Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
19. sayfa BirinciBirinci ... 9171819202129 ... SonuncuSonuncu

KeeWay 250cc Landcruiser

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    pgo scooter + hyosung gv250
    Alıntı SUN adlı üyeden alıntı
    herkese selam. ben foruma yeni üye olarak size bişey danışmak istiyorum.
    bu land cruiser modelini fuardaki haliyle alıp. aksesuarları sonradan eklesem ortalama nekadar bi tutar çıkar??? şimdiden teşekkürler...
    dostum bu iki resim arasındaki fark sadece aksesuar değil sen bu motora ne yaparsan yap öbürüne benzetemezsin bende bu modeli çok bekledim ama hayal kırıklığına uğradım şu an regal raptor ve hyosong gv250 yi değerlendiriyorum eğer maddi durumun müsaitse gv250 al üstelik makina 28 hp
    ***[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="2"][/SIZE]DÜNYADA BİR MOTORDAN DAHA İYİ BİŞEY VARSA ODA İKİ MOTORDUR[/FONT]***

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ccbbdd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    arkadaşlar bakıyorum yazılanlarada herkes motorun aksesuarsız olmasından şikayetçi,yahu bu motor nasıl, motoru nasıl, aktarma organları nasıl,aksağamları nasıl servis ağı ve yedek parça bulunurluğu artı yedek parça fiyatları nasıl kimsenin umrunda değil takmışsınız aksesuara,hangi japon motoru aksesuarlı satılıyor..Bence daha önemli olan motorun kendi kalitesi..
    [B]"Akıllı olanlar sebepler konusunda tartışırlar,ama nihai kararı sonuçta sürekli aptallar verir...!"[/B]

infrared - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 250cc Su Soğutmalı [34 GS 0912]-1350km
    Karşılaştırmalı fiyatlar burada arkadaşlar.. http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11014

Motosikleti
    Regal-Raptor
    Boyu 1,80den kısa olan arkadaşlar bu motoru listeden çıkarın. Ayaklarınızın yere değmesi çok zor, dolayısıyla hakimiyet kurmanız mümkün değil.
    Acı yoksa kazançta yok.

mastergenie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ccbbdd adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar bakıyorum yazılanlarada herkes motorun aksesuarsız olmasından şikayetçi,yahu bu motor nasıl, motoru nasıl, aktarma organları nasıl,aksağamları nasıl servis ağı ve yedek parça bulunurluğu artı yedek parça fiyatları nasıl kimsenin umrunda değil takmışsınız aksesuara,hangi japon motoru aksesuarlı satılıyor..Bence daha önemli olan motorun kendi kalitesi..
    Gördüğün gibi kimsenin umrunda değil ccbbdd...
    Kimsenin umrunda olsaydı motoru Türkiye'de kimse kullanmadan önce 25 sayfa olmazdı bu konu zaten
    Zaten böyle kalite, motor, aktarma organı falan gibi şeylerden bahsedince Çin malı düşmanıdır diye kesip atıp kaale almıyor kimse!!!

infrared - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 250cc Su Soğutmalı [34 GS 0912]-1350km
    Alıntı votka adlı üyeden alıntı

valla hiç motorum olmadı kıyaslayamıyorum estetik açıdan hoş görünüyor,
    gerçeği nasıldır seneye göreceğim inşallah...
    İmzama tıklarsanız fiyatlar var arkadaşlar...
    Chopper/Cruiser'ların Karşılaştırılması (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11014) --- anket>>>>>>http://www.motosiklet.net/forum/show...557#post210557
    -----ANKET Regal Raptor (250cc)'unuz Kaç km'de (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=17733 )

Güner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 150
    Sadece gülüyorum Cumartesi gittim fuara bir heyecanla ama tam anlamıyla hayal kırıklıgına uğradım. İlk başta supershadowu söyletim çok kötü duruyordu hele o benzin deposu kamyon deposu gibiydi ve çok ince duruyordu Landcrusier a gelinde tam anlamıyla bir hayal kırıklıgı acayip kötü duruyor tanıtım resimlerinin yanında yani bu millet bu kadar saf mı nasıl tanıntınız nasıl bulduk!!(bu arada kimseyi etkilemek istemiyorum ) Almak isteyen alsın bir sözüm yok ama pek alınıcağını zannetmiyorum
    [COLOR="Blue"][/COLOR]'Kadınlara güvenmek saflık, nefret etmek ise sanattır.'[FONT="Franklin Gothic Medium"][SIZE="2"][/SIZE][/FONT][I][/I]

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Güner adlı üyeden alıntı
    Sadece gülüyorum Cumartesi gittim fuara bir heyecanla ama tam anlamıyla hayal kırıklıgına uğradım. İlk başta supershadowu söyletim çok kötü duruyordu hele o benzin deposu kamyon deposu gibiydi ve çok ince duruyordu Landcrusier a gelinde tam anlamıyla bir hayal kırıklıgı acayip kötü duruyor tanıtım resimlerinin yanında yani bu millet bu kadar saf mı nasıl tanıntınız nasıl bulduk!!(bu arada kimseyi etkilemek istemiyorum ) Almak isteyen alsın bir sözüm yok ama pek alınıcağını zannetmiyorum
    haklısın landcrusier tam bir rezalet. işçilik çırak işi (hatta bizim sanayidaki çıraklar daha iyi işçilik çıkartır). süper shadow ise tel cant olursa bir ihtimal durumu kurtarabilir. bu iki model de süperlight ın satış performansını yakalayamaz. zaten landcruiser baya bir geride kalır, selesi köy evlerindeki sedirlere benziyor.
    "İnsanların sizden neler beklediği değil, sizin kendinizden neler beklediğiniz önemlidir." N.F.ERES

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Acaba bunları beklemeyip Regal-Raptor almakla iyi mi yapmışım ne

ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    bende fuarı gezdim yani parasına göre land cruizer aklıma yattı
    yalnız zıncır yok kayış aktarma bu iyimi kötümü bilmiyorum, birde bisan ın standında 400 cc bir v motor vardı ama şhov amaçlı imiş onu Eylül ayında getireceklerini söylediler

megasoft - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar, merhaba, fuara dün gittim. Bende landcruiser modelinle ilgileniyordum. Motomaxtan bir görevli ile uzun bir görüşme yaptım. Nisan 15-20 gibi tüm bayilerde olacakmış. Bana verilen bilgiye göre motor üzerinde değişiklik yapacaklarmış. Motor aksamı süper shadow da olduğu gibi grenaj , Arkada orjinal çanta olacakmış, bunlar fiyatı etkilemiyormuş. Önde sis farları yok, istenirse + fiyat olarak bayiler tarafında servislerde takılacakmış. Motor zincirli değil, kayışlı. 30000 km de değişmesi gerekiyormuş. Çin malı değil Motor macar malı. Renk standart Siyah + Gri. ÖTV kabul edilirse fiyat 3990 dan yaklaşık 4400 civarına yükselecekmiş. İşçilik biraz kaba ama sağlam motor. Semeri çok sert ve normallere göre daha yüksek. Bende son şeklini bekliyorum.

Hammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Alıntı petitfalcon adlı üyeden alıntı
    Boyu 1,80den kısa olan arkadaşlar bu motoru listeden çıkarın. Ayaklarınızın yere değmesi çok zor, dolayısıyla hakimiyet kurmanız mümkün değil.

Dostum bi yanlışın olmasın benim boyum 1,75 .Oturduktan sonra gayet rahat ayak tabanlatım yere tam basıyordu.

Beni de şüpheye düşürdün şimdi.

lion05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha XVS650A

hangi motor

arkadaslar bugun erkenden esimle fuara gittik iki motorda kararsız kaldım Landcruiser ve regal arasında fiyatları hemen hemen aynı esim regali daha cok beyendi bende abs olması ve uzerıne bındıgımde rahat geldi satiş konusunda keewey yetkilisiyle konustum 9 ay belli bir miktarda taksit verip 9 ay sonrada geri kalanın tamamını vermem olası oldugunu soyledi aksi taktirde kasim ayını beklemek zorunda kalacam. bana odeme ve ıkı motor arasında sızın fikirlerinizi almak istedim yardimci olursaniz sevinirim

Güner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 150
    lion imkanın varsa regal 250 al daha şık duruyor benim fikrim böyle!
    [COLOR="Blue"][/COLOR]'Kadınlara güvenmek saflık, nefret etmek ise sanattır.'[FONT="Franklin Gothic Medium"][SIZE="2"][/SIZE][/FONT][I][/I]

fraktal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha VİRAGO 535
    BANA GÖRE ...;
    kayışlaq aktarma +
    çift disk fren +
    benzin deposu -
    genel ölçüler, heybet, vs.

votka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WaLLa ÇiNLileR BiLiR
    hiç alan varmı merak ettim
    ÇaMuR AtMa İzi KaLMaz SanADa BuLAşıR...
    ÇiN Malı YuRDuN MaLI OnU HeRkeS KuLLanMAlı...

Motosikleti
    fazer 600,sym jride200
    süper shadow virago 250 nin kopyası olmuş...

virago 250 kullanımı çok rahat bi makinadır...

buda aynı olur muhtemelen..
    istanbul kadıköy
    gurkanyaran@hotmail.com

Bu motor ilk resimdeki haliyle gelmiyecekmi acaba.

ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    kayış aktarma, zincirden iyimi dir fikri olan varmı ben eski bie keeway (sl 150) kullanıcısı olarak bu markayı yeniden tercih edicem çünkü 150 SL ye prblemsiz bindim 1800 km ilk 500 KM bakım haricinde servise gitmedim eğer aynı kaliteyi 250 de yaptıysalar kesinlikle alıcam

Alacaksan al ama daha iyisini al su haliyle hiç iyi degil piyasada olanlar ondan
    çok iyi.

REKLAM ALANI
19. sayfa BirinciBirinci ... 9171819202129 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler