Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Honda FES 250 Foresight Scooter

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba. motorsiklet konusunda yeniyim bana fes 250 için egzost lazım çıkmasını falan nerden bulurum ucuz yollu cewap verirseniz sevinirim ..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    bu motoru bazılarımız asya dan kopye sanıyolarda
    işte sanmamaları için bu linke baksınlar:
    http://www.bikepics.com/honda/forsight/

sadece türkiyeye sonradan getirildi diye biliyorum.
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    HONDA Foresight 250
    arkadaşlar ben 2 ay önce aldım 2007 model 2000 km de ve tertemiz siyah inci. 4.5 liraya aldım garantisi hala devam ediyo. Kim ne derse desin bu motor hem konfor hem güç hem şekil olarak çok güzel asyalarda aynısı diyosunuz ama hem honda farkı var bide yan yana getiin de farkı anlayın herkese tavsiye ederim

Motosikleti
    GSR 600 & HONDA 250 FORESİGHT
    Ben rebelimi satıp aldım ve pişman değilim alacak arkadaşlar hiç tereddüt etmeden alsınlar kısaca Honda kalitesi

arkadaşlar öncelikle merhaba kawazaki er6f sahibiyim.bitanede şehir içi kısa mesafeler için scoter ihtiyacim vardı ve fes 250 2006 model aldım.ilk tespitlerim çok konforlu sele ve tatminkar bir motora sahip ses seviyesi makul derecede kalitesi zaten yazmaya gerek yok yaşına rağmen iyi.virajlarda o yazılan uzun dingil mesafesinin verdigi olusuzlukları hiç yaşamadım gayet dengeli ara hızlanmalarda biraz hantal ama ulaştığı hızda sürekli gidebiliyo yakıt olayı emsallerine göre en az yakanı görüntü olarak çinliler bu modeli klonlamış benim için hiç önemi yok ben aldığım keyfe bakarım .almadan önce yaptığım araştırmalarda öğrendiklerime göre hondanın italya fabrikasında üretilmiş peugeot sv250 modeliyle tıpatıp aynı ve bazı avrupa ülkelerinde polis motoru olarak kullanılıyo buda gösteriyoki sağlam bi motor

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler