Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ramzey 2150-23

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar elimde 2000 ytl kadar para var ramzey 2150-23 almak istiyorum o tip motordan başka motor almayı düşünmüyom en ucuzuda bu 2500 km de 2.el temiz bir ramzey alayımmı ne derisiniz pek anlamadıgım için motorsikletten size soruyorum ben zaten öle bi hız yapmayacam sadece şehir için de kullancam
    yani çok kötüyse almayayım eger idare eder o kadar arza wermez temiz kullanırsanız derseniz ramzey almak istiyom

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kasabalı_45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yeniden Yamaha Crypton-R
    2000 ytl yazıktır günahtır,verilmez öyle ramzeye falan.Düşündüğün model nasıl birşey anlamadım ama 2000 ytl'ye honda,yamaha gibi japon malı temiz 2. el bir motosiklet almak çooooooook daha mantıklıdır.Hadi sağlıcakla kalın

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    dostum ramzeyin naıl bişey olduğunu anlamadım ama şehir içi hız yapmıyacağım diyorsun bence senin için 2004 2005 model activa 1500ytl 2000ytlye çok rahat bulabilirsin

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    waLLa ramzey kötü diyemem Yalnız o fiyata YBR 125 alabilirsin madem şehir içinde kullancan Bu arada 2. eL RaMZeY almamanı öneririm alacaksan sıfır al rodajı felan kendin yap
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

ilginiz için sagolun arkadaşlar bi düşüniyim

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    2000 ytl o motor için uygun fiyat, ancak tanıdığın ve bildiğin yerden olsa daha iyi olur...
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)