Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

KeeWay 250cc Landcruiser

Motovento
    REKLAM ALANI
    aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi aksesuarlı model 3950 ytl ye gelirse ben büyük ihtimalle alırım diğerini pek beğenmedim içime sinmedi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı thundersss adlı üyeden alıntı
    Abi aksesuarlı model 3950 ytl ye gelirse ben büyük ihtimalle alırım diğerini pek beğenmedim içime sinmedi
    aksesuarlı gelmicek. şu anda motorlar TR ye gelmiş fuar için. aksesuar yok
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

beto_977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T1 ( Yiğidim Aslanım, Façası bozulsada eski günlerine geri döndü )
    Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı
    motor servislerinde V motorlar sıra silindirlere göre daha az tutulur bakımları zordur dediler. V motor ilerde sorun çıkarır mı
    Konuyu bilmiyorum ama özellikle düzlere göre fazla bişi çıkarmaması lazım çünkü araba ve motor firmalarının yaklaşık 50 yıldır kullandıkları motor tipidir bakımına bişey diyemeyeceğim bu arada arkadaşlar bu motorun sesi nasıl duyan varmı hiç.

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motor yok piyasada henuz keske olsada sesini duysak ben sahsen bu motoru alma fikrini yitirdim o kadar cok yeni motorlar girdiki piyasaya son 1 ayda seçenekler cogaldı umarım bir arkadasın dedigi gibi herhangi bir birfa birebir ikizini getirirde motomax ın uyguladıgı yanlıs fiyat politikasından kendileride pismanolur

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı votka adlı üyeden alıntı
    motomax sesimizi duymuş herhalde sitede şimdi iki adet çıplak 3d resim var,
    elinde mevcut olan motorun resmini koymak bu kadar zormu allahaşkına,
    walla bunlar hep cinliler yüzünden inşallah başka bir girişimcide bunu başka bir adla getirip pazarlarda onlar da salona koyup karşısına geçip puro içerler
    Geçtiğimiz Pazar günü Motomaxe aşağıda geçtiğim maili attım.Gerçi ilk defa cevap dönmediler ama siteden aksesuarlı modelin resmini de kaldırdılar.

İyi çalışmalar.

Yaklaşık 5 aydır motosiklet modellerinizin Türkiyeye gelmesini bekliyorum.Özellikle Keeway Land Cruiser modeli ile ilgileniyorum.Ancak sitenizde yayınladığınız Land Cruiser modelinin resimlerinde iki farklı model var.İlk olarak aksesuarlı modelinizi çok beğenmiştik.Ancak sonradan Motomax merkezden aldığım bilgiler doğrultusunda aksesuarsız resimde görülen modeli getireceğinizi öğrendim.İki resim arasında tercih unsuru oluşturacak düzeyde farlar var.

Bu durumu samimiyetsizlik olarak algılıyorum.

Aksesuarlı modeli getirseniz çok satacağına ben ve arkadaşlarım adına garanti verebilirim.Çünkü biz bu motorun taliplisiydik.Ama bu durum bizi düşünmeye sevketti.

Sizden ricam neden bu şekilde farklı standartları yarattığınızı bana açıklamanız olacak.Çünkü kesinlikle yanlış bir reklam örneği sergiliyorsunuz.Bu konuda son derece rahatsız olduğumu belirtmek istiyorum.

Konu ile ilgili açıklamalarınızı bekliyorum.

sitenizde yayınladığınız Land Cruiser modelinin resimlerinde iki farklı model var aksesuarlı olanı gelmiyecekmiş madem gelmiyecek neden yayınlıyorsunuz motomax yetkililerine soruyorum bu bir samimiyetsizlik olarak algıladım ben aksesuarlı olanı çok beğenmiştim ama sanırım diğeriyle ilgilenmiyeceğim

Benim attığım maillerede yanıt vermediler davranışlar hiç hoş değil sanırım bizi oyaladılar başka Motosiklet resimleri falan kendilerini ne sanıyor bu adamlar ya bende soğudum o kadar süre bekleyen arkadaşlar oldu tam bir hayal kırıklığı başka arayışlara yönleneceğim

Arkadaşlar slm fotolara dikkatli bakarsanız beni en çok aksesuarsız modelde silindirlerin altındaki kapağın siyah olması rahatsız etti gerçekten çook kötü görünüyor. Halbuki aksesuarlı modelde o kapak nikelajlı...sanırım ne kadar aksesuar yapsak bu kapağı değiştiremeyiz bu da baya sinir bozucu...

Bu adamlar hata yaptıklarının farkına varabileceklermi çok merak ediyorum bu kadar müşteri potansiyeli olan bir model varken bunu getirmenin ne mantığı varmış anlamak mümkün değil insan bir araştırır müşteri ne bekliyor ne istiyor diye satmak istemiyorlarmı nedir birde o kadar mail aldılar hiçmi fikir oluşmadı kafalarında gerçekten ilginç!

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Arkadaşım sadece bu forumdakiler protesto etse almasa adam mahvolur. Birçok kişi aksesuarlı modeli bu fiyata bekliyordu. Adamlar forumları takip etti ve aksesuarı ayrı satıp ekstra para kazanmayı planlıyor. Yanlış yapıyorlar.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

votka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WaLLa ÇiNLileR BiLiR
    maksimum 1500 usd makinayı maddi sebeplerimizden dolayı baya havaya soktuk ama diyorum çinliler çalışıyor, adamlar hyosung çapırını bile getiriyor
    başka isimle, sanki kendileri bir konsept makina yapmış edasıyla kasıyorlar bu pazar böyle bir talep varsa alternatifleri de hızla çoğalacaktır merak etmeyin

Bak global motora mail attım sadece bir kez gayet ciddi samimi bir tavırla yanıtladılar üstelik yanıtı bizzat bölge müdürü Metin bey verdi bu benim için çok şey ifade ediyor herşey para değildir elimden geldiği kadar hyosung almaya çalışacağım umarım keeway almaya mecbur kalmam en önemlisi saygı haklısın alternatifler çoğaldıkça bizde yöneleceğiz artık...

LANCER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar hepinize selamlar. Uzun zamandır yaklaşık olarak 8 ay gibi bir zamandır land cruiser modelini sizler gibi sabırsızlıkla bekliyordum. fakat beklentilerim motomax ın final açıklamalarıyla hayal kırıklığına dönüştü. Bu model aksesuarlı olsaydı tereddütsüz alacaktım. ( ilk motorum olacaktı )Bu arada ehliyetimi bile aldım. Honda motosiklet eğitim kursunakayıt bile yaptırdım. Kısaca hazırdım. Ama nasip değilmiş.
    Çok üzüldüm. Sonuç olarak bu yeni aksesuarsız land cruiseri kesinlikle almayacağım.
    bu kadar hayal kırıklığı yeter. bunu motomaxa telefon ederekte dile getirdim.
    bence satabileceklerini düşünerek getirmeleri büyük hata. (Bizlere hiçmi kulak vermiyorlar )
    ne olur kimse kusuruma bakmasın ama bunlarıda yazmak istedim.

Arkadaşlar Keeway Cruiser 4000 Ytl Süpershadowu 3600 Ytl Bilginize.

votka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WaLLa ÇiNLileR BiLiR
    yine bu kadar bekledik, fuar görüp aksesuarları ile kaç para onuda görelim kararımızı veririz, RegalRaptor daha mantıklı durmaya başladı...

sky_star2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zaten görünüşüne göre bu motorun beygir gücüde çok düşük
    keşke vento.com daki 24 hp Land cruser' dan türkiye ye getirseler
    Almak için koşa koşa giderdim.
    adamlar arka frenleri bile disk yapmışlar. gerçekten çok güzel.

sandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Er 5,00
    meraba arkadaşlar, öncelikle herkese selam demek istiyorum çünkü forumu bayadır takip etmeme karşın az önce üye oldum

Bende kendi çapımda bi motor tutkunu olup keeway i uzun zamandır takip ediyorum ama bu günlerde tam almaya heveslenmişken bu işlerle uğraşan birkaç ciddi insanla konuştum ve bana dedikleri şey alma ..

bu tarz ital edilen motorlarda (çinden.. fiyatta ii ama kısmen dandik olanlar)aldıktan sonra elinden çıkarmaya kalkınca kayıbın maddi oladak çok büyülk olduğunu ve motorun bi yamaha gibi yada ne bilim kavazaki gibi (gerçi onlarla kıyaslamak anlamsız gibi gelio bana ama sonuçte bi para bağlayacağım olaya) 50.000 km de ne olacağını sekmanlarının yada eklemlerini bilmiolar.. motorla ewlennirsin senin son motorun olur gibisinden de şaka yapanları bile war sizce??

Öncelikle hoşgeldin....
    50 000 km büyük bir rakam o kadar km aynı motorla yapmayı düşünüyosan tabiki japon al. Ama çin ürünleri fiyat olarak çok uygun Ben regal veya keeway alarak max 10 000 km de değiştirmeyi düşünüyorum. Zararıma gelince 4000 ytl harcamışsam en azından 2500 ytl ye elden çıkarırım.(zarar 1500 ytl) Peki 0 km japon alsam 12 000ytl ye kaça satarım???Max 10 000 ytl hesap ortada...

Zaten bu forumlardaki yorumları takip sebebimiz en iyi çinliyi bulmak...En azından yolda altımda parçalara ayrılmasın..

on the road - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    land cruiser in aksesuarsız geleceğini bugün öğrendim. bende önümüzdeki aylarda motoru değiştirmek istiyodum, en güçlü aday elenmiş oldu böylece..

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben gunler oncesinden almayı dusundugum bu motoru aksesuarsız bu fiyattan almayacagımı belirtmistim nisana sonuna kadar beklemedeyim bence bu tarzda bir makina daha gelecek en azından uyanık bir girisimci bu sitede yazılan cizilenleri kaale alır;)

REKLAM ALANI
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler