Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    zeymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 F
    yorum için teşekkürler.. inşallah kullanması ve bakımı kolay bi makinadır, hayatımda ilk defa motosiklet alıyorum, motordan da anlamıyorum, sakat motoru alıp kazıklanmak da istemiyorum açıkçası..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    henüz yok
    Geçen gittim kanuni bayisine levent deki yere caracal ve 150 scoot a baktım valla hiç motorum olmadığı halde görüntü olarak dökülecek gibi malzeme kullanmışlar mojtajı filan vazgeçtim kanuni den hakkaten alınacak motor görünümünde değil honda yamahada dünya para kardeşim ben ne halt edim anlamadım

Motosikleti
    gt250comet
    Alıntı motorcu_58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen gittim kanuni bayisine levent deki yere caracal ve 150 scoot a baktım valla hiç motorum olmadığı halde görüntü olarak dökülecek gibi malzeme kullanmışlar mojtajı filan vazgeçtim kanuni den hakkaten alınacak motor görünümünde değil honda yamahada dünya para kardeşim ben ne halt edim anlamadım
    abi çok ağır bi eleştiri olmuş ya, tmm süper bi makine değil ama dökülecek gibi durduğunuda düşünmüyorum, ya sen çok önyargılı yaklaşmışın motora yada bu benim ilk göz ağrım olduğu için bana güzel gözüküyor

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    20.000 km diyorum fazla söze gerek yok
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    gt250comet
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi ya ne gibi sorunları oluyor 20.000 den sonra, ciddi sorunları var mı? biraz daha teferruatlı açıklarsan sevinirim, seninki kaç km de?

Motosikleti
    kanuni caracal
    http://www.sahibinden.com/kanuni_car...XQQdisplayitem

bu motosiklet benim ilgilenen arkadaşlarla görüşebiliriz

Motosikleti
    gt250comet
    Alıntı _BuRocK_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/kanuni_car...XQQdisplayitem

bu motosiklet benim ilgilenen arkadaşlarla görüşebiliriz
    güzel duruyor motorun.. Alanada satanada hayırlı olsun.. koruma demirliğin güzel olmuş

Motosikleti
    kanuni caracal
    Alıntı fthinky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel duruyor motorun.. Alanada satanada hayırlı olsun.. koruma demirliğin güzel olmuş
    teşekkür ederim

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Nazik kullanırsanız bir sorun çıkmaz kolay kolay . Çarşı iznim sona erdi haftaya detaylı bir yazı yazarım siz sorularınızı yazın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:29 ----------

çantalar egsoza değiyor . Winneks malzeme yanar orda onu düzelt alana da satana da hayırlı olsun
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    bu feyizoğlu'nda satılan armode caracal 200 orjinal deri heybe gerçekten de bu motor için mi üretilmiş? egzosta deyiyor mu o da? ya da kilitli çanta alıcam ne önerirsiniz

Motosikleti
    gt250comet
    caracalan egzosu nedeniyle özel çantaları var, ben sirkeciden aldım, ama deri değil.. çakma
    egzosa deymiyor, arada boşluk var

Merhaba aranıza hoş geldim

Merhabalar ben bu motoru yeni keşfettim almayı düşünüyorum... Bana belirteceğim konularda yardımcı olurmusunuz acaba?

1= motor 2.el ve 15 binde ilk sahibiymiş faturası duruo... temiz gorunumlu alırken nelere dıkat etmelıyım? ben schoter kulanıcısıyımda...

2= arka dişliyi kucultmus sanırım daha hızlı ve atikmiş motor... benim amacım uzun yol birasda uzun yol derken durmadan 70-80 km yol yapmak bu motor buna idealmidir? uzun yolda 100ü görüyormu 2 kişi binicem titreme yaparmı?

3=Klışe sorunları varmı yani fabrikasyon hataları? baş ağrıtmaz dımı egzos sesi çok seslimi?trafikte ve uzun yolda nasıl

kısacası arkadaşlar kulanıcılar 15 binde bu motor 1500 tlye alınırmı neleri vardır bu motorun nelere dıkat edım alırken şimdiden teşekkürler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:47 ----------

yokmu yardım edenn

Motosikleti
    gt250comet
    Alıntı debrecen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar ben bu motoru yeni keşfettim almayı düşünüyorum... Bana belirteceğim konularda yardımcı olurmusunuz acaba?

1= motor 2.el ve 15 binde ilk sahibiymiş faturası duruo... temiz gorunumlu alırken nelere dıkat etmelıyım? ben schoter kulanıcısıyımda...

2= arka dişliyi kucultmus sanırım daha hızlı ve atikmiş motor... benim amacım uzun yol birasda uzun yol derken durmadan 70-80 km yol yapmak bu motor buna idealmidir? uzun yolda 100ü görüyormu 2 kişi binicem titreme yaparmı?

3=Klışe sorunları varmı yani fabrikasyon hataları? baş ağrıtmaz dımı egzos sesi çok seslimi?trafikte ve uzun yolda nasıl

kısacası arkadaşlar kulanıcılar 15 binde bu motor 1500 tlye alınırmı neleri vardır bu motorun nelere dıkat edım alırken şimdiden teşekkürler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:47 ----------

yokmu yardım edenn
    yıkayınca tüm motorlar temiz görünür önemli olan iç güzelliğidir, ustaya göster, usta incelesin ona göre karar verirsin
    motordan çok anlamam ama dişliyi küçültünde, doğrudur daha atik olur çekişi artar ama hızı artmaz hatta azalır(yanılıyor olabilirim, yanlış bilgilendirme yapmak istemem)
    100 ü görür biraz kasarsan 120 görür ama sürekli 120 de gidemezsin, ama 90-95 km hızla uzun süre gidebilirsin, bu hızla gidersen devir 7000'e yaklaşır.
    uzun yol motoru değil zevk motorudur. titreşimi fazladır, insanı yorar daha bugün 172 km yol yaptım ama yorar adamı
    aslında çok hoş bi egzoz sesi yok(ekzoz filitresini çıkarmayı düşünüyom bende )
    elhamdülillah daha benim başımı ağrıtmadı, inşallah ağrıtmazda motor 5500'e yaklaştı.
    ihtiyacın olan doğru motoru bulman dileğimle..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:56 ----------

Nazik kullanırsanız bir sorun çıkmaz kolay kolay .
    oldu mu yani bu cevaplar?

saol=)

teşekkürler cevap için uzun yoldan kastım şu m.köyden tekiirdağ m.köyden avcılar m.köyden kumburgaz. m.köyden çınarcık gibi. 100km hızda tıtreme cokmu dıosunuz .. ama alınabılır mootor dımı yedek parca olayı nasıl pahalımı parcalarısilent:

Motosikleti
    gt250comet
    kanuninin yedek parça ve servis kısmında diğer çinlilere göre daha avantajlı, yedek parçalar makul fiyat ve sıkıntı çekmeden temin edilebiliyor, titreşim konusuna gelince tek silindirli bütün çinlilerde olur çapır çupur tarzını seviyorsan alınabilir, ama scooter, ybr, cbf yide düşünebilirsin

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Selam millet
    debrecen dostum bencede eğer chopper düşünüyorsan çok güzel bir motor almanı tavsiye ederim, fiyatıda oldukça makul...
    Saygılarımla...

selam arkadaşım bende beat var schoter chopper istiyorum caracal dıkkatımı cektı var ıste 15binde temiz ilk sahıbınden bı motor ıste alırken nelere dıkat etmelıyım onu merak ettım bırde tıtreme her zamanmı var 100e gelnce flnmı die sordum

dalyan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar, hepinizi gurubumuza bekliyoruz
    http://www.facebook.com/group.php?v=...d=302120076000

Motosikleti
    gt250comet
    Alıntı dalyan_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, hepinizi gurubumuza bekliyoruz
    http://www.facebook.com/group.php?v=...d=302120076000
    katıldık

arkadaşlar T gidon yakışırmı bizim makinelere.değişiklik yapmak istiyorum biraz ön çatal uzatma falan yapsak yapan varmı hiç yada kime yaptırabiliriz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler