Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R125 >> MT25
    Alıntı ootay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr125 de hız kesici yok demişsinde cbr125 kullanıcıları da öyle demiyor bilmem kaç bin devirde hız kesici giriyor diyor ve maks sürat olarak onlar 130km hızdan bahsediyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:47 ----------

kaça aldın ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:55 ----------

hocam sattın mı motoru ? sattıysan kaça sattın ? almayı düşünüyorum da fikir edinmek istedim.

Ben motoru 8.400e aldım 100tlde üstüme alması 8.500e geldi. Tiger egzoz, rizoma elçik ve topuzu, xenon far vsvs ekstraları vardı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha R6
    Alıntı beyaz_kurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a millet öncelikle herkeze hayırlı ramazanlar bnm şöyle bi sorunum var 2011 model beyaz renkli yzf r125 sahibiyim gecenlerde iş yerının park alanında birisi motorumu düşürmüş ve grenajımda baya bir çizik oluşmuş 3-5 yere sordum boyayı hiç biri boyası elimizde yok dedi simlimiymiş neymiş boyası eger elınde olan satıldıgı yerı bilen arkadaşlar yardımcı olursa cok memnun olurum iyi günler.
    yok mu beyler bu boyayı bilen duyan rica ediyorum :/

Ruhsatta vs boya kodu yazmıyor mu? O kada göre boyanabilir.

Ancak simli daha doğrusu içinde inci maddesi olan boyayı hazırlayıp uygulamak oldukça zahmetli bir iştir. Bu nedenle işinin ehli bir boyacıya yaptırmakta fayda var. Yoksa renk uyuşmazlığı yaşanabilir.

Eğer boyayı bulamazsanız diğer bir seçenek grenajları inci beyazı veya istediğiniz başka bir renge kaplatmak olabilir.

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    http://hizliresim.com/Y3PLEZ

sedefli beyaz 12 model. depo ve yan grenaj boyalı.

xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yakıt için alacaktım bu motoru şuan öğrendim ki 14 kuruştan aşağı yakmıyormuş off

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı xbuky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakıt için alacaktım bu motoru şuan öğrendim ki 14 kuruştan aşağı yakmıyormuş off
    ne bekliyorsun 5 krş falan mı? yada bedava gitsin?

Alıntı __redandblac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne bekliyorsun 5 krş falan mı? yada bedava gitsin?
    Daha bugün yamaha bayisine gittim 2.5 Litreden fazla yaktıramassın dediler. 2 Litre yakıt var diyorlar. Kullananlar ise 3 litreden aşağı yakamadık ne yaptıysak diyorlar. Bu şaşırttı beni. Öyle bedava mı gitsin gibi cahilce yorumlarınız içinde ekstra teşekkür ederim.

Motosikleti
    R125 >> MT25
    Arkadaşlar lastikleri pirelli diablo rosso II takmayı düşünüyorum orjinal lastikleriyle aradaki farka değermi çünkü 750 tl vericem az bir para değil öğrenci adam için. Birde arka lastiği 140lık taksam sıkıntı olur mu ? Deneyimi olanlardan cevap bekliyorum

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Daha bugün yamaha bayisine gittim 2.5 Litreden fazla yaktıramassın dediler. 2 Litre yakıt var diyorlar. Kullananlar ise 3 litreden aşağı yakamadık ne yaptıysak diyorlar. Bu şaşırttı beni. Öyle bedava mı gitsin gibi cahilce yorumlarınız içinde ekstra teşekkür ederim.
    özür dilerim kusura bakmayın saçma bir yorum olmuş 7 bin devir altına hiç inmeden 2.27 litre yaktım. hep tapagaz kullanımda 3.3 ü geçmiştim diye hatırlıyorum. 17 kuruş yakıyordu. ozaman benzin 5 lira civarıydı buda 3.3 litreye falan denk geliyor. ama 2 litrenin altına inilebileceğini düşünüyorum tabi ne kadar zevk verir orası ayrı. ama 2-2.5 litre benzin ile hem agrasif hem sakin kullanılabiliyor.

yorum için tekrardan özür dilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:53 ----------

Alıntı burakmetu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar lastikleri pirelli diablo rosso II takmayı düşünüyorum orjinal lastikleriyle aradaki farka değermi çünkü 750 tl vericem az bir para değil öğrenci adam için. Birde arka lastiği 140lık taksam sıkıntı olur mu ? Deneyimi olanlardan cevap bekliyorum
    galba o lastiklerin 130 ebatı çıkarıldı. ama ülkemizde henüz yok diye biliyorum. http://www.pirelli.com/tyre/ww/en/mo...so_2.tab?tab=8

bu linkte 130 ebatı var gözüküyor. ama ben bulamadım. birazdaha beklemeyi planlıyorum. büyük ebat takmak biraz sakat. hiç girme derim. aea mın bir videosunda vardı izle derim.
    xbuky bunu beğendi.

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    ben hep dip gaz gittim yine 3 litre yaktı arkadaşta cbr 250 var 6 litreyi görüyorum diyo o ne yapsın

2014 model yzf ile eski kasa arasında ne gibi farklar var arkadaşlar? mesela eski kasada jantlarda filan ıtalyan yazısını görürken yeni kasada yanlış görmediysem çin yazıyordu.. yeni kasa görme şansım olmadığı için kıyaslama yapamıyorum sizler kalite ve artılar yönünden kıyaslama yapabilir misiniz?

2014 ve 2013 2012 kasa falan arasında yakıt farkı var mıdır ki acaba

birde bugün bir tane yzf'ye oturdum çok korktum nasıl alıpta kullanıcam bilmem :D mondial vitesli kullanmışlığım var arkadaşımınkini ama bu çok farklı. Tırstım yani...

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    2014 ve 2013 2012 kasa falan arasında yakıt farkı var mıdır ki acaba

birde bugün bir tane yzf'ye oturdum çok korktum nasıl alıpta kullanıcam bilmem :D mondial vitesli kullanmışlığım var arkadaşımınkini ama bu çok farklı. Tırstım yani...
    3 günde çözeceksin 15 gün kollar omuzlar bacaklar falan ağrıcak :D

Motosikleti
    Yzf r125 14
    Geçen Ay aldığım 2014 Mat gri yzfr125'im 1300 km oldu , devirli kullanmama rağmen 2.5 litre yakıyo bunu 2 ye kadar düşürmek sizin elinizde
    Mustafa A. bunu beğendi.

arkadaşlar hiç kıyaslayan olmadı mi 2013 model ile 14 modeli.. site ölü gibi kimseden ses çıkmıyor

KaanYZF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 Kawasaki
    Arkadaşlar benim motor daha 330km de yepyeni bazen 2-3 gün çalıştırmayınca ilk marşta baya bi zorluyor 3 - 4 - 5. denemede çalışıyor aklıma takıldı yepyeni motorda normalmi acaba ?

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Eski model 3den aşağı yakmıyordu

kedurgut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 cbr 250r
    arkadaşlar

bir arkadasımda var bu motordan. almayı dusunuyorum, ancak jantları altın serisi değil siyah. boyle bır uretım var mı yoksa oncekı sahibi değiştirmiş mi?

2011 modellerin jant siyah

Arkadaşlar bugün motoru aldım. Sürmekte bir şeyi yok çok zevkli ve çok dikkat çekici. Tek alışmam gereken vites göstergesi yok ve frene birazcık bile bassan diskleri kitliyor. Bugün daha alalı 15 dk oldu emniyetin otoparkına koyarken 3 veya 5 le giderken ön fren sıktım kkitlendi kaydı motor yere 10 cm kala tuttum kaldırdım. O kadar çok korktum ki yardımcı olur musunuz bu iki konuda?İncelikleri nelerdir?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)