Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
34. sayfa BirinciBirinci ... 243233343536 ... SonuncuSonuncu

KeeWay 250cc Landcruiser

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    LC 250
    Alıntı Whitehair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ikinizde hala fiyatları yazmadınız. Linkinizi verin yada satış ilanı vermediyseniz biçtiğiniz fiyatları yazın arkadaşlar ilgileniyorum.
    valla benim motorun 2. sahibi var hatta bugün burda yazıyı okumuş hayırdır başkasına satıyorsun fln aradı benim motor satılık doğru ama sahibi var bundan dolayı ilanı yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Alıntı double-tt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla benim motorun 2. sahibi var hatta bugün burda yazıyı okumuş hayırdır başkasına satıyorsun fln aradı benim motor satılık doğru ama sahibi var bundan dolayı ilanı yok
    Benim mesaj ile belki 3. , 4. sahipleride çıkar meydana. Fişekler satış ihtimalini

Motosikleti
    abimin artçısıyım:)ama artık mavişim var:)))
    merhaba lc250 kullanıcıları ben bu motoru bi süredir araştırıyorum ve gerçektende hoşuma gidiyo topic teki yazılarınızıda okudum herhangi bi hasar yazısıda görmedim buda beni etkiledi.fakat bu motoru türkiyeye getiren distribütör efsane motoru aradım ve konuştum keeway ı bıraktıklarını artık getirmiceklerini öğrendim ve bu motoru almaktan vazgeçtm.bu konu hakkında bilgisi olan varmı??yani almalımıyım parça ve servis sorunum olurmu??yoksa şuan olduğu gibi uzakmı durmalıyım??beni bilgilendirirseniz sevinirim
    [COLOR="DarkOrange"]hız tutkunu değil motor tutkunuyum[/COLOR]

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0088yağız

Bende duydum distribütör değiştirdiğini şu an nasıl bir distribütörle karşıyayız bilmiyoruz şimdilik parça sıkıntısı yok onu biliyorum ama ilerde ne olur bilemem.Bence beklemede kalman en doğrusu.
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Distüribütör yine mi değişiyor. Nedir bu motorun başına gelen yahu?

Motosikleti
    LC 250
    Alıntı Whitehair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Distüribütör yine mi değişiyor. Nedir bu motorun başına gelen yahu?
    Distüribütör falan dinlemem smokehead egzos bugün yaptırdım sis farlarını da ekledim motoruma 2. kez aşık oldum 10 numara oldu herkese tavsiye ederim

Bir kaç foto koyda bizde aşık olalım bende aşık olmak istiyom

Motosikleti
    LC 250
    Alıntı Hay.alper.est adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir kaç foto koyda bizde aşık olalım bende aşık olmak istiyom
    resim eklemeyi bilsem

Abi yapma sitede az araştır nasıl foto eklenir var hadi bekliyoruz kalbim boş aşık olmak istiyoruz

Motosikleti
    LC 250

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:14 ----------

www.ercanmotorcycle.com/img/keeway/250_1.html
    bölesi daha ii

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:16 ----------

ayrıca buıgün gv 250 ye de yaptırdık kafanız sese dayanırsa gv liler yaptırsın aksi taktirde yoğun baş ağrısı yapabilir ark arkasından geldim hala başım ağrıyor bi daha önüme almayacağım onu land da sesi daha kafa kaldırır çıkıyor

İstanbul/Fındıkzade Bosna-Hersek/Sarajevo
    Motosikleti
    Keeway landcruiser 250/Arctic cat prowler 650
    dostum satıcam motoru ama yinede soruyim belki satmam kaça yaptırdın ve ses konusundada bi video çekip upload edsen sehir halindeki sesi ve boştaki sesini duysak çok mükemmel olmaz mı?

Motosikleti
    lc ciler ne oldu ya kimse yazmıyor arkadaş forumda benden başka landcruiser kullanan kalmadımı double-tt de cevap vermemiş zaten

Motosikleti
    bizim başlıkta millet gelicekmi gelmiycekmi nekadar satılıcak aksesuarları nerde diye konuşup kendilerini bitirmiş millet kimse yazmıyor artık hiç bir bilgi paylaşımı yok

herkez çok sorunsuz heralde aman maaşallah sorunsuz keyifli kilometrelere

Motosikleti
    LC 250
    Alıntı MFM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim başlıkta millet gelicekmi gelmiycekmi nekadar satılıcak aksesuarları nerde diye konuşup kendilerini bitirmiş millet kimse yazmıyor artık hiç bir bilgi paylaşımı yok

herkez çok sorunsuz heralde aman maaşallah sorunsuz keyifli kilometrelere
    valla ben yapacağımı yaptım yeter gayri devamını yüksek cc de yaparız sadece sis farı taktırırsanız woltajı çok düşük tutun yoksa aküyü çok hırpalıyor
    tek sorun benzin göstergesi olmaması bazen dalgınlığa geliyor
    bu mevsimde bile tek marşla çalışıyor maşallah
    problemsiz sürüşler herkese

Burdayız usta ama fazla yok işte kullanan.Benim makine sorunsuz şuan bakalım biraz daha güzelleştirmek istiyorum ama 10 gündür benden 10 km ötede garajda fazla fırsatım yok şu sıralar binmeye.

Motosikleti
    benmi motorumla aramda 1200 km var sen 10 km şükret

yaza eğer bende değiştirmessem gidon sis farları sisy bar ve orjinalinden daha kaliteli heybe düşünüyorum... motorun görünüründe çantaları hariç herşeyi güzel ama çantalar çok kalitesiz koptu benim sağdaki soldakide en son kopmak üzereydi ya :s

Evet usta çantaları çok dandik tokaları kopuyor hemen.Benim hepsi koptu ya iyi bir çanta arıyorum arkayada bir tane düşünüyorum.

Motosikleti
    abi keşke tokaları kopsa benimki bağlantı yerinden komple koptu :s zaten aldığımda hasarlıydı çantalar ben bide biraz ağır eşya koydum iyice gitti. sonra kilit için taşıdığım çelik kablo vs içinde sürekli olduğu için iyice parçalandı en son kopmak üzereydi 1 parmak kalmıştı ben çektim kopardım

ısınma durumu nasıl yani sabah ilk çalıştırmada ben rahat 5 dk bekliyorum yoksa stop ediyor.

Motosikleti
    abi ben yurtdışındayım kullanamıyorum da o sorun bende de vardı ya sinir oluyordum hatta bi ara acelem olduğunda jikleyle gidiyordum hiç beklemiyordum bile gazı açmadan boşa alarak falan... kime sorduysam ya bütün motorlarmı böyle diye yok abi biz basıp marja gidiyorz dedi çok şaşırdım. ustama söyledim karbrotörü temzlememz gerekebilri dedi ozaman dedim demek sorun o pislik var sonra ya sadece soğukkenmi yani :S sebebini bende bilmiyorum motor soğukken gazı açtığımda direk stop ediyor giderkende yığılıyor motor sonra birden hızlanıyor :S:S

REKLAM ALANI
34. sayfa BirinciBirinci ... 243233343536 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler