Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Arkadaşlar bazı arkadaşlar bu sayfada artık keeway sl150 teknıgın konusulmadıgını ve geyık konusmalar yapıldıgını beyan etmişlerdirki haklılar o yuzden bende

Arkadaşlar Keeway SL150 forumdan gelen genel istek üzerine ve sayımızın artması nedeniyle Fun CLUB kurulmuştur.Aşağıdaki linkten sayfaya ulaşabilirsiniz.
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=12172

Bu linkten organizasyonlar geziler sl150 ile ilgili geyikler kazalar ve hatta motorlarımızın neresını ne yaparız sekil değişikliği (Diğer adıyla Makyaj) herseyi konusabılırısıniz
    Sl150 resimlerinizi kendi resimlerinizi organızasyonda cekilmiş resimleri hersey ama herseyı yapabılırısnız hadı ne beklıyonuzzzzz

Beyler piknikte cekildiğimiz sl150 ilgili resimleri falan koyalım ben koymaya baslıyorum bıle ulan o kadar mıllet resım cektı bı turlu koymadınız vıdeo cekenlerde vardı onlarıda beklıyoruz csunlu video duydubnmu?

tabiki bu linkten unutmayın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Arkadaşlar

Anadolu yakasında servisinden ,işçiliğinden ilgi alakasından memnun olduğunuz,iyi bir yetkili servis önerebilir misiniz?

İstiyorumki iyi bir servis bulayım ve motorumla ömrünün sonuna dek orası ilgilensin.İşi bilmeyen furyadan yararlanıp ne kapsam kardır mantığıyla tornavida tutmayı bilmeyen çocuklara tulum giydirip
    "işte usta" diyen serviscilerle uğraşmayayım.

Ayrıca bence bu forumda SL 150 ile ilgili herşey olabilir.Şu konunun dışına taşılmamalı gibi bir sınırlama olmamalı.

arkadaşlar, bir süredir takip ederken bende bugün aldım sl150'yi. Şimdi kapının önünde duruyor. bakalım ne olacak hiç kullanmadım hayatımda. Bide bayilerle sorun yaşayan arkadaşlar için, ben Kuruçeşmede bir bayiden ctesi aldım. Bu sabah kalan ödemeyi yaptım. Akşam plaka, ruhsat herşey hazır evimin önüne kadar getirdiler. Bayi ismi söylemedim reklam olmasın diye.
    Herkese teşekkürler bu arada, sizin samimi paylaşımlarınız olmasa heralde alacak cesareti bulamazdım...

sKy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway 150cc superlight
    Alıntı Hammer adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar

Anadolu yakasında servisinden ,işçiliğinden ilgi alakasından memnun olduğunuz,iyi bir yetkili servis önerebilir misiniz?

İstiyorumki iyi bir servis bulayım ve motorumla ömrünün sonuna dek orası ilgilensin.İşi bilmeyen furyadan yararlanıp ne kapsam kardır mantığıyla tornavida tutmayı bilmeyen çocuklara tulum giydirip
    "işte usta" diyen serviscilerle uğraşmayayım.

Ayrıca bence bu forumda SL 150 ile ilgili herşey olabilir.Şu konunun dışına taşılmamalı gibi bir sınırlama olmamalı.
    slmlr kanka benimde ole bi problemim vardı coook eski motorcu bi abim var beni bi servise goturdu ilgi alaka super ayrıca profesyonel yapıolar bu işi hasanpasa eeski vatan hasstanesi yanı motorcu melih ..ben gittim tanıstım super ilgi alaka ve sempati hissettim cok sevdiim bi abimin reveransıyla adam 10 kusur senedir oaraya gidio ...yine bana ulasırsan yardımcı olurum hatta beraber gideriz gokmenozer_81@hotmail.com...saygılar...

hayırlı olsun hasasi bu arada...

Motosikleti
    Suzuki intruder C800

rebet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight
    Arkadaslar,bir depoyla 480km yapildigini soylemisti bazi dostlar.Motoru aldigim gun,depoyu full'ledim.Bugun 346 km'deyim ve benzin gostergesi kirmizida sifirin biraz uzerinde.Gostergenin bozuk oldugunu sanmiyorum,o soylenen km'ler dogruysa,cok yakmamin sebebi ne olabilir?

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı rebet adlı üyeden alıntı
    Arkadaslar,bir depoyla 480km yapildigini soylemisti bazi dostlar.Motoru aldigim gun,depoyu full'ledim.Bugun 346 km'deyim ve benzin gostergesi kirmizida sifirin biraz uzerinde.Gostergenin bozuk oldugunu sanmiyorum,o soylenen km'ler dogruysa,cok yakmamin sebebi ne olabilir?
    Arkdasım fazla yakmanın 2 nedenı olabılır bır jıkle dıgerıde rodajda oldugun ıcın malum fazla olur yakıt sarfıyatın kullanım dahıl onemlıdır.

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    rebet;

ben dh henuz depoyu fullemedim ama caner arkadasımızın ki 140 000 lira ykıyormuş.ya bir hata yaptı ya da ayaralrda bi problem var.ben ise şile gezisinden once 20 milyonluk benzin alım kırmızının ik çizzgisindeyken ki benim motorum daha rodajı tamamlamadı.ve o benzinle 213 km yol yaptım.100.000 lira gibi yakıyor oldugunu tahmin ediyorum fkat orengin korayın motor 1500 kmlerde galiba ve 90000 lirta yaktıgını soyluyor

rebet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight
    aidikurt; jigle yoldayken devamli kapali,ama rodajda cok yakiyorsa ona bisey diyemem ..Tesekkur

Locco; Ben de 37 ytl ile fullemistim depoyu,bu hesaba gore 106 lira yakmis oluyorum ki senin hesaba gore anormal degil..Asagi yukari ayniyiz yani Peki bu 480 km yapan arkadaslar rampa asagi bosa mi atiyolar vitesi?

Motosikleti
    Keeway Sl 150
    valla umarım bosa atmıyorlardır.
    biraz daha devirlere alışırsak ve rodaj dan sonra ozellikle de 500 bakımından sonra daha da dusecegini dusunuyorum yakıt tuketiminin.koray 98 oktan kullanın diyor deniycem onu da bi ara

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    ben motoru satın aldıgımda 1200 km deydı ve yarım depodan fazla vardı depoyo doldurdum 30 ytl lık benzın aldı trıpmetre 430 u gosterıyordu..Son dolumdan berı 150 km yaptım bır cızgı dustu ıbre , bıde yarım depodan sonra daha hızlı azaldıgını gorursenız sasırmayın (tofas sahın lerdekı gıbı )
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

Motosikleti
    Keeway Sl 150
    5 tane sl 150 bir gsxr 750 ediyormus dogrumu.bu arad bu benzin sarfiyatı konusna ben de taktım.baska arkadaslar d avarsa bizi bilgilendirsin lutfen.ozellikel de km yapmıs olanlar

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Benimki 1700 km'de, 30 ytl benzinle yaklaşık 400 km gidiyor. Rodajda 300 km civarıydı bu mesafe, gittikçe benzin alışlarım azalıyor Yakında depodaki benzinin son kullanma tarihi dolacak
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    32 YTL ye 480 km rahalikla yaptim ve depodan halen benzin sesi geliyordu korktum risk almiyim dedim.Hem egzozum acik hem performans hava filtresi var ve ben super benzin kullaniyorum.Motorum 4000 kmde ner de ise.Jikleye dikkat sehir ici kalkislarda cok gaza asilmayin erken vites degistirin motorunuz az yakar.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı
    32 YTL ye 480 km rahalikla yaptim ve depodan halen benzin sesi geliyordu korktum risk almiyim dedim.Hem egzozum acik hem performans hava filtresi var ve ben super benzin kullaniyorum.Motorum 4000 kmde ner de ise.Jikleye dikkat sehir ici kalkislarda cok gaza asilmayin erken vites degistirin motorunuz az yakar.
    Kurşunsuz benzin kullanmak gerekmiyormu sen super kullanıyorsun zararı yokmu ?

HAXO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAY 150 SL
    arkadaşlar öncelikle merhaba süperlight 150 de ne marka buji kullanıyorsunuz NGK kullanıyorsanız numarasını verbilirmisiniz şimdiden teşkkürler
    MOTORCU, HER HAVADA GİDENDİR!!!!

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı HAXO adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar öncelikle merhaba süperlight 150 de ne marka buji kullanıyorsunuz NGK kullanıyorsanız numarasını verbilirmisiniz şimdiden teşkkürler
    NGK platnium al 15 ytl tutuyormus

Arkadaşlar sayfadan gelen isteklerle sayımızın çok ama çok artması,keeway Sl150 nedeniyle
    ve Moderatörlerimizinde iznini alarak bundan sonra Keeway Superlight 150 Fun CLub
    kurulmuştur.Fun Club amacı geziler düzenlemek,duyurular yapmak birbirimizi daha yakından
    tanıyıp hoş arkadaşlıklar kurmak,Keeway SL150 kullanıcıların aklına takılan soruları
    uygulamalı olarak buluşmalarda çözmek,resimlerimizi paylaşmak gezi sonrası geyik
    muhabbetimizi yapıp geziyle ilgili metaryalleri paylaşmak (resim,video vs.)
    Sayfaya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

HAXO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAY 150 SL
    Aidikurt çok teşekkür ederim varsa numarasınıda yazarsan sevinirim
    MOTORCU, HER HAVADA GİDENDİR!!!!

Hammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Selam arkadaslar,

Plaka-ruhsatlarımız geldi.

Arkadaşın motorundaki sigortayı sürekli attıran sorun stop lambasının duyunun yarattığı kısa devre imiş.Bu sorun da halloldu.

Motoru şirkete usta getirdi.Bizim arkadaşda arkasından arabayla takip etmiş.

Arabada ibre 100 iken bizim motor yanlarından üzerinde ustamızla ağır ağır gecmiş.

Motor henüz 25 km de bu arada.

Sky kardes yardımın için sagol.İlk fırsatta Melih ustayı ziyaret etmek istiyorum.Tanıştırman için sana da uyması halinde gelebilirsen sevinirim.

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Arkadaşlar Ben Keeway 150'nin üzerindeki tüm kullanılan ampullerini (Far ve Sinyal), sigortalarını ve buji'lerini toptan alacağım ve çoook çoooook ucuz fiyatlara bunları almamdaki neden heryerde bulamayacağımız parçalar bunlar sonuçta motor ile araba malzemeleri farklı. Servislerde yada Motor parçası satan yerlerde ise en azından 4 yada 5 misli fiyatlarla alabilirsiniz. İsteyen Arkadaşlarıma Aldığım Fiyattan vereceğimide bilgi olarak yazıyorum.Çünki Ben Sirkeci'de Yedekparça işi yapıyorum onun için en kalitesini ve en uygununu alabilme şansım var. İlgilenen arkadaşlara duyuruyorum.....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler