Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ramzey 150 gy-3A

Motovento
    REKLAM ALANI

slm herkese bugün babam bu motoru aldı görünüşü falan güzel yani ben motorla ilgili hiç bir teknik bilgie sahip değilim ilgi alanıım çünkü ama madem almış kendisine bende merak edip bu motoru kullanan yada bilenlerden bilgi almak istiyorum avantajları ve dezavantajlarını yazarsanız yada herhangi bir bilgi ukte sevinirim. şimdiden teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    motorun bu dostum hayırlı olsun Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

sağolasın headhunter amin motor kullanan herkesin allah yardımıcısı koruyucusu olsun. kullanan yada bilen birinden bu motoru duymak ii olurdu ilerde yada yolda herhangi bi sorun yaratırmı ne gibi tavsiylerde bulunursunuz...

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    Walla kullanmadığım için bu motorların dayanıklılığı nedir bilemiycem ama bakımları zamanında yapılan her motor sağlamdır.Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
    Herkese iyi sürüşler dilerim....
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

ewt haklısın tabi walla babamın motor artık baksın dikkatli olsun ben hayatımda bi kaç kez binmiş olarak motora bu makinayı zaptedemem herhalde ama bineriz arada :D

Motosikleti
    RMZ GY-150 3-A 2007
    selam arkadaşım bendede bu motosiklet in aynısı mevcut bende yeni aldım motor henüz 70 km de 2hafta oldu şimdilik bişi yok motorda zaman ne gösterecek bakkcazz

[B][I][CENTER]İKARUS :ama kanatsız ::melek02:[/CENTER][/I][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)