Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial
    Alıntı CrazyRocK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    frenler de ses olayını henüz yaşamadım 112 km oldu benimki lastiklere gelince evet virajlarda sanki kaycakmış bi havası var lastiklerin oda lastiklerin sert olması çin malı olmasından kaynaklanıyo bunu kanuni bayide kabul ediyor. eee diyor bu fiyata motor böyle olur diyor. bu gün bi kaza atlattım ana yola gircekdim viraji döndüm mahonin biri ters istikamete girmiş bir araba burun buruna kaldım frenlere az basmama rağmen motor altımdan kaydı sadece sağ ayak koyma yeri yamuldu. kaymasının sebebi laztiklerdi hızlı değildim çok az yatmayla kaydı.
    geçmiş olsun kardeşim.maalesef bu tip motosikletlerin fabrika çıkış lastikleri kalitesiz oluor.fiyata göre normal tabi.en kısa zamanda lastiğini değiştir motosikletteki en önemli parça bence. geçmiş olsun tekrar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı basist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun kardeşim.maalesef bu tip motosikletlerin fabrika çıkış lastikleri kalitesiz oluor.fiyata göre normal tabi.en kısa zamanda lastiğini değiştir motosikletteki en önemli parça bence. geçmiş olsun tekrar

geçmiş olsun hocam aman dikkat
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    honda xl 600v transalp
    geçmiş olsun kardeş

bende bu fren ses olayı olmadı
    [COLOR="DeepSkyBlue"]ALLAH KİMSEYİ BENZİNSİZ BIRAKMASIN[/COLOR]

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    çok kalitesiz arka frenler çoğu zaman kıllık yapıyor ben çaresini buldum ama sese bulamadım

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben memnunum frenlerımde ses falan yok,tabı yaptıgımız ıslemden sonra
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

Motosikleti
    kanuni caracal 200 2008
    saolun kardeşlerim. bu gün kısmet olursa video çekip kusurlu yerlerinide göstereceğim kusurlara çare bulan arkadaşlar çözümlerini söylerlerse sevinirim almak isteyen arkadaşlarda ayrıntılı bişekilde görmüş olur. benzininiz bol yolunuz uzun olsun

Motosikleti
    mondial
    Alıntı fattii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun kardeş

bende bu fren ses olayı olmadı
    dostum sende bu problem olmadıına göre acaba ilk üretimlerden sonra fabrika bu problemi çözmüş olabilirmi acaba?? gerçi sen nezaman aldın motorunu.diğer arkadaşlara göre sonramı oda önemli gerçi

Motosikleti
    kanuni caracal 200 2008
    arkadaşlar bu 2. video ilki uzun olduğundan ve çalışmadığından 2 ayrı video oldu :D çalışmış hali bu http://www.youtube.com/watch?v=1BAKmvYeaQY ii seyirler :D:D reklamlardan sonra devam edecek :D:D

Motosikleti
    mondial
    arkadaşlar bu 2. video ilki uzun olduğundan ve çalışmadığından 2 ayrı video oldu :D çalışmış hali bu http://www.youtube.com/watch?v=1BAKmvYeaQY ii seyirler :D:D reklamlardan sonra devam edecek :D:D
    dostum şoole bi motorun sağını solunuda çeksedin yaw hiçbişi göremedik film en güzel yerinde kaldı bu arada sesi fena gelmio yaw 200 cc ama baya sağlam gelio yoksa benim subwofer dan dolayımı paylaşım için sağol yenisinide bekliyürüz

Motosikleti
    kanuni caracal 200 2008
    upload ediyorum dostum 5 dkk sağını solunu çekdim. hemen yanı başımda park halideki aracın kalkış seside karışdı ondandır :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=bQUn56N68Yw bu da yenisi çalımadı ayak marşı ile çalıştırdım :D bu sabah 250 cc regal raptorla karşılaştırdım caracal daha bi heybetli duruyodu :D

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    regal cok madah bir makine degılkı sadece su sogutması var 10 ytl lık benzınle 80-85 km den fazla gıden varmı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    frenler de ses olayını henüz yaşamadım 112 km oldu benimki lastiklere gelince evet virajlarda sanki kaycakmış bi havası var lastiklerin oda lastiklerin sert olması çin malı olmasından kaynaklanıyo bunu kanuni bayide kabul ediyor. eee diyor bu fiyata motor böyle olur diyor. bu gün bi kaza atlattım ana yola gircekdim viraji döndüm mahonin biri ters istikamete girmiş bir araba burun buruna kaldım frenlere az basmama rağmen motor altımdan kaydı sadece sağ ayak koyma yeri yamuldu. kaymasının sebebi laztiklerdi hızlı değildim çok az yatmayla kaydı.
    büyük geçmiş olsun !! aman daha dikkatli daha temkinli olmak lazım..gerçektende lastikleri çok dandik eee kanuni'dende metzeler takmasını beklemiyoruz zaten ..lastik değiştirme işi yine bize düşüyor arkadaşlar tabii 200 euro'nuz varsa!!!

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    zincir şakırtısını hallettim arkadaslar super oldu yolda benı fren sesınden baska hıcbır sey gıcık etmıuyor artık

Motosikleti
    kanuni caracal 200 2008
    arkadaşlar moturun bir yerinde anahtar takımı varmış neresinde bilen varmı buji yi falan sökmek için ?

bu gün motoru bi ustaya verdim. akünün başlıkları gevşekmiş şarz olmuyomuş akü. kaçık varmış geçen haftada bu sorunda bayiye götürmüşdüm. akü satacaklar yaa yapmış süsü ile geçiştiriyorlar. gelelim bu ustaya ii herşey güzel ayarlamış. 5km iken fulledim 202 km oldu nedense benzin ışığı yanık geri aldım motoru. ortam çok bozulmuş arkadaşlar. çokmu benzine ihtiyacı vardı 5-10 ytl fazla söyle böyle şerefsizlik yapmanın manası ne nese arkadaşlar motorunuzun başında olun tamir sırasında bile ben işlerim nedeniyle olmadım. şimdi en kısa benzinceye kadar gidebilirmiyim diye düşünmekdeyim. ışık yanınca 30 km ama ne kadar çekildi bilemiyorum

Motosikleti
    honda xl 600v transalp
    arkadaşlar moturun bir yerinde anahtar takımı varmış neresinde bilen varmı buji yi falan sökmek için ?

bu gün motoru bi ustaya verdim. akünün başlıkları gevşekmiş şarz olmuyomuş akü. kaçık varmış geçen haftada bu sorunda bayiye götürmüşdüm. akü satacaklar yaa yapmış süsü ile geçiştiriyorlar. gelelim bu ustaya ii herşey güzel ayarlamış. 5km iken fulledim 202 km oldu nedense benzin ışığı yanık geri aldım motoru. ortam çok bozulmuş arkadaşlar. çokmu benzine ihtiyacı vardı 5-10 ytl fazla söyle böyle şerefsizlik yapmanın manası ne nese arkadaşlar motorunuzun başında olun tamir sırasında bile ben işlerim nedeniyle olmadım. şimdi en kısa benzinceye kadar gidebilirmiyim diye düşünmekdeyim. ışık yanınca 30 km ama ne kadar çekildi bilemiyorum
    ANAHTAR TAKIMINDAN BENİM HABERİM YOK VARMI BÖYLE Bİ ŞEY AMA NEREYE KOYMUŞ OLABİLİRLER YER YOKKİ
    [COLOR="DeepSkyBlue"]ALLAH KİMSEYİ BENZİNSİZ BIRAKMASIN[/COLOR]

Motosikleti
    kanuni caracal 200 2008
    bayiye sorduğumda koltuğun altında dedi bakdım yokdu. buji anahtarı v.s v.s yerleri için anahtarları var.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    motorun sagındakı kapagı acın altta kucuk kapalı bır yerde duruyor

bugun bır tane tiger gordum sadece egzost dakı 2 delikli kapagı cıkartmıs o kadar mı super bır ses gelır bende kafaya koydum sadece kapağı sokturecem

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    bende dikkat etmemiştim anahtarlığın yeri nerede diye!!bunu söylediğiniz iyi oldu...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    10 ytl lık benzınle 86 km yol yaptım hayret yaa canı sıkılıyor 80 --85 -90 km gıdıyor

Motosikleti
    kanuni caracal 200 2008
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun sagındakı kapagı acın altta kucuk kapalı bır yerde duruyor

bugun bır tane tiger gordum sadece egzost dakı 2 delikli kapagı cıkartmıs o kadar mı super bır ses gelır bende kafaya koydum sadece kapağı sokturecem

saolasın dostun buldum anahtarları yanımızda bir yıldız anahtar bulundurmak şart kapak için :D:D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler