Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    teks58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    bazı yzf r125 lerin egzozları sol tarafta bazılarının ki sağ tarafta, model yılına göre mi değişiyor bu durum bilen var mı?
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    Mustafa A. bunu beğendi.

Öncelikle herkeze iyi günler dilerim. ben yzf r125 hastasıyım. almak istiyorum ama herşeyi geçtim aklımda şu sorular var. ben yzf r125 i okula staja giderken ve boş zamanlarımda gezmek için kulanmayı düşünüyorum. antalya gibi bi şehirde bu motoru rahat kullana bilirmiyim dur kalk olayı falan biraz bilgi verirseniz sevinirim. daha önce dylan 150 almayı düşünüyodum ama yzf r125 görünce kafam çok karıştı. ha bu arada ilk motorum olucak .s

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    sıkıntı çekebilirsin sonuçta debriyajlı bir motosiklet scooter daha mantıklı ama öğrenme ne bağlı eğitimini al bilen birinden güzel bir şekilde öğren hiç sıkıntı çekmezsin

RedJohn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf-R125
    geçen pazar öğle vakitlerinde bakırköy capacity'de 34 tb plakalı mat gri yzf gördüm sahibi burda biyerdemi acaba

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    benimde ilk motorum yzf oldu. ilk gün sokakta u dönüşü yapamıyordum. önümüzdeki cuma 2. hafta olacak bi sıkıntı yok gayet rahatım artık üzerinde ve fazlaca memnunum. @sevoo07

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    arkadaşlar fren balatalarını kaç km de bir değiştiriyorsunuz?

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    bittiğinde değiştiriyorum gecen değiştirdim hiç değişmemişti 10500 de değişti yanılmıyorsam 180tl

uygun fiyata siyah renk buldum ama altın sarısı jantlar beni çileden çıkartıyor o jantlar değişiyor mu? değişiyorsa ne kadara değişebiliriz o jantları?

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    değiştireceğine plasti dip kaplat hem boya korunur hem orjinallik satarken ister boyalı sat ister orjnal
    mert3503 bunu beğendi.

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    şu plasti dip i sökebiliyormuyuz sonradan çok hoşuma gitti bu fikir saol valla
    hellboys bunu beğendi.

Motosikleti
    yzf r 125
    Arkadaşlar uzun bir süre sonra tekrardan merhaba. Şimdi ben başıma gelen bir olayı paylaşayım; Motoru alalı 3 aya yakın bir süre oldu fakat motoru aldıktan sonra yurtdışına çıkmak zorunda kaldım. Tabii bu arada plaka ve ehliyetle de pek uğraşamadım. Geçenlerde çıkıp bi tur atayım derken de polis otosu peşime takıldı ve bende durdum. Neyse gelen polisler plaka olmadığı için mecburen şasiden sordurmak gerektiğini söylediler ve bu nedenle de trafikçiler geldi. Ama normal polisla bayagı muhabbet ettik onlarda dedi ki, trafikçiler gelemeden bi A2 si olan birini bulursam en azında 1300 tl cezadan kurtulurum. Neyse trafikçiler gelene kaldık bulduk falan filan amam motoru bağladıar tabii. Bana bir 300 TL'ye patladı. Şimdide plaka işiyle uğrasıyorum. Ehliyet sınavını da geçtim ama 2 hafta sürermiş almam. Neyse. Paylaşmak istedim. En yakın zamanda görüşmek üzere.

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    geçmiş olsun mustafa. tabiki sonradan sökebiliyorsunuz
    Mustafa A. bunu beğendi.

egekrgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    Ön sinyal camım düstü dönüp tam alcakken araba üstünden geçti ve kırıldı camı nerden temin edebilirim ve ya yaptırabilirimiyim servise sordum komple alman lazım dedi 65 tl oda

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    Alıntı egekrgz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ön sinyal camım düstü dönüp tam alcakken araba üstünden geçti ve kırıldı camı nerden temin edebilirim ve ya yaptırabilirimiyim servise sordum komple alman lazım dedi 65 tl oda
    bende 25 tl gel kardeşim :D
    egekrgz bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    ön sinyal camının ayrı satıldığını duymadım
    egekrgz bunu beğendi.

Motosikleti
    yzf r 125
    Plaka işlemlerine emniyette 144,50 lira gidiyor, arkadaşlar. Merak eden olabilir, bilgi olarak kenarda dursun
    egekrgz bunu beğendi.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    motorda kronik sorunlar varmı acaba, herhangi bir sorun yaşayan oldumu şimdiye kadar merak ettim, servisler nasıl garanti durumları felan cbr yi bayağı araştırdım ama yamahayı görünce dikkatimi çekti açıkçası durum hakkında bilgi vermenizi rica edebilir miyim.

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorda kronik sorunlar varmı acaba, herhangi bir sorun yaşayan oldumu şimdiye kadar merak ettim, servisler nasıl garanti durumları felan cbr yi bayağı araştırdım ama yamahayı görünce dikkatimi çekti açıkçası durum hakkında bilgi vermenizi rica edebilir miyim.
    Az yukarda adamın ön sinyal camına yamaha servisi 65 tl çekmiş servis düşğn artık yamaha alırken. Cbr 125 alda demem ama cbr 250 al yzf ye vercen paraya. Aynı yamaha ybr nin sesi var yzf de gecen sürdüm iyiki honda cbr almısım dedim.

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    ön sinyal cami değil dikkatinizi cekerim ön sinyal komple cbr 250 sinyali arkadaşım kaza yaptı ona alıcaz fiyatına baktık 120 tl bir sinyal buradaki servisi de kötü hondanın adamlar 6-7 parça değişimi için 200 tl işcilik istiyor kötülemek istemiyorum ama biziim bu bölgedeki honda servisiini sevmiyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)