Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    MBaskabak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Iyiymis cevherim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    Alıntı LeChapulo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardesim bence ocak subat degil mart nisanda al, 0-km al, bende sirf onun icin bekliyorum, yeni motor gibisi yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:20 ----------

kardesim bence ocak subat degil mart nisanda al, 0-km al, bende sirf onun icin bekliyorum, yeni motor gibisi yok
    Aslında ben aldığımda 2015 çıkıcak ve 2012 baya eski kalıcak diye 2013 düşünebiliirim bu yüzden ama yeni kasayı düşünmüyorum hiç.Eski kasa daha karizma duruyor bence ve renk olarakta beyaz kırmızı beni fazlasıyla çekiyor.Sıfır motor alıp zarar etmeyi de istemem açıkçası,birde bu 2014 model bile temmuzda geldi neredeyse beklenmez o zamana kadar yav :D yine de tavsiyen için teşekkür ederim kardeşim

flush royale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Yzf R125 Anodized Red
    Sonunda ehliyeti aldık. Motor 376 km'deydi. Bugünkü hedef üzerine 220 km eklemek. Kazasız belasız sürüşler hepimize.

CengizhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 '09 ve Orijinal Honda Kinetic '00
    Gazi kokleyince motor 3 viteste ozellikle cildiriyo daha once ybr kullanmama ragmen bana suan gayet yeterli geliyor. Eger macera pesindeyseniz tabiki 125 cc motor kimseye yetmez. Ama su bi gercekki tasarim olarak rakipsiz . Ben cbr 250 kullandim bu motordaki tadi alamadim sahsen. Cunku surus pozisyonu falan baya eglenceli yzf nin .

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    merhaba arakadaşlar bende 2 hafta sonra bir yzf almayı düşünüyorum 2.el temiz bulmaya çalışıyorum.izmirden kaç tane yzf'ci var acaba

yayamas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R25
    izmirden olanlar faceden bi grup kuralımda arada toplanırız hem :D oradan etkinlik yaparsak herkez takip edebilir hem... ben foruma sürekli giremiyorum çünkü

Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı yayamas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmirden olanlar faceden bi grup kuralımda arada toplanırız hem :D oradan etkinlik yaparsak herkez takip edebilir hem... ben foruma sürekli giremiyorum çünkü
    bende onu diyecektim gezi düzenleriz ben motoru alıcam 2 haftayada 2.el olucak ama varsa izmirden arkadaşlar bana yardımcı olurlarsa sevinirim.herifler kazıklamasınlar sonra:D

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Bugun isiklarda beklerken aynada cift farli ama biri yanan tipik yamaha gordum. Sakin sakin geldi solumda durdu. R1 mi diye dondum. Aa yeni 125 cikmaz mi? Soylecbir baktim. Binicisi ile basladik muhabbete. Neyse guzelmis hayirli olsun falan derken devirdi hizdi falan..
    Neyse isiklarda kalktik. Kalktik derken sakin sakin normal gidiyorumki gidisini goreyim. Benim araba ile kafa kafaya gitti arkadas sonra radari gectik ben 70 den 80 e cikarken ok gibi uzadi 100 e falan cikmistir. Ben 85 90 da devam ettim.
    Neyse aletin 70 den sonrasi bence cok iyi sehirde sikinti verecegini dusundurtmedi.
    Nazar etmeyeyim tum binicileri kazasiz belasiz binsinler. Hayirli olsun

Motosikleti
    R125 kasko fiyatlarını bilen, yaptıran var mı aramızda?

Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı flush royale adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R125 kasko fiyatlarını bilen, yaptıran var mı aramızda?
    2014 model yzf 125 r için 1296 tl civarıymış

http://motorsiklet.ucuz-kasko.com/yamaha-yzf-r125.htm

Motosikleti
    Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2014 model yzf 125 r için 1296 tl civarıymış

http://motorsiklet.ucuz-kasko.com/yamaha-yzf-r125.htm
    Teşekkür ederim cevabınız için.
    Kakono hakiri sokomoyu tokaji.

Motosikleti
    Yzf r125
    Teşekkür ederim cevabınız için.
    Rica ederim bence çok para bizde 20.000 tl değerinde hyundai araç var onun kaskosu 640 tl idi galiba motor riskli olduğu için bu kadar yüksek tutmuşlar fiyatı 400 civarı bir şey olsa yaptırılabilir.

Motosikleti
    Rica ederim bence çok para bizde 20.000 tl değerinde hyundai araç var onun kaskosu 640 tl idi galiba motor riskli olduğu için bu kadar yüksek tutmuşlar fiyatı 400 civarı bir şey olsa yaptırılabilir.
    Haklısınız, risk fazla düşünüldüğü için fiyatlar böyle olmalı. Ama ne olursa olsun imkan varsa ''kasko'' yaptırılmalı.

ben de sahibindeni günlük 15defa ziyaret edenlerdenim. sağolsun arkadaslar öyle fiyatlarla satmaya çalışıyor ki yuh diyorum. 9.150tl lik motoru kaç bin km olmuş 9.5 bin e veriyor. vicdanlı bir satıcıya denk gelirsem ben de rüyalarıma kavuşmuş olacağım. arkadaş çok iyi bi soru sormuş 2012 model aksak, ama 2012de olmayıp 2013 modelde olan bir özellik var mi yoksa 2012 ve2013 model birbiri ile aynı mi??
    eski kasada beni düşündüren TEK ŞEY ön amortisörü

Motosikleti
    Alıntı emre xt125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de sahibindeni günlük 15defa ziyaret edenlerdenim. sağolsun arkadaslar öyle fiyatlarla satmaya çalışıyor ki yuh diyorum. 9.150tl lik motoru kaç bin km olmuş 9.5 bin e veriyor. vicdanlı bir satıcıya denk gelirsem ben de rüyalarıma kavuşmuş olacağım. arkadaş çok iyi bi soru sormuş 2012 model aksak, ama 2012de olmayıp 2013 modelde olan bir özellik var mi yoksa 2012 ve2013 model birbiri ile aynı mi??
    R25 Türkiye'ye geldiği gibi motoru satarım. 2015 haziran gibi gelse o zamana kadar motorum en fazla 2000 km civarı olsa,
    9000'e pazarlıksız bırakırdım. Ama mesele şu ki sen o zamana kadar çoktan bulmuş olucaksın bir R125.

R25 Türkiye'ye geldiği gibi motoru satarım. 2015 haziran gibi gelse o zamana kadar motorum en fazla 2000 km civarı olsa,
    9000'e pazarlıksız bırakırdım. Ama mesele şu ki sen o zamana kadar çoktan bulmuş olucaksın bir R125.
    dostum belli mi olur nasip bu işler ;-) sen yine de iyi bak motora. gözünü seveyim OLDUĞU YERDE YAN YATMASI OLMASIN artık bi yzf nin de.. ama r25 , yzf kadar yakışıklı değil. gücü ayrı tartışılmaz. ama tipi hoşuma gitmedi :-)

Motosikleti
    Yzf r125
    Aynen motor arıyom ne zamandır özellikle son bahara getirdim fiyatlar düşer diye hepten fırladı adam 2011 model 20 bin km motora 9 bin istemiş nasıl iştir anlamadım yazın daha ucuzdu.Bu arada senin bütçe ne kadar?

Aynen motor arıyom ne zamandır özellikle son bahara getirdim fiyatlar düşer diye hepten fırladı adam 2011 model 20 bin km motora 9 bin istemiş nasıl iştir anlamadım yazın daha ucuzdu.Bu arada senin bütçe ne kadar?
    7.5 kadar bütçe var benim ama ben çok kararsızlik yaşıyorum. ben yzf yi alırsam motora çok iyi bakım ve kullanım ile motor artık ölene kadar kullanma düşüncesindeyim. o nedenle temiz bir şeyler arıyorum. eski kasa beyaz çok hoşuma gidiyor ama ön amortisörü biraz sevmiyor gibiyim. sorun olur mu acaba ön amortisörü.. yoksa kusursuz buluyorum.. bi aklımda biraz daha biriktir yeni kasa al diyor 9a kadar var yeni kasalar.. hani kullanan arkadaşlardan da yardım gelmedi ki şu sebepten dolayı eski kasayı ya da şu yüzden yeni kasayı tavsiye ediyorum diyen...

Motosikleti
    Yzf r125
    7.5 kadar bütçe var benim ama ben çok kararsızlik yaşıyorum. ben yzf yi alırsam motora çok iyi bakım ve kullanım ile motor artık ölene kadar kullanma düşüncesindeyim. o nedenle temiz bir şeyler arıyorum. eski kasa beyaz çok hoşuma gidiyor ama ön amortisörü biraz sevmiyor gibiyim. sorun olur mu acaba ön amortisörü.. yoksa kusursuz buluyorum.. bi aklımda biraz daha biriktir yeni kasa al diyor 9a kadar var yeni kasalar.. hani kullanan arkadaşlardan da yardım gelmedi ki şu sebepten dolayı eski kasayı ya da şu yüzden yeni kasayı tavsiye ediyorum diyen...
    Ön amorsitöründe ne varki yeni kasada farklımı ön amortisör

Ön amorsitöründe ne varki yeni kasada farklımı ön amortisör
    tabi, yeni kasa ters amortisör r6da ki gibi.. eski kasalarin amortisör biraz yumusak olduğu için virajlarda biraz gevşeklik edebiliyormuş muş muş. ilanlarda sivas/şarkısla olan yzf vardı o arkadaş izmirden. görüşmek istersen sahibinde ilanı vardı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)