Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    longwaydostum tam dedıgım gıbı yapmısın,nasıl sesı begendın mı
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı lubimaya54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    longwaydostum tam dedıgım gıbı yapmısın,nasıl sesı begendın mı

sesi beğendim valla lubimaya sağolasın kardeş ama biraz daha büyütebilirim delikleri...
    biraz daha artabilir ses o zaman tam olcak gibi ben birde ön dişliye taktım kafayı..orjinali 13,ben 15 yaptırcam..vites araları aşırı kısa bence..birde parçayı bulabilsemm:( olmadı yaptırcam..

Alıntı longway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sesi beğendim valla lubimaya sağolasın kardeş ama biraz daha büyütebilirim delikleri...
    biraz daha artabilir ses o zaman tam olcak gibi ben birde ön dişliye taktım kafayı..orjinali 13,ben 15 yaptırcam..vites araları aşırı kısa bence..birde parçayı bulabilsemm:( olmadı yaptırcam..
    dişlı olayına ben gırmeyı dusunmuyorum kardesım,neden dersen her makınenın fabrıka cıkısı standartı war motor aksamında fazla oynamak bence ıyı degıl,sorun cıkarabılır,sanada tavsıyem bırak öyle kalsın.10 km hızın artcak dıye rıske hıc geerek yok

yok hocam benim derdim süratle ilgili değil..bizim burda ben genelde çevre yolunu kullanıorum,o yüzdende 90la filan giderken motorun devrini azaltmak daha konforlu yolculuk etmek benim amacım..ivmelenmesi biraz azalır ama daha düşük devirlerde seyir ederim diye düşündüğümden..

Alıntı longway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok hocam benim derdim süratle ilgili değil..bizim burda ben genelde çevre yolunu kullanıorum,o yüzdende 90la filan giderken motorun devrini azaltmak daha konforlu yolculuk etmek benim amacım..ivmelenmesi biraz azalır ama daha düşük devirlerde seyir ederim diye düşündüğümden..
    anladım dostum ama yınede servıse danısmadan yapma bence

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    bütün caracal cıların bayramı mubarek olsun
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

buyuklerımın ellerınden kucuklerımın gözlerındne öpuyorum:D

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bütün caracal cıların bayramı mubarek olsun
    Kardeş geçmiş olsun bizden sonra dönüşte ufak bir kaza atlatmışsın Hamza'ya tam detaylarını sormadım ama bir ara konuşalım msnden. profilimden alabilirsin msnimi.

Sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    kanuni caracal
    arkadaşlar arada gelebiliyorum ancak foruma motosikletim 5000 km yi devirdi bir sorunu yok ancak 4000 devire geldiğinde önden bir zırıldama sesi duyuyorum 5000 devire yaklaşırken kesiliyor ona bi anlam veremedim ve sesin tam olarak nerden geldiğini bulamadım bir de fotoğraflardan görürsünüz zaten ön korumalıkta paslanma sorunum var onunda sebebi nikelaj ın soyulması başka da bir sorunum yok 2 tane de fotoğraf gönderiyorum size hepinize kazasız belasız sürüşler ve bayramınız kutlu olsun

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    lubimaya kardeş susturucuları delince yakıt arttımı

kardesım öndekı o dedıgın zırıltı,fardan gelmesın,ıyıce dınle,benımkınden gelıyodu,biraz bantla bazı yerlerıne takvıye yaptım,kesıldı

lubimaya kardeş susturucuları delince yakıt arttımı
    dostum ınan daha okadar deneyemedım,malum hava ıyıce sogudu,bu sorunun yanıtını ancak gelecek aylarda verebılırım??ama zannetmıyorum yakıtın artcagını

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    kardesım öndekı o dedıgın zırıltı,fardan gelmesın,ıyıce dınle,benımkınden gelıyodu,biraz bantla bazı yerlerıne takvıye yaptım,kesıldı

dostum ınan daha okadar deneyemedım,malum hava ıyıce sogudu,bu sorunun yanıtını ancak gelecek aylarda verebılırım??ama zannetmıyorum yakıtın artcagını
    ulem denedım olmadı delıkten ıcerı demır salıp vuracam susturucuya cok super ses gelıyo yaa bnm kusenın motora yaptık

su kanuni ve caracal yazılarını nasıl soktunuz ben beceremedım de ayar oldum yaa

ulem denedım olmadı delıkten ıcerı demır salıp vuracam susturucuya cok super ses gelıyo yaa bnm kusenın motora yaptık

su kanuni ve caracal yazılarını nasıl soktunuz ben beceremedım de ayar oldum yaa
    krom kapaklardakı caracal yazılarını sökmek cok basit.tırnagınla kaldır cıkıyo,ama depodakını ben sökmedım,kalsın markası ne oldugu bellı olsun,mal neyse o,
    eksozlara gelınce kapakları cıkardıktan sonra buyuk delıkler ac ses o biçim

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    krom kapaklardakı caracal yazılarını sökmek cok basit.tırnagınla kaldır cıkıyo,ama depodakını ben sökmedım,kalsın markası ne oldugu bellı olsun,mal neyse o,
    eksozlara gelınce kapakları cıkardıktan sonra buyuk delıkler ac ses o biçim
    o deliğin sustucu tahlıyesının deliğinin cevresıne 10 tane delık acacam servıse sordum sakıncası cok bıraz yakıt artar dedı bıde egsozlar garantı dısı kalıyormus o kadar getır yapalım dedı dusunuyorum 5000 km yag degısımınde yaptıracam galıba

Motosikleti
    kawasaki en 500
    o deliğin sustucu tahlıyesının deliğinin cevresıne 10 tane delık acacam servıse sordum sakıncası cok bıraz yakıt artar dedı bıde egsozlar garantı dısı kalıyormus o kadar getır yapalım dedı dusunuyorum 5000 km yag degısımınde yaptıracam galıba
    servise bide sorsana yakıtla ne alakası var diye ? bakalım ne cevap verecek emin ol artar artar ordan burdan artar diyecektir. ama kesin bişe diyemez.ağızdan dolma lafla konuşuyor çoğu çünkü. arkadaşlar biz otolara motor modifikasyonla uğraşıyoruz yurt dışında.ve 2 yıllık tecrübemle şunu söyleyebilirim turbo araçlarda komple iptal edilen susturucular kesinlikle yakıt artışına neden oluyor hatta bunun nedeni de turbonun ilk önce eksoza gidecek gazla takviyelenmesi, beslenmesidir.ama bu bizimkiler için geçerli değil unutmayalım.ben yapalı yaklaşık 2 ay oldu üzerine nerden baksan 1000km yaptım hep uzun yol giderim ama hiç fark görmedim. ama gel görki eksozların garanti kapsamından çıkacaktır çünkü zaten onlarda çıkarmak için canatıyorlar.saygılar.

Motosikleti
    kanuni caracal 200 2008

sonua bir adım kala:D

sabır sabır nereye kadar. kış acemilik falan filan derken sonunda caracal200 motoruma son 24 saat kala 24 saat sonra kavuşuyorum arkadaşlar motoruma :D:D:D

Alıntı CrazyRocK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sabır sabır nereye kadar. kış acemilik falan filan derken sonunda caracal200 motoruma son 24 saat kala 24 saat sonra kavuşuyorum arkadaşlar motoruma :D:D:D
    hadı dostum hayırlısı,yuzdun yuzdun kuyruguna geldın..
    enson fıyatlar ne olmus kış ındırımı war mı??

Motosikleti
    kanuni caracal 200 2008
    saolasın dostum 3,750 anahtar teslim fiyatı pazarlık olayını yarın motoru almaya gidince yapıcam herhangi bi kış indirimi falan demediler ama 3,500 anahtar teslim fiyat olur dediler. 3,200 de kaparım motoru biraz nakit biraz kredi bağlamaya çalışcaz bakalım.

motorun hayırlı uğurlu olsun şimdiden..
    allah kaza bela vermesin...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı korhan.ilyas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    servise bide sorsana yakıtla ne alakası var diye ? bakalım ne cevap verecek emin ol artar artar ordan burdan artar diyecektir. ama kesin bişe diyemez.ağızdan dolma lafla konuşuyor çoğu çünkü. arkadaşlar biz otolara motor modifikasyonla uğraşıyoruz yurt dışında.ve 2 yıllık tecrübemle şunu söyleyebilirim turbo araçlarda komple iptal edilen susturucular kesinlikle yakıt artışına neden oluyor hatta bunun nedeni de turbonun ilk önce eksoza gidecek gazla takviyelenmesi, beslenmesidir.ama bu bizimkiler için geçerli değil unutmayalım.ben yapalı yaklaşık 2 ay oldu üzerine nerden baksan 1000km yaptım hep uzun yol giderim ama hiç fark görmedim. ama gel görki eksozların garanti kapsamından çıkacaktır çünkü zaten onlarda çıkarmak için canatıyorlar.saygılar.
    aynen arkadasım bunu sanayici bir abimde dedi olum senin motorunda turbomu var ne alaka dedi acacam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler