Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Ebubekir abi bak istersen şu CBR 125R'a fiyat çok uygun. Belki biraz daha bırakır. 4.500 gibi falan.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...498934/detay/#
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    eyvallah kardeşler saolasınız...

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ebubekir ne oldu yaa.. walla üzüldüm kardeşim.. sıkma canını comet falan düşün gerçekten fena değil ha.. neyse walla ne diyeceğimi şaşırdım

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ

Hyosung gt 250 R veya naked tavsiye ederim uzun yoldada yormaz senin gibi kullanıcının altındada problem çıkaracağını sanmıyorum.
    HONDA

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    hacılar napalım...
    sağlık olsun demekten başka yapacak bişey yok..
    çok acele ettim belkide ondan böyle oldu...
    bakıyorum işte...
    ilanlara...

Motosikleti
    hacılar napalım...
    sağlık olsun demekten başka yapacak bişey yok..
    çok acele ettim belkide ondan böyle oldu...
    bakıyorum işte...
    ilanlara...
    Zarf at abi beğendiğin motora. Param peşin dedin mi zaten satıcının aklını çeliyorsun. Hele ki durumu sıkışık borcu olan birini bulursan süper olur.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    eyvallah kardeşim..
    kararsızlık kadar kötü bişey yok...
    bakıyorum öyle ilanlara esasında diyorum motoru satmışken bi daha motora bulaşmasamda hayalimdeki vosvosumu alsam...
    aklımı oda çeliyor(:

anil89tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sıfırdan
    beni daha iyi anlayabiliyorsun abi şimdi beynimin iki lobu resmen karşılıklı maç yapıyor.bi taraf
    öğrencisin.ne motoru?bi sürü masraf diyor
    diğer taraf;
    dünyaya bir kere geldin.ilerde zaten çorçocuk olunca binemezsin diyor.
    yine bir taraf hakettin al diyor.diğer taraf; baban arabasız geziyor sen motor alıyorsun diyor.bu çelişki yemin ediyorum kemiriyor beynimi.abi sen bir karar ver ve o kararının arkasında dur.ben yapamadım, yapamıyorum.beynimi boşuna yoruyorum.sıfır mı, ikinci el mi, ybr mi, tvs mi, yeter mi, yetmez...bu sorular sürekli dönüyor kafamda

Motosikleti
    eyvallah kardeşim..
    kararsızlık kadar kötü bişey yok...
    bakıyorum öyle ilanlara esasında diyorum motoru satmışken bi daha motora bulaşmasamda hayalimdeki vosvosumu alsam...
    aklımı oda çeliyor(:
    Tutar mı motorun yerini abi hiç ya? Kapının önünde yepyeni araba duruyor binmiyorum valla motor gibisi var mı? Seninkide benim duruma dönücek abi. Yzf yzf diyceksin sonra bir bakmışız Cbr kapının önünde duruyor

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    esasında vitesli istemiyorum dediğim zamanlarda aklımda tek motor vardı..
    nexus 500...
    baksammı ki diye düşünüyorum(:

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Arkadaşlar elcik ısıtma siparişi veriyorum yarın..İrfan abi ile birlikte takacağızda .. acaba benim motorun kabloların falan geçtiği yer neresi bunun için nereyi sökmek gerekiyor. biliyorsunuz irfan abi cbf ci heran suikasta uğrayabilirim..

Motosikleti
    esasında vitesli istemiyorum dediğim zamanlarda aklımda tek motor vardı..
    nexus 500...
    baksammı ki diye düşünüyorum(:
    Bak tabi abi ya. Nexus canavar gibi alet. Ama çok yakar yani scooter bu.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar elcik ısıtma siparişi veriyorum yarın..İrfan abi ile birlikte takacağızda .. acaba benim motorun kabloların falan geçtiği yer neresi bunun için nereyi sökmek gerekiyor. biliyorsunuz irfan abi cbf ci heran suikasta uğrayabilirim..
    koray dediğin gibi bi ybr ci yi eksiltelim der oynar bir yeriyle motorun aman dikkat... o bana da zenon uygulaması yapacaktı ama ben nakit i ayarlayamadım gitti o yüzden sezona kadar yolu var aslında benim önceliğin alt üst kıyafet feyizoğlun da var 250 tl mont pantol maske
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koray dediğin gibi bi ybr ci yi eksiltelim der oynar bir yeriyle motorun aman dikkat... o bana da zenon uygulaması yapacaktı ama ben nakit i ayarlayamadım gitti o yüzden sezona kadar yolu var aslında benim önceliğin alt üst kıyafet feyizoğlun da var 250 tl mont pantol maske
    aynen abi adam tehlike şaka bi yana bu alet için konjektör falan kuvvetlendirmek gerekiyor mu nasıl olacak bu yaw.. şimdi bi motor ustasına da götürmek istemiyorum adamlar hiç temiz çalışmıyor durup dururken motorumu çizdiremem

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    aynen abi adam tehlike şaka bi yana bu alet için konjektör falan kuvvetlendirmek gerekiyor mu nasıl olacak bu yaw.. şimdi bi motor ustasına da götürmek istemiyorum adamlar hiç temiz çalışmıyor durup dururken motorumu çizdiremem
    korayım sen irfan abiye güven adam elektrik işini yalayıp yutmuş kendi motoruna neler yapmış görmedin mi? çantalar falan on numara yani o ne gerekirse yapar sen olayı ona bırak..

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    korayım sen irfan abiye güven adam elektrik işini yalayıp yutmuş kendi motoruna neler yapmış görmedin mi? çantalar falan on numara yani o ne gerekirse yapar sen olayı ona bırak..
    tamam abicim aynen dediklerine katılıyorum.. sapancada bi sen eksiktin bi metehandro

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    mete handro cumartesi yaktı beni neden mi gece 00 40 aradı benim bebek uyandı sonra 03 e kadar çocuk salladım ona çok kızdım evet gelmek isterdim fakat iş güç işte aslında birgün sapanca kenarında takılalım irfan abiyi de çağıralım bi hamsi ızgara çevirelim yani uyarsa haberleşelim

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    mete handro cumartesi yaktı beni neden mi gece 00 40 aradı benim bebek uyandı sonra 03 e kadar çocuk salladım ona çok kızdım evet gelmek isterdim fakat iş güç işte aslında birgün sapanca kenarında takılalım irfan abiyi de çağıralım bi hamsi ızgara çevirelim yani uyarsa haberleşelim
    uyar fatihim hiç sıkıntı değil gönüller bir olsun yeter ki.. sen ne zaman müsait olursan ... zaten bu aralar benim kafa yerinde değil işten istifa ettim kendime iş bakıyorum.. yarın bi güvenlik hizmetleri veren bi firmadan sertifika almak için başvuru yapacağım.. yani özetle kafam allak bullak biraz değişikliğe ihtiyacım var

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    uyar fatihim hiç sıkıntı değil gönüller bir olsun yeter ki.. sen ne zaman müsait olursan ... zaten bu aralar benim kafa yerinde değil işten istifa ettim kendime iş bakıyorum.. yarın bi güvenlik hizmetleri veren bi firmadan sertifika almak için başvuru yapacağım.. yani özetle kafam allak bullak biraz değişikliğe ihtiyacım var
    çarşamba veya cuma günü olabilir cuma olursa daha güzel olur buluşuruz bi mangal yaparız ben mangal balık falan getiririm eşme civarında buluşuruz zurnacı irfan ı da davet ederiz ahmet abiye de haber ederiz müsait olan gelir takılırız yani.. iş konusuna gelince hayırlısı olsun bende bekçilik yapıyorum sen bi ara kuryelik için başvuru yapmıştın ne oldu ses çıkmadı mı?

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    çarşamba veya cuma günü olabilir cuma olursa daha güzel olur buluşuruz bi mangal yaparız ben mangal balık falan getiririm eşme civarında buluşuruz zurnacı irfan ı da davet ederiz ahmet abiye de haber ederiz müsait olan gelir takılırız yani.. iş konusuna gelince hayırlısı olsun bende bekçilik yapıyorum sen bi ara kuryelik için başvuru yapmıştın ne oldu ses çıkmadı mı?
    perş. cum yağışlı sanırım ama çarş. yağış yok.. eğer olursa çarş takılırız.. mete ahmet irfan abi falan kim gelirse artık.. kurye işi şuan beklemede geçen gittim yanlarına ses yok.. başka yerlere bakıyorum arıyorum araştırıyorum..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler