Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    saol kankam sen para ver altın bul emi....
    ama ben tanıdıktan bulurum düşünmen yeter
    sana bi ilan atayım git bak pazarlık yap duruma göre benim iş bu gün belli olur ....
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    at bakalım kankam ..bi bakayım

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...69290497/detay
    sen bak birazdan gelirim bi işim çıktı şimdi gidiyorum

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...69290497/detay
    sen bak birazdan gelirim bi işim çıktı şimdi gidiyorum
    motor temiz görünüyor 3,5 eder
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kanka ne oldu ? baktın mı ilana ?

bende balık avı hastasıyım daha dün gece gittim bu günde öglen gittim epey alıyoruz balık aynı motor hastalıgı gibi bu melet balık avı ya

tavşan avınada gidiyorum ben ama bir türlü nasip olmadı keklik avı iyi oluyor da tavşan zor ya ybr gibi kaçıyor vala

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı phoenix85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende balık avı hastasıyım daha dün gece gittim bu günde öglen gittim epey alıyoruz balık aynı motor hastalıgı gibi bu melet balık avı ya

tavşan avınada gidiyorum ben ama bir türlü nasip olmadı keklik avı iyi oluyor da tavşan zor ya ybr gibi kaçıyor vala
    ben tavşana 6 fişek atıpta kaçıran bilirim üzülme yani belki önüne çıksa sende kaçırırsın

ben tavşana 6 fişek atıpta kaçıran bilirim üzülme yani belki önüne çıksa sende kaçırırsın
    bende poze kullanıyorum vala 2 kez dibimden kalktı tavşan ama çok sıklık da oldugu için olmadı gerçi sıklık olmasada vuramam heralde tavşanı ama eti lezsetli ya vuran arkadaşlardan otlanıyorum bende
    HeR zAmAn TaM kOrUmA:rendeer:

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    kanka yengenle yılbaşı programı yaptım bugün .. bırakmadı beni motora bakmak için yarın adamı arayıp yanına bi gidecem..bakalom son ne diyor.. sen kaça kadar alırım diyorsun motoru

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    bugün aküyü değiştim. tek sıkıntısı oymuş; aküde su bile kalmamış. aylarca yatan motor olduğu kanıtlandı. ben bir günde 100 km yaptım; motor kendine gelmiştir.

yalnız kar yağışından ötürü motoru Elazığ'dan Malatya'ya getiremedim. pazartesi ruhsatı elazığ trafikten aldığımda getirim artık.

bir de şu debriyajı yavaş bırakmayı öğrensem iyi olacak. 2 kere stop ettim .

dkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha r6 mavi istyor:)
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    12 v girişi nasıl olmuş..deneme amaçlı dün çay içerken tel.şarj rttim ayıptır söylemesi

usta çakmaklık bu siyahla işaretlediğim yerlere takılabilirmi sen neden arka çantaya taktırdın?

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kanka yengenle yılbaşı programı yaptım bugün .. bırakmadı beni motora bakmak için yarın adamı arayıp yanına bi gidecem..bakalom son ne diyor.. sen kaça kadar alırım diyorsun motoru
    kanka 3500 den fazla veremem oda bir kısmı borç yani

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı dkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://b1112.hizliresim.com/s/z/1h8tz.jpg

usta çakmaklık bu siyahla işaretlediğim yerlere takılabilirmi sen neden arka çantaya taktırdın?
    abi orayada taktırabilirsin..ama krenajı delmen lazım ve altından geçen kablolar sırıtacaktır..Ben orayı hiç riske atmadım..arka çantaya taktırma sebebim şu, mesala yolda telefonun şarjı bitti at çantaya devam et yada su ısıtıcın var kahvenin sıcak kalmasını istiyorsun bir yere gidene kadar at çantaya ,yada soğuk buzdolabı için geçerli.. çantada olması benim için daha sağlıklı ve fonksiyonel

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün aküyü değiştim. tek sıkıntısı oymuş; aküde su bile kalmamış. aylarca yatan motor olduğu kanıtlandı. ben bir günde 100 km yaptım; motor kendine gelmiştir.

yalnız kar yağışından ötürü motoru Elazığ'dan Malatya'ya getiremedim. pazartesi ruhsatı elazığ trafikten aldığımda getirim artık.

bir de şu debriyajı yavaş bırakmayı öğrensem iyi olacak. 2 kere stop ettim .
    merak etme zamanla onuda öğrenirsin allah kaza bela vermesin tekerine taş değmesin...

12v nerden alıyor bu elektirigi kısaca bahsedermisin başka akü filanmı bagladın ki.s
    HeR zAmAn TaM kOrUmA:rendeer:

dkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha r6 mavi istyor:)
    abi orayada taktırabilirsin..ama krenajı delmen lazım ve altından geçen kablolar sırıtacaktır..Ben orayı hiç riske atmadım..arka çantaya taktırma sebebim şu, mesala yolda telefonun şarjı bitti at çantaya devam et yada su ısıtıcın var kahvenin sıcak kalmasını istiyorsun bir yere gidene kadar at çantaya ,yada soğuk buzdolabı için geçerli.. çantada olması benim için daha sağlıklı ve fonksiyonel
    kablolar gizlenemezmi? çantada olmasının artısı çok ama gprs için dezavantaj:S

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ooo bizim ybr ci alemi yatışta 2012 ye girdik ama herkez ayakta uyuyor demek ybr sayfası bu yıl hep yatacak!!!!!!

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Selam millet herkeze iyiseneler diliyorum umarım 2012 de tekeriniz düz basar ve kazasız belasız bol kilometreli bir yıl geçirirsiniz

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    kanka 3500 den fazla veremem oda bir kısmı borç yani
    tamam kanka ..bugün halletmeye çalışacağım.şansa havada berbat yağıyor

Alıntı phoenix85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    12v nerden alıyor bu elektirigi kısaca bahsedermisin başka akü filanmı bagladın ki.s
    Ekstra akü yok..kendi akümden direkt sigorta ile alındı..sizde yaparsanız sigortasız yapmayın..http://www.motosiklet.net/forum/moto...i-montaji.html
    konu burada anlatıldı isterseniz bi inceleyin
    Alıntı dkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kablolar gizlenemezmi? çantada olmasının artısı çok ama gprs için dezavantaj:S
    tamamen orjinalliği gidecek buna garanti verebilirim.ayrıca gps için gps in aküden, şarj için alınan kendi özel aparatları var.Gps çakmaklık girişi ile şarj olmuyor.Kendine ait bie düzeneği mevcut

ooo bizim ybr ci alemi yatışta 2012 ye girdik ama herkez ayakta uyuyor demek ybr sayfası bu yıl hep yatacak!!!!!!
    kanka bence alemlere akıyodur.. bende biraz aktım

Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam millet herkeze iyiseneler diliyorum umarım 2012 de tekeriniz düz basar ve kazasız belasız bol kilometreli bir yıl geçirirsiniz
    amin cümlemizin.... seninde öyle şenol abi

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    merak etme zamanla onuda öğrenirsin allah kaza bela vermesin tekerine taş değmesin...
    çok teşekkür ederim.

ybrde bi aküyü değiştim. su ekleyip şarj ettirsem de olurdu ama gerek yok dedim. koruma demiri taktırdım. yağını değiştirdim, arka freni ayarlattım. şimdi malatyadayım. zcdeki elcikleri ve ön camı söktüm. yalnız dize gelen rüzgarı nasıl engellerim onunla ilgili bir fikrim yok. zcnin diz örtüsü var ama scooter için. ayağın oradan ortaya kadar 2ye kesip yaptırabilirim ama ybr diz örtüsü almak daha mantıklı gibi. ve ya koruma demirine plastik plaka takıyorlar kuryeler. ondan da yapabilirim. bakalım artık. toplam 3.380 lira masrafım oldu.

zcden söktüğüm kışlıkları ybrye giydireceğim . en yakın zamanda motosiklet pantolonu almam lazım.

ayaklarım da çok üşüdü, oysa scooter marka güzel bi paraya aldığım bir bottu. ayak üşümesi için ne önerirsiniz?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler