Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Dostlar son zamanlar keeway ci dostlarimizda yuksek tatminsizlik ve motora karsi dogan bir anti pati gordum.Sanirim bir kac dostumuz motorun dis goruntusune aldanarak aldiklari motorun 150 cc oldugunu unutmuslar.Hali ile simdi yuzleri gulmuyor cunku bu motorun gucu belli. Peki gectiginiz 250 cc motor sizi kesermi , cevap hayir aradaki hiz farki 20 km bile gecmez(Blueberry cok hakli) bu motordan hemen sikildim diyorsaniz 250 cc almayin gidin 500 cc ve ustu alin aradaki farki gormek icin , hiz istiyorum diyorsaniz ikinci el racing alin hizi tadin, guc istiyorum diyorsaniz 535 Virago yada SuperShadow a gecin. Motorumuz gercekten ii kendinize biraz zaman verin ben 2 sene verdim kendimem ,gidicem modifiye edecem ama satmam cunku bilincli bir surucu olmak istiyorum , bundan sonra alacagim makina zaten 500 cc alti olamaz.Ama size bir kac ornek motorumuz coktan amerikan pazarinda yar almis bile uzun zaman evel ve alternatif cruiser olarak taniniyor Amerikadaki ismi Vento ve modelimizin ismi ise REBELLIAN. Sizce Amerika gibi Crusier yaraticisi bir ulkeye dandik motor sokarlarmi? Buyrun size bir kac istah kabartici resim.Bu motoru bence gayet zevkli. Cruiser hiz degil ses motorudur. Millet baktimi gozu kamasmali.

[COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı hayalbert adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar benim yaylar da değişti ama ses eskisi kadar olmasa da gene de var,
    balatadan olabilir mi sizce eğer balatadansa benimkm daha 650 anca oldu garantiye girer mi acaba ?
    promethe cuma akşamı yeşilköydeki keeway sen miydin yoksa aitho nun sattığı motoru mu gördüm ? çünkü didon aitonun yaptığındandı ?
    aito kardeş sen sisi barın imalatını nerede yaptırmıştın senin sisi bar tam istediğim gibiydi
    Aynı problem bende de var yaylar değişti ses eskisi gibi duruyordu balataları değiştirdiler seste % 80 azalma oldu fakat 1 hafta sonra eski haline döndü bakalım şimdi neyi değiştirecekler.

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı
    beyler ne camlıcası bu ben cuymartesı aksamı moda bomantıteydım bulusmada sanırım tek slcı bendım zuahha ..saygılar
    gecen hafta ızındeydım evde tadılat falan anca bakıyorum foruma gecce kardesim bende oradaydım cıkısta senın motoru gordum galıba cantaları degıstırmıssın ama ıcerde gorusemedık bı dahakıne kısmetse

ben yayları degıstırdım bu arada balata da degıstı ( garantiden) ses falan kalmadı + motorun cekısı ,gidişi bayagı bi farketti , vites değişimlerindeki takırtı gitti yani resmen kendıne geldı dıyebılırım
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    beyler yayları degısıp memnun kalmayanlar kesın cozum 60 ytl umranıye yasar tıcarette beledıyenın arkasındakı camının karsısında 6 yayly baska sanzıman takıyorlar ses mes kalmıyor ve yumusacık oluyor

bide servıslerde o kadar cok deposu catlak arkadas gordumku mutlaka herkesın basına gelıcekmıs vırasyondan asagısından mutlaka catlıyormus servıstede 6700 olan arkadas varmıs bu ıkıncı deposuymus vıbrasyondan catlamıs kaynak yaptırmıs ıkıncısıne ama gene catlıyormus aynı yerden aklınızda olsun bı cozum bulmanızda yara var bence

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Aidikurt : Dostum benimkide catladi bir kac ay evel en iyi cozum soguk celik kaynagi yapistiricalari ile orayi siva yapmak. Baska bir seyde tutmuyor zaten (Bu arada depo kuru ve almis oldugunuz yapistiricininda benzine dayanikli olduguna emin olun)
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    cobalt kardes sen emınmısın benım motoru gördugune cunku cantalar aynı benım degıstırmedım yanı ama ordaydım acaba sen hangı kısıydın benımustumde kırmızı uzun kollu fermuarlı bı swıt vardı yanı motor montu yoktu neyse kısmet degılmıs... ama bı tane sıyah montlu hafif uzun saçlı bırısı vardı acaba o senmısın cunku o tıpı ben hanı gecenlerde bostancı beerda bulsuma olmustuya orda görmustum gelmısmıydın o toplantıyada??.. neyse zeda3000 ellerıne saglık yaw ıste bızım motorların farkı burda daha ne diiim ..yaz geldı beyler uyanın ruzgaruınız bol olsun.. hee bu arada benım sol canta arka baglantı tarafından catlamıs

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    Arkadaslar su fotograf isini biriniz tek tek anlatsa iyi olur. Bende beceremiyorum. E-mail atabilirsiniz topik sismesin. Ben biraz bu konularda beceriksizim galiba: bu yastan sonrada kendimi pek fazla gelistirmem zor yani. Anlayis bekliyorum.[/QUOTE]

estf. abi o nası söz

http://tinypic.com adresine gir
    gözat a tıkla

dosyanı bulup işaretle
    uplodad butonuna bas biraz bekleyecek

üç pencere açılacak üçüncüsü yani "Link" bu bölümün karşısında yazan kısmı copy pastla link olarak atabilirsin

promethe76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal&Raptor DD250E-9 Sonunda:)
    Alıntı locco adlı üyeden alıntı
    carsama galata gezisi var orda buluşalımmı?****
    bana uyar bende tophane yada dolmabahçe önerecektim zaten otopark sorunu yok oralarda çünkü. galata nasıl? aslında tophane de nargile muhabbeti iyi giderdi ama bozgunculuk yapmıyım şimdi... saati filan söleyin bari... kaçta nereye gelicez
    [B]"Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz..."[/B]

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    Alıntı promethe76 adlı üyeden alıntı
    bana uyar bende tophane yada dolmabahçe önerecektim zaten otopark sorunu yok oralarda çünkü. galata nasıl? aslında tophane de nargile muhabbeti iyi giderdi ama bozgunculuk yapmıyım şimdi... saati filan söleyin bari... kaçta nereye gelicez
    baba galata topicine bak ismini yazdır.butun sl ci arkadaslar bi gozatsınlar uyarsa gelsinler.aitho yu da kap getir baba

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=16329

ccdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sevgili blueberry! program iptal olduğu için gelemedik, ama mutlaka yanınıza gelip engin tecrübenizden istifade etmek ve sizinle tanışmak isterim. o kadar doğru yazmışsınız ki, geçişlerde cc olarak yetersiz olduğunu düşünen keewayciler 250 cc hatasını yapmamalılar. performans arayanların tercihleri yukarıda zeda3000 tarafından da alenen belirtilmiş, ve bizzat denemişsinizdir ki ben denemedim, racing makineler gücü tam hissedeceğiniz makineler. tarzınız buysa simdi buna karar vereceğiniz geçiş dönemindesiniz. ben motorculuğun ferrarisi olarak bilinen ducati ye çok benzeyen huyosung (max. hız: 150-180s/km) 250cc ye bir tevessül ettiysem de ikinci motorumun da yüksek cc'li bir chopper olması konusunda karar verdim. bu kararı vermeniz çok önemli. kitapta da dediği gibi alacağınız makina ile aranızda bir elektrik olmuyorsa onu kullanmaktan da zevk almayacağınız için mutlaka cihazı yakından görün ve üzerine oturun. blueberry ve zeda3000 e açıklamaları için teşekkürler. şimdilerde bahsedilmeyen ama önümüzdeki dönem sorun teşkil edecek olan zincir konusuna değinmek istiyorum arkadaşlar; orlingli olmadığı için zincirlerimiz bizi nerede bırakacakları belli değil, kısa zamanda gerdirmemiz gerekmekte, bakımlarında önce mutlaka benzin ile temizlemeli sonra sprey ile yağlamalıyız. ama önemli olan motorumuzda mutlaka bir zincir baklası ve pense bulundurmalıymışız. olay anında yani zincirin kompma olayına bizler de yolda kalmamak adına müdahele edebilme şansına sahip oluyoruz böğlelikle, bilginiz olsun. kaskınız takılı yolunuz ve farınız açık olsun...

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    arkadaslar devamlı gecısten bahsedıyorsunuz ama benım nıyetım 150 160 gıtmek degıl 110 - 120 gıdıyım ama gıderken kaymak gıbı gıdeyım zırıl zırıl sankı vıbrator gıbbı tıtremesın yeter o yuzden motor degıstırdım hızla alakası yok ona bakarsanız renault 12 de 140-150 yapıyor meganeda ama renault 12 140 yapınca alet patlıyacakmıs gıbı gıdıyor ama meganela 150 yapınca kaymak gıbı gıdıyor anlıyacagınız konfor benım ıcın onemlı rr bunu halıyle karsılıyor.

Motosikleti
    abicim rr falan hikaye benim sl ime 250 cc motor koysam bunlara takla attırır ya zeda üstad bizim motora 250 cc olmazmı ya sen bilirsin abi bu işi

siner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    yaw herkes birbirinin motorunu orda burda görüyo, kimse diğerine ulaşamıyo. şööle adam akıllı bi araya gelemedik kader işte.
    locco, senin motoru selesinden tanıdım, demek yanındaki rüzgarın oğlu murat abinnin motoruydu. bizim de yanımızda şeytanınoğlu mahir dostumuz vardı. bizim dostumuzun motorla alakası yok ama olsun. kafalar güzeldi (benim değil tabi)
    değişmeyen tek şey değişimin kendisidir..

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    eyv sinerl galataya bekleriz.
    birincisi bana asıyı bu motr yapadı.ivmelenme olrak cok zayıf.bende surat delisi deilim.bu paraya bu motor mercedes.ama para bulursam gozunun yasına bakmam

Arkadaşlar ben ankaradayım geçen hafta baktım 150cc liğe emek 4 caddede 3000 YTL diyolar başka bayisi veya satan var mı biraz daha ucuz du sanki fiyatı(2500 küsür ) bilen varsa sevinirim mail daha İİ OLUR akenanselvi@hotmail.com herkeze iyi ve düşmeden sürüşler

Motosikleti
    Alıntı kunti26 adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar ben ankaradayım geçen hafta baktım 150cc liğe emek 4 caddede 3000 YTL diyolar başka bayisi veya satan var mı biraz daha ucuz du sanki fiyatı(2500 küsür ) bilen varsa sevinirim mail daha İİ OLUR akenanselvi@hotmail.com herkeze iyi ve düşmeden sürüşler
    dostum fiyat 2590 dı yeni arttı 2990 ytl oldu

Alıntı obkavi adlı üyeden alıntı
    dostum fiyat 2590 dı yeni arttı 2990 ytl oldu
    eyvallah dostum ama bunun başka bayisi var mı ankaRADA

Motosikleti
    Alıntı kunti26 adlı üyeden alıntı
    eyvallah dostum ama bunun başka bayisi var mı ankaRADA
    motomax.xom.tr sitesine gir bayiler bölümünde ankara bayilerinin listesi var

blubery abi hotmail adresine resim eklemeyi attım abi

blueberry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R-26 1954+Keeway SL 150
    obkavi tesekkür ederim,
    hem topik hem e-mail yollamissin, eh olayi anlamis oldum.

ccdora birgün mutlaka karsilasiriz. tabi diger arkadaslarlada. zaten suanda bile birbirimizi taniyoruz.

zeda 3000 iyi görüntüler yakalmissin. hangi site bu azicik bizde dolasalim. gerçi görüntüleri aldik klasörümüze.

çok zevklendim suan
    Küçücük bir MERHABA diyebilmek-işitmek çok güzel

sefabo3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    keeway ne malı9 öğrene bilirmiyim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler