Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    Alıntı SaLu_JaCBo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yusuf Hocam Msn Adresini verim detaylı anllatim size nasıl resim koyulacağını
    sağolasın salu benim msn adresi yusufbalay@hotmail.com dur çok sevinirim valla
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

gece nasil resim koyuluyor bilmiyorum koltuğu değiştirmeyi bende düşünüorum SaLu_JaCBo senin yan heybeler süper yokki böle denizlidee nerden temin edebiliriz ki MSN ADRESİM ceykan_kiyak@hotmail.com isteyenler eklesin
    [COLOR="Black"][B][I][U]C.C STYLE[/U][/I][/B][/COLOR]

SaLu_JaCBo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Arkadaşar Öncelikle Resim Eklemek İçin, Eklemek İstediğiniz Fotorafı Upload Etmek Lazım.Bunun İçin Www.imageshack.us Sitesine giriyoruz.

Sonra Resimli Anlatımıyla Aşşağıdaki İşlemleri İzliyoruz....

Gözat Kısmına Basarak Upload etceğiniz Resmi Oraya koyuyoruz.Sonra HosT İn Tuşunu Tuşluyoruz...

Sonra Upload olan resmi En aşşağıda gösterdiğim gibi Kopyalıyıyorz.

Sonra Kopyaladığımız resmi Sarı kutuyu Tıklayıp Oraya yapıştırıyoruz...

Sonra yapıştırdak sonra tamam mı tıklıyoruz ve mesaj kutusunda eklemiş olduğunuz resimler İmg Diye gözükmekte.Yapmanız Bütün İşlemler Bukdar.
    Hayattan umduklarım Hep Arkamda, Önüm Uçurum Arkam Boşluk, Ne Kaybım Var Ne Zararım.Amaçlar İçinde Yaşam, Amaçsızlar İçin KAVGAM!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    keeway superlight 150
    eline saglık kardeşim. ihtiyac vardı zaten.
    ayrıca kendi ya da arkadaşının sitesi olan, yani domaini herhangi bir yerden host eden arkadaşlar da o sitelerden aynı şekilde link verebilirler.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı tanzimo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eline saglık kardeşim. ihtiyac vardı zaten.
    ayrıca kendi ya da arkadaşının sitesi olan, yani domaini herhangi bir yerden host eden arkadaşlar da o sitelerden aynı şekilde link verebilirler.

Teşekkür ederim Tanzimo Herkez soruyor Herkez birşey Paylaşmak İstiyor Bende Bildiğim Kadarıyla Yardımcı Olmak İstedim.Artık Herkez resimlerini Bizle Paylaşabilcek.
    Hayattan umduklarım Hep Arkamda, Önüm Uçurum Arkam Boşluk, Ne Kaybım Var Ne Zararım.Amaçlar İçinde Yaşam, Amaçsızlar İçin KAVGAM!

benim kendi çapimda bişiler yaptim motorum bu yorumlarinizi we tawsiyelerinizi bekliyorum

SaLu_JaCBo resimlerimi senin sayende koyabildim teşekürler bide senin yan çantalardan internet üzerinden yada nerden bulabilcemi sölermisin yardimci olursan sewinirim kadıköyde arkadaşimda war

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Cc Style güzel motorun allah Kazasız belasız sürüşler nasip etsin.fuarda benm çantalar çifti 75 tyl idi.Ama Araştırılırsa daha uygunu bulunur.Ben senin için bakarım uygun olrsa Satıcı firmayla görüşürsün...

denizlide 2 çeşit çanta war onlarda güsel değil çifti 50 işte tek awantaji ama değmez seninkiler ideal bnm için ilgilenirsen sewinirim bide sis bara takilanlar war onlardan da görürsen haber wer kardeşim en kısa sürede bulabilrisin umarim senin motorunda ön cami güzel olmuş 2 gün önce sanayiye gidiodum kötü olur die korkup geri döndüm bn bide ekstradan arka fari we sisnyaleride siyaha boyatcam daha ii olur heralde

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı C.C STYLE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    denizlide 2 çeşit çanta war onlarda güsel değil çifti 50 işte tek awantaji ama değmez seninkiler ideal bnm için ilgilenirsen sewinirim bide sis bara takilanlar war onlardan da görürsen haber wer kardeşim en kısa sürede bulabilrisin umarim senin motorunda ön cami güzel olmuş 2 gün önce sanayiye gidiodum kötü olur die korkup geri döndüm bn bide ekstradan arka fari we sisnyaleride siyaha boyatcam daha ii olur heralde
    Bakarım tabi bende almayı düşünüyorum Sis lambası taktırcam bende .
    Sis lambalarına Kaş taktırsana yada kaşların üzerine deri parçalarından kendin yapıştır daha güzel durur gibi geliyor bana.Bende tanpend arıyorum Deriden püsküllü güzel durur deponun üstünde.Ama yakında Deponun üzerine resim çizdircem boyadan yapan ustayı buldum görüşcem Ne kadara patlıycağını.

işte denizlide sis lambalari we fara kaşda yok birinden buldum 30euro dedi almadim senin çantalardan alirim bn bulursan tanpend birinde gördüm gene forumdan ama bulursan ikimiz alalim ben boyasinda oynama yapmak istemem bn sis lambalarini net üzerinden aldim geçen sene 26.00ytl

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    işte denizlide sis lambalari we fara kaşda yok birinden buldum 30euro dedi almadim senin çantalardan alirim bn bulursan tanpend birinde gördüm gene forumdan ama bulursan ikimiz alalim ben boyasinda oynama yapmak istemem bn sis lambalarini net üzerinden aldim geçen sene 26.00ytl
    Sislambasını bu hafta veya haftaya alcam.Benim aradım tankped buu ...

aynen işte bnm gördüm dediğimde bu ama bu zaten kesin istanbuldan alan adam aramizda değilmi motorun sahibi waal bi bulsanda kimiz alsak tam bizimkiler için bidee hepsini bir çıkartiriz aradan

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    aynen işte bnm gördüm dediğimde bu ama bu zaten kesin istanbuldan alan adam aramizda değilmi motorun sahibi waal bi bulsanda kimiz alsak tam bizimkiler için bidee hepsini bir çıkartiriz aradan

Bu motorun sahibini buldum mail attım Haber gelirse alrız Ozman.
    Hayırdır sen motorumu satıyorsun koymuşsun motoru

Motosikleti
    C.C.style motorunu çok begendim kazasız belasız sürüşler dilerim ayaklıklardaki püskülleri nereden buldun merak ettim enteresan olmuş ayrıca bu arada bende Nazilliliyim'dir hemşehriyiz yani.

ben sosis çantayı motorun arkasına taktım nasıl olmuş sizce arkadaşlar
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl150cc SONUNDA
    ya bizim motorlarin yan ayaklari cok sakat bunlari nasil iylestirebiliriz
    imzam yok parmak bassam olurmu

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı kabuto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bizim motorlarin yan ayaklari cok sakat bunlari nasil iylestirebiliriz
    Yan ayaklığa fazla güvenme motordan indiğinde kesin alttaki ayaklığını Kaldır Hele yokuş aşşağı yan ayaklığa bırakma kesin kapaklanır yere

Alıntı balayyusuf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    C.C.style motorunu çok begendim kazasız belasız sürüşler dilerim ayaklıklardaki püskülleri nereden buldun merak ettim enteresan olmuş ayrıca bu arada bende Nazilliliyim'dir hemşehriyiz yani.

ben sosis çantayı motorun arkasına taktım nasıl olmuş sizce arkadaşlar

Güzel olmuş yusuf hocam koltukları değiştirmeyi düşünüyormusun bide fuara Gün belirleyelim hep berabere gidelim ....

Motosikleti
    salu gidelim valla önümüzdeki hafta içi haberleşiriz yaparız bişeyler iyi olur bu arada açıklamalar için çok sağol direk resim koyamadım ama linkini koymayı başardım en azından çok sağolasın

kimyacı_23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 650
    merhaba arkadaşlar bu da benim motorum. yarın hava güzel olursa yeni resmini ekleyecem.rüzgarınız bol olsun
    (eski nickim engineer23)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    keeway superlight 150
    balayyusuf benimde sosis çanta arkada. Güzel gözüküyor ve erişimi daha kolay oluyor. Bendeki Sisi bar "smoke head". Arkaya uzantı yapan kısmına taktım gayet şık oldu. fotoğrafını buraya koyarım sonra.
    kabuto sen yan ayaklarla ugrasma bosver. al bi tane vitesi otomatik. hem virajlara da yatarak girersin Yan ayakların işi 10 dk sürmez. Ben menderes ustada yaptırmıştım. Cüzi bi meblağa manuel açılır-kapanır hale getiriliyor. Şuan çok memnunum. Sakatlığı da engellemiş olursun.

Fuara birgün belirleyip tüm sl ler beraber gidilebilir gerçekten. Pazar günü bir yerde toplanılsın. Motorlar yıkanmış, tekerleklere arap sabunu sürülmüş fiyakalı..

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı tanzimo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    balayyusuf benimde sosis çanta arkada. Güzel gözüküyor ve erişimi daha kolay oluyor. Bendeki Sisi bar "smoke head". Arkaya uzantı yapan kısmına taktım gayet şık oldu. fotoğrafını buraya koyarım sonra.
    kabuto sen yan ayaklarla ugrasma bosver. al bi tane vitesi otomatik. hem virajlara da yatarak girersin Yan ayakların işi 10 dk sürmez. Ben menderes ustada yaptırmıştım. Cüzi bi meblağa manuel açılır-kapanır hale getiriliyor. Şuan çok memnunum. Sakatlığı da engellemiş olursun.

Fuara birgün belirleyip tüm sl ler beraber gidilebilir gerçekten. Pazar günü bir yerde toplanılsın. Motorlar yıkanmış, tekerleklere arap sabunu sürülmüş fiyakalı..
    Vallah çok iyi olr havalar düzeldikçe haftasonları Buluşalım.Menderes abiyle zafer abide gelcekler Ekibi kurar gezilere başlarız.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler