Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ramazan abi farı yaptım ancak biraz çerçevesinde çirkinlik oldu sebebi ufakmış reno farı ondan eski şeyini kestim biçtim silikonladım sıcak silikon tabi oda far açılınca eriyor tekrar :D bir iki ayardan sonra olacak gibi bakalım şimdilik sonuç iyi aydınlatma açısından
    resim isteriz resim....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resim isteriz resim....
    abi motorun üstünde şuan çekemem ancak yarın sanayiye gene gidecez amcamla onun motoru götürecez az sorun varda gene çıkma flan çerçeve bulursam alacam motora göre amcam dedi bulur bakalım iyi birşey bulursam onu takacam o zaman atarım olmadı bunu yapınca merak etmeyin :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    merakla uydurmasyon işlerinin resimlerini bekliyorum.. . yaratıcı insanlarız ve üzerindeki fardan güzel olacağı kesin....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    merakla uydurmasyon işlerinin resimlerini bekliyorum.. . yaratıcı insanlarız ve üzerindeki fardan güzel olacağı kesin....
    evet abi adam ybr farın içine yan sanayisine 35 orjinaline 70 istiyor bu şekilde far içi mi alınır onun yerine kendimiz birşeyler planlayıp devam edecez malesef renoult 12 far tasını 12 tl ye aldım hemde 2 yıl garantili atacağım en kısa zamanda fotoları inş.

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelin gelin abi senide beklerim yolun düşerse

Onuda Verdi..

Birader En turşu ybr'yi almışsın..Ondan Ybr gözünde bitmiş Senin motorda gerçekten turşuluk var gitmiyordu. 1 hafta ben kullansam açılıcaktı ama çocuk Zaten motora binmedi yatırdı...

Benim motora 3.750 lira teklif ediyorlar..Vermiyorum King ming kafama sokma..Valla 3 ybr var 3'ünü satarız..Senide alırız 4 kişi king almaya antepe gideriz..3 king bulmak zorunda kalırsın bize Yaz sonu araba alıcam kolay satılıcak motor lazım belki dylan alır 1-2 ay binerim Yazın..Motor' sevdasını iyice içimden atayım diye oda.. Ama oda kolay satılmıyor ybr gibi..Ybr' nin gözünü seveyim ben..Yarın istesem satarım
    len turşu bırak oğlum king le ne dylan ne ybr ne runner nede GP1 dinliyosun oğlum nasıl antalyalısınız len ybr devri kalmadı oğlum bırakın artık şu işleri.millet kastamonudan gaziantepten manisadan rx 135 king alıyor tükenmeden sizde alın..sermaye yapın len.ben şimdi hacizli veya plakasız king alacam sırf parça niyetine. 2 milyara alıp 5 milyara denkleştirecem parça parça satıp. Hayatın draması varsa Tıp yolunun Rx 135 leri var oğlum
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Motosikleti
    Alıntı enes_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    len turşu bırak oğlum king le ne dylan ne ybr ne runner nede GP1 dinliyosun oğlum nasıl antalyalısınız len ybr devri kalmadı oğlum bırakın artık şu işleri.millet kastamonudan gaziantepten manisadan rx 135 king alıyor tükenmeden sizde alın..sermaye yapın len.ben şimdi hacizli veya plakasız king alacam sırf parça niyetine. 2 milyara alıp 5 milyara denkleştirecem parça parça satıp. Hayatın draması varsa Tıp yolunun Rx 135 leri var oğlum

ağa aman dikkat et başına bela alma........

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)

ağa aman dikkat et başına bela alma........
    öyle abi ya araştırıp bi kaç arkadaş toplanıp motor alacaz..Bi volant sorduk adam 250 tl dedi işinize gelirse diyor.parça parça çok para ediyor abi.buaralarda king parçası arayan çok
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Motosikleti
    YAmaha YBR 125 Honda CB125E

service manual book

Arkadaşlar herkeze selamlar ybr nin service manual kitapçığını arıyorum eskıden bır sıteden ındırıyorduk fakat şimdi nedense site çalışmıyor hatırladıgım kadarı ıle pdf formatındaydı kitapçığa sahip olan arkadaş yardımcı olursa cok mutesekkır olucam saygılar.

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı enes_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O yüzden Hala 3.500 liraya motor satabiliyorum ybr bitmez antalyada merak etme..Enes kafama girmeye çalışma king aldırcan bana sonra satamıcam mk Dylan belki alabilirim oda 1-2 ay biner satarım..Yaz sonu araba alıcam motor geçiyo benden artık..

Motosikleti

Uploaded with ImageShack.us

irfan çekti bu gün... çamlıca tepesi...

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkese selam,ybrmin siperlik camını söküp içini dışını temizleyeyim dedim,demez olaydım,camı sökerken dikkat etmedim,camın arkasında somun ve lastikli rondelalar varmış,plastik cam cıvatalarını sökünce hepsi arkaya düşmüş,camı geri takmak için kafa siperliğini de farı da söktüm.bu arada farın arkasını incelediğimde şaşırdım,far ayarı yok farın,yani far ayarlanamıyor

Motosikleti
    Alıntı PHAETONW12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selam,ybrmin siperlik camını söküp içini dışını temizleyeyim dedim,demez olaydım,camı sökerken dikkat etmedim,camın arkasında somun ve lastikli rondelalar varmış,plastik cam cıvatalarını sökünce hepsi arkaya düşmüş,camı geri takmak için kafa siperliğini de farı da söktüm.bu arada farın arkasını incelediğimde şaşırdım,far ayarı yok farın,yani far ayarlanamıyor
    kardeş ayarı yoksa bile farı aşya yukarı oynatma yeri yok mu mesela yuvarlak farlılar gibi yuvarlak farlarda da yok biliyorsunuz ayar onları aşya yukarı oynatarak ayarlarsınız

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı PHAETONW12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olmaz olur mu iyi bak
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olmaz olur mu iyi bak
    özgür onun motoru yeni esd modeli olduğundan belki onda yoktur

newceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    Alıntı sosa8888 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkeze selamlar ybr nin service manual kitapçığını arıyorum eskıden bır sıteden ındırıyorduk fakat şimdi nedense site çalışmıyor hatırladıgım kadarı ıle pdf formatındaydı kitapçığa sahip olan arkadaş yardımcı olursa cok mutesekkır olucam saygılar.

http://www.google.com.tr/#hl=tr&sour...w=1280&bih=817
    2008 Ybr125 Buji : NGK CR6HSA Motor yağı : motul 5000 15w50 Rolanti:1.300dvr Filtre temiz ve kuru - zincir ve kablolar yağlı - Kask ve çene kemeri takılı

Motosikleti
    Honda Deauville NT700
    Merhaba newceri ,
    önceki sayfalarda YBR ile ilgili verdiğiniz bilgiler çok içerikliydi, öncelikle teşekkürler.

verdiginiz arama linkinde ilk 4 linke tıkladım hepsi boş çıktı, ya paralı ya da link bozuk. özellikle 2010 YBR ESD için service manuale ihtiyacım var benim de.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:38 ----------

bu arada Yamaha 2010 YBR 125 ESD için uzun dönemli test yazısı yazmaya başladım blogumda. Kullandıkça update edeceğim. Linki ;

http://motosikletliyasam.wordpress.c...m-izlenimleri/
    festina lente...

[B]www.motosikletliyasam.com[/B]

Motosikleti
    http://www.yamaha-motor.com.tr/tr/se...als/index.aspx

kardeş buradan temin edebilirsin el kitapçığını

sternboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok..
    biraz forum canlansın benim motorun son hali karbon ybr

By sternboy at 2011-06-11

81VATAN__54MEKÂN

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Arkadaş bu karbonları nereden bulabiliriz avantaj ve dezavantajları nelerdir.Bu arada çoğu topik o parçam bozuldu,neden çalışmıyor muhabbetleriyle dönerken ybr efsanesi sayesinde günlük sohbetler yapabiliyoruz.

sternboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok..
    tabelacılarda reklamcılarda araç giydirme yapan yerlerde bulabilirsin ben metresini 30 tl ye aldım 100x127cm yarısı duruyo onlada depoyla ön çamurlugu kaplıcam. tek avantajı görsellik
    81VATAN__54MEKÂN

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler