Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
30. sayfa BirinciBirinci ... 20282930313240 ... SonuncuSonuncu

KeeWay 250cc Landcruiser

Motovento
    REKLAM ALANI
    lostrider10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250r
    arkadaşlar gerçekten bende şaşırdım blk. /akçaydayım buradaki bayi 5000 tl ye taksitle veriyor bende nisan ayına kadar inatla bekliyorum belki kriz sayesinde bu firma biraz daha düşünür...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Keeway LC 250
    bende bugün baktım lc a 5800 tl dediler bursada yalnız gönüşü mükemmel aklıma takılan ss250 ile lc 250 arasında bi fark varmı merak ettim .

arkadaşlar kesinlikle keeway 250 cc alacağım ama lc mi yoksa ss mi alsam kararsız kaldım ikiside çok güzel hangisi avantajlı bilemiyorum ss daha spor lc kalıplı ağır duruyor ikisine de bindim çok hoş yardımcı olursanız sevinirim siz olsanız hangisini alırsınız uzun yolda hangisi daha rahattır dengelidir ?

Motosikleti
    Keeway LC 250
    Alıntı hastalikli_insan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    extraman kardeşim sana bi önerim olabilirmi zincir ve çarklarla ilgili. hiç bence beklemene gerek yok,karaköy perşembe pazarında istanbulun en iyi zincir imalatçısı var deniz tarafında şu anda adı aklıma gelmiyor. ben motoruma oradan 80 ytl ye alman malı oringli zincir almıştım en kalitelisinden. 1.5 yıldır aynı zinciri kullanıyorum ve 9000 km gördü lg250 konusundada hala karar vermiş değilim,zaten 150 cc makinem var,sadece uzun yolda kullanacağım alacağım cruiser ı,acaba direk 600cc yemi girsem karar aşamasındayım hala
    Teşekkür ederim. Nisan'da İstanbul'a geleceğim. Karaköy'e uğramak şart oldu demektir.
    Bu arada nihayet bir hafta kadar önce garanti kapsamında zinciri gönderdiler. Pek yol yapamadım henüz henüz, havalar malum. Ama bir problem yok gibi. Yine de zincir - dişli takımını uygun fiyata iyisiyle değiştirme fikrine hayır demem.
    Bu arada imkanın varsa 600cc derim tabi... Ama enduro ya da cruiserdan şaşma.

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    süper bir cruiser çift silildir güzel son hızı kaç acaba bilen kullanan gören varmı? ??
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    140km/h yapıyor diye kullanan birinin ağzından duydun.
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Motosikleti
    LC 250
    arkadaşlar bir sorun olmazsa bu hafta içerisinde bende lc sahibi olacağım ihşallah aksarayda 5000 tl alıyorum aslında gönlümde gv 250 yatıyor ama fiyat çok geldi

Gel katıl lc 250 clube ayrıcalıklları yaşa

Not:Clubumuzun ekstra bir hizmeti yoktur

Alıntı double-tt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir sorun olmazsa bu hafta içerisinde bende lc sahibi olacağım ihşallah aksarayda 5000 tl alıyorum aslında gönlümde gv 250 yatıyor ama fiyat çok geldi
    Süper fiyat, ama senin bütçen bilir, Çinlilere bulaşmadan kestirmeden özgürlük işte

Motosikleti
    LC 250
    kesinlikle gv 250 de 7000 tl daha bi iri gözüküyordu lc de tek farın orada bi kutu gibi bi yer yapmışlar o hoşuma gitmedi aslında bence superlight ön kosolu lc den daha güzel ve kullanışlı 150 olduğu için düşünmüyorum şu anda gerçi çok biliyorum ya adama abi acemiyim sen eve kadar getirirsin artık dedim

Motosikleti
    LC 250
    ik motorumu olan lc yi aldım sonunda 250 lik olmasına ve yeni kullanıcı olmama rağmen bana güç olarak yetersiz geldi ama başlangıç için ideal bir motor
    beni bunu aldırmaya yönelten en önemli unsur görüntüsüydü ve gören herkes de aynı fikirde çok tok ve toplu bir görüntüsü var
    alanlara duyrulur alırken her tarafına ii ce dikkat edin farı kırık olabilir ufak tefek eksiklikler olabilir sinyali çalışmaya bilir bunlar edindiğim kısa süreli tecrübeler bunlara rağmen lcden çok memnunum aksarayda 2 tane kaldı 2008 model 5000 tl plaka dahil

Motosikleti
    Land Cruiser
    Alıntı double-tt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ik motorumu olan lc yi aldım sonunda 250 lik olmasına ve yeni kullanıcı olmama rağmen bana güç olarak yetersiz geldi
    Rodaj bitsin bak ne oluyor Tank gibi maşallah...
    Ride the wild wind

Hocam ne bekliyorsunki güçsüz geldi dedin torku sağolsun yerinde deviride aldımı çok iyi gidiyor.

Xenkos Ne oldu bir aralar motoru satıyorum filan diyordun sonuç netice nedir.

Motosikleti
    LC 250
    Alıntı Xenkos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rodaj bitsin bak ne oluyor Tank gibi maşallah...
    bide benim rodajımda bitsin tabiki daha alışma evresindeyim elim biraz korkak belkide ondan gücünü daha test edemedim
    bu arada arka koltuktaki keeway yazısını sildim madem harley fatboy kopyalanmış bizde yavaş yavaş benzetelim ona

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    arkadaşlar uzun süredir 250 cc chopperlara bakıyorum.. yeni bir başlık açmak istemedim. tavsiyelerinizi esirgemezsiniz umarım..
    çok motor arasında gittim geldim. en sonunda hysong gv 250 ile keeway landcruiser 250 arasında kaldım. iki motoruda fotoğraflarının dışında görmüşlüğüm yok.
    Ben rize'deyim. dolayısıyla motor piyasasına da çok uzağım. trabzonda bir keeway buldum. Satıcıyla daha önce de tanışmıştık. Gerçekten aramızda iyi bir muhabbet oluştu. Hafta sonu Trabzon'dan Rize'ye gelecekmiş. motoru da getirecekmiş bu sefer. Ödeme konusunda bir kolaylık yaparız dedi.

Motor 2000 km'deymiş. ve temizmiş. zaten onu göreceğiz hafta sonu. Landla motora başlamış ve dragstar alacakmış o yüzden satıyor.

Şimdi sorularım var. Hysong fikri aklımdayken Keeway almak beni pişman eder mi?
    Kronik sorunları var mı? Yedek parçada durumu nedir?
    Bİr de ben siyah bir cruiser sahibi olmak istedim hep. ya da gri. bu motor kırmızı.. ne diyorsunuz acaba renginden dolayı motorundan soğuyan var mı? yoksa zamanla sever miyim?_

bu arada adamın gezdiği gurupta 2 tane dragstar var. Pazar buluşacağız ama biraz da o motorları görmek için. malum buralarda yolda rastlamıyorsunuz bunlara

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:10 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:29 PM ----------

landciler yaşıyor musunuz?

Motosikleti
    LC 250
    aynı çelişkiyi bende yaşadım maddi imkanlardan dolayı lc yi seçtim ama sonra gv 250 den daha hoşuma gitmeye başladı gözüm alıştığı içindir
    en güzel yanı çok dikkat çeken bir makine görünüş itibari ile
    500 km deyim motorda şu an için bir problem yok
    kırmızıyı fuarda gördüm çok iddalı bir renk gözünü iyice alıştır derim

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    [QUOTE=alkadras;1567832]arkadaşlar uzun süredir 250 cc chopperlara bakıyorum.. yeni bir başlık açmak istemedim. tavsiyelerinizi esirgemezsiniz umarım..
    çok motor arasında gittim geldim. en sonunda hysong gv 250 ile keeway landcruiser 250 arasında kaldım. iki motoruda fotoğraflarının dışında görmüşlüğüm yok.

Senin yerinde olsam servis konusunda sıkıntı yaşamayacağım markaya yönelirim bulunduğun şehir itibari ile.Keeway Land Cruiser hakkında bilgim yok,ama hyosung GV250 bana göre sınıfında 10 numara keeway e göre artısı (20000 km superlıght kullandım) işcilik daha iyi,motoru 28 Hp ki bu güç 2 kişi sürekli 120 km hız yapabilmeni sağlıyor.hem hava hem yağ soğutmalı,lastikler tubbles.Keeway görüntü olarak güzel,efsane motora geçtikden sonra bir çok şey değişmiş,ama dediğim gibi rize de hangisinin servisi olduğu bence daha önemli.Şunuda bilmende fayda var ,BMW marka motorda alsan istanbul gibi bir yerde bile parça sorunu (hemen temin edilememe gibi) olabilir.

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    forum kan ağlıyor yahu.... güncellensin bari....

Motosikleti
    LC 250
    Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forum kan ağlıyor yahu.... güncellensin bari....

aktif lc kullancısı yok

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    LC 250,gv 250,bisan lifan 250 arasında kararsız kaldım

araştırma yapıyorum.... ama ennn sakin sayfa burası çıktı

GÜNCEEEEEELLLLLL.....

REKLAM ALANI
30. sayfa BirinciBirinci ... 20282930313240 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler