Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
43. sayfa BirinciBirinci ... 33414243

KeeWay 250cc Landcruiser

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MAJESTY 400-GD250R
    arkadaşlar merhaba motorun lastiklerini değiştireceğim aldığım arkadaş öne 100 80 16 arkaya 120 80 16 duro sıfır lastik takmış ancak ön lastikten hiç memnun değilim özellikle benzincilerde en ufak frende kayıyor geçen bu yüzden yan yatırdım motoru...Bir de dönüşlerde hiç güven vermiyor sanki ön taraf kendini bırakacak gibi geliyor..İzmirde buz motoru aradım orijinal lastiklerinin olmadığını diğer markalarda da çok pahalı olduğunu söyledi öne 120 80 16 arkaya 140 70 16 michealin city grip scooter lastiğini takacaklarını ve 10 numara olacağını söyledi...Benim pek içime sinmedi...şimdi sadece şunu sorcağım..Arka lastikte kayma vs yok öne 110 90 16 yerine 120 80 16 alsam yani ön ve arka ikisi de 120 80 16 olsa nasıl olur, yol tutuşunu daha iyi yapmak istiyorum...Sıfır lastiği kenara atmak istemiyorum...Şimdiden teşekkürler...[COLOR="Silver"]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı gogos35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba motorun lastiklerini değiştireceğim aldığım arkadaş öne 100 80 16 arkaya 120 80 16 duro sıfır lastik takmış ancak ön lastikten hiç memnun değilim özellikle benzincilerde en ufak frende kayıyor geçen bu yüzden yan yatırdım motoru...Bir de dönüşlerde hiç güven vermiyor sanki ön taraf kendini bırakacak gibi geliyor..İzmirde buz motoru aradım orijinal lastiklerinin olmadığını diğer markalarda da çok pahalı olduğunu söyledi öne 120 80 16 arkaya 140 70 16 michealin city grip scooter lastiğini takacaklarını ve 10 numara olacağını söyledi...Benim pek içime sinmedi...şimdi sadece şunu sorcağım..Arka lastikte kayma vs yok öne 110 90 16 yerine 120 80 16 alsam yani ön ve arka ikisi de 120 80 16 olsa nasıl olur, yol tutuşunu daha iyi yapmak istiyorum...Sıfır lastiği kenara atmak istemiyorum...Şimdiden teşekkürler...[COLOR="Silver"]
    Buz motorun dediğini yaptım, aynı motor bende de var, ne yazık ki şehir dışında yıllık izindeyim, önümüzdeki hafta içi takmış olucam, ardından da 150-200 km bir gezim olur...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    Abilerim bende bu motoru almaya karar verdim ama bi başlıkta okuduğum yorum "Keeway land crusier dedikleri motor resimlerde dev gibi yanına gidiyorsun kuş gibi" beni hayal kırıklığına uğrattı muğlada bu motor hiç yok yani hiç görmedim zaten heybetli olduğu için istemiştim gerçekten motor öyle mi küçük mü yani

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    Herkese iyi forumlar keeway land cruiser250 modelinin km saati ni bulabilcegim yada onun yerine başka koyabilcegim bi parça ve bu parçayı bulabilcegim yer neresi

Roadstarr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Land Cruiser250
    Arkadaşlar merhaba, keeway land cruiser250 kullanıyorum. Egzozlarımın susturucusu olmadığı için muayeneden geçenedim. 1 ay içinde tekrar muayene egzozlarımın susturucusu ile birlikte girmem gerek başka da Allaha şükür bir probşem yok. Aksilik şu ki susturucu elimde yok. Motoru ikinci el aldım ve susturucusu yoktu. Aldığım kişi ile görüştüm ancak elinde yokmuş. Acaba bu motoru süren istanbul anadolu yakasında birisi yada birileri var mı ? Çünkü sadece muayene için egzoz takası yapmam gerekiyor. Yani benim egzozları söktürüp susturuculu egzoz taktırıp muayeneden geçip geri onunkileri verip benim boş egzozu takıp devam edeceğim yardımsever bir motorcu arkadaşım var mı ? Umarım vardır... Eğer elinde orjinal egzoz olan varsa da satın alabilirim çıkma ikinciel...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:08 ----------

Rks firmasının cruiser250 yedek parçası mevcut oradan bence temin edebilirsin. Km saatin mi arızalandı ? Tamiri mümkün değil sanırım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:10 ----------

Alıntı omeroztuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abilerim bende bu motoru almaya karar verdim ama bi başlıkta okuduğum yorum "Keeway land crusier dedikleri motor resimlerde dev gibi yanına gidiyorsun kuş gibi" beni hayal kırıklığına uğrattı muğlada bu motor hiç yok yani hiç görmedim zaten heybetli olduğu için istemiştim gerçekten motor öyle mi küçük mü yani
    Boyun ve kilon ne onu bilmiyorum ancak üstünde şahsen güzel görünüyorsun öyle small değil ama bence ortalama bir ayardadır.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Whats up grubu yayındadır arkadaşlar, keeway landcruiser, rks cruiser 250 ve blackster 250 sahiplerini bekliyoruz.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    https://chat.whatsapp.com/311MCygB5no7jSyNEOMmpK

what's grup linkidir, konu 250 cc v motorlar, yedek parça ve teknik bilgi üzerine dayanışma grubudur, spor siyaset konuşulması yasaktır, şu an 51 kişiyiz, bekleriz ...

REKLAM ALANI
43. sayfa BirinciBirinci ... 33414243

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler