Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Alıntı Can. adlı üyeden alıntı
    Jamaika34 teşekkürler.
    Motovizyondan almışdım 2 telefonunu da sürekli arıyorum açan yok.
    Ulaşınca konuşacağım.
    Çanta fikri çok güzel. Bendekinin tokası koptu hemen.
    Bir de lastik işini halletsek be jameika34 arkadaşım. Uygun fiyata Metzeller bulabiliyormusun?
    Lastik için acele etmeyin, Bizim motorlar için Lastik fiyatları daha gelmedi bekliyorum. Çok ucuz fiyatlara alma şansımız var. Hayal edemeyeceğiniz kadar ucuz.Tabiki Dubleks Lastiğe çevirmek isteyenler için söylüyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    Alıntı ebru_soldier adlı üyeden alıntı
    slm millet bende 2 gün önce 150'ye kavuştum..daha binemedim bindim ama çalıştıramadım aslında sonradan çalıştırdım ama süremedim h.sonu kursa gitcem benim motorla kurs veriyorlar yalnz bu oturn çalıştırmadaki püflerini ve 1 vitesdeyken neden stop ettiğini anlamış değilim birrde kısaca ne öneririsiniz sonuçta yeni gelin bu yanee..herkese tekrar selam

çok acemiyim diye gülmeyin yoksa ağlarım valla susturamassınız
    çalıştırmadan önce jigleyi çekip motoru ısıtıyor musun?
    motor ısınmadığında birden gaz verirsen istop eder. boşta gaz versen de istop eder soğukken.
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    slm millet bende 2 gün önce 150'ye kavuştum..daha binemedim bindim ama çalıştıramadım aslında sonradan çalıştırdım ama süremedim h.sonu kursa gitcem benim motorla kurs veriyorlar yalnz bu oturn çalıştırmadaki püflerini ve 1 vitesdeyken neden stop ettiğini anlamış değilim birrde kısaca ne öneririsiniz sonuçta yeni gelin bu yanee..herkese tekrar selam

çok acemiyim diye gülmeyin yoksa ağlarım valla susturamassınız

hayırlı olsun güle güle kullan,

arkadaşlar bu tubless lastikler için bi lastikçi ile görüştüm jantında değişmesi gerekebilir dedi, bu konuda teknik bilgisi olan varmı birde tubless lastikler mi şamriyel li lastiklermi avantaşlı bizim motorlar için kafam karıştı

Can. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F6
    Obkavi arkadaşım lastik için Jameika34 arkadaşımızı bekleyelim derim. Dublex lastik yazmış vardır bir bildiği.
    Jameika34 lastik markası bellimi?
    Kaliteli bir lastik alacağız değilmi?
    Birde SL için branda varmı ve ne kadar fiyatı bilgi verirseniz sevinirim. Motror kapalı garajda durmasına rağmen çok tozlanıyor.

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Alıntı obkavi adlı üyeden alıntı
    hayırlı olsun güle güle kullan,

arkadaşlar bu tubless lastikler için bi lastikçi ile görüştüm jantında değişmesi gerekebilir dedi, bu konuda teknik bilgisi olan varmı birde tubless lastikler mi şamriyel li lastiklermi avantaşlı bizim motorlar için kafam karıştı
    Arkadaşım Jantın değişmesine gerek yok. Yalnız Dubleks lastiklerin Sibopları daha kalın olduğu için bizim jantlara girmiyor,
    Jantın sibop deliğini genişletilebilir(Çok Basit Matkapla kendinizde yada Serviste)

Alıntı Can. adlı üyeden alıntı
    Obkavi arkadaşım lastik için Jameika34 arkadaşımızı bekleyelim derim. Dublex lastik yazmış vardır bir bildiği.
    Jameika34 lastik markası bellimi?
    Kaliteli bir lastik alacağız değilmi?
    Birde SL için branda varmı ve ne kadar fiyatı bilgi verirseniz sevinirim. Motror kapalı garajda durmasına rağmen çok tozlanıyor.
    Lastiklerin Markası ve Fiyatları Gelecek. Brandaya gelince 20-25 ytl civarında Unkapanında Brandacılar Motoruna uygun olarak dikiyorlar. Bilgin Olsun.

Captain Future - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SuperLight 150
    Alıntı jameika34 adlı üyeden alıntı
    Lastik için acele etmeyin, Bizim motorlar için Lastik fiyatları daha gelmedi bekliyorum. Çok ucuz fiyatlara alma şansımız var. Hayal edemeyeceğiniz kadar ucuz.Tabiki Dubleks Lastiğe çevirmek isteyenler için söylüyorum.
    jameika, sen neymissin be abi...her derde devasin...keewayi olan iki kere şanslı..
    1-Mükemmel görünümlü bir motora biniyor
    2-Jameikanin sınırsız ve karsiliksiz destegine sahip oluyo

Motosikleti
    Honda CBR 600 F6
    Gerçekten Jameika süper.
    Yakında SL'in her türlü yedek parçasını motomaxden çok daha hızlı ve ucuza temin edecek biz SL'cilere.
    Branda bilgin için çok teşekkürler. Unkapanına bir uğrayım o zaman.
    Egzost yaptırıyordun gelişmeler ne?

ebru_soldier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    süperlight 150
    bu jikle olayı nedir ne yapayım hangi konumda olsun motor daha 20km de rakdaşım getirdi eve kadar mesela bazan boşa almıyor yani N yanık olmuyor bende çalıştıramıyorum vitese atıpmı çalıştırcan o pedala çalıştırmak için erkek olmak gerek mlsf bende ondan değilim napcam anlamadım en iisi kursa gideyim de

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    bu jikle olayı nedir ne yapayım hangi konumda olsun motor daha 20km de rakdaşım getirdi eve kadar mesela bazan boşa almıyor yani N yanık olmuyor bende çalıştıramıyorum vitese atıpmı çalıştırcan o pedala çalıştırmak için erkek olmak gerek mlsf bende ondan değilim napcam anlamadım en iisi kursa gideyim de
    selam, jikle 1. konumda yani en yukarıdayken motoru çalıştırıp 10-15 sn gaz vermen gerekli , daha sonra 2. konuma getirp 30 sn civarında motoru ısıt sonra 3. konuma getirip zaten motorun sesi değişir gidebilirsin, boşa alma hikayesi şöyle bazan direk geçmiyo boşta iken debriyajı bırakıp tekrar sıkarsan vites değiştirebilirsin 1. vitese geçebilirsin, 2,3. viteste iken durman gerekebilir ozaman tekrar kalkmak için boşa getir bebriyajı bırak tekrar bas 1. vitese geçer yoksa geçmiyo meret ilk zamanlar baya korna küfür yemiştim kırmızı ışıklarda beklerken arkamda konvoy oluşunca, kick start yaparken dikkat et ayağına zarar verebilir birde yandaki plastik bölümü çarpıp kırıyo buda bi sıkıntı. rüzgarın bol olsun

Motosikleti
    Honda CBR 600 F6
    Ebru aramıza hoş geldin.
    Bende yazmıştım ama obkavi arkadaşımız benden önce gayet güzel özetlemiş zaten
    Bu durumda trafiğe çıkman çok tehlikeli. Mutlaka eğitim alarak ehliyet al öyle tarfiğe çık derim.

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı borty adlı üyeden alıntı
    Herkese selamlar

ebru,aramıza hoşgeldin,büyük bir ihtimal henüz ayağın debriyaja alışık olmadığı için stop ediyordur,lakin ikinci bir ihtimalde montajda debriyaj teli çok sıkılmıştır,debriyaj telini ayarlatman gerekir.

Yedek parça konusunda gerçekten kimse acele etmesin,jameika 34 gerçekten bu işler için biçilmiş kaftan,kendisi yedek parçacı ve çok uyguna bulabiliyor.

Bir gün kararlaştırıp buluşalımda ne parça lazım ne var ne yok anlaşalım.

görüşmek üzere aidikurt bana liste gelmedi
    ,

baba listeyi herkese mail yoluyla yooladım senın mail adresını atmamıssın at hemen ozelımden listeyi senın mail adresınede yollayım.

resssan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway superlight 150
    Yav, bizim motosikletlerin lastikleri tubeless degil mi ki zaten
    Icinde bildigim kadari ile zaten ic lastik yok ki bunlarin............
    Keeway Superlight 150 :cherry:
    34 ED 0798 (namı-diğer "vın vın")

blueberry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R-26 1954+Keeway SL 150
    Guray hoşgeldin
    Ebru hoşgeldin, güle güle kullanın
    arkadaşlar, dün Akçay'dan Çanakkale'ye gittim. Yola çıkarken Km 19 idi yani makinam daha yeni. Gece orada kaldım tabiki maçı da seyrettim. Beşiktaşlı olarak tabiki mutlu ve keyifliyim. Kaybetseydik Fenerbahçeli arkadaşlar gibi bende çok üzülürdüm. zaten 2 yıldır yeterince üzüldük. Neyse ben yol tecrübemi anlatayım. Arkadaşlar lastikler hemen değişmeli hiç güvenilir değil ısınmıyor ısınmadığı içinde yolu tutmuyor yani sakat. Ön cam rüzgarlık konumu çok iyi rüzgarı göğüse yönlendirmiyor. Arka frenleri yetersiz buldum veya benimkiler atarsız baktıracağım. Vibrasyon var ama motor sevdalısı için rahatsız edici değil zannedersem tabi şahsi görüşüm. Önden metal sesi geliyor gazı kesince kalkıyor kask ve rüzgar çok olduğunda pek yerine çıkaramadım takip ediyorum. 100 km hıza kadar çıktım yani bu makina bir müddet sonra 120 basar. % 30-35 lik rampaya 70 km hızla giriyorum hiç gaza dokunmadan 60 kadar düşüyor ve rampayı rahat çıkıyor performans iyi derim. Yakıt mı mükemmel. Arkadaşlar tam 257 km yol yaptım tüketim çeyrek depo. Yakıtım fazla diyorsanız servis ustanızı gözden geçirin derim. Usta çok önemli. Motorda ve eksozda fazla bir ısı görmedim normal. Yaniiiiii: Bu fiyata bu makina çok iyi derim. Ancak bu yedek parça olaylarında bir müddet sıkıntı çekebilecekmişiz gibi geliyor. Bu süre içerisinde böyle bir olay yaşamak istemem yaşamanızıda istemem. Baya baya uzun odu yeni farkettim .
    Küçücük bir MERHABA diyebilmek-işitmek çok güzel

Motosikleti
    maxi scooter 150 t 1 in aynısı..
    ya arkadaşlar bugün bi jınlunun üstüne oturdum baya bi heybetli geldi bana .
    keeway deki ne göre daha iri daha ağır geldi. kafam karıştı %70 keeway%30 jınlun150 oldu siz ne dersiniz. sıkılıp kızmayın sadece sizin fikrinize deger verdim için soruyorum
    ha ha ha bakkal dan pardon metro'dan scooter aldım....

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Yaa Jamika supersin ben Antalyadayim burdan idare ediyorum ama lastik olursa belki sana havale cikarir kargo ile alirim lastikleri. Yanliz lastiklerimiz zaten dublex.Walla oyle yaziyor lasitigin uzerinde

Dostlar motoru iki gunlugune bakima sokuyorum. Arka disli degisecek yeni 12000 avansli beyin takiliyor bilmiyorum artik daha ne yapacak.Adama dedim cabuk hizlansin ve 120 yapsin tek istegim o ama yapsin zorlamadan yani.2 gun kalsin dedi bakalim haftaya size bildirecem.Yanliz bu motoru gercekten istedigim performansa getirir isem 250 cc motor filan almam.Bunun la 2 sene gezer sonrada bir Dragstar yada Vmax alirim artik.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

jarmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway-Superlight
    Arkadaşlar katologda dupleks yazmasına karşı aldığım duyumlara göre bizim lastiklerimiz maalesef dubleks değilmiş.
    Ebru hoşgeldin aramıza. İlk zamanlar hem sen alışkın olmadığından hem de makinanın parçaları kendilerine alışık olmadığından boş vitesi bulma-geçme problemi çok olur bende yaşadım, baya da kanırttım önceleri. Bazan vites geçmeme sorunu olabiliyor bizim makinelerde örneğin 1. ya da 2. viteste kaldı ve boşa alman gerekiyor çalıştırman için. motor stop konumunda iken depriyaja basmadan ileri geri ittir motoru sonra debriyaja bas ve al boşa. Etkili ir yöntem herkese tavsiye ederim.
    Jamika ardeş herkes söylemiş ama bi'de benden duy; Süperrrsiiinn

HAMMER kardeş buji kafasını(su gecirmez ngk) ile değiştirdim demişsin. Nasıl bi'şeydir bu nekadardır. SL'e göre olan modelinin seri numarası nederi vs.?
    Bu konuda da sen bizi bilgilendir bakalım.
    [B][COLOR="DarkOrchid"]One Shot One Kill[/COLOR][/B]

arkadaşlar bi yardımcı olun

ben iki aydır araştırıyorum bu motoru almaya karar verdim ancak bu benim ilk motorum olacak o yüzden rodajını tamamlamış bilinçli biri tarafından kullanılmış 2. el bir keeway alsam daha iyi olur gibime geldi.ki öyle bir motorda buldum 8500 km yapmış motorun sahibi her sabah işe gidip geliyormuş ve bu motorla bursaya kadarda gitmiş.motora önce 2400ytl istedi sıfırının fiyatının 2590ytl olduğunu söyleyince 2250ytl ye bıraktı.neden ikinci eline bu kadar fazla para istediğine gelince adam motorun zinciriden tutunda,sinyalleri,bujisi felan hemen hemen herşeyini değiştirmiş.sizdende bir fikir almak istiyorum acaba ben bu motorumu alsam yoksa gidip sıfırınımı alsam ne dersiniz?

jarmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway-Superlight
    sıfır al kardeşim. Kendin yaparsın rodajını.
    [B][COLOR="DarkOrchid"]One Shot One Kill[/COLOR][/B]

aldığım adm baya bi bilinçli ama zaten ilk motoruda değilmiş keeway daha büyük bir motor alıcak.hatta onun motoru aldığım gün o da kendine alacak.ilk kullanım olayları beni zorlamasın ben bu konuda baya bi teccübesizim

Rüzgarınoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lastikler Dupleks değil.Ben geçen sene arka lastiği patlattım.Çivi girmişti Dupleks sanıyordum birde gittim fitil yaptırdım 20 dk sonra indi hüsrana uğradım tabi öyle biliyorduk.Lastik tamircileride arka lastiği sökmek istemiyorlar her lastikçi malesef yapmıyor tamiratı ona göre tedbirli olun bana kalırsa.
    Bu arada Ebru hoş geldin.
    [I][B][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Rüzgarınoğlu...[/SIZE][/COLOR][/B][/I]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler