı has apaçi : ) buldum moruk ön cam 15 liraya onu alıp yan kıvrım taraflarını traşlayıp üstüne karbon kaplayip 2 cm küçük borularla eskisinin tam üstüne monte edecem çok seksi olacak..uyuma koraaaaay..

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koraaaaaaaay..apaçiyim ben.. : ) pis motorla gezen diplomalı has apaçi : ) buldum moruk ön cam 15 liraya onu alıp yan kıvrım taraflarını traşlayıp üstüne karbon kaplayip 2 cm küçük borularla eskisinin tam üstüne monte edecem çok seksi olacak..uyuma koraaaaay..
    yaw bırak bu işlerigüzel olmazsa napcan kanka..
    şuraya bak ya apaçi bi arkadaşım var

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    yaw bırak bu işlerigüzel olmazsa napcan kanka..
    şuraya bak ya apaçi bi arkadaşım var
    : ) moruk güzel olmazsa gidip yeni bi cam alıp üstünü yeniden karbon kaplarım : ) çok ucuza angel buldum hem de orijinal bmw : ) http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5062583/detay/ evde canım sıkıldı dışarı çıkıcam da nereye gidicem koraaaay eskiden sizin oralarda sevdiğim bir kadın vardı yaşıyor mudur acaba gidip helallik isteyeyım ondan

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    : ) moruk güzel olmazsa gidip yeni bi cam alıp üstünü yeniden karbon kaplarım : ) çok ucuza angel buldum hem de orijinal bmw : ) http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5062583/detay/ evde canım sıkıldı dışarı çıkıcam da nereye gidicem koraaaay eskiden sizin oralarda sevdiğim bir kadın vardı yaşıyor mudur acaba gidip helallik isteyeyım ondan
    iyi bakalım öyle diyorsan öyledir..
    angel işine girmek için far tasını açmak lazım kanka.. eğer bigün mercek takarsam angelde takarım.. ama şimdi planlarım da yok
    bilmem araman lazım kanka..muhtemelen yaşıyordur ,canını mı yaktın kızın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    iyi bakalım öyle diyorsan öyledir..
    angel işine girmek için far tasını açmak lazım kanka.. eğer bigün mercek takarsam angelde takarım.. ama şimdi planlarım da yok
    bilmem araman lazım kanka..muhtemelen yaşıyordur ,canını mı yaktın kızın
    karışık mevzu moruk rakısız gitmez, ama su beni bozuyor o yüzden rakı da içmiyorum

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    dürümdöner bunu beğendi.

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Elazigdayim arkadaşlar. Yüz kilometrelik yol müzikle beraber çok güzel oldu. Tavsiye ederim. Koray abi senin için 95le giderken 2 tane video çektim. 4 senelik telefon olmasına rağmen seste kayıp yok. Müzik sistemim çok temiz ses veriyor. Videosunu yarın atarım.

Ön cam egikken ve arka çanta yokken 8000 devirde 94 falan yapıyor. Duzde daha da hizlanmiyor. Acayip rüzgârlıydi. Ondandir inşallah... Yokuş aşağı 103 anca gördüm.

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    sorma sorma bu bizim abdurrahman çelebi değilmi

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:15 ----------

Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elazigdayim arkadaşlar. Yüz kilometrelik yol müzikle beraber çok güzel oldu. Tavsiye ederim. Koray abi senin için 95le giderken 2 tane video çektim. 4 senelik telefon olmasına rağmen seste kayıp yok. Müzik sistemim çok temiz ses veriyor. Videosunu yarın atarım.

Ön cam egikken ve arka çanta yokken 8000 devirde 94 falan yapıyor. Duzde daha da hizlanmiyor. Acayip rüzgârlıydi. Ondandir inşallah... Yokuş aşağı 103 anca gördüm.
    benimki 7000 devirde 100 yapıyor tam korayı yolcu ederken özellikle dikkat ettim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:18 ----------

maşallah deyin nazar değmesin bak bişey olursa sizden bilirim ha zaten bidaha resim paylaşmıcam bugün iki saat sisle uğraştım bütün ledler yanmış söküp yeniden led takıp monte ettim. nasıl yandı aklım ermedi ...
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    sorma sorma bu bizim abdurrahman çelebi değilmi

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:15 ----------

benimki 7000 devirde 100 yapıyor tam korayı yolcu ederken özellikle dikkat ettim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:18 ----------

maşallah deyin nazar değmesin bak bişey olursa sizden bilirim ha zaten bidaha resim paylaşmıcam bugün iki saat sisle uğraştım bütün ledler yanmış söküp yeniden led takıp monte ettim. nasıl yandı aklım ermedi ...
    Yav benimki 7000 devirde 85 yapamıyor. Niye yav...

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    vallaha bilemiyorum motorun nasıldı nasıl kullandın rodajdaki tutumun neydi servisle yada aldığın yerle konuştunmu motora gazı verdinmi gidecek gitmiyorsa sorun var demektir . ha gideceği yerde belli tabii devirsaatinde redline denilen kırmızı hat en fazla oraya kadar zorlaya bilirsin kırmızıdan sonra otomatik devir kesici devreye giriyor . motora zarar verdirmemek için sen sıfırmı almıştın

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:39 ----------

ooooooo kimse kalmamış yine hadin iyigeceler
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    9001 kmde ikinci el aldım. Yazları keyfine binilmis bir motordu. Yağını 1500 de bi değiştirdiğini söyledi.

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    yav arkadaş illallah geldi artık ya yeter kurusun şu yerler ya sıkıldım artık tam çıkıyorum motora bişey yapıcam örtüsünü açıyorum pat yamur atıştırmaya başlıyo kapatıp içeri giriyorum biraz yağıyor duruyor iyice dinsin diye bekliyorum yine dışarı çıkıyorum başlıyo yine yağmaya benimi kolluyo ne videoyu çekmeye çıktım dikkatli izlediyseniz örtüyü açana kadar bişey yoktu örtüyü açtım çalıştırdım atmaya başladı fotoğraf makinasını açtım işte izleyin videodaki gibi yağmaya başladı ben kendimden iyicene şüphelenmeye başladım erdimmine ???

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    rüzgardandir hocam..115 zaten yapılacak son surat bu motorda..fazla da zorlama 100ün üzerine çıkarıcam motoru diye

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    9001 kmde ikinci el aldım. Yazları keyfine binilmis bir motordu. Yağını 1500 de bi değiştirdiğini söyledi.
    işte belli keyfine bindiği için motoru sağır açmış olabilir yada şunu sorayım ilk aldığındada böylemiydi yoksa sonradan böylemi oldu eeğer sonradansa sorun var demektir yok aldığında böyle ise yapacak bişey yok enson yapacak şey piston sekman değişip yeniden açmak motoru oda hem masraflı hemde riskli bi olay

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    yav arkadaş illallah geldi artık ya yeter kurusun şu yerler ya sıkıldım artık tam çıkıyorum motora bişey yapıcam örtüsünü açıyorum pat yamur atıştırmaya başlıyo kapatıp içeri giriyorum biraz yağıyor duruyor iyice dinsin diye bekliyorum yine dışarı çıkıyorum başlıyo yine yağmaya benimi kolluyo ne videoyu çekmeye çıktım dikkatli izlediyseniz örtüyü açana kadar bişey yoktu örtüyü açtım çalıştırdım atmaya başladı fotoğraf makinasını açtım işte izleyin videodaki gibi yağmaya başladı ben kendimden iyicene şüphelenmeye başladım erdimmine ???
    : ) : ) : ) çok güldüm abi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler