Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Er6f abs
    Evet en sonunda bende bitane aldım superlight daha 1 ay olmadı , dün 500 bakımınıda yaptırdım , sonuç nedir derseniz mükemmel bir alet notebook parasına motosikletimiz oluyor , olumsuz yorum yapanlara hiç kulak asmıyorum çünkü param buna yetiyordu... problem varmı derseniz hiç problemim yok yada var belki ben okadar kafaya takmıyorum... sonuçta hareket eden mekanik bir şey. sesler olmazsa zaten ona motor denmezdi ... neyse şimdilik bu kadar benimkini resmini ekliyorum umarım becerebilirim , eğer görünmesse yolunu bildirinde bende ekleyim, hani tek malvarlığım olduğu için biraz hava atmak isterim şimdilik bu kadar herkese selamlar....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Captain Future - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SuperLight 150
    Alıntı leventkozcu adlı üyeden alıntı
    ıkı dugmeye de aynı anda basınca elınızı cekmeden ıkısıde yanıyor
    Benim motosiklette, iki dugmeye de ayni anda basinca dortluler yanmiyor, ya sag sinyal yaniyor, ya sol sinyal yaniyor....

tüzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GL1800 2003 ve HONDA FORZA NSS300 2015
    METALI
    Foruma nasıl foto ekleneceği detaylı şekilde yazıyor.Ama bulamazsan da 2 yol var biri
    http://tinypic.com/ adresine git. koyacağın resmi upload yap
    upload image bas biraz bekle altta 3 satır çıkacak
    IMG olan satırdakini copy ve paste yap buraya resmini burda yayınlarsın
    Kazasız belasız gunler herkese

rebet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight
    promethe76;
    Arkadasim,verdigin bilgiler icin tesekkur ederim.Bugun veya yarin degistirecegim debriyaji.''Sorun simdilik cozuldu,ama az da olsa ses var'' diyorsun.Taktirdigin 40 ytl'lik debriyajdan daha kalitelisi war midir? Yoksa bizimkilere uyan bu mudur?Belki o zaman bahsettigin az olan sesi de kesebiliriz..Tekrar tesekkurler

Motosikleti
    Er6f abs
    [IMG][/IMG]

Ve işte benim yeni canavar , herkese tekrar selam olsun....

Arkadaşlar yeni aynamı alayım yoksa tamer kardeşin yaptırdığı yerde uzun kolmu yaptıralım. adamı aradım ben 40 ytl diyor , e yeni aynalarda o civarda ucuzu bile var... deniyen arkadaşlardan yorum rica olunur....

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    http://i2.tinypic.com/xnfcm1.jpg
    bi resimde benden arkadaşlar

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    slm arkadaslar bu arada yenı slcılere hos geldınız ve iyi secım yaptınız dıyorum neyse ben konuya dönıgım su ses ıcın olan formlarınızı okudumda sımdı, ben söle dıgım, ben motora tek bınınce kesınlıkle öle bısey yapmıyo bende, yanı 1.vıtesdeyken 2 ye atıp ve debrıajı bırakırken o tınkırtı senı fln gelmıo,he nasıl gelıyo söle, arkaya bırısını aldıktan bı muddet sonra oda her 2 ye attıgımda degıl gercı ama o zaman gelıo bendekıde böle yanı bu arada benım sınyel kutum kırılmıstı ama demın ustayı aradım geldımıs sıparıs vermıstık cunkı neyse yarıns abah gidip takıcak yanı sınyalım suan ıcın yanmıo.. bıde gecenlerde aksam motorumun ıcıne bakıgım derken bı baktım kenjektör sallanıo ıcınde cıkmıs vıdadan kaynakta gıtmıs neyse hemen sabah olunca bıraktım bızım ustaya onuda yaptı.. bıde motorumu ılk aldıgımda dıreksıyon kılıtım calısmıodu onuda hemen goturup taktırdım yenısıyle tabı bunların hepsi parasız yanı arklar neyse yanı böle ufak tefek sorunlar oldu ama bana sorarsanız ben bunları sorunlardan saymıyorum hıc önemlı degıl sonucta motor bu honda suzukı fln degılya, ben cok memnunum suan 1933 km fılanım masallah duz yolda 110 goruyorum tabı bellı bı zorlamadan sonra oluyo..ve dun gece 3 cbr 125 bıde ben gezerken benım arkımın cbr 125 bırden bıre stop ettı calıstırıyo tabı gaz vererek ama gazı bıraktıgında motor tekrar stop edıyo hemen yanı rölantı ayarı gitti durup dururken bu olay dun gece saat 3,30 gibi oldu vede o saate kadar gezdık cok hız yaptık ve hepımız zorladık motorları ben sıctım agızına zorluya zorluya zaten ama varya tas gibi tas hıcbısı olmadı, zatenn arklarda dedı vala cok guzel ve saglam gidio dıye yanı honda bozuldu ben hala ayaktayım .. bu arada dun aksam mondıal 150 zat ıle kalktım agbımın motoru tabı gecıcegını bılıyodum ve gectide zaten ama uzun yolda her turlu elıne verırım o ayrı konu fakat kısa mesafelerde ve dumduz yolda bızı gecerler arklar.. neyse benım cenem cok dusmus bu arada ben de ehlıyette yok o kadarda trafıkten egctık hepberaber onlarda da ehluyet he he korkmayın arklar korkmayın saygılar ruzgarınız eksık olmasın.. göztepeli

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    sorunsuz uzun km yapmış keeway var mı arkadaşlar ? 80 km den sonra vibrasyon rahatsızlığı var mı ?

bu-rock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben alalı 3 hafta oldu deli gibi gezdim 1300 km deyim şuan her geçen gün vibrasyon azalıyor....80 den sonra değil bende 8000 devirden sonra hissediliyor.. rodaj daki kullanımına motoru açmana da bağlı ben ilk 500 km de 5000-6000 deviri geçmedim

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    polo34, var
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

Alıntı tüzemen adlı üyeden alıntı
    Ben 4 lü için ne kadar aynı anda bastıysam hiçbir cevap alamadım. Bu arada sol sinyalde tutukluk yapıyor illaki elim üzerinde basılı duracak ki yanmaya başlasın.Sağ sinyalde sorun yok ta.
    Motomax sitesindeki kitapçıktada aynı şey yazıyor ama 4 lüyü yakanı görmedim serviste bilmiyor adana da.
    sol sinyalde ki sorun bende de var hareket halindeyken mutlaka basılı tutmam gerekiyor. Ama önce sağ sinyali verip sonra sol sinyale basınca otomatik yanıyor acayip gülüyorum buna yaa

dörtlülere gelince 500 bakıma gittiğimde motovizyona ustaya sordum nasıl yanıyor bu diye gayet tereddütlü bir şekilde denedi ama helal olsun yakmayı başardı. Arkadaşlar, her iki sinyalede basılı tutunca yanıyor ama bırakınca hemen sönüyor. yani Allah vermesin yolda kaldınız napıcaksınız her iki sinyalede basılı tutacaksınız ve bırakmayacaksınız
    yıkılıyorum yaa

bu arada arkadaşlar 1000km yi devirdim ama hala 80 i geçmiyor ve 6000 devirin üstüne çıkmıyor
    [B]Karanlığa Taş Atılmaz [/B]

Motosikleti
    SL150
    Dün akşamki sürüşümde sarsıntı, tıkırtı meselesi olmadı. Galiba kavrama ani olursa oluyor, debriyajı daha ince kumanda ederek o zincir sesinin gelmesini engelledim.

Ancak başka şeyler oldu; bir yerden elektrik kaçağı var, sağ sinyal temas etmiş, durduğu yerde akü bitmiş, tabi alarm da devre dışı kalmış, ayak pedalı ile çalıştırdım her stopdan sonra, birazdan elektrikçiye götürecem.

Yopaş'ı aradım Göztepe sanayide Uzman Elektriği tarif etti. Akşama raporu veririm.

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Millet cumartesi saat 19:30 de beersa gıdelım
    [MT İstanbul] 13 Mayis Beer,s Haydi Buluşalim bulusma var keeway sl150 cıler gosterelım gucumuzu artık boy gostermenın zamanı
    Aşagıdakı lınkten organızasyonla ılgılı bılgı alabılırsınız?
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=13524
    buluşma organızasyonla ılgılı dusunce ve gelıp gelmeyecegınız fun clubımızdan bıldırırsenız sevınırım

ebru_soldier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    süperlight 150
    2500 ytl ye ilk göz ağrımı zeytin siyahı SL'yi satmayı düşünüyorum daha alalı 1 hafta oldu motor 32 km dedir onun 20 km zaten eve getirtirken oldu..yani böle ben satıyorum bu motor beni aşar 1 hafta oldu daha kullanamadım kursta racinglere biniyorum aha bunu yapamadım..en iiisi ben bir scooter aliyim 125 lik ..çok acele ettim çok motoru benden başka herkes ama herkes beğeniyor..yaf annem bile beğeniyor kardeşime kalsa motordan inmeyecek
    2500 ytl ye satıyorum ...acilen

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı ebru_soldier adlı üyeden alıntı
    2500 ytl ye ilk göz ağrımı zeytin siyahı SL'yi satmayı düşünüyorum daha alalı 1 hafta oldu motor 32 km dedir onun 20 km zaten eve getirtirken oldu..yani böle ben satıyorum bu motor beni aşar 1 hafta oldu daha kullanamadım kursta racinglere biniyorum aha bunu yapamadım..en iiisi ben bir scooter aliyim 125 lik ..çok acele ettim çok motoru benden başka herkes ama herkes beğeniyor..yaf annem bile beğeniyor kardeşime kalsa motordan inmeyecek
    2500 ytl ye satıyorum ...acilen
    oldumu sımdı bu
    olsun kendını bılmek bir erdemdır.
    sen scooter tarzı bıseyle acemılıgını at sonra gene beklerız aramıza

tüzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GL1800 2003 ve HONDA FORZA NSS300 2015
    Halbuki bayanlara da yakışıyor bu SL150 biraz ağır gelir ama zamanla alışırdın.

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Millet cumartesi saat 19:30 de beersa gıdelım
    [MT İstanbul] 13 Mayis Beer,s Haydi Buluşalim bulusma var keeway sl150 cıler gosterelım gucumuzu artık boy gostermenın zamanı
    Aşagıdakı lınkten organızasyonla ılgılı bılgı alabılırsınız?
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=13524
    buluşma organızasyonla ılgılı dusunce ve gelıp gelmeyecegınız fun clubımızdan bıldırırsenız sevınırım

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    %90 gelirim ama oraları bilmiyorum, tarif lazım kadıköy e5 den doğru gelirken yolu tarif edin lütfen,

promethe76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal&Raptor DD250E-9 Sonunda:)
    Alıntı rebet adlı üyeden alıntı
    promethe76;
    Arkadasim,verdigin bilgiler icin tesekkur ederim.Bugun veya yarin degistirecegim debriyaji.''Sorun simdilik cozuldu,ama az da olsa ses var'' diyorsun.Taktirdigin 40 ytl'lik debriyajdan daha kalitelisi war midir? Yoksa bizimkilere uyan bu mudur?Belki o zaman bahsettigin az olan sesi de kesebiliriz..Tekrar tesekkurler

ustanın elinde olan debriyaj baskı balatası buydu 20 ytl balata 20 de işçilik toplam 40 ytl verdim. iyisi vardır herhalde bu honda titanlarda kullanılan baskı balatanın aynısı.

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    alper daha once de yazmıstım ruzgalı havada kopruden motorla gecmem abı bı kere can ı zıyarete gıttım o ruzgardan ne cektıgımı bır ben bılırım bır allah ecelle pazarlık yaptım kopruyu gecene kadar
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler