Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Captain Future - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SuperLight 150
    Alıntı northern adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    debriyaj balatasıyla yayları değiştiren arkadaşlar ben değiştirdim sonuç şimdilik güzel ama sizden para aldılar mı yay veya debriyaj balataları için
    2000km bakımı yaptırdım, yağ değişti, yaylar değişti, balata değişmedi, eksozu deldirdim, 40YTL aldılar...yaylar için para almadılar....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HAXO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAY 150 SL
    Arkadaşlar benim motoru 4 egzost ve tek sele şekline getiriyorum daha sonra resimleri koyucam
    MOTORCU, HER HAVADA GİDENDİR!!!!

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 250
    Alıntı sumutlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar istanbul da "o" sl150 yi 2.490ytl ye veriyolar.

acaba bu heryerde mi geçerli yoksa sadece onlar kampanya mı yapmış.

3 5 bayi de böyle

ben motoru izmirden almak istiyorum nası olucak bu durum?

sesimi duyan yokmuuuuuuuuuuuuuu

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Captain Future adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2000km bakımı yaptırdım, yağ değişti, yaylar değişti, balata değişmedi, eksozu deldirdim, 40YTL aldılar...yaylar için para almadılar....
    aydın abi hiç gezmemısın yaaa..daha 2000 km demısın.ben 6500 deyimorganıze olalım
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

HAXO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAY 150 SL
    arkadaşım kampanya c.tesi bitti motomax da bilgine fiyat 2.990 artı 210 ytl plaka
    MOTORCU, HER HAVADA GİDENDİR!!!!

northern - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150 S
    Alıntı Captain Future adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    verim aldın mı ben beğendim şimdilik ama zaman gösterecek
    annem beni öldürecek

Alıntı lubimaya54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aydın abi hiç gezmemısın yaaa..daha 2000 km demısın.ben 6500 deyimorganıze olalım
    hadi organize olmaya dostum işlerden vakit bulabilirsem bu hafta sonu adapazarına gelmeye niyetim var. gelecek olursam arayacağım seni.

Arkadaşlar dün akşam üstü işten çıktım eve giderken lastiğim patladı. dooğru lastikçiye ( arabanın lastiklerinide o arkadaşa yaptırmıştım) fakat yamalamak yerine yeni bi şambiyel almanın daha iyi olacağını düşündüm. zaten satacağım motoru, yamalı şambiyelle satmayayım dedim. aramadığım servis kalmadı. yeni bosna da otuyorum maslağa motomaxa bile gittim sirkecinin altını üstüne getirdim. ama yok yok yok yahu bu sonunu yaşayan olmadı mı hiç ne yaptınız arkadaşlar zeda dostum sen yapmıştın sanırım lastikler dubleks yaptırmıştın 30 ytl ye sanırım. nerede yaptırdın dostum.
    arkadaşlar bilgisayar başındayım acil çözüm önerilerinizi bekliyorum.

Alıntı HAXO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım kampanya c.tesi bitti motomax da bilgine fiyat 2.990 artı 210 ytl plaka

arkadaşlar sabah motomax taydım sl nin fiyatı 2.999 YTL.
    plaka ruhsat hariç remini çektim ama int. cafedeyim. atamıyorum buradan resmini çok kısa süreliğine bi kampanya yaptılar o kadar
    [B]Karanlığa Taş Atılmaz [/B]

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    STRATEJİ DOSTUM BEN JAPTIRDIM LASTİKLERİ TUBBLESS

göztepe sanayide uzman grup var motomax servisi, tanesi 30 ylt ben memnunum
    motomax.com.tr adresinde servisler bölümünde telefonu var
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet SL'ci dostLarim.. Bugun istanbuL'a gidip Keeway'imi yeni sahibine birakip, GiLera GFR 125'imi aLdim..BiLiyorum cok ani oLdu ama 1 haftadir bunu du$unuodum sinsi sinsi Ufak tefek sorunLarinin yani sira beyni arizaLi oLdugu icin turbo'su caLi$mio.. Hatta motoru getirirken yoLda kirmizi i$ikta yanimda biri durarak, abi bu ne ya kacLik bu diye sordu.. 125'Lik dedigimde e bu da 150'Lik ama bu 200 basmiyo dedi.. TebessumLe ye$iL i$ikta devam ettik yoLumuza.. $u an motor ustamizda emin eLLerde.. Bir kac gunLuk i$i var. YakLa$ik 250-300 miLyon maLiyetLe kurtaricam sanirim.. CocukLugumdan beri hayaLimdi bir race sahibi oLmak.. Ya$Li bir canavar da oLsa oLdu.. Zaman zaman pi$man oLucam biLiorum, ama ben hayaLime uLa$mak icin ufakta oLsa bir adim atmi$ oLdum.. Yazdigim hic bi$eyi ukaLaLik oLsun diye yazmadim.. Dedim ya hayaLimdi sadece.. Umarim hepiniz istediginiz herneyse en kisa zamanda sahip oLursunuz..
    Gitmiyorum yine bu topigin icinde oLucam her zaman.. Sevgi saygi vs.vs.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

oldwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    gılera gfr 125? lucas dostum çok merak ettim bu motoru nasıl bişey ne kadara aldın bende ilerde race e geçmeyi düşünüyorum (1 sene sonra falan tabii ) resimlerini yollayabilirmisin yada motor hakkında bilgi alabileceğim site adresi falan......... istersen özelden yaz nede olsa burası sl 150 nin tpic i saygısızlık etmeyeyim herkese saygılar kazasız sürüşler

ensestno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nasipse sl150 olacak

slm bende geliyom...

abiler ablalar selam tam bir yıldır motor almayı planlıyorum ama aılemı kandıramadıgımdan dolayı alamadım ama dun ıtıbarıyle aılemı ıkna ettım ama bu form sıtesını epeydır takıp edıyorum ama yazılanlardan hıc bı sey anlamıyorum bu arada nasıpse 10. ayda alacam eger aldıgımda zorluk cekermıyım yardımlarınızı beklıyom keeway superlıght 150 dusunuyom sımdıden tsk

Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Bu debriyaj yayları ve balatasını ybr125 inki ile değiştiren arkadaşlar biraz daha ayrıntılı bilgi verebilir mi? Yamaha servisinden bunları temin edip direk taktırabilir miyiz? Yoksa parçalara herhangi bişey yapılıp mı takılıyor? 1000 km bakımında değiştirmek istiyorum.
    [FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

northern - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150 S
    servise git direk değiştiriyorlar ben yeni değiştirdim sorun yok
    annem beni öldürecek

ben de almayı düşünüyorum, küçük olması bakımından cc'ce..

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    tiryak Dostum bencede mükemmel bir motor görünümü oldukça iyi ve sorunsuz.Bu motoru alamyı düşünüyorsan bu fiyatlarla hiç kaçırma derim...
    Saygılarımla...

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oLdwolf piyasa degeri 3 miLyar civarinda.. Cok temizi icin 4'de isteyen var.. Benim aLdigim daha oncede yazdigim gibi masrafLiydi biraz..
    Beyni dei$ecek.. Ben para vermedim, SL'i verdim giLera'yi aLdim.. GrenajLari ve motoru sagLam.. Tek derdi dedigim gibi beyin..Dort dortLuk oLmasi icin ortaLama 500 YTL harcamam Lazim.. 125 cc 33 Hp TurboLu bir aLet i$te.. Max hizi 180 civarinda. 6000 devirden sonra otomatik turboyu acio..
    Fotograf makinam olmadigi icin aLdigimin resmini koyamam.. Ama nette buLdugum bi linki vereyim..
    http://www.bikepics.com/pictures/538352
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

onurecan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    inş bi choopper
    mondial keeway junlin ve diğer aklıma gelmeyen tüm 0-250 cc choopper tarzı motosikletlerin hangisinde devir saati var...ben almayı planlıyorumda devir saatsiz yapamam onun için sordum...
    imza mı?nası yazıyım puhahaha:D

oldwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    valla ne diyim 125 lik bi motor için oldukça iyi bi performans ilerde motorumu değiştirecek olursam aklımda olacak bilgilerin için sağol lucas

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    onurecan kardeş sl150 de devir saati var benzin göstergesi var alarm uzaktan kumanda çalıştırma ful+ful
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

Captain Future - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SuperLight 150
    Alıntı lubimaya54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana yetişmem zor, temmuz başında 2000deydi, şimdi 2800 oldu. evet organize olalım, gezelim, görelim

Alıntı northern adlı üyeden alıntı
    verim aldın mı ben beğendim şimdilik ama zaman gösterecek
    yayları motomax gönderdi, vites geçişleri iyi, ama motor ısınınca boş vitesi bulmakta zorlanıyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler