Free Image Hosting at www.ImageShack.us

QuickPost Quickpost this image to Myspace, Digg, Facebook, and others!" /> Free Image Hosting at www.ImageShack.us

QuickPost Quickpost this image to Myspace, Digg, Facebook, and others!" /> Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı - Sayfa 102
Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı canercaracal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki
    la çakma eskişehirli sen konusma

Alıntı CARACAL-TAL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet motorumu sıfır aldım önerilerinizi kesinlikle dikkate alacağım ehliyetim yok ama yazıldım hemen ocakta alacağım inşallah bu arada ilk motorum demiştim üstelik bayiden eve getirirken ilk kez vitesli motor sürdüm 2 3 vitesle geldim eve kadar.. dün motor pır pır edip syop ediyordu meğer benzin bitiyormuş ışığına alışamadım daa yedeğe aldım devam ha bide motor bağırıyor ama 70 80 e hemen çıkıyor vites değiştirirken ööle tak diye ses gelmiyor belki debriyajı hızlı kullanıyorum ondandır bilmem kolay boşa geçiyor daha 130 km de şu an sorun yok bir de ön lastik ters düzelteyim mi acb.. böyle kayacak gibi geliyor yaw..hepinize hayırlı sürüşler

çok sağol efe oktay arkadaşım hayırlı şürüşler...
    10 ytl ile ortalama 70 km gidiyor . 20 normal depoda gitse 50 ye yedekle gider ;)
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

merhaba arkadaslar sıteye yenı uye oldum utanarak soyluyorum ama bu ısı aslında 4 yıldır yapıyorum. kanuni satısında sorumluyum bır bayııde. aslında burada bazı seylerı ogrenebılırım ve sıfır alıcılara ulaşabılırım umıdı ıle gırdım. kanunin ne motoru olursa olsun .yedek parcası servısı. hepsini severek çözmeye calışır elımden geldıkce yardımcı olmak ısterım. caracal alan arkadasda hayırlı ugurlu olsun. guzel bır tercıh.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı yücelözlem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar sıteye yenı uye oldum utanarak soyluyorum ama bu ısı aslında 4 yıldır yapıyorum. kanuni satısında sorumluyum bır bayııde. aslında burada bazı seylerı ogrenebılırım ve sıfır alıcılara ulaşabılırım umıdı ıle gırdım. kanunin ne motoru olursa olsun .yedek parcası servısı. hepsini severek çözmeye calışır elımden geldıkce yardımcı olmak ısterım. caracal alan arkadasda hayırlı ugurlu olsun. guzel bır tercıh.
    eyvallah sagolsın arkadaşım aramıza h.g ... geldiğin iyi oldu garanti bitiminde sayende servis kazığından kurtulabiliriz

yücel özlem kanuni üstüste atak yapıyor . ama biraz kaliteyi yükseltmesi gerek hele bizim arka frenler , fren yapmaya utanıyorum ve bütün firmalar üretirken kanuni hiç aksesuar üretmiyor . en basit mondial mct 250 de bile arka çanta koymaya yer var koskoca kanuninin hiçbir modelinde yok

bütün kanuni motorlarda vites göstergesi , çift km göstergesi biri sıfırlanabiliyor yakıt ve yol hesaplamak için , caracal da domuzluk harici herrrrr şeyi kısıtlamışlar . bunu tesadüfen gördüğüm yetkili bir kişiye de söyledim ama kaale alınmadık . aslında caracal da kanuni ye yakışmayan o kadar çok eksik varki . aklıma geldikçe yazarım şimdi motora gidiyorum üstündeylen aklıma geliyor . zaten arkadaşlar . bazı şeyleri yazacaktır. madem yetkilisiniz sesimizi duyun

Motosikleti
    kanuni CARACAL 200 KARA ŞİMŞEK
    BEYLER ARKA FİRENİN ötmesini önlemek icin yeni bi balata takarız düzelir dedi dedim nasıl is daha yeni actı baktı bu sert balata ondan otuyor düsük kalitede balata koymuslar dedi yumusak balatalardan koyarız otme yapmaz dedi cunku sert olunca tam yapısıp tıtmıo sürtünerek tuttugu icin belediye otobusu gibi ses cıkarıo demisti ve benim servisim gercekten sehirdeki tüm motor servislerinin en iyisi ve cok guveniyorum 15 ytl demisti bence fiyatı da uygun ilk isim yazın motoruma kavusunca onu degistirmek olacak bilginize ilginize.....
    Caracal ım artık yollarda ....kavuştum sonunda

Motosikleti
    KANUNİ CARACAL

arkadaşlar

cvp bekliyorum sizinde ön teker ters mi takılmış düzelettiniz mi

Motosikleti

Caracal ön Teker Problemi

İŞTE BU BENİM KENDİ MOTORUM VE JANTLARIN YÖNÜ DOGRU OLMASINA RAGMEN LASTİK YARIKLARI TERS GÖZÜKÜYOR
    İŞTE BU DA KANUNİNİN RESMİ SİTESİNDE YAYINLANAN CARACAL IN ÖN TEKERİ JANTLAR AYNI FAKAT LASTİK YARIKLARI TERS

böyle monte edilmesinin baslıca sorunu yagmurlu havalarda tekerin kaymasına sebeb olur cunku su kanallardan dısarı atılamayacagı icin kayma yapar fakat lastiklerin kalitesine dikkat edin bircok kanal war falan cıkıs kanalları daha az umarım anlatabilmisimdir bence lastigi degistirmek en mantıklısı

beyler resimlere bakılıyormu bilgilendirin

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı CARACAL-TAL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cvp bekliyorum sizinde ön teker ters mi takılmış düzelettiniz mi
    benim ön öyle arkayı değiştirdim

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler problemler küçükte olsa anladığım kadarıyla oldukça problemli bir makine bu.. heveslenmiştim aslında almaya ama giderek uzaklaşıyorum..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    Caracal 200 (siyah)
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler problemler küçükte olsa anladığım kadarıyla oldukça problemli bir makine bu.. heveslenmiştim aslında almaya ama giderek uzaklaşıyorum..
    Novarix her motor sahibi markasi ne olursa olsun motorunda problemler yasar. o gozle bakarsan motosiklet alamazsin. ama icine sinmediyse sakin alma. insanin alacagi seye once isinmasi lazim.

BEYLER ARKA FİRENİN ötmesini önlemek icin yeni bi balata takarız düzelir dedi dedim nasıl is daha yeni actı baktı bu sert balata ondan otuyor düsük kalitede balata koymuslar dedi yumusak balatalardan koyarız otme yapmaz dedi cunku sert olunca tam yapısıp tıtmıo sürtünerek tuttugu icin belediye otobusu gibi ses cıkarıo demisti ve benim servisim gercekten sehirdeki tüm motor servislerinin en iyisi ve cok guveniyorum 15 ytl demisti bence fiyatı da uygun ilk isim yazın motoruma kavusunca onu degistirmek olacak bilginize ilginize.....
    guzel bir bilgi. tesekkurler Caner.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    içine sinmediyse alma adamım. ben 15.000 km diyorum

Motosikleti
    Alıntı efeoktay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Novarix her motor sahibi markasi ne olursa olsun motorunda problemler yasar. o gozle bakarsan motosiklet alamazsin. ama icine sinmediyse sakin alma. insanin alacagi seye once isinmasi lazim.

guzel bir bilgi. tesekkurler Caner.

bende tesekkür ederim benim memlekete cok yakınsın istanbul bende edirneliyim yaza edirnedyim bi gün haberlesiriz beklerim edirneye misafirim olursun benim zaten yaza ist yapma düsüncem var uzun yolu cok seviyorm gecen yaz bi cıktım 6 günde 1000 km gezdim durdum edirneden igne adaya ordan eneze ve enezin bütün tatil mekanlarını gezdim(erikli sultanice v.s) belki bilirsin diye yazdım cunku istanbuldan gelen cok war yaza kısmetse gorusuruz

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    bende tesekkür ederim benim memlekete cok yakınsın istanbul bende edirneliyim yaza edirnedyim bi gün haberlesiriz beklerim edirneye misafirim olursun benim zaten yaza ist yapma düsüncem var uzun yolu cok seviyorm gecen yaz bi cıktım 6 günde 1000 km gezdim durdum edirneden igne adaya ordan eneze ve enezin bütün tatil mekanlarını gezdim(erikli sultanice v.s) belki bilirsin diye yazdım cunku istanbuldan gelen cok war yaza kısmetse gorusuruz
    ben askerden gelem de . o zaman sen gezi gör

Motosikleti
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben askerden gelem de . o zaman sen gezi gör
    ulan sanki edirneye kadar gelcen gezmeye

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı efeoktay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugüne kadar özellikle ince eleyip sık dokuyarak seçtim tüm motorlarımı. Çok şükür çok uzun kilometreler boyunca sorunsuz bindim hepsine. Yani motor alamazsın demek biraz fazla iddialı olmuş..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    alamazsın derken . çok motor elersin demek istemıs . yani karar veremezsın gıbı

ulan sanki edirneye kadar gelcen gezmeye
    yunanistana bile gelirim sen ne konusuyorsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    arkadaşlar benim iki motosikletim var biri ybr diğeri caracal 200...ilk önce ybr'yi almıştım daha sonra bir cruiser hayranlığı başladı bende..bu tarz makina arayışına girdim öncesinde baktım japon el yakıyor!! param yetmiyor yani.internette forumları incelerken bir motor dikkatimi çekti caracal.görüntü'lü ve dikkat çekici bir makina.. binen kişilere sordum yakından'da inceledim bana denilen şudur (bu paraya alabileceğin en güzel makina) tek silindir olması bir avantaj + az yakıyor diğer çift silindirlilere göre parça yönünden sıkıntı yok sadece servisi berbat bisiklet ustalarını motosiklet ustası yapmışlar ee tabi durum böyle olunca servise götürdüğünüz sağlam motosikletiniz sorun çıkarmaya başlıyor...kısacası caracal güzel motosiklet sadece sıkıntımız servisler buradan yetkili arkadaşlarda sesimizi duyarsa iyi olur.benim caracal'da şu an sorun yok a'dan z'ye motoru elden geçirdik ne arka frende ötme (ses çıkarma) nede geç çalışma problemi var tıkır tıkır maşşallah sadece şu gaz halatı sinirimi oynatmakta 2800'km'deyim 2 defa gaz halatı koptu..

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı ferotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim iki motosikletim var biri ybr diğeri caracal 200...ilk önce ybr'yi almıştım daha sonra bir cruiser hayranlığı başladı bende..bu tarz makina arayışına girdim öncesinde baktım japon el yakıyor!! param yetmiyor yani.internette forumları incelerken bir motor dikkatimi çekti caracal.görüntü'lü ve dikkat çekici bir makina.. binen kişilere sordum yakından'da inceledim bana denilen şudur (bu paraya alabileceğin en güzel makina) tek silindir olması bir avantaj + az yakıyor diğer çift silindirlilere göre parça yönünden sıkıntı yok sadece servisi berbat bisiklet ustalarını motosiklet ustası yapmışlar ee tabi durum böyle olunca servise götürdüğünüz sağlam motosikletiniz sorun çıkarmaya başlıyor...kısacası caracal güzel motosiklet sadece sıkıntımız servisler buradan yetkili arkadaşlarda sesimizi duyarsa iyi olur.benim caracal'da şu an sorun yok a'dan z'ye motoru elden geçirdik ne arka frende ötme (ses çıkarma) nede geç çalışma problemi var tıkır tıkır maşşallah sadece şu gaz halatı sinirimi oynatmakta 2800'km'deyim 2 defa gaz halatı koptu..
    gaz olayını açtım ben sana . alet olsa arka tekeri açacağım balatayı temizleyeğim

Motosikleti
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alamazsın derken . çok motor elersin demek istemıs . yani karar veremezsın gıbı

yunanistana bile gelirim sen ne konusuyorsun

ulan zaten yunan bizden 15 20 km ehehehehe

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    ulan zaten yunan bizden 15 20 km ehehehehe
    bende onu demek ıstıyorum hee . istemıyorsan misafir olarak söylle

Motosikleti
    KANUNİ CARACAL

ben memnunum walla

bence çinli makineler arasında en problemsizi caracal ve kee way s.s. 250 araştıtırdığım kadarı ile fiyat-görüntü-servis-performans açısından...bir de adana daöyle 2,3 tane usta var bu işe yıllarını veren ve kanuni yetki belgesini alan mutlaka sizlerin bulunduğu şehirlerde de vardır ustası onları bulup götürün motorunuzu bence burda da var kötü servisler...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler