Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kanuni CARACAL 200 KARA ŞİMŞEK
    Alıntı Xc_cX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi Japon derken japon ne oluyor ?? xD
    Japon derken yamaha honda suziki kawasaki vs. motorlar çinliler ise jinlun kanuni(montajı vs hepsi türkiyede)zealsun,hoajin mondial asya gibi motorlardır bunlar daha ucuzdur.Fakat ucuz etin yahnisinin tadıyla güzel bi pirzolanın tadı birbirini tutmaz umarım acıklayıcı olmusumdur. :D
    Caracal ım artık yollarda ....kavuştum sonunda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı canercaracal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Japon derken yamaha honda suziki kawasaki vs. motorlar çinliler ise jinlun kanuni(montajı vs hepsi türkiyede)zealsun,hoajin mondial asya gibi motorlardır bunlar daha ucuzdur.Fakat ucuz etin yahnisinin tadıyla güzel bi pirzolanın tadı birbirini tutmaz umarım acıklayıcı olmusumdur. :D
    caner bile öğrenmiş :d
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    skygo 250-4
    şimdi dostlarım burada yüksek bir ayrımcılık gördüm. biz istemezmiyiz motorun en iisine binelim. arabamızda porshe olsun otobanda 300 basalım, evimiz boğazda bir yalı olsun sürat teknemizle denizden seyireyleyelim alemi, her gece lüks restaurantlarda yiyelim yemeğimizi, kahvaltı için gidelim çiçekli köye, tatili 5 ay marmariste yaşayalım sewdiğimizle, günlük harçlığımız 2.000 tl olsun.

şimdi bırakın hayal kurmayı elinizde ne warsa onunla yetinmeyi bilin. benim hayalimde şimdiki yaşamım bile yoktu amaç mutlu olabilmesini bilmektir. şimdi honda alamıom diye neden motorumdan nefret edeyim ki?

sahip olduğunuz herhangi birşey artık sizin parçanızdır hurdada olsa paha biçilemezde olsa. artık o ve siz anılarla bir bütünsünüzdür. bırakın şu at gözlüğü takanların düşüncelerini imkanınız doğrultusunda mutlu yaşayın hayatınızı. cahil deiliz bizde biliyoruz ak ı kara yı hayallerimizden uzak durun artık. şahsen kim ne derse desin ben böyle mutluyum...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı prolepsit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi dostlarım burada yüksek bir ayrımcılık gördüm. biz istemezmiyiz motorun en iisine binelim. arabamızda porshe olsun otobanda 300 basalım, evimiz boğazda bir yalı olsun sürat teknemizle denizden seyireyleyelim alemi, her gece lüks restaurantlarda yiyelim yemeğimizi, kahvaltı için gidelim çiçekli köye, tatili 5 ay marmariste yaşayalım sewdiğimizle, günlük harçlığımız 2.000 tl olsun.

şimdi bırakın hayal kurmayı elinizde ne warsa onunla yetinmeyi bilin. benim hayalimde şimdiki yaşamım bile yoktu amaç mutlu olabilmesini bilmektir. şimdi honda alamıom diye neden motorumdan nefret edeyim ki?

sahip olduğunuz herhangi birşey artık sizin parçanızdır hurdada olsa paha biçilemezde olsa. artık o ve siz anılarla bir bütünsünüzdür. bırakın şu at gözlüğü takanların düşüncelerini imkanınız doğrultusunda mutlu yaşayın hayatınızı. cahil deiliz bizde biliyoruz ak ı kara yı hayallerimizden uzak durun artık. şahsen kim ne derse desin ben böyle mutluyum...

tamam da kim halinden şikayetçi ki

Motosikleti
    Ybr
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam da kim halinden şikayetçi ki
    Ben şikayetciyim eray!!bir varadero bilene alamadık anasını satayım

Motosikleti
    kanuni CARACAL 200 KARA ŞİMŞEK
    caner bile öğrenmiş :d

tecrübe olsa gerek.Bu kaçıncı çinli motorumuz.
    Caracal ım artık yollarda ....kavuştum sonunda

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı ferhat_se adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben şikayetciyim eray!!bir varadero bilene alamadık anasını satayım
    abi gücüb yettiği kadar bende 600 f istiyorum ama yok

Motosikleti
    Ybr
    abi gücüb yettiği kadar bende 600 f istiyorum ama yok
    Yaww eray sen cruiserci,endurocu adamsın ne işin var SS'le al bir africa tiwin bak keyfine

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Yaww eray sen cruiserci,endurocu adamsın ne işin var SS'le al bir africa tiwin bak keyfine
    abi önce cc sonra cruıser ne africası yaa biz karizma peşindeyiz abi

von voooon har har har har

ta ta ta ta ta

Motosikleti
    Ybr
    abi önce cc sonra cruıser ne africası yaa biz karizma peşindeyiz abi

von voooon har har har har

ta ta ta ta ta

eray SS'ci'mi olacan şimdi sen!!!unutma bizim gibi cruiser,enduro tutkusu olanlar ss'den ss'cilerden hayatta hoşlanmaz,alsan bile 1,2 ay sonra satarsın demedi deme

Motosikleti
    Kawasaki VN 800

eray SS'ci'mi olacan şimdi sen!!!unutma bizim gibi cruiser,enduro tutkusu olanlar ss'den ss'cilerden hayatta hoşlanmaz,alsan bile 1,2 ay sonra satarsın demedi deme
    biraz hevesimi alayımda ondan sonra , dragstar yada shadow serisi abi

Motosikleti
    skygo 250-4
    motora zam gelmiş ötv yüzde 11 halinde 3.400 küsür olmuş satacak arkidişler bilginize.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bluebox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lanet olsun bu motoru yapan ve emeyi geçen bütün arkadaşlara
    2008 hyo aldım kışın başında motordan anlamam diye gittim motovizyon kadıköy şubesinden aldım ozamanlar kuralkanın servisiydi. başka biryere götürmeye gerek yokdiye düşündüm. adamlar motor satılık diye rolanti valfi gibi parçalarını deştirmişler motordaki zarar beyinle beraber 1.500 ytl. başka bir servise götürdüm motovizyon servistışı diye onlarda oo bu motora ellenmiş şöyle olmuş bunu garantiden çıkartıyoruz 1.500 milyara motoru süper yaparız. Kuralkanı arıyorum aa motorgarantiden çıkartılmış motovizyonda servisimiz deyil ne .... yiyorsan ye motovizyonda kapanmış artık bizene lanet olsun o ..... lere. ..... çocukları. bütün motor hayallerim içine ettiler. motora sözüm yok ama bukadar dandik ve kişiliyetsiz bir firma getirdiyi için çok üzülüyorum. size tavsiyem gidin en ucuzundan bir honda alın ama bu ....... zlerle uğraşmayın.
    kardeşim sen körmüsün. bu hyosunk başlığı değil. git o başlık altında yaz mesajını derdini isyanını alla alla. burası caracal başlığı...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:53 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:49 AM ----------

bu gordüşünüz motor bi zamanlar ferhat abinin di
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

reflexiv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vay tuni hemen de koymussun resimlerii..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:00 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:00 AM ----------

Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim sen körmüsün. bu hyosunk başlığı değil. git o başlık altında yaz mesajını derdini isyanını alla alla. burası caracal başlığı...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:53 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:49 AM ----------

bu gordüşünüz motor bi zamanlar ferhat abinin di
    yanlıs anlama.alıntına gülüyorum

hava atacam ya o yüzden. kıskanma senin hyo dandik die

Motosikleti
    Ybr
    Bu motoru ben tanıyom bir yerden hehehhh :D

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    motorun deposu , şanzıman keçesı , suspansıyon kecelerı , diyaframı , aküsü herşeyi değişti cumartesı aksam alacagım motor hariiiikaaaa oldu .

Motosikleti
    skygo 250-4
    yaw dostum süper çıkmış fotolar. ben ayın 4 ünde sipariş verdim hala gelmedi motor. 15 gün oldu soğumaya başladım artık verdiğim kaporayı geri isticem vazgeçecem almaktan mideme kramplar girmeye başladı artık. burada kaskı aldım kilidini aldım brandasını aldım borç aldım arkadaşlardan 10 gün önce hala motor yok ortada. sık sık arıom bayii telefon çalmışmı acaba die 50 kez bakıom telefona psikolojim bozuldu. ben elektrikçiyim fabrikada arıolar motor arızası diolar motor aklıma gelio. günde 50 kere hatim indiriom. durumum bundan ibaret yani çok şanslısınız...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:03 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:02 AM ----------

Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hava atacam ya o yüzden. kıskanma senin hyo dandik die
    motorun deposu , şanzıman keçesı , suspansıyon kecelerı , diyaframı , aküsü herşeyi değişti cumartesı aksam alacagım motor hariiiikaaaa oldu .
    çok şanslısın ugraşabildiğin bir motorun var...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı prolepsit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw dostum süper çıkmış fotolar. ben ayın 4 ünde sipariş verdim hala gelmedi motor. 15 gün oldu soğumaya başladım artık verdiğim kaporayı geri isticem vazgeçecem almaktan mideme kramplar girmeye başladı artık. burada kaskı aldım kilidini aldım brandasını aldım borç aldım arkadaşlardan 10 gün önce hala motor yok ortada. sık sık arıom bayii telefon çalmışmı acaba die 50 kez bakıom telefona psikolojim bozuldu. ben elektrikçiyim fabrikada arıolar motor arızası diolar motor aklıma gelio. günde 50 kere hatim indiriom. durumum bundan ibaret yani çok şanslısınız...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:03 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:02 AM ----------

çok şanslısın ugraşabildiğin bir motorun var...

git aldığın mağazaya iptal ediyorum de . Bunlar parayı kullanmayı severler azcık baskı yap motor gelır

kaç paraya mal oldu?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:03 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:03 PM ----------

@prolepsit dostum bende izmnirliyim. git iptal et başka bayiden al. yaw küçük bi il olsa geç gelir fealn dersin de izmir yani. çok saçma bu kadar zamandır gelmemesi. başka bayii mi yok ya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler