Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Beyler 15 lik dişli taktırmanın artıları nelerdir genel olarak bilgi verebilecek varmı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mehmet Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L
    Alıntı crushoot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay bu cok kotu oldu kız arkadasımı bı eve bırakmak bı taksıme goturmek ıstesem goturemıcem yanı .otobusle gel dıcem rahatsız mahatsız gıtmezmı :D
    Geçen bu motorlardan birini gördüm artçının pozisyonu çok kötüydü. Çok eğiliyor erkek olmasına rağmen çok kötü bir şekil oluyor. Bende bu motor yok ama ben olsam, kız arkadaşımı artçı yapmazdım. Seni bilemem ne kadar kıskanç olduğuna bağlı... Zaten artçıya uygun bir motor değil.

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    racing makine bunlar

Motosikleti
    honda cbr 125r 2011
    abi bu motor 100km de ne kadar yakar? bide şu ilan nasıl : http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...02340560/detay

cabriyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R125
    Alıntı Samet.Han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler 15 lik dişli taktırmanın artıları nelerdir genel olarak bilgi verebilecek varmı ?
    135km olan son sürati 150-155kmye çıkıyor. kullanımdada otobanda 110-120 ile giden otobüslerin yanında yarım saat rüzgarı yemek zorunda kalmıyorsun. ayrıca yakışıda %10 azaltır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:35 ----------

Alıntı motorist76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bu motor 100km de ne kadar yakar? bide şu ilan nasıl : http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...02340560/detay
    motor 40tl ile 450km yapıyor. şehir içinde daha fazla yapar, çünkü şehir dışında son gaz basıyorsun 120-130da devir sonlarda oluyor. ancak şehir içinde heralde bir 50-100lük skutır gibi yakar.

ilandaki motor hasar görmüş hafif oynanmış. temiz gibi durmasına rağmen hafif kusurlu gibi. ancak fiyatı uygun. sıfırı 10bin olan 1 yaşındaki motorda anca bu fiyat olur. renk son moda ve yzf125 in en tutulan rengi. bahar ayında olsa bu fiyat çok uygun derim. şu anda bile fena fiyat değil. yani sonuçta senin zevkine kalmış. 300-500tl için size zevk-keyif verecek bir mal-mülkte cimriliğe kaçacağınıza, havaya üfürdüğünüz zehiri az için. keyifi motorda almaya bakın. kurallara uyun, motora binin, vücudunuzun heryeri çalışsın, sportif ve sağlıklı olun.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    8.8 kurus yakıo, bı de basınca?

dıslı degıstırınce, 155 yapıyor?

beyler ben 2013 mart gibi allah nasip ederse almayı düşünüyorum sizce şubat gibi falan alsam fiyatlarda fark olur mu ?

kral-kaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yzf R6
    Alıntı cabriyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    135km olan son sürati 150-155kmye çıkıyor. kullanımdada otobanda 110-120 ile giden otobüslerin yanında yarım saat rüzgarı yemek zorunda kalmıyorsun. ayrıca yakışıda %10 azaltır.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:35 ----------

[/

motor 40tl ile 450km yapıyor. şehir içinde daha fazla yapar, çünkü şehir dışında son gaz basıyorsun 120-130da devir sonlarda oluyor. ancak şehir içinde heralde bir 50-100lük skutır gibi yakar.

ilandaki motor hasar görmüş hafif oynanmış. temiz gibi durmasına rağmen hafif kusurlu gibi. ancak fiyatı uygun. sıfırı 10bin olan 1 yaşındaki motorda anca bu fiyat olur. renk son moda ve yzf125 in en tutulan rengi. bahar ayında olsa bu fiyat çok uygun derim. şu anda bile fena fiyat değil. yani sonuçta senin zevkine kalmış. 300-500tl için size zevk-keyif verecek bir mal-mülkte cimriliğe kaçacağınıza, havaya üfürdüğünüz zehiri az için. keyifi motorda almaya bakın. kurallara uyun, motora binin, vücudunuzun heryeri çalışsın, sportif ve sağlıklı olun.

cabriyo senin ki baya az yakıyo 100 cuplarla aynı yani km de87 kurus yakıyo ve sen son gazdayken su sırrı bizede ver .- Esimle 490km yol yaptık gezide ve 30 km de sehir içinde yol yaptıkdan sonra benzin bitti 1 depoyla yani 13.8L ile 65 milyona doldurdum 3 hafta once toplamda 520 km yol yaptım ve çif kisi ortalama hız 90 ve 110 duu tek olsam eminim ki. 80 90 km daha fark eder. onuda gectim 1-2 ay once benzin 4.560 kuruşken depomu doldurdum bafradan soamsun gidip geldim ve 100km yol kattettim ve tekrar depomu fulledim de nekadar yaktını ogrenim diye 10.5 milyn aldı . hıza gelince kn hava filitresi iridyum bujisi ıvırı zıvırı var modifiyeli ama duzde 125 128 km hız yapıyır duzde ama meyil aşşa hemen devir kesiciye giriyor yani 134 135 ee. ve gram titresim vibrasyon yok bu motorda yol tutusu ve viraj kabiliyeti çok iyi yani hatta harika bana göre tabi. bu motorun daha neyini merak ediyolar oldukca işçili güzel kaliteli ömürlük motor ve kesinlikle resimde ki görüntüsünden çok daha güzel ve birazdaha iridir. ben bu motora verdim paraya acımıyorum. bana göre hız ve ses harıcınde herseyi mükemmel ee 125cc tabiki hız ve ses de beklemiceksiniz egzos felan hikaye atıpda torkunu düşürmeyin derim ben . ama bi cbr la kıyaslama yapamam hiç denk gelemedik ki artısını eksisini yazqalım onuda beraber takılan arkadaslar yazsınnn.

---------- Post added at 16:20 ---------- Previous post was at 16:12 ----------

ya yzf ci kardeşlerim bu 183cc kitler bu ara baya duyulur oldu yapan detayları bilen biri varsa su motorcu arkadaşkarını bi aydınlatsın yaaa demi???

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    sanırım bu konu pek aktif değil r125ciler gezmekten foruma giremiyor

Motosikleti
    YZF R125 red 2009
    Alıntı kral-kaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cabriyo senin ki baya az yakıyo 100 cuplarla aynı yani km de87 kurus yakıyo ve sen son gazdayken su sırrı bizede ver .- Esimle 490km yol yaptık gezide ve 30 km de sehir içinde yol yaptıkdan sonra benzin bitti 1 depoyla yani 13.8L ile 65 milyona doldurdum 3 hafta once toplamda 520 km yol yaptım ve çif kisi ortalama hız 90 ve 110 duu tek olsam eminim ki. 80 90 km daha fark eder. onuda gectim 1-2 ay once benzin 4.560 kuruşken depomu doldurdum bafradan soamsun gidip geldim ve 100km yol kattettim ve tekrar depomu fulledim de nekadar yaktını ogrenim diye 10.5 milyn aldı . hıza gelince kn hava filitresi iridyum bujisi ıvırı zıvırı var modifiyeli ama duzde 125 128 km hız yapıyır duzde ama meyil aşşa hemen devir kesiciye giriyor yani 134 135 ee. ve gram titresim vibrasyon yok bu motorda yol tutusu ve viraj kabiliyeti çok iyi yani hatta harika bana göre tabi. bu motorun daha neyini merak ediyolar oldukca işçili güzel kaliteli ömürlük motor ve kesinlikle resimde ki görüntüsünden çok daha güzel ve birazdaha iridir. ben bu motora verdim paraya acımıyorum. bana göre hız ve ses harıcınde herseyi mükemmel ee 125cc tabiki hız ve ses de beklemiceksiniz egzos felan hikaye atıpda torkunu düşürmeyin derim ben . ama bi cbr la kıyaslama yapamam hiç denk gelemedik ki artısını eksisini yazqalım onuda beraber takılan arkadaslar yazsınnn.

---------- Post added at 16:20 ---------- Previous post was at 16:12 ----------

ya yzf ci kardeşlerim bu 183cc kitler bu ara baya duyulur oldu yapan detayları bilen biri varsa su motorcu arkadaşkarını bi aydınlatsın yaaa demi???
    benim motorumda 150cc kit var ama çok bi fark etmedi hızında çünki sadece piston değişmek iş değil, iş komle sistemi değiştirmekte yani enjeksiyon beyni ve yakıt sistemini de buna uydurmak gerek o da uzun ve zorlu bir iş zaten ben piston kitini ENDONEZYA'dan ne hallarla getirttim. Bana faydası sadece tork oldu TORK'um arttı diyebilirim. Ön dişlimi de değiştiğim için hızlanmam rahatladı yani.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:55 ----------

hellboys bunu beğendi.
    http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/36307-yamaha-yzf-r125-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-25.html#post2789812

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    getirtirken ne gibi zorluklar cektınız

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    ebay da 180 cc kıt vardı onu tercih etseydinız daha güzel olabilirdi sanırım

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    tekırdagdan gecerken bır gun sırf motoru gormek ıcın ugrayacagım hocam
    en guzel en sevdıgım renk
    hellboys bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    beklerim yanlız merkezde değilim cayımı kahvemi içersin
    brooklynnn bunu beğendi.

Ekranda f- işaretiydi galiba o ne anlama geliyor.Bir hatamı servise mi götiriyim

yasin_942 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    Alıntı crushoot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekranda f- işaretiydi galiba o ne anlama geliyor.Bir hatamı servise mi götiriyim
    yakıtın yedeğe düşmüş 65 km gidebilirsin daha
    YZFR 125 2011-2012 16.000 KM / SYM WOLF SB250Ni 2012-....

Motosikleti
    yzf R6
    Alıntı yasin_942 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakıtın yedeğe düşmüş 65 km gidebilirsin daha
    ben benim motorun yedeni olçmek için cantama bi bidon benzin attım . benzin ha bitti ha bitiyo diye canta sırtıma yapıstı ve tam 98 km sonra benzinim bitti istop. çok sasırdım yedekde okadar beklemiyodum normal kullanımda bunu60km uzun yol 38 km sehir içinde . ve yeedek cift kademe ilk f yazısı çıktındabenzin göstergesi tanım sönüyo ole 45 60 km arası gidiyı ve sonra yakıt göstergesi komple gidiyo olede 25 40 km arası sonrada hala benzin almadıysa elinde götürürsün ))))))))

Motosikleti
    yzf R6
    arkadaşlar r125 manet bulamıyorum ya her motorun var cbr 125 ninja 250 ama yzf mizin mi yok ben mi bulamıyorum Bu konuda bilgisi olan arkadasımız varsa yardımcı olursanız swevinirimmmm

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    orjinali mi bulamıyosun yoksa aksesuar seklinde mi
    motoliz e bak

Motosikleti
    YZF R125 red 2009
    Alıntı hellboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ebay da 180 cc kıt vardı onu tercih etseydinız daha güzel olabilirdi sanırım
    180 cc çok yorar kran kolu ve bileşenlerini diye korktum, birde fiyat çok tuzlu olurdu o zaman...
    http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/36307-yamaha-yzf-r125-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-25.html#post2789812

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)