Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
32. sayfa BirinciBirinci ... 22303132333442 ... SonuncuSonuncu

Yamaha YBR 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı seyitster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2011 modeli çok süper yapmışlar digital gösterge hoş görünümlü devir saati ve full enjeksiyon gayet güzel buyrun link:
    http://www.ybrclub.org/forum/viewthr...thread_id=1527
    Fiyatı 10.000 TL nin altında olursa Türkiye'de oturmuş taşlar yerinden oynar tahminimce.
    Sanırım ybr 125 in başarısı sebebiyle yurt dışında fazer 250 olan motosikleti Türkiye'de YBR 250 olarak satmışlardı daha doğrusu saçma sapan fiyatıyla doğru düzgün satamamışlardı.YAMAHA yetkililerine sesleniyorum eskisi gibi astronomik fiyatla satmaya kalkarsanız gidonu altından,amortisörleri gümüşten olsa bile hayal kırıklığına uğrarsınız haberiniz ola söylemedi demeyin.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatı 10.000 TL nin altında olursa Türkiye'de oturmuş taşlar yerinden oynar tahminimce.
    Sanırım ybr 125 in başarısı sebebiyle yurt dışında fazer 250 olan motosikleti Türkiye'de YBR 250 olarak satmışlardı daha doğrusu saçma sapan fiyatıyla doğru düzgün satamamışlardı.YAMAHA yetkililerine sesleniyorum eskisi gibi astronomik fiyatla satmaya kalkarsanız gidonu altından,amortisörleri gümüşten olsa bile hayal kırıklığına uğrarsınız haberiniz ola söylemedi demeyin.
    BUgün 2-3 bayi ardım gelecekmi diye , onlarda bu serinin bittiğini vs vs şeyler söyledi . Galiba onlarda bişey bilmiyo bu konuyla
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

seyitster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne 10 000 Tl si abi 8000 tl nin altında olursa asıl o zaman taşlar yerinden oynar ve olmalıda olması gerekiyor, bence işte o zaman ortalığı kırar geçirir bu model yamaha türkiye duy sesimizi

Motosikleti
    cbf 500
    Ne 10 000 Tl si abi 8000 tl nin altında olursa asıl o zaman taşlar yerinden oynar ve olmalıda olması gerekiyor, bence işte o zaman ortalığı kırar geçirir bu model yamaha türkiye duy sesimizi
    Buradaki Yamaha bayii yaklaşık en son 2 sene önce 10.600 tl ye sattığını söylemişti. Bence bu motorun 8.000 TL civarı olması bir hayal.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    8000 TL olmasa da ÖTV düştüğü için 9000 civarı olur. Önceden o fiyatlardan satılmasının sebebi ortada rakibinin olmamasıydı. Oysa şimdi 8800'e CBR250R varken 10000 TL'ye kimse gidip YBR250 almaz.

harun1077 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SUPER8// Yamaha XJ6N'e Kasııyor.
    nasıldır bu ybr 250 tavsiye edermisiniz 2.el düşünüyorum 2008 model 5bin civarlarında aslında yeni kasa sıfır YBR 125 ESD düşünüyordum ama bunu da görünce işler değişti

Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı harun1077 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıldır bu ybr 250 tavsiye edermisiniz 2.el düşünüyorum 2008 model 5bin civarlarında aslında yeni kasa sıfır YBR 125 ESD düşünüyordum ama bunu da görünce işler değişti
    Bu topikte önceki sayfalarda tüm sorularınıza cevap bulacaksınız.
    2008 model olup nasıl 5000 km de kalmış aklım almadı doğrusu.Kimseyi itham etmek istemem ama bana pek inandırıcı gelmedi. 2009 eylül ayında trafiğe çıkmış motorum 40.000 km ye geldi,kurye falan değilim bu size az çok bir fikir verebilir sanırım.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    2011 modeli çok süper yapmışlar digital gösterge hoş görünümlü devir saati ve full enjeksiyon gayet güzel buyrun link:
    http://www.ybrclub.org/forum/viewthr...thread_id=1527
    bu motosikleti harika yapmışlar türkiye ye gelse de bizde alsak ama fiyat 8500 tl yi geçerse biraz zor olu hatta zor ötesi olur almak
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    250cc naked'da bi eksik var. Daha doğrusu resmen motor yok. Mantıklı bir fiyatla gelirse çok satar bu motor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    ybr 250 sini takas etmek isteyen arkadaslar varsa Kymco Grand Dink 250 mi takasa girebilirim ayrintilar icin pm.

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    2012 model 2000 km deki siyah apachemle ybr 250 takası düşünüyorum.. aranızda motorunu takas etmek isteyen warsa eyer bu numaradan bana ulaşabilir... 0507 352 26 55 yada özelden mesaj atın
    elit motogaraj

Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 model 2000 km deki siyah apachemle ybr 250 takası düşünüyorum.. aranızda motorunu takas etmek isteyen warsa eyer bu numaradan bana ulaşabilir... 0507 352 26 55 yada özelden mesaj atın
    Artık buralara pek kimse uğramıyor,elinde ybr 250 olan da eğer cc büyütmeyecekse pek satmak istemiyor.Bendeki 41.000 km ye geldi bir gün bile sorun yaratmadı. Sadece 1 kere rölanti ayarı yaptırdım,2 kere buji değiştim, bir kere marş kömürü değişti,1 kere de sibop ayarı hepsi o kadar.Orijinal yuasa aküsü hala ilk günkü gibi sağlam.Haa 2 de lastik değiştirdim.Ayrıca pek bilinmiyor ama ybr 250 lerin motorunda forget (dövme çelik) piston kullanılmıştır.
    Temiz bulursanız ve 140 benim için sınır hız diyorsanız hiç durmayın alın derim,güvenli ekonomik ve sorunsuzca binersiniz.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Artık buralara pek kimse uğramıyor,elinde ybr 250 olan da eğer cc büyütmeyecekse pek satmak istemiyor.Bendeki 41.000 km ye geldi bir gün bile sorun yaratmadı. Sadece 1 kere rölanti ayarı yaptırdım,2 kere buji değiştim, bir kere marş kömürü değişti,1 kere de sibop ayarı hepsi o kadar.Orijinal yuasa aküsü hala ilk günkü gibi sağlam.Haa 2 de lastik değiştirdim.Ayrıca pek bilinmiyor ama ybr 250 lerin motorunda forget (dövme çelik) piston kullanılmıştır.
    Temiz bulursanız ve 140 benim için sınır hız diyorsanız hiç durmayın alın derim,güvenli ekonomik ve sorunsuzca binersiniz.
    41 kere maaşallah..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    street triple rs
    Bİ MOTOR BULDUMM SONUNDA EYER ANLAŞIRDA ALIRSAM YBR Yİ EN KISA ZAMANDA ARANIZDAYIM ARKADAŞLAR :d:D
    elit motogaraj

Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bİ MOTOR BULDUMM SONUNDA EYER ANLAŞIRDA ALIRSAM YBR Yİ EN KISA ZAMANDA ARANIZDAYIM ARKADAŞLAR :d:D
    Hayırlısı olsun ,error nedir bilmeyen bir motor alacaksın,tabiiki önceki sahibi bakımsız bırakmadıysa.

585858 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1955 r25 Mz 1990 251 Honda cb 125 e
    Bu motorlarrın 100 km yakıt tüketimi nedir?

Motosikleti
    street triple rs
    Hayırlısı olsun ,error nedir bilmeyen bir motor alacaksın,tabiiki önceki sahibi bakımsız bırakmadıysa.
    abi motor yuvacık gezisine katıldı belki görmüşsündürr kırmızı aynası olmayan ybr .. benm ustam motoru birinden aldı we neredeyse motoru sıfır parçalarla yeniledii. şuan da oğlu kullanıyor motoruu.. satmayı düşünüyor 6 bin istiyor. ben 5500 alabilirim belkii bu ara motoru
    elit motogaraj

yf304 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    SARI BUSA

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    tok satıcılar sağlam motorcuların konusu ybr 250 sayfası olsa gerek... nasılsınız....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
32. sayfa BirinciBirinci ... 22303132333442 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)