Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
36. sayfa BirinciBirinci ... 26343536373846 ... SonuncuSonuncu

Yamaha XCITY 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arka fren balatalarim bitmis, hangi marka ve en uyguna nerden alabilirim?
    Brenta markaydi sanirim bugun 50 lira dedi ratsgele ugradigim bi motosikletci.
    Ve yag degisimim geldi, ne kullaniyorsunuz ve uyguna hangi siteden alabilirim tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    ben ebc marka olanı 40tl almıştım,memnunum orjinal balata ile arada bir fark göremedim,brentanın internetteki fiyatı 35 tl civarında,yağ olarak shell 15-50 full sentetik kullanıyorum ,özellikkle yamalube tan sonra motor daha rahat çalışıyor son süratide arttı,

API SM VE JASO MA2 Standartlarına sahip kaliteli bir yağ,motorsikletçilerde 35 tl civarında satılıyor,bunun haricinde shell in diğer yağları tavsiye edilirse hiç bakmayın,şuan shellin ürettiği en iyi yağı bu
    E-TEKİN bunu beğendi.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı Kaaner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar, parklari ya da stoplari led ampul ile degistiren var mi ? Var ise memnun mu ve ampul kodlari nedir acaba ?
    Bir soru daha michelin lere kac hava basiyorsunuz ? Normal den daha cok basmak lazim ama kac ?
    Cevap veren olmamış. Ben park ve far ampullerini değiştirmiştim. (Park beyaz led, Far Osram Nightbreaker) Far ampulleri geçen yaz yaptığım seyahatten sonra patladı. Aydınlatması iyiydi. Fakat orijinal far ampulune dönüş yaptım. Ön park için beyaz led taktırmıştım.(Photon Ultimate 6000K) çok memnunum. Bir seneyi aştı. Hiç bir sorun yok. Detaylar için TIKLAYIN.

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    Alıntı Tolme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben ebc marka olanı 40tl almıştım,memnunum orjinal balata ile arada bir fark göremedim,brentanın internetteki fiyatı 35 tl civarında,yağ olarak shell 15-50 full sentetik kullanıyorum ,özellikkle yamalube tan sonra motor daha rahat çalışıyor son süratide arttı,

http://i662.photobucket.com/albums/u...psc06db9c4.jpg
    http://i662.photobucket.com/albums/u...psbfe0dbc7.jpg

API SM VE JASO MA2 Standartlarına sahip kaliteli bir yağ,motorsikletçilerde 35 tl civarında satılıyor,bunun haricinde shell in diğer yağları tavsiye edilirse hiç bakmayın,şuan shellin ürettiği en iyi yağı bu
    Bu yağ gerçekten iyiymiş zamanında x citym varken 5w40 mobil otomobil yağı kullanıyordum.Ve ilk defa bir motosiklet yağında APİ SM kalitesini gördüm.15w50 sizin için bir sıkıntı yaratmadıysa örneğin motorda sabahları zor çalışma falan süper bir yağ bulmuşsunuz..
    Tolme bunu beğendi.

skyytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    Xcity gibi güzel bir motora Yamaha neden Abs koymaz ? Mantıklı bir açıklaması varmıdır. 2014 kasası değişmedi & Led Stop eklenmedi tamam ama neden Abs opsiyonu yok ?
    Mert

Motosikleti
    x-city
    Selamlar, 90 oktan benzıne motorun tepkısı ne olur bu sekılde 5000 km kullanma durumum var

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Borçlarım nedeniyle ikiteker sevdasına biraz ara vereceğim. Çok sevdiğim X-CITY 250'm satılıktır. Yakında Sahibinden'e ilan koyacağım. İyi sürüşler...

ben de ikinci motorumu satıyorum, çok temizdir.
    156976124

2 senedir kullandığım xcity ön konsolden tıkırtı ve gıcırtı sesleri geliyordu. en sonunda sesi kesmeyi başardım..daha önce çift katlı bant vb işlemlerinden sonra kesilmeyen ses Ön konsolu söküp içine ince bir kat keçe kaplayınca artık o tıkırtılar yok oldu..

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    arkadaşlar sezon başladı sizlerden hiç ses yok ,gezmiyormusunuz yahu

islambey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO 250NK
    Herkese merhabalar bende X-CİTY alarak aranıza katılmış bulunuyorum.24.cü sayfaya kadar baştan sona okudum Allah nasip ederse geri kalanınıda okumayı düşünüyorum.Çünkü paylaştğınız bilgiler,deneyimler benim için çok faydalı oldu özellikle tolga kardeşle özer kardeşin.Bu benim ilk maxi scooterum daha önce honda spacy 110, yamaha cygnus l ve TVS wego kullanmıştım onlarda kendi sınıfında çok ii hakkını veren motorlardı.Lakin şu 3 günlük X-CİTY250ie tecrübemden sonra 250 sınıfına geçmek için neden bu kadar bekledim diye kendime de kızmadım değil.Tabi bunun ekonomik sebebleride var,zaten bu ekonomik sebeblerden ötürü motorumu 2. el olarak aldım, lakin Allaha çok şükür sıfır denecek kadar temiz aldım diyebilirim.Motorumu 2012 model 9.200 kmde servis bakımları yetkili servisinde yapılmış olarak her hangi bir kazası,düşmesi olmadan 7.350 tl ye aldım.Bunları paylaşmamdaki sebeb sizlerinde fiyat konusunda fikrinizi almak için.Şimdilik paylaşacaklarım bunlar ilk fırsatta resimleri ekleyip göstermek isterim

Hayırlı olsun, gayet ucuza almışsınız.
    Scooter olarak ilk x-city'i kullananların konforuna hayran kaldığı doğrudur.
    Benim x-citynin ilan süresi doldu fakat hala satmak istiyorum, şayet almak isteyen olursa özelden ulaşabilir.
    2011 model, 9000km, kazasız, temiz, bakımlı.

Motosikleti
    CFMOTO 250NK
    Alıntı forza46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, gayet ucuza almışsınız.
    Scooter olarak ilk x-city'i kullananların konforuna hayran kaldığı doğrudur.
    Benim x-citynin ilan süresi doldu fakat hala satmak istiyorum, şayet almak isteyen olursa özelden ulaşabilir.
    2011 model, 9000km, kazasız, temiz, bakımlı.
    Teşekkürederim inşallah hayrını görürüm,peki siz neden satmak istiyorsunuz

Alıntı islambey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürederim inşallah hayrını görürüm,peki siz neden satmak istiyorsunuz
    Şu an kullanım amacıma pek uymuyor, faydalanamıyorum o yüzden tarz değiştirmek için satayım dedim. Hayırlısı

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    ARKADAŞLAR BEN 2 ARADA BİR DEREDE KALMIŞIM NE ALMALIYIM. XCİTYMİ YOKSA XMAXMI XCİTYİN + LARI -LERİ NELERDİR. xcity max kaç hız yapıyor. xmaxtan geriye kaldığı konu nedir anlatırmısınız.

Motosikleti
    sym fiddle 2012-pulsar 200ns-dominar400
    merhabalar bende sym fiddleımı sattım 2. el xcity bakıcam 12000 km civarında bir motor var bakacağım nelere dikkat etmem gerekiyor bi ustya göstermeden kendim anlayabilirmiyim sorun varmı yok mu diye yoksa ekspertiz yaptırmalımıyım.

Motosikleti
    CFMOTO 250NK
    Alıntı irfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar bende sym fiddleımı sattım 2. el xcity bakıcam 12000 km civarında bir motor var bakacağım nelere dikkat etmem gerekiyor bi ustya göstermeden kendim anlayabilirmiyim sorun varmı yok mu diye yoksa ekspertiz yaptırmalımıyım.
    Genel anlamda lastiğinin dışında kronik sorunu olan bir motor değil,latikdeki yarıklar benim aldığım motorda mevcuttu.Bende 10 gün kadar oldu alalı(2.el aldım bende).Bugünde bakıma götürdüm yag değişimi yapıldı 10-40 yamalube yag koydular,hava filtresi yeni değiştiğinde sadece temizlediler.Balatalar baktılar ön balata gayet güzeldi lakin arka balata bitmişti ii kide bakmışlar biraz daha o şekilde kullanılmış olsaymışım diske kadar gidermiş.Balataları gözümün önünde değişti gercekten bitmişti,hemen orjinallerini taktırdım sade balatanın fiyatı 80 tl idi.Bag alar ve varyatörü titizlikle yağladılar toplamda 150 tl masrafla ayrılmış oldum.Bunlar söylememdeki sebeb bende motorumu alırken kırıgı ,çarpığı olmadan kaportası temiz bir şekilde aldım ama bir balatasından haberimiz olmadı.Bundan da haberdar olabilmek için servisine baktırman lazım,tavsiyem yetkili servisine bir baktır

Motosikleti
    sym fiddle 2012-pulsar 200ns-dominar400
    ok teşekkürler sonradan elimizde patlamamsı için bir servis görmesi gerekli anladığım kadarıyla kızıltopraktaki yamaha servisi nasıldır peki yada ordaki başka ustalar olabilirmi geçen sene başka motor için gnk motora ekspertiz yaptırmıştım yamaha servisi değil ama

Motosikleti
    CFMOTO 250NK
    Gerçekten motordan anlayan ustayı bulman lazım.Denem yanılma yoluyla sorunları çözmeye çalışan ustalarda uzak durmak lazım.Ben şehrimdeki yetkili servisine götürdüm ve ordaki arkadaşla ii bir dostlukda kurunca gayte güzel ilgilendi saolsun.İnşallah öyle birine denk gelirsin

MavimantalitE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Bende sym joymax'ımı satıp xcity alma düşüncesindeyim..? Nediyosunuz arkadaşlar?
    İdealler YILDIZLAR gibidir , Onları tutmak mümkün olmaz ama karanlık gecelerde yolumuza onlar rehberlik eder.

REKLAM ALANI
36. sayfa BirinciBirinci ... 26343536373846 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)