Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba SJ 150-23 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı drumtoens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hüceyn oyuncaklar gayette yakışmış
    Gerçekten çok tatlı duruyor ama ben senin motora hastayım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:08 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:04 PM ----------

@spawnem

alternatör rölantide 7volt üretiyor

gaza basınca 17 volta kadar çıkıyor

benim konjektör soketi erkek uçlu aldığım ise dişi takacağım zaman soketi değişmem gerekecek

regulatörün çıkışını ölçemedim tek başıma hem fotoyu hem soketi hem ölçü aletini tutamadım

cbr 125 in bence sen önce alternatörünü ölç ondan sonra bir konjektör uyduralım

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    osmaniyeli bukadar zahmete girmişin cok tesekkur ederim.benim alternatorden 15 volt cıkıyor.benimde konjektor erkek uclu bu soketleri nereden bulucaz??
    [B]AVCILAR TAYFASI (CİCİ BAR ÖNÜ:P)[/B]

Alıntı spawnem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    osmaniyeli bukadar zahmete girmişin cok tesekkur ederim.benim alternatorden 15 volt cıkıyor.benimde konjektor erkek uclu bu soketleri nereden bulucaz??
    tamirciler hemen çıkartıveriyor eski soketi ellerinde bozuk olanlardan da erkek uçluyu söker takar. soket nerde satılır pek bilmiyorum

15 volt veriyorsa alternatör güzel.alternatör sağlam gibi duruyor konjektör de en azından 13 volt vermeliki akü şarj olacak sonuçta .dediğin gibi aslında 8 volt konjektörden geliyorsa sorun var gibi.

belki problem başka yerdedir ama konjektöre benziyor şu anda senin sorun

Motosikleti
    arora 150T-15
    arkdşlar yeni üye oldum hemen bi msj yazayım dedim burda bulunduğum yerde bu motorun yeşili ve arorası var bi arkadaşım galeriye satmış sattı için çok kızdım ama iş işten geçti neyse bir adet scooter ve 800 ytl para aldı motor karşılığın da buda yaklaşık burdaki piyasaya göre 1800 falan geliyor şimdi galeriye sorsam o civarda bişey isteyecek ama antalya da nebioğullarında ramzeyi 1990 gibi bir fiyat sizce ne yapayım

Alıntı cevdet015 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkdşlar yeni üye oldum hemen bi msj yazayım dedim burda bulunduğum yerde bu motorun yeşili ve arorası var bi arkadaşım galeriye satmış sattı için çok kızdım ama iş işten geçti neyse bir adet scooter ve 800 ytl para aldı motor karşılığın da buda yaklaşık burdaki piyasaya göre 1800 falan geliyor şimdi galeriye sorsam o civarda bişey isteyecek ama antalya da nebioğullarında ramzeyi 1990 gibi bir fiyat sizce ne yapayım
    Arkadaşım o motora 1,8oo verilmez, kimse kusura bakmasın ama herkezin kabullenmesi gerekiyor bunu..eğer imkanın varsa " 0 " alırsın, yoksa;
    www.sahibinden.com 'dan bakabilirsin türlü türlü ilan var illa ki birini beğenirsin

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    En temizi 1500 eder bunların.. ama sıfırlarına 1900 verebilirsin
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    arora 150T-15
    sahibinden'e baktım temiz olp da ucuz olan yok en ucuzu 2000 yada benim dediğim motor 5 aylık olduğu için benim gözüme temiz geliyor ??

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Güzel kardeşim Honda CBR 125 R lar 2250 ye kadar düştü ; hiç 2000 verilir mi bu motolara ...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

arkadaşlar bende su motora baktım sizce nasıl http://www.sahibinden.com/super_bi_m...XQQdisplayitem almaıy düşünüyorum ya şimdi bunu alacam ya da seneye sıfırını alacam

Motosikleti
    arora 150T-15
    aynı motoru bnde gördüm fena sayılmaz ama yakından görmek lazım bir de bakım falan yazıyor caydırdı beni.... benim bu motordan istememin sebebi salton kardeşin motorudur

apithin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250
    antalya nebiogullarında kampanya var 2007 model sıfırları 2000 lira egerki 1 ay önce aldıgım kuba 125-6 yı 1500 civarı satabilirsem (1900e geldi koruma demiri jantlar ve faiziyle) alacagım bi tane yeşil.

Motosikleti
    arora 150T-15
    Alıntı apithin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    antalya nebiogullarında kampanya var 2007 model sıfırları 2000 lira egerki 1 ay önce aldıgım kuba 125-6 yı 1500 civarı satabilirsem (1900e geldi koruma demiri jantlar ve faiziyle) alacagım bi tane yeşil.
    2007 ve 2008 var ama yeşil renk görmedim bir hafta sonu gidip inceleyeceğim elimdeki scooterı satarsam bende alacağım yeşil bir tane

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    yaa istabulda bu fiyata sıfır bulabileceğimiz bi yer varmı bu makineyi

Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa istabulda bu fiyata sıfır bulabileceğimiz bi yer varmı bu makineyi
    guys, i'm james from philippines.. i dont understand a word u guys say but i like to share my bike with you
    :[IMG] [/IMG]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:38 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:37 AM ----------

[IMG] [/IMG]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:41 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:38 AM ----------

[IMG] [/IMG]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:42 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:41 AM ----------

this is me with my bike last december 2007

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:44 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:42 AM ----------

this is my bike now....

is there anyone here who can speak english?

if you guys have time you can visit our website: hurricaneridersclub.darkbb.com hurricaneridersclub.tk

hi james
    welcome to our site

nice bike

hope to see you much more next days and join us

@ osmaniyeli

thank god there's someone here who knows how to speak english...

by the way i just learned this website while im searching for a xgjao 150-23 in other country..

here in the philippines, your yuan kuba motor 150 is named as YAMAGUCHI HURRICANE 150...the bike is almost a clone of the honda cbr 150...my bike is almost 3 years now yet it doesnt gave me headaches...the availability of parts here is very abundant...

im the founder of the HURRICANE RIDERS CLUB LAGUNA(a province here in the philippines)..

i love this bike very much...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:42 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:41 PM ----------

@ osmaniyeli

thank god there's someone here who knows how to speak english...

by the way i just learned this website while im searching for a xgjao 150-23 in other country..

here in the philippines, your yuan kuba motor 150 is named as YAMAGUCHI HURRICANE 150...the bike is almost a clone of the honda cbr 150...my bike is almost 3 years now yet it doesnt gave me headaches...the availability of parts here is very abundant...

im the founder of the HURRICANE RIDERS CLUB LAGUNA(a province here in the philippines)..

i love this bike very much...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:46 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:42 PM ----------

http://www.motorcyclephilippines.com...php?groupid=98

guys you can check this out...this is our official club forum in MOTORCYCLE PHILIPPINES FEDERATION

OR YOU CAN CHECK OUR OFFICIAL WEBSITE HERE

HURRICANERIDERSCLUB.DARKBB.COM AND HURRICANERIDERSCLUB.TK

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:47 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:46 PM ----------

a girl from thailand

@james0369

i've been using this bike for about 2 years and i like my bike too except some mechanical problems.

engine has a vibration and we cant solve it but we fade vibration a bit

in Philipinnes suzuki raider 150 and cbr 150 uses alot on roads i m looking on pages.
    in our country only cbr 125 sales on market. and raider 150 is so agressive bike in its class i think

my bike a year ago...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:55 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:51 PM ----------

@ osmaniyeli...

yeah there are lots of cbr 150 and raider 150 here...but raider reigns in the underbone division...

yes there are vibration with our bikes... very high vibes that it made my eggs numb...but we manage to handle it by changing sprocket combinations and putting an additional engine supports... that we were able to minimize the vibrations...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:57 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:55 PM ----------

Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @james0369

i've been using this bike for about 2 years and i like my bike too except some mechanical problems.

engine has a vibration and we cant solve it but we fade vibration a bit

in Philipinnes suzuki raider 150 and cbr 150 uses alot on roads i m looking on pages.
    in our country only cbr 125 sales on market. and raider 150 is so agressive bike in its class i think
    you can put an additional engine support on the cyclinder head and another one at the two parallel braces on the side of the muffler manifold...it will reduce the vibes bro...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:01 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:57 PM ----------

Another thıng to do ıs replace your handle bar ends wıth a heavıer one because ıt serves as vıbes absorber

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:04 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:01 PM ----------

Remove also the bolt under your engıne, the one that connects wıth the muffler pıpe

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:07 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:04 PM ----------

Durıng long rıdes the engıne smoothens and you wont feel the vıbes at all...try go on 130kph and there you wont feel any vıbes...

You can also try portand polısh the block of the engıne...

Alıntı james0369 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

you can put an additional engine support on the cyclinder head and another one at the two parallel braces on the side of the muffler manifold...it will reduce the vibes bro...
    i put an steel stick from engine head to chasis like you say. and i will try your advise for my muffler thanks bro

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler