Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    1-Ucuz Ve Kaliteli Kask'a ihtiyacı Olan Arkadaş Varsa Bana Ulaşsın. Sadece 60ytl.

COX DEMİ-JET 506 model. (Siyah ve Gri)
    Chopper Kaskı
    Özellikleri
    ---------
    Eps (Expanded polystryrene)
    Hava kananallı,Çizilmez Vizör,Rahat İç Astar, 1250gr.

Not. Son 6-7 adet. İhtiyacı olan varsa düşünmesin sonra geç kalmış olur kesinlikle.

2- Gerçek Deri'den Yapılmış Çook Güzel ve Çook Şık Çanta, ayrıca yanında yine Gerçek Deri'den yapılmış Depo üstünde çook yakışacak Cep'li tankped. İkisi birlikte Sadece 150ytl.
    Piyasada 300-350ytl. arası
    Son 5 takım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yaw iyi güzelde resim de eklesen tam güzel olcek. Hırdavatçı tükkanı gibi oldun..

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Alıntı raiden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar
    artıkın bende bir keeway superlight kullanıcısıyım
    her sabah işe otomobilimle gidiyorum.
    çünki burası sabahları biraz soğuk oluyor,
    haftasonlarını iple çekiyorum,

benim için motor vazgeçilmez,
    herkesler bakıo ya rüya gibi.

duzceden slmlar
    hayirli ugurlu olsun

Alıntı ressam_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bu motorların ikinci eli kac paradan gidiyor 1300 diye okumus birkac yerde arkadas bole bişe varmı bilenler bi yazsın buraya kafam attı yawww

Ben sifir almadan once bayagi bri arastirmistim cesitli sitelerden. averaj olarak 2000-2500 arasi bir fiyata gidiyor. Buldugum en ucuz SL150 1800 YTL idi. Tabii kisin ortasinda satmak isteniyorsa fiyati biraz daha dusurmek lazim orasi kesin. 1300 ytl cok ucuz geldi bana.

Motosikleti
    Keeway SL150
    Şu kaskın resmini alsak ta ona göre karar versek, bana bir kask lazım da. Bir de hangi boyları mevcut?

Kaskın resmini buldum:

http://www.feyizoglu.com/alisveris/p...833&ShowPane=2

Beden seçenekleri için bilgi alabilir miyim?

Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Alıntı ozgurgokalp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu kaskın resmini alsak ta ona göre karar versek, bana bir kask lazım da. Bir de hangi boyları mevcut?

Kaskın resmini buldum:

http://www.feyizoglu.com/alisveris/p...833&ShowPane=2

Beden seçenekleri için bilgi alabilir miyim?
    L, M, S bedenler mevcut. Düşünürsen fazla düşünme

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    benzin deposu çatladı yada delindi şimdi ne yapmak lazım (içindeki benzini komple boşalttıktan sonra) çok acil yardım
    lazım

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    Bizim motosikletin fiyatı bayilerdeki stoklar bitene kadar oturmaz çünkü şu an sıfırını 3000 ytl ye bulmak mümkün böyle olunca ikinci eldede çok acayip rakamlar ortaya çıkıyor ama ben tamamen çıplak vaziyette değilse kimse motorunu 2000 ytl den daha az fiyata satmamalıdır diyorum 1300 falan hakaret gibi canım oda ne!
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    jameika34 benim sağ flaşor düğmesi arızalı acaba bu konuda ne yapabiliriz...

Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Alıntı swort adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jameika34 benim sağ flaşor düğmesi arızalı acaba bu konuda ne yapabiliriz...
    Kardeşim bu konuda servis dışında kimsenin yapabileceği birşey yok. Keşke sana yardım edebilseydim. Kendine iyi bak dostum.
    İstersen iyi bir elektrikçiye göster belkide bir temassızlık olabilir.

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    sorun düğmenin kendisinde dişli bi kısmı var orası kırılmış japon yapıştırıcıyla ypıştırıldı ama ne zamana kadar idare eder bilmiyorum malum bizde sadece düğme satılmıyo serviste bi düğme içinde tamamen değişiklik yapmak mantıksız olur bulabileceğim bi yer varmıdır acaba??

Motosikleti
    REGALRAPTOR DD250E-9
    Mehaba siyah M ve S lazım ama hani kalıp farklı falan gibi bişey olmaz herhalde şu an max kapalı kullanıyorum biri M biri S bide bunları nasıl ve nerden alabiliriz
    [B][COLOR="black"][COLOR="Red"]GERÇEKLERİ[/COLOR][/COLOR] [COLOR="Yellow"]TARİH[/COLOR] [COLOR="Red"]YAZAR[/COLOR] [COLOR="yellow"]TARİHİDE[/COLOR] [COLOR="red"]GALATASARAY[/COLOR][/B]

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    Alıntı bazen25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benzin deposu çatladı yada delindi şimdi ne yapmak lazım (içindeki benzini komple boşalttıktan sonra) çok acil yardım
    lazım

dostum aynı sey benimde basıma gelmişti hiç bir çozum bulamadık en iyisi depoyu boşalttıktan sonra kaynak yapıp boya surmek ben oyle yaptım daha sonra hiç sorun olmadı..yeride belli bile degil

vaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xv535Dx

bazen25 için

yine bu başlık altında adını hatırlayamdığım bi arkadaş benzin deposyla ilgili bir problem yaşamış ve şunları yazmıştı;

"Dostlar size soylemeyi unuttum benim benzin deposunun muslaga baglanan kisminda bir catlama oldu.Olusan catlama sonucu benzin sizintisi yasadik ve o gun tum depoyu bosaltip almis oldugum katalizorlu yapistirici ile o kismi yaoistirdim.Bir sey dikkatimi cekti benzin depo kisminda pembemsi bir siva maddesi goreceksiniz bu adamlar orayi siva surmusler ama kaynak noktasina surmemisler.Basiniza boyle bir olay gelir ise hic korkmayin benzin deposunu bosaltip kuruttuktan sonra oraya katalizorlu yapsitirici ile yeni siva yapin.Aklinizda bulunsun"

umarım işine yarar....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    keeway superlight 150
    Arkadaşlar forumdaki son yazıları okumaya çalıştım. Epeydir de giremiyorum. Herşey yolundadır umarım.

Bugün hava çok güzeldi. Havalar ısınınca sürüşte çok keyifli oluyor gerçekten. Eve girmek istemedim. Makina servisten çıktı. yıkadım ve cilaladım. Jameika ve gece saolsun onlardan tecrübedir, tekerlekleri (Jameika nın da forumda telefonunu verdiği ustalarda) tubeless yaptırdım. Çok uygun fiyata gayet ii iş yaptılar. Bakımda yaptılar. Artçılı olarak 200 km dir bir kaçırmada yok. Yolda kaldığınızda şamrelli iseniz, düşünürsünüz. Tubeless olunca hava basar gidersiniz en azından. Şamrellinin hızlı inmesi ve yaşatacağı kaza riski sıkıntısı da artı cabası tabiki. Riske almanıza değmez. Yaptırmayan arkadaşlara tavsiye ediyorum. Başınıza geldiğinde acı bir tecrübe olmadan...

Dönüşte bostancı sahilde S viraj diye tabir edilen yerde gördüğüm bir kaza beni çok üzdü. Genç bir arkadaş. Yerde yatıyordu sonra ambulans geldi. Motorsiklet kullandığımızı ve caddelerde böyle hız denemesi yapan arkadaşların olduğunu, ve her an motorsikletli birer sürücü olarak da arabalara göre daha fazla risk altında olduğumuzu unutmamamız açısından bazı resimler koyuyorum. Anlatılanlara göre direk olmasaymıs yayalar da eziliyormuş. aman arkadaşlar lütfen keyfimizi bozmayalım. Dikkatli gidelim. uzun yıllar bu zevki tadalım.

çok üzüldüm olay çok tazeydi.. çok geçmiş olsun herkese..

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    sahil yolu artik zaten yaris, surat vs yeri haline geldi.

fast and furious i izleyenler solugu suadiye-bostanci sahilde aliyor.

gecmis olsun kazadakilere acil sifalar diyelim.

Motosikleti
    Keeway SL 150
    Gerçekten çok üzücü bugun haberlerde de gösterdi bir kaç kendini bilmez sözüm ona kendilerini sürücü değilde pilot olarak görenler yolu kesip uydurma yaptıkları modifiye araçlarla yolun ortasında gösteri yapıyorlar ve anlamadığım bir sürü insan bunları izliyor ve bazı motorsiklet kullanan arkadaşlarımız bu görüntülerden gaza gelip daha tehlikeli akrobatik hareketler yapıyorlar.... Ne zaman bilinçlenecek bizim insanımız !!!!

SaLu_JaCBo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Arkadaşlar Motorumu Satıyorum ALmak İSteyen olrsa fiyatta yardımcı Olrum.Satılık Bölümünde özellikleri Yazıyor.Yamaha DragStar alcağımdan dolayı satıyorum yoksa Çok memnunum.Herkeze Kazasız Belasız Sürüşler...
    Hayattan umduklarım Hep Arkamda, Önüm Uçurum Arkam Boşluk, Ne Kaybım Var Ne Zararım.Amaçlar İçinde Yaşam, Amaçsızlar İçin KAVGAM!

Arkadaşlar İstnbul konusunda sizler tecrübelisiniz. Ben motorumun parçalarını Eskişehirden sipariş edebileceğim bir bayi soracaktım size. Burdan parayı havale yapıp parçaları bana kargolayabilecek bir bayi biliyormusunuz? Burdaki bayi çok sorumsuz. 1 contayı bile 9 gün geçti halen getirecek. Gidip kendim sipariş etmek istiyorum.

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    sayın tanzimo; insanlar motosiklet sürücülerini zaten gazete kağıdından yapılmış zannediyor.aynı gün eşimle sahil yolunda öküzün biri geldiğimizi gördüğü halde yolu çaprazlamasına geçmeye çalışıyordu durup anasını bellemek istedim eşim mani oldu, yok böyle olmayacak sonunda cebimde demir bilya taşıyacağım.Nedemişler " laf ile uslanmayanın hakkı kötektir"

Alıntı ressam_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum aynı sey benimde basıma gelmişti hiç bir çozum bulamadık en iyisi depoyu boşalttıktan sonra kaynak yapıp boya surmek ben oyle yaptım daha sonra hiç sorun olmadı..yeride belli bile degil
    bende öyle yaptım zaten

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı yasobaso adlı üyeden alıntı
    Olcan kardeş,
    Keeway'i için gittiğin servisi öğrenebilirmiyim?

Peşinen Teşekkürler
    Genelde MotoVizyon'a gitmeye çalışırım ama, çamurluğun gelip tekıldığı servis RutoMoto'ydu.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler