Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki VZ 800 INTRUDER M800 Hakkinda...!

Motovento
    REKLAM ALANI
    dadali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki 2007 VZ 800 , Yamaha 2009 XV1700
    Merhaba Arkadaslar,

Ben Suzuki VZ 800 INTRUDER M800 almak istiyorum daha dogrusu siparis ettim gelecek 2 hafta icinde . Sizlerden ricam bu motor hakkinda bilgisi olan bilgilerini paylasmasi ve okudugum kadar bu motor saft'li .Saftli motorlarin durumlari hakkinda ( bakim,kullanim,temizlik ) ilgili detayli bilgi nerden ala bilirim veya bilgi olan var mi .. ?

Simdiden yardimlariniz icin tesekkur ederim.

Sevgi ile kalin...!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    M800 için 2 hafta beklemeye gerek yokki

istersen şu dakka satın alabilirsin

Motosikleti

Turkiye icin ...!

Merhaba,

Turkiye icin gecerli belki ben yurtdisindayim.Azerbaycan-Baku'deyim.Onun icin 2 hafta beklemem gerekiyor.
    Elinizde bu modelle ilgili bilgi var mi yada bula bilecegim bir web sitesi biliyormusunuz Turkce dili tercihimdir.

Sevgiler.

cemal yortanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300A MİDNİGT
    güzel motorlardır tereddüdsüz alabilirsin..bende alacağımdan çok araştırdım..www.suzuki.com.tr ye gir her bilgiyi alabilirsin bu arada motorun hayırlı olsun güle güle binin

www.tekaymoto.com
    yada www.tekaymoto.com.tr

Cemal Yortanlı: takasa girelim

Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300A MİDNİGT
    Alıntı ryangt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    www.tekaymoto.com
    yada www.tekaymoto.com.tr

Cemal Yortanlı: takasa girelim
    sıfırdan şaşmam ama bu aralar kendi sınıfında en pahalısı..bugün baktım sahibindende kuzey motorda 2006.model 1650kmde 13 750 vardı kafam karıştı..kesinlikle suzuki fiatı indirecektir honda indirdi yamahada pazarlık serbest.ama suzuki duruşunu bozmuyor..bekleyeceğiz allah hayırlısını versin

2007 0 km 14,900 anlaşırmıyız

Motosikleti
    Arkadaslar,

Kimsenin bu motor hakkinda bilgisi yok mu ?

Motosikleti
    Dl-1000 Vstrom Midnight Blue, Kanuni Motorun 150
    Guido nikli arkadaş 2 hafta önce aldı bu makinadan.Fazla km yapamadı belki ama özelden mesaj atarsan en azından ilk izlenimlerini paylaşır seninle.
    GÜCÜN BİLGİ OLMADAN HİÇBİR DEĞERİ YOKTUR.

bende alcam ehliyeti alınca daha 15 yaşındayım ama olsun çok büyük hayranıyım chopperlerın yaşam tarzı bence VZ 800 INTRUDER M800 bu da en sevdiğim

benim bildiğime göre m800 baya sağlam ve işçiliği fazla olan bi motor görüntü olarakta performans olarakta öbürküleri geçer bence iyi bi tercih

Motosikleti
    HArley Davidson Softail Heritage Deluxe

Suzuki İntruder M800

Merhaba arkadaşlaR

Bendeniz Suzuki inruder M800 motosikleti almayı düşünüyorum.. yalnız teknik bilgilerini bilen ve bu motoru kullanan arkadaşlardan biraz feyiz almak istiyorum.Kullanışı nasıldır ? sorun çıkartan bir makinamıdır? gibi sorulara cevap aramaktayım ..
    İlginiz için şimdiden teşekkürler..

cousinecruis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Suzuki c800 e oturdum aklımda kaldı, rüyalarıma girdi. Kullanan, test eden, az da olsa keyfini anlatacak olan, uzun yolda nasıl olduğundan bahsedecek biri yok mu bu güzelim sitede?
    Evindeki muhabbet kuşunu, bebe şampuanı ile yıkayan insanlardan zarar gelmez

Motosikleti
    Intruder M800
    Alıntı maltintash adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlaR

Bendeniz Suzuki inruder M800 motosikleti almayı düşünüyorum.. yalnız teknik bilgilerini bilen ve bu motoru kullanan arkadaşlardan biraz feyiz almak istiyorum.Kullanışı nasıldır ? sorun çıkartan bir makinamıdır? gibi sorulara cevap aramaktayım ..
    İlginiz için şimdiden teşekkürler..
    suzuki kalitesi sorun çıkarmayacağının bir göstergesi arkadaşım, keyifli sürüş , torklu motor, herşeyden önce m serisi spor tasarımlı bir cruise. ağırlığından dolayı şehir içi dur kalklarda ve dönüşlerde biraz yoruyor onun dışında bir eksi yok.

satmayı düşünüyorum ilgileniyorsan sahibinden.comda ilanım var, 13:500 e pazarlıksız satıyorum.2200km de 2007 model. ayna aksesuar var.
    ilanıda sıkıştırmış olduk
    [B][COLOR="Red"]"agresifiiiim... kompleksiliiiiiyim... ümüğünü sıkarııım... burdan anlının çatına kafayı koyarııım...."[/COLOR][/B] ::zencii::

Motosikleti
    Alıntı sahtekisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    suzuki kalitesi sorun çıkarmayacağının bir göstergesi arkadaşım, keyifli sürüş , torklu motor, herşeyden önce m serisi spor tasarımlı bir cruise. ağırlığından dolayı şehir içi dur kalklarda ve dönüşlerde biraz yoruyor onun dışında bir eksi yok.

satmayı düşünüyorum ilgileniyorsan sahibinden.comda ilanım var, 13:500 e pazarlıksız satıyorum.2200km de 2007 model. ayna aksesuar var.
    ilanıda sıkıştırmış olduk

eyvallah kardeşim. motorunu gördüm..temiz görünüyor.Nisanın 20 sinde tirink (keş (cash) )para ile pazarlık yapıcaam.. o vakte kadar satmazsan telefonunu çaldırıp bir görüşme yapıcağımıza eminim...Zaten motorun görünüşüne hasta oldum... :

Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300A MİDNİGT
    haziran ayında c800 ü aldım şu an 18000km de günlük 200km yol yaptığım göz önüne alınırsa makul km sayılır..çokta memnunum..uzun yolda beni hiçmi hiç üzmedi.bakımlarından başkada servis yüzü görmedi..inşallah bundan sonrada görmez..su soğutmalı ve enjeksiyonlu olması artıları..eksileri ne derseniz ben hala eksilerini göremedim..zevkle keyifle biniyorum..satarsam nemi alırım herhalde bu sefer çelik cantlı C800 alırım..hiç lastik problemi yaşamadım ama iç lastikli olduğundan bazen yolda patlarsa ne yaparım diye düşünmedende edemiyorum.alacak veya düşünecek arkadaşlar varsa hiç düşünmesin alsınlar..sorunsuz ve keyifli bir motor..hoşca kalın
    2014 YAMAHA XVS 1300A MİDNİGT

cousinecruis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Alıntı cemal yortanlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haziran ayında c800 ü aldım şu an 18000km de günlük 200km yol yaptığım göz önüne alınırsa makul km sayılır..çokta memnunum..uzun yolda beni hiçmi hiç üzmedi.bakımlarından başkada servis yüzü görmedi..inşallah bundan sonrada görmez..su soğutmalı ve enjeksiyonlu olması artıları..eksileri ne derseniz ben hala eksilerini göremedim..zevkle keyifle biniyorum..satarsam nemi alırım herhalde bu sefer çelik cantlı C800 alırım..hiç lastik problemi yaşamadım ama iç lastikli olduğundan bazen yolda patlarsa ne yaparım diye düşünmedende edemiyorum.alacak veya düşünecek arkadaşlar varsa hiç düşünmesin alsınlar..sorunsuz ve keyifli bir motor..hoşca kalın
    Cemal Bey, o motor benim rüyalarıma giriyor hatta mutlu bir şekilde yatıyorum yine göreceğim diye Aralık ayında alacağım inşallah. Üzerindede uyuyabilrim Eksileri olmadığını bende hissetmiştim sizden duymak beni tatmin etti. Saygılarımla.
    Evindeki muhabbet kuşunu, bebe şampuanı ile yıkayan insanlardan zarar gelmez

Motosikleti
    Alıntı cousinecruis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cemal Bey, o motor benim rüyalarıma giriyor hatta mutlu bir şekilde yatıyorum yine göreceğim diye Aralık ayında alacağım inşallah. Üzerindede uyuyabilrim Eksileri olmadığını bende hissetmiştim sizden duymak beni tatmin etti. Saygılarımla.
    bu kadar sözden sonra içim rahatladı ya.. çok teşekkür ederimm. verdiğiniz bilgiler için...Demek ki neymiiiişş!!!.. Suzuki M800 M5

serkanksk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    c800 intruder-honda nc750x
    Ortalama 3 aydan beri m800 biniyorum.Bakımlarını yaptırdıktan sonra 1500 km kadar yol yaptım.Tık demedi.Sürüşü,rahatlığı,sesi,frenaj sistemi,sürüş esnasından kıvraklığı mükemmel bana göre.175 boyum 75 kilo ağırlığındayım.Tek sıkıntı durur haldeyken manevra kabiliyeti az.Bunun sebebi benim kilomdan kaynaklı olabilir.Ağır bir makine.Dediğim gibi herşeyi ile mükemmel bence...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler