Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    keeway superlight 150
    arkadaşlar motosikletlerinizin performans durumu nasıl? benimki anlamadığım bi şekilde performansı yükseldi,90da zıngır zıngır titreyen 90ı geçmeyen motor şimdi 115 km/h yapıyo ne ayak anlamadım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    keeway150 sl
    95 oktan benzin kullanıyorum artık performans arttı bendede
    [COLOR="red"]bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri dolaşıyorsa orada güneş batıyor demektir.[/COLOR]

Motosikleti
    Keeway Superlight
    Saqolun Allah hepımızı Korusun kazadan beladan.. Ayrıca bişe sorucam ; motor Kaskolu Ama masrafı adam Cekcek. Adam Cekmeseydı Kaskosundan butun parcalarla yararlanabılıyormuyduk ?

facia42 gerçekten yaptığın modifiye motora çok güzel gitmiş . bende almayı düşünüyorum . bir arkadaşım sıfırını araştırmış ama bunun bir başlangıç motoru olduğu ve profesyonellik için kullanılacağı düşünülürse bu motoru çok yıpratacaksın demektir . madem yıprancak 2. el al en azından istediğin gibi rahat kullanırsın . sağlam 2. el bulduktan sonra sorun yok sanırım . ilanlarda 1500 ytl civarında iyi bir keeway . modifiye edenler 1600 1700lerin üstüne çıkıyor ama modifiyenin kişiye özelolduğunu düşünüyorum

Motosikleti
    keeway superlight 150
    Alıntı e.eroglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    facia42 gerçekten yaptığın modifiye motora çok güzel gitmiş . bende almayı düşünüyorum . bir arkadaşım sıfırını araştırmış ama bunun bir başlangıç motoru olduğu ve profesyonellik için kullanılacağı düşünülürse bu motoru çok yıpratacaksın demektir . madem yıprancak 2. el al en azından istediğin gibi rahat kullanırsın . sağlam 2. el bulduktan sonra sorun yok sanırım . ilanlarda 1500 ytl civarında iyi bir keeway . modifiye edenler 1600 1700lerin üstüne çıkıyor ama modifiyenin kişiye özelolduğunu düşünüyorum
    eyw kardeş zaten ben 2.el aldım bende mondi 100ukh vardı takas yaptık üstüne 200lira verdim,motorda hiç bişey yoktu,aynalar far çantalar arka sisibarı kendim taktırdım,debryaj balatasını deiştrittim dişli deişti ön fren balatası deişti sol debriyaj elciği deişti(ucu kırıktı),elektrik sistemi baya problemliydi onları düzene soktuk yani baya masraf yaptım adam ettim motoru bana 1.550ye falan mal olmuş oldu ama cilob-il vahşet oldu yan kapaklarını ırmarlattım onlarda yoktu onlar da gelince dört dörtlük olcak inş

inş. kazasız belasız kullanman dileğiyle . bende mondial 250 cmt almayı düşünüyordum ama bir arkadaşımın memnunum demesi etkiledi . senin resimleri görünce iyice şevk geldi :D allah kaza bela vermesin nazar boncuğu tak hehe
    umarım bende güzel temiz bir ikinci bulurum alırım . sissy bar gerçekten araştırdım keeway resimlerinde en çok uyan diyebilirim . uygun fiyatlı güzel aksesuar

Motosikleti
    keeway superlight 150
    ha bu arada arkadaşlar debriyaj balatasından olduğunu sandığım bi sorun hala geçmedi deiştirtmeme rağmen,motor soğukken olmuyo da 10 km falan gittikten sonra yapmaya başlıyo,kalkışlarda debriyajı bırakırken sona yaklaştığında zincir cırt cırt diye bi ses çıkartıyo,2.vitesde de aynsını yapıyo düşük devirdeyken debriyajı bıraktığımda sanki zinciz gevşemiş gibi ses çıkartıyo ama alakası yok neyden kaynaklanıyo olabilir arkadaşlar?usta söktüm tekrardan taktım dedi ontrol ettim dedi debryaj balatasını ama hala devam ediyo ve şehir içinde her vites deiştirirken ole bi gıcık ses yapıyo ki çok rahatsız edici,sanki dişli kırılcak gibi oluyo

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Alıntı Extream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saqolun Allah hepımızı Korusun kazadan beladan.. Ayrıca bişe sorucam ; motor Kaskolu Ama masrafı adam Cekcek. Adam Cekmeseydı Kaskosundan butun parcalarla yararlanabılıyormuyduk ?
    Kaskosumu trafik sigortasimi karsilayacak? Cunku kasko senin kendi aracin icin yapilan birsey diye biliyorum.

Motosikleti
    keeway superlight 150
    inş. kazasız belasız kullanman dileğiyle . bende mondial 250 cmt almayı düşünüyordum ama bir arkadaşımın memnunum demesi etkiledi . senin resimleri görünce iyice şevk geldi :D allah kaza bela vermesin nazar boncuğu tak hehe
    umarım bende güzel temiz bir ikinci bulurum alırım . sissy bar gerçekten araştırdım keeway resimlerinde en çok uyan diyebilirim . uygun fiyatlı güzel aksesuar
    teşekkürler kardeş nazar boncuğu yapştrcaktım zaten maddi durumun iyi
    deilse çift silindirlere bakma derim açıkcası,yakıtı da uygun keewayın hızıda,mct biraz ince görünüyo motor,bununla yola baskın oluyosun kendince de güzelleştir motoru ohh gönül rahatlığıyla bin

vallahi çift silindir tek silindir bi anlasam ona göre alırım ama benim için önemli olan tecrübe kazanmak ve ilk hevesi atmak . maddi durumdan değil ikisi içinde krediye gircem ama kendimi biliyorum . bana ait olan bir şeyi çok çabuk yıpratan biriyim . yanını vurmuşum çizmişim . koltuk yırtılmış gibi şeyleri ilk aşamada takmayacağımı ve aldığım motorun değerinin yarı yarıya düşeceğini bildiğim için o kadar kasmaya gerek duymuyorum . 1400-1500 arası fiyatları var bu motorun umarım temiz bişey bulur 100-200 lirada masraf eder kullanırım . sadece bana sorun çıkmarasın yeter :(

Motosikleti
    keeway sl150 , hyosung gt250r
    Alıntı facia42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motosikletlerinizin performans durumu nasıl? benimki anlamadığım bi şekilde performansı yükseldi,90da zıngır zıngır titreyen 90ı geçmeyen motor şimdi 115 km/h yapıyo ne ayak anlamadım
    naptınki boyle oldu birden? yokus asagı falanmı yoksa biseylermi degistirdin? benimki yapsa yapsa en fazla 100 goruyo.. ondada baya kasiyo.. bende 80-90 civarı takiliyorum zorlanmasın diye.. ama 115 gormesi mumkun diil bnmkinin?

bu moturu arştırırken herkesin ortk görüşü max. hızın 90km. olduğu yönünde . gerçekten az msrafla daha hızlı seri hale getirebilen varsa paylaşırsa güzel olur diye düşünüyorum

Motosikleti
    Arkadaslar bence 90 uzeri motoru zorlamayin derim, sonucta hersey o maksimum surate gore yapilmis (frenler, somunlar vs), daha uzerisine cikmak tehlikeli olabilir, kendinize dikkat edin.

Motosikleti
    keeway superlight 150
    Alıntı ersinpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    naptınki boyle oldu birden? yokus asagı falanmı yoksa biseylermi degistirdin? benimki yapsa yapsa en fazla 100 goruyo.. ondada baya kasiyo.. bende 80-90 civarı takiliyorum zorlanmasın diye.. ama 115 gormesi mumkun diil bnmkinin?
    arkadaşım hiç bişey yapmadım motora,sadece bi bakıma sokturdum sonra kendim kullandıkça açıldı galiba motor,2.el almıştım ben.zaten gittiğim yol hergün aynı yokuş aşağı deil hiç dümdüz yol bide şehir içi kardeş ışıktan ışığa kadar basabiliyorum anca,motoru çok zorlatmak deil amacım,iyice açıp rahat gitmesini sağlamak. bu arada her zaman o hıza çıkmıyo arkadaşlar yani motorun iyi bi devirli zamanına getirmek mi lazım anlamadım ki bazen 100 yapıyo çıkmıyo,vitesleri az bağırtarak deiştiriyorum yani 9bin deviri geçince o zaman 115 km/h yapıyo.devrini iyi aldırmakla ilgili sanırım olay

vallahi çift silindir tek silindir bi anlasam ona göre alırım ama benim için önemli olan tecrübe kazanmak ve ilk hevesi atmak . maddi durumdan değil ikisi içinde krediye gircem ama kendimi biliyorum . bana ait olan bir şeyi çok çabuk yıpratan biriyim . yanını vurmuşum çizmişim . koltuk yırtılmış gibi şeyleri ilk aşamada takmayacağımı ve aldığım motorun değerinin yarı yarıya düşeceğini bildiğim için o kadar kasmaya gerek duymuyorum . 1400-1500 arası fiyatları var bu motorun umarım temiz bişey bulur 100-200 lirada masraf eder kullanırım . sadece bana sorun çıkmarasın yeter :(
    kardeş meraklanma al keewayını rahatına bak,ben motoru aldığımda ole bi haldeydi ki ben adam ettim,motor çok yıpratılmıştı 18binlerdeydi,ama performansı ben motoruma baktıkça yükseldi.sabah çalışması falan rahat soğuklarda,tabi daha -5,-10lara inmedi hava amma o havadada zaten binilmez

Arkadaşlar aranızda konyada bulunan var mı?burada pek keeway göremiyorum,varsa bi arkadaş tanışmak isterim bilgi paylaşımları olur karşılaştırmalar olur kısacası yararlı olur birbirimiz için.

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    arkadaşlar aranızda 2008 model sl150 kullanıcısı olanlar varmı acaba?? 2008 modellerde titreşim giderici birşey koymuşlar hiç titreşim yokmuş.. öyle duydum..

Motosikleti
    bianchi falcon 125 cc'cik
    Satmak isteyen varsa özel mesaj atabilir..
    **Bianchi falcon 125cc-Yamaha ybr125-Honda nx4 falcon-cbf 250-honda cg es-suzuki an 125-kymco agility-kymco activ 110-tw shenke 150-honda cbf150** \\@2007-2010

Motosikleti
    Bu arada ben SL150 imi satiyorum arkadaslar, ilgilenen olursa ozelden ulasabilirsiniz.

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    hellfish , yolun sonu enduro dedin sende ha
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

Motosikleti
    keeway sl150 , hyosung gt250r
    Alıntı flying hellfish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bence 90 uzeri motoru zorlamayin derim, sonucta hersey o maksimum surate gore yapilmis (frenler, somunlar vs), daha uzerisine cikmak tehlikeli olabilir, kendinize dikkat edin.

bunu hissettiriyo zaten anlatiyo derdini motor bi sekilde

Motorum 2008 model. 2007 ve öncesi motorlarda olmayan en önemli özelliği (servisin söylediğine göre) motora ilave edilen balansör. Eski modelleri kullanmadım ama motorumda titreşim problemi yaşamıyorum. Başka bir değişiklik de çantaların sarkmaması için çanta askılarının "L" şeklinde yapılmış olması. 500 km bakımında daha detaylı olarak inceleyip eski modellerle arasındaki farkları sizlere iletmeye çalışırım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler