Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    sen mi gaz açacaksın? sen anca motor ısıtırken gazı açıyorsun ki
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    yok kanka bizde ara sıra nadirde olsa canavara dönüşebiliyoruz

s.a beyler.motoruna karbon kaplama yapmak isteyenler egsoz koruma yeri aynalar vb şeyler için internetten getirtiriyorum ben 127*20 cm 4,40tl ye isteyen olabilir söyleyeyim dedim.3m degil ama alanlar memnun oldugunu söylüyorlar uçuk kaçık para vermeye gerek yok deyilmi..
    HeR zAmAn TaM kOrUmA:rendeer:

MrT ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mrb arkadaslar nasılsınız? arkadaslar dainese deri mont almak istiyorum.sizce ybr de ne gerek var o kadar pahalı monta, diye bi düşünce olabilirmi? beğenıyorum almak ıstıyorum ama açıkcası bu düşünce engellıyo beni....

Motosikleti
    BMW R80 GS
    Alıntı MrT ilhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb arkadaslar nasılsınız? arkadaslar dainese deri mont almak istiyorum.sizce ybr de ne gerek var o kadar pahalı monta, diye bi düşünce olabilirmi? beğenıyorum almak ıstıyorum ama açıkcası bu düşünce engellıyo beni....
    montun ybr si falan olmaz beğeniyorsan al giy bende ybr nin üstünde dainese giyiyordum
    BMW R80 GS 1993 & MERCEDES E 250 CGI BlueEFFICIENCY 2012 & YAMAHA YBR 125 ESD OLACAK İNŞALLAH

Alıntı truveo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    montun ybr si falan olmaz beğeniyorsan al giy bende ybr nin üstünde dainese giyiyordum
    teşekkür ederim.koruma açısından baktığın zaman tabi ybrydi şuydu buydu dıye bakılmaz ama ne bılıyım tereddütüm ettim işte

---------- Post added at 17:11 ---------- Previous post was at 16:50 ----------

bi kaç arkadaşın daha fikrini alırsam tamamen yenerım heralde bu düşünceyi

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    kardeşim ybr mi satmadan önce almamıştım mont ne gerek var dedim şu an araba kullanıyorum ve gerçekten motorları araçtan saymıyorlar kıyaslama ile bunu iyice anladım.birkaç ay sonra yeni motorsiklet alınca ilk işim mont almak olacak.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    İyi akşamlar arkadaşlar

Motosikleti
    BMW R80 GS
    iyi akşamlar
    BMW R80 GS 1993 & MERCEDES E 250 CGI BlueEFFICIENCY 2012 & YAMAHA YBR 125 ESD OLACAK İNŞALLAH

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    bir haftadır motor yatıyodu..Bugün bi çalıştarayım ekmek almaya gideyim dedim.. 15 dk çalıştıramadım..donmuş zavallı

iyi akşamlar

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    iyi akşamlar
    iyi akşamlar.. profilde ki motosiklet sizin mi... xenon var sanırım..memnunmusunuz..

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar.. profilde ki motosiklet sizin mi... xenon var sanırım..memnunmusunuz..

evet benım motorum.memnunum abi çok güzel.bi ara hatırlarsan buradan arkadaslar sormustu, düzcedenım, burada yamaha servısı yapıyo dıye söylemıstım ama pahalı gelmıstı arkadaslara..sende istiyodun sanırım

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Tamam hatırladım..uzun zamandır mt ye girmiyordun sanki...
    orjinal far tası çıkarılıp ,hazır xenon uygulaması yapılmış far tası konulmuştu demi...

evet abi girmiyordum.evet aynen öyle yapıldı.bide farın içi siyaha boyandı.mercek zaten dağıtım işini gördüğü için.fotograf nasıl yuklenıyordu?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    ucuz motordan düşünce canın daha az mı acıyor ya da ucuz motordan düşen yaralanmıyor mu? sorduqun soru çok saçma sen bence kafanın deqeri kadar kask vücudunun deqeri kadar mont al..kendine neyi layık qörüyorsan yani..

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    evet abi girmiyordum.evet aynen öyle yapıldı.bide farın içi siyaha boyandı.mercek zaten dağıtım işini gördüğü için.fotograf nasıl yuklenıyordu?
    http://www.resimup.net/ bu site yardımcı olur ..bi yüklede inceleyelim..

Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ucuz motordan düşünce canın daha az mı acıyor ya da ucuz motordan düşen yaralanmıyor mu? sorduqun soru çok saçma sen bence kafanın deqeri kadar kask vücudunun deqeri kadar mont al..kendine neyi layık qörüyorsan yani..

sen şimdi saçma falan diye konusma bi kere bende motor konusunda bilgili bi insanım benımkı sadece fikir almak açısından bi soruydu

---------- Post added at 18:25 ---------- Previous post was at 18:19 ----------

ya çözemedim bu siteyi yaa :( resimi bilgisayardan alıyorum ama sonraki adımlarda sıkıntı var yapamadım..tinypic diye bi site vardı oda açılmıyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    sen şimdi saçma falan diye konusma bi kere bende motor konusunda bilgili bi insanım benımkı sadece fikir almak açısından bi soruydu
    madem bilqili bir insansın o zaman yazdıqını bir daha oku sana da saçma ve qereksiz bir soru olduqu qelecek..! dersen ki arkadaşlar ybrye biniyorum şu model dainese mont almak istiyorum pahalı mıdır çok qerekli midir ya da onun fiyatına şu şu şu özelliklerde başka tavsiye edebileceqiniz marka mont var mıdır? bu daha iyi fikir sahibi olmanı saqlardı..

Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    madem bilqili bir insansın o zaman yazdıqını bir daha oku sana da saçma ve qereksiz bir soru olduqu qelecek..! dersen ki arkadaşlar ybrye biniyorum şu model dainese mont almak istiyorum pahalı mıdır çok qerekli midir ya da onun fiyatına şu şu şu özelliklerde başka tavsiye edebileceqiniz marka mont var mıdır? bu daha iyi fikir sahibi olmanı saqlardı..

işine bak yaa işine bak!!!! ben böyle bi düşünce olabılırmı sızce dedım..böyle bi düşüncem var demedım!! bak orada bı arkadas ne kadar guzel cevap verdı sana ne oluyo illla böyle bırısı cıkıyo ınsanın tadını kacırıyo!!! ben ınsanlar ne sekılde düşünüyo acaba dıye bı fıkır almak ıstedım öyle düşüncem olsa almaya kalkmam heralde

---------- Post added at 18:32 ---------- Previous post was at 18:30 ----------

senin gibileri işte ınsanları bazı seylerden soğutuyo..bu sekılde sivri bi dile ne gerek var hee??? varmı bı geregı arkadasım!!!!! dıyelım kı hiç bişeyı bılmeyen bırı soruyo adama bu sekılde dalacakmısın!!!!! işte senın kalıtenın ve bılgının ne oldugu cok belli

---------- Post added at 18:34 ---------- Previous post was at 18:32 ----------

ben siteden resım yukleyemedım çözemedım bu sıteyı..arkadasım sende uzatma senı ılgılendırmıyo neyı nasıl sordugum..begenmıyosan cevap verme geç!!!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler