Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    snrtrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl 150 / hyosung gv 650
    saat 21 45 itibariyle yazıyorum herkez beers ta imiş bostancı sahilde yaniii aidikurt u aradım bu liste işe yaradı işte hadi bende bi kaçayım
    koluna taktığın kask kafanı korumaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    soruyorum soruyorum cevap alamıyorum, bir kez daha sorayım, belki biri cevap yazar, kimse negatif gördüğü şeyleri yazmak istemiyor mu nedir anlamadım

1- bu motorun kronik sorunlarını bildiğiniz kadarıyla sıralarmısınız?
    2- bu motor ile 1-2 saatlik durmaksızın yaptığınız bir uzun yol tecrübeniz sırasında hangi hızda konforlu bir yolculuk yaptınız? vibrasyon sorunu oldu mu? 90-100 km/h sabit hızla rahat rahat gidebildiniz mi?
    3-250cc olanı ile değiştirmek istiyormusunuz? 150 ile farkı nedir sizce? 150 yi yeni öğrenecek birine tavsiye edermisiniz? ben 90-120 km/h arasındaki bir hızla ist-silivri ya da şile ye her pazar gitmek istiyorum, 150 cc işimi görür mü? supershadow bekleyeyim mi ? 150cc ile araç sollamak rahat mı?

şimdiden cevap vereceklere teşekkür ediyorum

dünyali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı
    soruyorum soruyorum cevap alamıyorum, bir kez daha sorayım, belki biri cevap yazar, kimse negatif gördüğü şeyleri yazmak istemiyor mu nedir anlamadım

1- bu motorun kronik sorunlarını bildiğiniz kadarıyla sıralarmısınız?
    2- bu motor ile 1-2 saatlik durmaksızın yaptığınız bir uzun yol tecrübeniz sırasında hangi hızda konforlu bir yolculuk yaptınız? vibrasyon sorunu oldu mu? 90-100 km/h sabit hızla rahat rahat gidebildiniz mi?
    3-250cc olanı ile değiştirmek istiyormusunuz? 150 ile farkı nedir sizce? 150 yi yeni öğrenecek birine tavsiye edermisiniz? ben 90-120 km/h arasındaki bir hızla ist-silivri ya da şile ye her pazar gitmek istiyorum, 150 cc işimi görür mü? supershadow bekleyeyim mi ? 150cc ile araç sollamak rahat mı?

şimdiden cevap vereceklere teşekkür ediyorum
    benim diyebileceklerim ilk önce piyasada olanların emsalerinden en iyisi.
    verdiğin para beli verdiğin paradan fazlasını istiyemesin solam dersen bence ilk olarak yeni öğreniyorum diyorsan 150 daha iyi tecrübe edindikten sora 250 hata 500 750 ama tecrübeden sora bu sürat değil gezi motoru uzun yola da uygun ama 100 130 da basarsın ortalaması mühim buda sana 80-90 demektir yeterlidi ilk kulanmaya başlıyan icin.en önemlisi malına bakarsan oda sana bakar arkadaşım en doğru karar kendi kararın şimdiden hayırlı olsun .

kamde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway
    polo 34 arkadaşım 100 de titeşim çok yüksek 80 le düzgünce gidersin. vibrasyon var neye göre dersen ybr ye bindim geçen vibrasyonun v si yok onla kıyaslıyorum dogal olarak, 1 saat durmadan gittim yoruluyosun bir miktar ama zevkli. 150 cc 10 13 beygirlik bir araç öle sola çıkıyım kapatayım gideyim bunlar hayal tabi çok gerekli de degil netice de arkadaşların dedigi gibi gezi amaçlı 250 lsa tabi biraz daha tatminkar olur.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    250cc ile rahat gidilen dediğiniz 80 km/h hız 100 km/h'a çıkar mı acaba ? sabit 100 düzgün gidermiyim? kanuni tiger ile de 80 km/h diye birşeyler okumuştum

Motosikleti
    SL150
    Tüh ya kaçırdım buluşmayı. Buluşmayı bugun diye hesaplamışım.

Erudite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI ER-6N
    geçenlerde Ben aralıksız 1,5 saat yol yaptım ve bunun 30 dk sı dağ tırmanışıydı. 3400 feet yüksekliğe çıktım. izmir karınca misali. tık demedi. Buarada dün büyük bir problem yaşadım. yardım arkadaşlar. 60- 70 km / h hızla gelirken. arka tekerlek bir anda sağ sol kaymaya başladı. korktum. hemen yavaşladım ve 30-35 km hızla eve vardım. daha sonra fabrika çıkışı lastik basınçları fazla diyen arkadaşlar olmuştu bu topicte. bende kendim ön ve arkayı indirdim biraz. fakat biraz yol yapayım dedimki. yere kapaklanıyordum az kalsın. ön direksiyon hakimiyeti sıfır oldu bir anda. azıcık sağ veya sol yapsam o tam kırılıveriyordu. neyse, zor zar benzinliğe gittim ve lastiğin üzerinde 40 psi max. yazdığı için ön lastiği 36-37 yaptım. fakat arka tekerin sibobuna sığmadı alet ve kontrol edemedim. sonra biraz yol yaptım. 5-8 km kadar fakat ön hala kayıyo. ve arkada sanki çok sağlam gidiyomuş gibi gelmedi. sinirlendim ve garaja koydum makinayı. şimdi bütün bunlar lastik basıncından mı yoksa mil fln mı gevşedi. yada ne olabilir. yardım
    Everything goes the way it should...

umiter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAY SUPERLIGHT 150
    merhaba.
    Formun son 15 sayfasını şimdi okudum. Tam da aradığım şeyi yazılardan birinde buldum. Bir arkadaş benzin depo kapağındaki zırıltıdan bahsediyordu. Aynı sorunu ben de yaşadım. Ben bu sorunu çözmek için fazladan bir conta kullandım. Nisbeten şimdi daha az ses geliyor. Fakat kapak biraz zor kapanıyor. Merak edecekler için söyleyeyim. Conta 50lik plastik boru contasıdır.
    Herkese selam.

ccdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

merhabalar...

slm ben yeni katılımcınız, bir resim de benden ama biraz modifiye... ama bu hali ile motoruma bayıldım ve 250 cc keeway alıp bunu da salonuma yerleştireceğim...

resmi gönderemiyorum!!

sanırım yine olmadı...

üfffffffff.....

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Erudite : Dostum havalari 32 ve 36 olmasi lazim diye hatirliyorum.Hava basincini kontrol etmen sart baska sebepten motor olduk yere sallanmaya baslamaz.Tum yuruyen aksamin vidalarini sik derim bu arada.Allah korusun.

CCdora: Resmini bekliyoruz artik motosiklet.net uzerinden direk resim ekleme ozelligine sahipsin.

Titresimi yasmak istemiyorsunuz 80 km/h gecmeyin belki ben gelecek ay Marmaris 1. motor senligine gidecem yavas yavas pasalar gibi.Artik Baris abi bir topic acar bu konuda varmi istanbuldan gelmek isteyen.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı Roland adlı üyeden alıntı
    Bu ne biçim iştir ya . Buluşalım diyorsunuz iyi güzel , gelmeyene hesap soracam deniyor ama. nerede buluşulacak ? zamanı anladık ama yer neresi ? Böyle organizasyon olmaz kardeşim.
    kardesım bu tur org ılgılı ayrıntılı bılgıler lıstedekılerın mail adreslerıne yollanıyor burdanda kucuk bı duyuru yapılıyor boylece sende mailini acıp bılgısını alıyorsun sanada yolladım ama taner_ozdil@hotmail.com
    bu mail adresine mailbox not avaiable dıyor yanlısmı verdın mail adresini

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    arkadaslar su lıste ıcın alper e plakalarınızı da gonderın mumkunse dogumgunlerınızı de ( belkı toparlanmak ıcın yenı bahaneler olur ) yolda belde karsılasıyorum sl cılerle en azından kımı gordugumu bılırım
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı
    ya beyler cok sacma ama bulusmadan bahsetmısınız yer ve zaman yok ne bızım ıs bu

huuuuuuuuuuuuuuuuuuu

ibrahimjames@hotmail.com senınde bu mail adresıne attım detayları mailine baktınmı?

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    sl150 ile en çok km yapan kim?

10bin gören var mı?
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    aidikurt r evet dogru adres yaw zaten mailin gelmıs ama ben bakmamısım neyse kusuru bakmayın bu arada ben geldım cumartesı aksamı bı 30-40 dakka durdum sen ordamıydın?? bırılerınlen tanıstım ama kımler desen hıc bılmem herkez baska bı alemdeydı sanırım neyse saygılar..göztepili

ceko35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X-EVO & Ducati Monster
    adama bak yaa benle ve SOD le tanıstıgını bile hatırlamıyo.. esas alem olan sensin hehe
    KSK FOREVER ... 35½

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    arkadaşlar dün akşam saar 20:45 den itibaren altunizade - taksim - m.köy - fulya arası şampiyonluk katlamalarına gittim " o arada şampiyon GALATASARAY" saat : 01:00 a kada caddelerde hep 1-2 trafikta dolaştım ve ne motor şişti ne hararet, hava soğutmalı olması o kadarda endişe verecek bi durum değişmiş
    birde şu lastik havalarına baktım önler 55 arkalar 49 çıktı 32/ 36 yaptım şimdi durum daha iyi daha az kayıyo ve kasislerde daha esnek oldu motor sanırım servislerde lastik havalarını sallama dolduruyolar

alaaddin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence Fabrika çikişi Basinci Gayet Iyi Deprej Balatalarinda Bi Sorununuz Varmi Benim Ki Kaçiriyo Bide Uzun Yolculukda Kaç Yakiyo Benimki 60 80 Km Hiz Arasinda 65 Bin Yakiyo
    alaaddin

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı
    aidikurt r evet dogru adres yaw zaten mailin gelmıs ama ben bakmamısım neyse kusuru bakmayın bu arada ben geldım cumartesı aksamı bı 30-40 dakka durdum sen ordamıydın?? bırılerınlen tanıstım ama kımler desen hıc bılmem herkez baska bı alemdeydı sanırım neyse saygılar..göztepili
    valla baba oradaydım ama saat 22:00 gıbı kacmak zorunda kaldım

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5

sorular

dostlar, eksozu deldirmekle susturucuları oksijen kaynağı ile çıkartmak arasında ne fark var. yani hangisi nasıl ses veriyor? garanti ile ilgili bu konular sıkıntı yaratır mı? motora bişey olsa eksozun modifiye edilmiş de o yüzden garantiden çıkar derler mi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler