Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122232432 ... SonuncuSonuncu

KeeWay 250cc Landcruiser

Motovento
    REKLAM ALANI
    teknikmotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tiger alanlara müjdem var asla böbrek taşı sıkıntınız olmayacak......müthiş haraketli bol titreşimli yolculuklar sizi bekliyor............
    Motomax mevzuna gelince Satış müdürü alican dural bey görevden ayrıldı. Şu anki sıkıntılar bu sebebten...ama bilgi almak isteyenler derviş beyle görüşebilirler.
    nisan sonu motorlar elimizdeeeeeeeeeeeeee

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gumusarda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    selam,motorlar ayın 20 sinde çinden gemiye yüklenmiş diye duydum.. nedir aslı?

Magico_SortE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR DADYW CLASS 250cc
    ya arkadaşlar nereden ayzıyorsunuz ve hangi model üstünde yoğunlaştınız keeway 150 cc ni izmirde almak isteyen hemen alıyor. 250 likler hakkında yazıyorsanız boynum kıldan ince o modeller bir efsane oldu gelememelerinden dolayı

Tiger alalım arkadaşlar.

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Alıntı hightech adlı üyeden alıntı
    Tiger alalım arkadaşlar.

hayırlı olsun

yrossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Siz yanlis anladiniz herhalde sayin Teknik motor. Motorlar 22 Nisan degil 22 Mayis'tan itibaren gelecekmis. Feyizoglu mayis sonu diyo bugun sordum..

Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Galiba hepimiz yorulduk arkadaşlar...
    Düşünsenize,daha bir koca ay var... Heeyy hey! Regal Raptor'cular ne biçim döktürüyor. Hepsi bişeyler paylaşıyo.. Land Cruiser fanları olarak hiç birimizde hayat yok gibi geliyor bana. Başka model,başka marka ne biliim,değişik tatlar mı denesek, araştırsak; n'aapsak..Nedersiniz..?
    Baksanıza iyice baydı yaa..Off!

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    landcruiserların gelişi yılan hikayesine döndü. bu motorlar daha gelmeden modası geçecek.
    "İnsanların sizden neler beklediği değil, sizin kendinizden neler beklediğiniz önemlidir." N.F.ERES

Motosikleti
    Kawasaki EN500
    benim hevesim kaçıyor. 2 aydır motor motor diye herkesi bıktırdım. hayata küstüm alamadım diye.. dün son patlama oldu. (teşbihte hata olmaz) hani içi irin dolu bir çıban vardır çok sancı veren. iki ay yaşadım o sancıyı ve benimle beraber çevremdeki insanlara da yaşattım. ama dün hat safhaya çıtktı sıkıntım. işimde bile çalışamadım doğru dürüst.. sonunda akşam patladım.. çok sancılıydı gerçektende.hanımla beraber son kez gitmediğim motorculara gittik. hepsini dolaştım. gördüm ki gezdikçe karar vermem daha da zor oluyor. öyle ki, jinluna bile baktım,oturdum üstüne.. O'da olmadı. şu an o yaranın hafif ağrısı var üzerimde. ama dünkü kadar sıkmıyorum kendimi. olmazsa olmaz,ölüm yok ya ucunda.. amma kararsızmışım bende. sanırım soğumaya başladım.. geçen sene de aynısı olmuştu...

desertnight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRUVA TR 250-4
    Alıntı teknikmotor adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar ben motomax bayisiyim motorlar nisan 22 ile 30 arsında dağıtılacak
    merak etmeyin.motorlar fiyatlarına oranla çok iyi ....
    Motomax yoğun talebe yetişecek düzeyde bir firma .. yedek parça sıkıntısı çekilebileceğinede ihtimal vermiyorum.....
    ötv indiriminide sayarsak sakın kaçırmayın derim
    zuhahaaaaahahaa hangi nisan acaba
    [SIZE="2"][COLOR="Red"]ÇİN olsun JAPON olsun ama önce İNSAN olsun[/COLOR][/SIZE]

Motosikleti
    tiger 250
    Alıntı teknikmotor adlı üyeden alıntı
    Tiger alanlara müjdem var asla böbrek taşı sıkıntınız olmayacak......müthiş haraketli bol titreşimli yolculuklar sizi bekliyor............
    Motomax mevzuna gelince Satış müdürü alican dural bey görevden ayrıldı. Şu anki sıkıntılar bu sebebten...ama bilgi almak isteyenler derviş beyle görüşebilirler.
    nisan sonu motorlar elimizdeeeeeeeeeeeeee
    teknik motor kardeş
    bakıorum her topicte sıkıosun ama boşa sıkıosun sen motosiklet mi yoksa bisiklet bayiisimisin
    tiger la keeway i nasıl kıyaslarsın sen yaa bilgisiz motor seni
    tiger tek silindir ve sıfır vibrasyon ve senin keewayinin çıktığı hıza yarı zamanında çıkıo.land cruiser ın bakalım arkadaki kalan motoru hararetten ne duruma düşücek merak ediyorum,allahtan gelmedi bu land de bende doğruyu buldum adam gibi bi motor sahibi oldum..

visor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne motomus yaw
    bende bekliyorum ciksin diye , para tamam, ehliyet tamam. motor yok piyasada hala..bekliyoruz

Motosikleti
    tiger 250
    visor motorlar daha çinde haberin olsun hiç bekleme sen..

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya kardeşim bırakın artık şu motomax'ı. adamlar ha geldi ha gelecek diye oyalayıp duruyorlar. bu motorlar gelecek belki gelmesine ama bakalım alanların beklediklerine değecek mi çok merak ediyorum.
    "İnsanların sizden neler beklediği değil, sizin kendinizden neler beklediğiniz önemlidir." N.F.ERES

fraktal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha VİRAGO 535
    Şu anda 21. sayfayı okudum ve çok sıkıldım okumaktan, yanlış anlamayın sizlerden değil firmanın bir türlü motorları getirememesi ve potansiyel müşterilerini mağdur etmesinden? Umarım sorunlarınız çözülmüştür...

SoD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Ben şahsen başlarda donanımlı olan Landcruiser ında geleceğini umarak cok bi sevinmiştim ama sonra pahalı olur satamassak gibi salak bir düsünce ile donanımsız ucuz görünümlü olan versiyonunu getirmeye karar vermiş olan motomax ı esefle kınadım ve dandik landcruiser almaktansa Superlight ı tercih ettim...

Kymco Venox gibi 8000YTL nin üzerinde 250 lik cruiser lar gayet satılabiliyorsa donanımlı Landcruiser ında secenek olarak getirilmesi gerekirdi...

Motomax fuarda satışa başlayacaktı ama ÖTV bombası patlayınca 1 aylık ÖTV yi biz ödüyoruz kampayası yapıp 250 likleri sürmediler piyasaya şimdi kampanya biter bitmez dağıtacaklar bayiilere ... bu bence hich etik değil ... ve saygında değil... önce motorları duyur fiyatları açıkla sonra bu fiyatlarla alma şansını insanlara tanıma kampanyan bitince ürünü dağıt... yuhhh hatta yuuhhhhhhh size diyorum... başkada birşey demiyorum...

goya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VARADERO XL 1000V /

merhabalar

hepinize motorlu günler arkadaşlar bende bir landcruiser hayranıydım taki fuar'a kadar ogün kararımı verdim ve eski ötv oranı ile hemen bir dadwy aldım çok da memnunum her keze tavsiye ederim.

Hammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Arkadaşlar ben de uzun süre Landcruiser ve RR arasında kararsız kalmış ve fuara kadar beklemiştim.Landcruiser i görüp biraz hayalkırıklığına uğradıktan sonra ve teslim süresinin de ta o zamandan yetkililerin çelişkili açıklamalarıyla muammaya dönüşmesinin ardından regal raptor a karar vermiştim.

Fakat Ötv furyasında alacak RR bulamadım.Bunun üzerine de en azından kendini ispatlamış olduğunu düşündüğüm Keeway SL 150 aldım.Fena da gitmedi şu ana dek.

Bence 250 lik te ısrarlıysanız RR a bi daha bakın.Yok İlle de motomax olsun motor hacmm de biraz düşebilir problem diil derseniz SL 150 alın.

Tüketiciye bu kadar bekletmeye hakları olmadığını düşünüyorum

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    burada kendimizle konuşuyoruz sanki .beklemeye daha fazla katlanamayıp geçen hafta bir regal aldım ,
    hepinize sabırlar diliyorum .
    güzel bakan , güzel görür.

Motosikleti
    Kawasaki EN500
    MOTOMAX ÇOK FENA MÜŞTERİ KAYBETTİ ÇOOK!!! YAZIK OLDU VALLA..

REKLAM ALANI
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122232432 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler