Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
20. sayfa BirinciBirinci ... 10181920212230 ... SonuncuSonuncu

KeeWay 250cc Landcruiser

Motovento
    REKLAM ALANI
    ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    Alıntı hightech adlı üyeden alıntı
    Alacaksan al ama daha iyisini al su haliyle hiç iyi degil piyasada olanlar ondan
    çok iyi.
    hangisi daha iyi fikrini söylersen değerlendiririz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Landcruiser ama bu haliyle değil biraz bekle.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar motomax ın ötv hamlesiyle landcruıser ı gündemime alıyorum .
    ayın 15 inde geliyormuş .
    güzel bakan , güzel görür.

megasoft - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fuarda landcruıser üzerinde değişiklik yapacaklarını söylemişlerdi. Son şeklini bilen veya gören varmı, eğer gelirse lütfen resim koyarmısınız. Tşk.

Ya birtürlü motor gelmedi iyi hali ile gelmesse almam.

Motosikleti
    tiger 250
    valla ötv yi motomax ın ödediğini duyunca gttim sipariş verdim 20-25 nisan arsı teslim edecekler heheehehehhe

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    yok mu hiç motorun son halini gören duyan bnde merak ettim şimdi aldıgında resimleri hemen bekliyor olacağız...
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Dün Bursa Majestic Motor'da bu motoru gördüm. Fiyat 4000 YTL dediler. Motor oldukça iri ve bence çok kaliteli. Kalitesi Superlight ayarında, oysa fuarda Supershadow'u görmüştüm bu ikisi kadar kaliteli değildi. Zaten Supershadow'un markasının Keeway olması ve jantları gibi farklılıkları dışında Bisan, Monero ve Osmanlı Motorun getirdiği Çin klonlarından kalite olarak hiçbir artısı yok. Oysa Superlight ve Landcruiser'ın Çin'li klonları bulunmuyor, en azından ben bilmiyorum. Bu arada gördüğüm motor aksesuarsız olanıydı ve bence çok güzeldi. Paranız varsa alın derim.

gumusarda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı
    Dün Bursa Majestic Motor'da bu motoru gördüm. Fiyat 4000 YTL dediler. Motor oldukça iri ve bence çok kaliteli. Kalitesi Superlight ayarında, oysa fuarda Supershadow'u görmüştüm bu ikisi kadar kaliteli değildi. Zaten Supershadow'un markasının Keeway olması ve jantları gibi farklılıkları dışında Bisan, Monero ve Osmanlı Motorun getirdiği Çin klonlarından kalite olarak hiçbir artısı yok. Oysa Superlight ve Landcruiser'ın Çin'li klonları bulunmuyor, en azından ben bilmiyorum. Bu arada gördüğüm motor aksesuarsız olanıydı ve bence çok güzeldi. Paranız varsa alın derim.
    dostum merhaba.. dün akşam bende majestikteydim ama bayilerin tam olarak bilgisi yok bence. çünkü istanbuldaki fuarda konuştuğum bayiler farklı bahsediyor,bursadaki farklı,edremitdeki farklı.. neye inanacağımı bilemedim. bende motomaxa mail attım,şunun doğrusu nedir diye.. En güzeli ekmeği fırından almak...

gelsede görsek .

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı gumusarda adlı üyeden alıntı
    dostum merhaba.. dün akşam bende majestikteydim ama bayilerin tam olarak bilgisi yok bence. çünkü istanbuldaki fuarda konuştuğum bayiler farklı bahsediyor,bursadaki farklı,edremitdeki farklı.. neye inanacağımı bilemedim. bende motomaxa mail attım,şunun doğrusu nedir diye.. En güzeli ekmeği fırından almak...
    Fiyat konusundan bahsediyorsan birşey diyemem ama motoru görmek istersen Majestic Gazcılar bayisinde duruyor.

megasoft - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar,
    Bu motorun Fuarda motomax yetkililerinin söylediğine göre,
    motor yan kapaklarının krom nikelaj olacağı ve birde çanta olacağını söylemişlerdi. Bu son şekli (eğer değişmişse) gören varmı veya bu konuda bilgisi olan varmı acaba, yorumlar mı ?

hala hala piyasada yok az önce bayiden aldığım blgi itibariyla mayısın ilk haftası ila ikinci haftası içinde gelecekmiş öyle dedi bayinin yalancısıyım

Sırf o kapaklarla motor satmaz en azından ilk resimdeki hali olmalı.

gumusarda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    benim fiyatla bir problemim yok ama gelecek motorun nasıl olduğu ile ilgili endişelerim var. her bayii bişey diyor. kimi megasoft'un dediği gibi motor kapakları nikelaj olacak ,çanta olacak,kimi de egzostlar uzun olacak sis farları olacak,kimi de bütün bu özellikteki motor 7000 lira olacak diyor.. makine ortada yok. ha geldi ha gelecek kaç ay geçti. bu arada bursa da ki motoru gördüm bende. hatta oturdum bile üstüne alet gayet rahat ve de geniş lakin alamadığım sağlıklı bilgiler beni hepten düşündürüyor. aslen istanbulluyum ve regalin ana bayisi ile evim çok yakın. şeytan diyo git raptor al ama yinede yapamıyorum. ya kimseden sağlıklı bir bilgi edinemeyecek miyiz..?

Raptor da harika motor bu gelsin bir görelim yoksa ya raptor yada başka bir marka alacagım.

gaddar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hiçbişey diilde bu keeway ler sanki varmış gibi sağda solda ilan veriliyor hasta oluyorum adam ilan vermiş taksit seçeneklerini yazmış özellikleri yazmış gidiyorsun tamam abi alıyorum al parasını ver motoru motor yok

Nasıl yok yaaa abi bu ilan sizin değil mi? evet bizim ama motor daa gelmedi o zaman niye ilan veriyorsunuz? kuru gelmedi nohut verelim

Anlayacağınız kıl oldum abi durumları

iyi günler

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    olmayan motoru satmaya çalışmakla keeway potansiyel müşteri kaybına uğruyor, görmeyi çok istememe rağmen ,beklemeyip regal alıyorum arkadaşlar.
    güzel bakan , güzel görür.

f-ender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 250--haojin as150
    olmayan motor hakkında ilan olayı baya can sıktı bende bursada gaza gelip bakmaya gitmiştim adamın verdiği cevap şuydu olsa görürsün zaten bak 150 lik var aynı şey gibi birşey demişti doğal olarak arkamı dönüp çıkmıştım...valla ne diyeyim keeway çinlerin içerisinde en kalitelisi gibi gözüküyordu bana ama bide motorları görsek ilan yerine fena olmaz...

attilamm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT 750
    Aslına bu bir satış stratejisi... ellerinde oldukça fazla SuperLight var... onları satmak için bilerek geciktiriyorlar... satıcı yönünden düşünülünce mantıklı tabi ama ilan verme olayı hpş değil tabi... en kötüsü zaman veremiyorlar... bende Supershadow bekliyordum ama zaman söyleyemedikleriiçin Masai alcam gibi duruyor :(

REKLAM ALANI
20. sayfa BirinciBirinci ... 10181920212230 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler