Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    hayırlısı olsun kardeş kaça sattın kaç model kaç km deydi
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Hakan Abi cok tesekkur ederiz evini bize riskli bir sekilde actigin icin. Malum dun aksamdan sonra komuslardan, yoneticilerden vs.. laf yemis olabilirsin

beyler bi sorun var internete yolluyamıyom hepsini arasıra yavas yavas yollıcam ona göre söylenmeyin.

Motosikleti
    süperlight

uÇan Cehennem BaliĞi KardeŞİm BİŞe DeĞİl Tekrar GÖrÜŞmek Üzere İyİ Bak Kendİne

Nİckİmİn Altina Resİm Eklemek İstİyorum Nasil Yaparim ArkadaŞlar Bİlen Varmi

galiba buldum arkadaşlar. deneme olarak bunu atıyorum hadi hayırlısı

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Valla çook güzel bir buluşma oldu. Ben zaten inanıyordum bu SL'cilerden herşey olacağına bakmayın siz benim öyle yazdığıma yanlış yazmışım benTüm gelen ve gelmek isteyipde gelemeyen dostlarıma burdan teşekkürlerimi iletiyorum.Umarım bundan sonra bu tür buluşmalarımız gelenekselleşir ve başka motorlara bile geçiş yapılsa dahi bu dostluk hep kalıcı kalır. İyiki varsınız iyiki geldiniz beni onurlandırdınız. Sizleri Seviyorum.....

Chopper (ikili) Koltuğu isteyen Arkadaşlar Son 1 takım kaldı. (05359271141) den ulaşabilirsiniz.

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    hakan ne kadar acıklı bısey yazmısın öle gözlerım doldu

Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakan ne kadar acıklı bısey yazmısın öle gözlerım doldu

ağla diye yazdım zaten

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Vay be...
    topiği açalı 2 yıl olmuş.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

slord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150cc
    bisiklet kardeş şu ufağını yolladığın fotonun irisini de yollarsan eyi olur.

Motosikleti
    Alıntı jameika34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ağla diye yazdım zaten
    AHAHHAHAHA cok yaşa emi

Forumdan Uzaklaştırıldı ilker84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    kesinlikle motor tamamen aracı oluyor bu tür güzel dostluklara benim hayatıma resmen ayrı bir tat kattı inanılmaz keyifli ben hayatımda bu kadar güzel bir paylaşım yaşamadım harkuladeydi ya kesinlikle bunu tekrarlayalım o konvoy halinde tur atmak mükkemmeldi trafiği kapatmaak

Motosikleti
    ılker önemlı degıl kardeş gene beklerız

Motosikleti
    Keeway SL150
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ılker önemlı degıl kardeş gene beklerız
    yaw en son geldin yaw asıl ben seni beklerim her zaman ben ilk geldimdi alemsin ibo yaw yalnız süperdi yaw sen geldin herkes senin motora üşüştü ya

vaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xv535Dx

selamlar herkese

selamlar herkese

çok güzel bir buluşma olmuş. bir dahakine bende gelmek istiyorum .şu ehliyeti bir veremediler lanet olsun bugün git yarın gel allah insanı devlet dairesine düşürmesin herşey tamamen vatandaş eziyet çeksin diye tasarlanmış. neyse sinirlendim bak.

arakdaşlar size birşey soracam. benim motorun yanında laet çantası vermediler. arıyorum bulamadık diyorlar. ne var allah aşkına bunun içinde ben kendi imkanlarımla tamamlayım bari neler var bu çatanın içinde? ayrıca çantaya ek neler koymak lazım? hadi beraber bir alet çantası oluşturalım..

Motosikleti
    Keeway SL150
    Alıntı vaga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar herkese

çok güzel bir buluşma olmuş. bir dahakine bende gelmek istiyorum .şu ehliyeti bir veremediler lanet olsun bugün git yarın gel allah insanı devlet dairesine düşürmesin herşey tamamen vatandaş eziyet çeksin diye tasarlanmış. neyse sinirlendim bak.

arakdaşlar size birşey soracam. benim motorun yanında laet çantası vermediler. arıyorum bulamadık diyorlar. ne var allah aşkına bunun içinde ben kendi imkanlarımla tamamlayım bari neler var bu çatanın içinde? ayrıca çantaya ek neler koymak lazım? hadi beraber bir alet çantası oluşturalım..
    valla abi 10-11 14-17 sanırım bir de acaip bir ucu düz bir ucu yıldız saplı falan bir tornavida sanırım buji anahtarı bir de garip bişi daha var zaten sarı kaplama hepsi dandik yani...

chimeraby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya ben de kaybettim o çntayı.. Aslında içindekiler bulunmayacak şeyler değil,bildiğin anahtarlar işte ama buji sökmeye yarayan parça her yerde bulunmuo.. Setin tamamını bulabilirsem sevinicem,bilen varsa yardımcı olsun..

Motosikleti
    superlight 150
    Alıntı chimeraby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya ben de kaybettim o çntayı.. Aslında içindekiler bulunmayacak şeyler değil,bildiğin anahtarlar işte ama buji sökmeye yarayan parça her yerde bulunmuo.. Setin tamamını bulabilirsem sevinicem,bilen varsa yardımcı olsun..
    slm chimeraby,
    çantayı içindekileri takma kafana, dedigin gibi bir tek buji anahtarı zor bulunabilecek bir sey digerlerini bulursun cok ucuza, koctas tan cırcırlı bir tornavida seti + anahtar seti en fazla 15-20 ytl

Forumdaki son gelişmeler birden unutuldu, yaşanan olaylardan sonra Boğaçhan Ağabey'in forumu terketmesi kötü oldu, çok faydalı bilgiler veriyordu bize, umarım geri döner foruma.

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    ne olduki haberimiz yok aydınlatırmısınız??

Motosikleti
    keeway superlight 150

Yarın ki Gezi

Merhaba arkadaslar yarınki şile gezisine kimler geliyor, az önce hakan abi ile telefonda konustum saat 10 gibi onun evin orda toplanıp bizim grup ayrı gidelim diyoruz, ayrı bir grup olarak keewayciler toplanırmış gözükür..gecen olan muhteşem buluşmaya katılamayanlar ve bir sonraki diyenler haydi bekliyoruz.. benim tel 0 532 73360 47, hakan abi: 0535 9271141 , eşli, eşsiz katılım büyük olunca eğlencede bol olur..

1- Coskun + 1 olabilir

Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Tüm SL Kullanıcalarının Dikkatine!
    Yarın gidilecek olan ÖMERLİ/ŞİLE gezisine KEEWAY 150'ciler olarak saat sabah 10.00 gibi (Yine aramızda kararlaştırırız saat olayını) benim evde toplanıp sabah olması nedeniyle evde birşeylerde atıştırıp (Katılacak kişiye göre açma,sibit vb. gibi şeyler alcam ona göre ) yine SL.ciler olarak Ömerli'de guruba katılmayı öneriyorum. Burda fikri olanlar (saat ile ilgili toplanma yeri ile ilgili) yazsın lütfen.Bu arada artçı'larınızıda alabilirsiniz merak etmeyin eve sığabiliriz.(05359271141)
    Not. Herkes tanıdığı SL.cileri arasın mutlaka buyuk bir katılım olmalı, olsunda artık yani, olacağına inanıyorum

Katılımcı Listesi

1. ctarkocins
    2. jameika34
    3. Tanzimo
    4. ilker84
    5. swort
    6. bisiklet
    7. flyying hellfısh
    8. ygoksun
    9. bazen25
    10.tunç_83
    11.Ercument
    12.Escapesus
    13.Emr550m
    14.Bayayyusuf
    15.Bonzai
    16.Choppermania
    17.Cobalt
    18.Bratdc
    19.Boğaçhan
    20.Odwolf
    21.Ergeser
    22.Güray
    23.Aram
    24.Obkavi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler