Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516171826 ... SonuncuSonuncu

Sym Joyride 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Boğaçhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SYM'yı ciddi ciddi düşüyordum ama o ne öyle? 1000 TL.ye ekzos.
    ne sandın abi
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SYM Joyride 200

hoşbulduk

hoşbulduk,herkese kazasız belasız sürüşler,

Alıntı feyzullah4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    schnell hos geldin arkadasım hayırlı olsun. jazzyilker benimde egsoz ihtiyacım var ben egsoz iciin adamla irtibata gectim korumalık biraz ezikmis istersen sende gec irtibata belki tek tek satmaya bilir ikimiz birlikte alalım istersen korumalık senin olur egsoz benim olur benim eski egsozun korumalıgını takarım ben

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:03 ----------

benim motor elektirikten calısmıyor :( ayaklada ben calıstıramıyorum basıyorum basıyorum calısmıyor :( selahattin abi diye biri var burda o calıstırmıstı ayaktan :( ehliyet mayısın sonuna dogru alıyorum adapazarına götürecem motoru burda actırmak istemiyorum insallah fazla pahalı tutmaz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:05 ----------

bilen varsa bide bana yardımcı olursanız sevinirim :( yine bu sayfada motorun derdini anlattım :(

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:19 ----------

selamlar, hocam km. telini nasıl halledeceğimiz konusunda kısaca bir bilgi vere bilirmisin, hangi modeli teline göre uyarladınız. tşk.

Alıntı malibu79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    km telini hallettik arkadaşlar.başka bir modelin km telini biraz kes yappıştırla hallettik.bu arada kafa grenajını sökmeyi de öğrendim ihtiyacı olana yardım ederim

[/COLOR]benim mototrunda egsoz ici dagıttı fiyatları hakkında bilginiz varmı? ben gelirim hafta sonu yapalım ögrenciyim anca o zaman gelebilirim
    eksoz içi dağıttı ne demek feyzullah?
    birde şu ilandaki motorla seninki aynı resim gibi geldi bana sen nedersin? (yalnız bu 2008 miş.)http://www.sahibinden.com/ilk_sahibi...XQQdisplayitem[/QUOTE]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:22 ----------

Arkadaşlar öncam siperliğini nasıl temin edebilirim, yaptıra bileceğimiz bir yer varmı,bu konuda bilgisi olan arkadaş paylaşım yapabilirmi.
    tşk.

[/COLOR]Arkadaşlar öncam siperliğini nasıl temin edebilirim, yaptıra bileceğimiz bir yer varmı,bu konuda bilgisi olan arkadaş paylaşım yapabilirmi.
    tşk.[/QUOTE]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:13 ----------

Schnell16 selam, valla ben bi egzoz koruma demiri bulmakta zorlanıyorum, umarım sen siperliği bulursun. Şaka bi yana bu motorun yedek parçaları acayip pahallıymış, onu anladım!

Bi de İstanbul'da bi haftasonu toplanalım, tanışalım diyorum kimse yok!

Motosikleti
    Versys 650
    schnell16 burada bir motosiklet tamircisine gittim bizim tele benzer birkaç örnek vardı boyu en yakın olanı seçtik(kısa olmayacak) benim km telinin içinden geçtiği hortum tıkalıydı. kopan tel tıkamış içini.hortumu tekerleğe giren tarafından kestik teli geçirdik haliyle tel uzun olduğu için kesilen yerde bir parmak kadar boşluk kaldı. orayı da bantladık bir iki plastik kelepçe falan hallettik. telin hangi markaya uyduğunu bilmiyorum.

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    tşk.ler arkadaşım, dediğin gibi fiyatlar çok uçuk illakide orginal diyolar,bakalım bula bilecekmiyiz.

Alıntı jazzyilker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]Arkadaşlar öncam siperliğini nasıl temin edebilirim, yaptıra bileceğimiz bir yer varmı,bu konuda bilgisi olan arkadaş paylaşım yapabilirmi.
    tşk.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:13 ----------

Schnell16 selam, valla ben bi egzoz koruma demiri bulmakta zorlanıyorum, umarım sen siperliği bulursun. Şaka bi yana bu motorun yedek parçaları acayip pahallıymış, onu anladım!

Bi de İstanbul'da bi haftasonu toplanalım, tanışalım diyorum kimse yok![/QUOTE]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:09 ----------

sağolasın arkadaşım, bende motorcuya gidip bi deneyeyim, uyacak bişeyler buluruz inş.

Alıntı malibu79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    schnell16 burada bir motosiklet tamircisine gittim bizim tele benzer birkaç örnek vardı boyu en yakın olanı seçtik(kısa olmayacak) benim km telinin içinden geçtiği hortum tıkalıydı. kopan tel tıkamış içini.hortumu tekerleğe giren tarafından kestik teli geçirdik haliyle tel uzun olduğu için kesilen yerde bir parmak kadar boşluk kaldı. orayı da bantladık bir iki plastik kelepçe falan hallettik. telin hangi markaya uyduğunu bilmiyorum.

Motosikleti
    sym joyride 200

sym joyride 200

selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım yeni ikinci el joyride 200 aldım kullanma klavuzu nerden temin edebilirim tşk

feyzullah4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joyride 200 2006model
    bende var ama ingilizce nette bulmustum
    mail adresini verirsen yollarım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:49 ----------

veya rapide atayım sizde oradan indirirsiniz isteyen herkezde indirsin iste
    http://rapidshare.com/files/38234142...yride.PDF.html

Motosikleti
    schnell16 ne yaptın alan sensin galiba egsoz koruma demirini felan adam satmıs koruma demirinide eger sensen hayırlı olur insallah

Motosikleti
    sym joyride 200
    çok teşekkür ederim feyzullah bey

Motosikleti
    ne demek ömer bey

Motosikleti
    SYM Joyride 200

selam feyzullah4

eksoz koruma demirini ben almadım, forumda okuduğum kadarıyla başka bir arkadaş ilgileniyordu.aldıysa eğer ona hayırlı olsun yabancıya gitmemiş olur .

schnell16 ne yaptın alan sensin galiba egsoz koruma demirini felan adam satmıs koruma demirinide eger sensen hayırlı olur insallah

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:51 ----------

hoşgeldin ömer, hayırlı olsun

Alıntı mugla ömer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım yeni ikinci el joyride 200 aldım kullanma klavuzu nerden temin edebilirim tşk

Motosikleti
    Versys 650
    bende var ama ingilizce nette bulmustum
    mail adresini verirsen yollarım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:49 ----------

veya rapide atayım sizde oradan indirirsiniz isteyen herkezde indirsin iste
    http://rapidshare.com/files/38234142...yride.PDF.html
    feyzullah paylaşım için teşekkürler ;)

Ömer hoşgeldin

Yahu ekzoz koruma demiri arayan benim! Ama almışl ve bulmuş değilim halaaa...

Motosikleti
    Pardon yaaa :(( jazzyilker kusura bakma :((

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    arkadaşlar selamlar, sizlerden bir ricam olacak malum öncam siperliğini arıyorum, imkanı olan arkadaşımız öncamın bağlantı yerlerinin filan değişik açılardan resimlerini çekip maille gönderebilirse sevinirim.örnek motorda bulamadık,bakarak başka parçalardan uydurmaya çalışacaz.teşekkürler şimdiden
    schnell.16@hotmail.com

Motosikleti
    BURGMAN 400 K5
    Selamlar,bu motoru bu kadar iyi beklemiyordum işin doğrusu ilerde inşallah yanılmam.Rodaj sürecinde olduğum 60-80 km arası kullanmaya çalışıyorum fakat bazen hiç farkında olmadan 120 yi görüveriyor.Daha önceden uzun süre burgman 400 kullandım konfor olarak süspansiyon olarak burgmanı kesinlikle aratmıyor.Burgman dan sonra soru işaretleri vardı kafamda fakat rahatlık olarak pratiklik olarak çok daha hoşuma gitti.Hepiniz Allah a emanet olun.Hangi servisi tavsiye ediyorsunuz?

Motosikleti
    sakaryaya gelebilrsen yazgan motoru tavsiye ederim hem uygun hemde ustalıgı tartısılmaz

ekinci aramıza hoşgeldin. İstanbuldan bi sen varsın bi de ben sanırım. Bi haftasonu SYM'ciler toplanalım diye kaç kez yazdım ama hiç dönüş olmadı! Zaten az sayıda kişi ile dönüyor bu forum :(

SYM servisini gelince, maslak Atatürk oto sanayi'de Yücel motor var diye hatırlıyorum. Anadolu yakasında da yetkili servisi var,

Adres : Yıldırım Beyazıd Caddesi No : 5/1 Yenisahra-Kadıköy / İST.
    Tel : (0216) 470 77 91 - 470 78 91

Motosikleti
    keeway 50 gitti arn 125 gitti kymco mxu 300 yolda
    bende keeway arn 125 var ama joyride ewo 200i alıcam keeway 5 yaşına girdi herkeze öneririm çok güzel ama artık büyütmenin zamanı geldi joyride nin ktü yanları varmı ?

Motosikleti
    bir tek kötü yanı parca fiyatları cok pahalı ama kolay kolay bozulmuyor )

REKLAM ALANI
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516171826 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler